Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(lapuaite @ 2010 09 18, 17:55)
skanios vakarienes mirksiukas.gif 
ko gero pirma karta persistengiau maisydama blush2.gif 

aciu, skaniai pavalgiau biggrin.gif 4u.gif
valio ploja.gif kita karta zinosi kur nepaslysti mirksiukas.gif man tai netenka permaisyti, kakaip labai saikingai ta darau ir neskubedama. bet pastebejau, kad daugelio tokia klaida buna g.gif
Atsakyti
tik truputi gaila, kad ko gero kremukas odai nelb tiko doh.gif pasitepiau, kremas toks riebokas gan gavos sakyciau, ant odos maloniai jis taip uzsitepe ir t.t. taciau po minuteles ant skruostu,ant zandu mane ismete raudonom demem ir lyg spuogeliais doh.gif taip susinervinau doh.gif nesuprantu, gal man isvis netinka naturalus produktai veidui g.gif nes anksciau jau esu rasiusi jog naudojau kokosu alieju-tai po jo bere,demem nueidavo veidas, poto alyvuogiu alieju naudojau, tai bere maziau,bet lb issausejes buvo.. na o dabar, pasipurskiau roziu hydrolatu, uztepiau kremuko- ir se tau schmoll.gif schmoll.gif tikrai nebesuprantu kame reikalas g.gif tiek dar ingridientu lyg tycia esu prisipirkusi eksperimentavimams doh.gif doh.gif doh.gif biggrin.gif gal tikrai tik sintetiniai kremai man tinka, nes kol juos naudodavau jokiu problemu nebudavo frusty.gif frusty.gif

tiesa va po kiek laiko aprimo veido sudirgimai, bet vistiek, toks nelygus paliko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapuaite: 18 rugsėjo 2010 - 17:19
Sveikute naturalistes,
ateinu speciu paklausti. 4u.gif
Naudojant naturalias priemones ar efektas kada nors pasimato? Na cia as apie savo... tepu plaukus varnalesu aliejumi antra menesi, kazkaip jokio rezultato, kas do velnias? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 18, 17:17)
Sveikute naturalistes,
ateinu speciu paklausti.  4u.gif
Naudojant naturalias priemones ar efektas kada nors pasimato? Na cia as apie savo... tepu plaukus varnalesu aliejumi antra menesi, kazkaip jokio rezultato, kas do velnias?  verysad.gif

as tai varnalesu nuoviru antra menesi skalauju plauku saknis po plovimo, tai man asmeniskai jauciasi rezultatas-plaukai nebeslenka ir siaip pagrazejo siek tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 18, 18:22)
as tai varnalesu nuoviru antra menesi skalauju plauku saknis po plovimo, tai man asmeniskai jauciasi rezultatas-plaukai nebeslenka ir siaip pagrazejo siek tiek smile.gif


Plaukus skalauju ajeru sakniagumbiu nuoviru, kolkas irgi jokio efekto nImatau, nu brac, ka yr?
O gal ka nors plaukuciams pasigaminote? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 18 rugsėjo 2010 - 17:26
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 18, 18:17)
tik truputi gaila, kad ko gero kremukas odai nelb tiko doh.gif pasitepiau, kremas toks riebokas gan gavos sakyciau, ant odos maloniai jis taip uzsitepe ir t.t. taciau po minuteles ant skruostu,ant zandu mane ismete raudonom demem ir lyg spuogeliais doh.gif  taip susinervinau doh.gif  nesuprantu, gal man isvis netinka naturalus produktai veidui g.gif  nes anksciau jau esu rasiusi jog naudojau kokosu alieju-tai po jo bere,demem nueidavo veidas, poto alyvuogiu alieju naudojau, tai bere maziau,bet lb issausejes buvo.. na o dabar, pasipurskiau roziu hydrolatu, uztepiau kremuko- ir se tau schmoll.gif  schmoll.gif  tikrai nebesuprantu kame reikalas g.gif  tiek dar ingridientu lyg tycia esu prisipirkusi eksperimentavimams doh.gif  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif  gal tikrai tik sintetiniai kremai man tinka, nes kol juos naudodavau jokiu problemu nebudavo frusty.gif  frusty.gif

tiesa va po kiek laiko aprimo veido sudirgimai, bet vistiek, toks nelygus paliko schmoll.gif

Svarbiausia atrasti sau tinkančias priemones, nebūna taip, kad niekas netinka mirksiukas.gif Tai užima nemažai laiko ir žinoma kainuoja, aš pati dar ieškau priemonių, kurios tiktų ir patiktų. Yra SM tema, kur galima pigiau nusipirkti kosmetikos iš narių. Mano pirmasis gamintas kremas man tiko, nors net nepamenu, kad veidui kažkas būtų netikę g.gif
Papildyta:
Aš poveikį pastebėjau nuo acto. Plaukai tapo minkši, švelnūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 09 18, 18:30)
Svarbiausia atrasti sau tinkančias priemones, nebūna taip, kad niekas netinka mirksiukas.gif  Tai užima nemažai laiko ir žinoma kainuoja, aš pati dar ieškau priemonių, kurios tiktų ir patiktų. Yra SM tema, kur galima pigiau nusipirkti kosmetikos iš narių. Mano pirmasis gamintas kremas man tiko, nors net nepamenu, kad veidui kažkas būtų netikę g.gif
Papildyta:
Aš poveikį pastebėjau nuo acto. Plaukai tapo minkši, švelnūs smile.gif


o ka reikia su actu daryti? Sorry, kad lendu ne i tema.
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 18, 18:17)
tik truputi gaila, kad ko gero kremukas odai nelb tiko doh.gif
g.gif jei raudoni plemai, tai gal alergizuoja? skruostai ir pas mane jautruoliai, bet normaliai priima kremus. tik su dumbliu hidr. toks jau agresyvesnis, tai nesijaucia tokio lengvumo jausmo kaip po paprasto kremuko su svelniais al. O ar tau atskirai tie aliejai kuriuos dejai, tinka veidui, ar ne? Nebandei ju vienu teptis?
Gal nebusiu labai i tema, bet man roziu produktai veidui isvis schmoll.gif nei hidrolatai, nei dar kas. rausta oda, kaista, zodziu-nepakenciu.
QUOTE(fuksė @ 2010 09 18, 18:17)
Sveikute naturalistes,
ateinu speciu paklausti.  4u.gif
Naudojant naturalias priemones ar efektas kada nors pasimato?
sveika atvykusi bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif
pasimato, pasimato mirksiukas.gif
QUOTE(fuksė @ 2010 09 18, 18:25)
Plaukus skalauju ajeru sakniagumbiu nuoviru, kolkas irgi jokio efekto nImatau, nu brac, ka yr?
O gal ka nors plaukuciams pasigaminote?  4u.gif
o kada skalauji, pries ar po plovimo? keista, gal netinkamas sau priemones atsirinkai g.gif o gal viena gala gydai, kita zaloji tsakant rolleyes.gif perejus prie naturaliu sampunu, balzamu, kaukiu ir visokiu tokiu alieju, pagerinimu, tikrai pagerejo plaukai, zymiai. nauji dygti pradejo ir pan. kirpeja giria, kad nera ko lyginti, kas buvo pries tai ir yra dabar, mat balindavau plaukus, galima sakyti is nevilties perejau prie natur. kosm., nes jau tokie siaubingi plaukai buvo, kaip pakulos, atrodo net nebeatsiplaudavo normaliai, turbut nuo visu tu sintetiniu priedu.
plaukuciams galima viska pasigaminti, sampunu ir kondicionieriu, kaukiu, serumu galiukams ir pan.
QUOTE(fuksė @ 2010 09 18, 18:35)
o ka reikia su actu daryti? Sorry, kad lendu ne i tema.
perlieti, perskalauti plaukus. zvilgesio priduoda, dar kazko ten .as nepraktikuoju tokio budo, bet zinau apie ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 18, 19:04)
g.gif jei raudoni plemai, tai gal alergizuoja? skruostai ir pas mane jautruoliai, bet normaliai priima kremus. tik su dumbliu hidr. toks jau agresyvesnis, tai nesijaucia tokio lengvumo jausmo kaip po paprasto kremuko su svelniais al. O ar tau atskirai tie aliejai kuriuos dejai, tinka veidui, ar ne? Nebandei ju vienu teptis?
Gal nebusiu labai i tema, bet man roziu produktai veidui isvis  schmoll.gif nei hidrolatai, nei dar kas. rausta oda, kaista, zodziu-nepakenciu.
sveika atvykusi bigsmile.gif  biggrin.gif  4u.gif
pasimato, pasimato mirksiukas.gif
o kada skalauji, pries ar po plovimo? keista, gal netinkamas sau priemones atsirinkai g.gif o gal viena gala gydai, kita zaloji tsakant rolleyes.gif perejus prie naturaliu sampunu, balzamu, kaukiu ir visokiu tokiu alieju, pagerinimu, tikrai pagerejo plaukai, zymiai. nauji dygti pradejo ir pan. kirpeja giria, kad nera ko lyginti, kas buvo pries tai ir yra dabar, mat balindavau plaukus, galima sakyti is nevilties perejau prie natur. kosm., nes jau tokie siaubingi plaukai buvo, kaip pakulos, atrodo net nebeatsiplaudavo normaliai, turbut nuo visu tu sintetiniu priedu.
plaukuciams galima viska pasigaminti, sampunu ir kondicionieriu, kaukiu, serumu galiukams ir pan.
perlieti, perskalauti plaukus. zvilgesio priduoda, dar kazko ten .as nepraktikuoju tokio budo, bet zinau apie ji  smile.gif



Etama, labutis 4u.gif , prazuvele, a kodel pas mumy neapsilankai?
Zinai ir as is tos nevilties greitai eisiu ,,eziuku" nusikirpt. Nu niekaip su plauku priemonemis nesiseka, nors tu ka, jau tiek pinigu balon. Paskutinis bandymas Kerastase - suds, jokio stebuklo, viskas tas pats, plaukai trupa, galai sausi, veliasi, issukuoti po plovymo doh.gif negaliu net pagalvoti, siurpai bega, kruva ispesioju. O dar pries tai slinko, nu koroce - cry.gif mega_shok.gif help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 18 rugsėjo 2010 - 18:12
QUOTE(fuksė @ 2010 09 18, 18:35)
o ka reikia su actu daryti? Sorry, kad lendu ne i tema.

Kaip Etama sakė, išplovus plaukus šampūnu, po kondicionieriaus, žodžiu, pačiame gale perskalauti plaukus actu. Aš maišau 1l-2 valg. šaukštai acto. Paskui nebeperplaunu plaukų vandeniu, nes perplovus nelabai matosi efektas smile.gif
Atsakyti
QUOTE
g.gif jei raudoni plemai, tai gal alergizuoja? skruostai ir pas mane jautruoliai, bet normaliai priima kremus. tik su dumbliu hidr. toks jau agresyvesnis, tai nesijaucia tokio lengvumo jausmo kaip po paprasto kremuko su svelniais al. O ar tau atskirai tie aliejai kuriuos dejai, tinka veidui, ar ne? Nebandei ju vienu teptis?
Gal nebusiu labai i tema, bet man roziu produktai veidui isvis  schmoll.gif nei hidrolatai, nei dar kas. rausta oda, kaista, zodziu-nepakenciu.

na siandiena ryte pameginau simsodiju alieju, tai pries tai roziu hydrolatu patepiau, o poto aliejumi-tai ismuse skruostus demem, pabere, tiesa po kokiu 15-20min kaip ir aprimo veidas.. bet taip ir nesupratau ar nuo hydrolato ar nuo simsodiju al. g.gif
o idomu ar gali taip buti, kad man jokie naturalus aliejai veidui netinka.. g.gif nes kiek bandau tai potyriai ne kokie schmoll.gif schmoll.gif
dar laukiu parkeliaujant avokadu ir abrikosu kauliuku alieju, gal jie tiks, tada drasiai galimes is ju ir krema maisytis. o jei ne, kas belieka, teks prie sintetiniu kremu pereit,nes oda tai tikrai susigadino mano schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 18, 19:10)
Etama, labutis
matai kuomi as uzsiemus, uzsakymus naujus tik darau, saskaitas suvedineju biggrin.gif perskaitau, neapleidziu, tik neturiu kol kas ka parasyti 4u.gif taip ir nenuejau dar apsipirkti doh.gif

Bus tau eziuku blink.gif
zinai, kaip su tom priemonem yra. mano tokia nuomone-vienoms tik su sintetika bus gerai, kitoms tik su naturaliom priemonem. susidariau toki ispudi po daug komentaru, pasisakymu ir pan. as sintetikos nepernesu, galva nieztet iskart pradeda, plauku isslenka n+1 kartu daugiau, vat kazkada sugalvojau sau "dovana" pasidaryti, prisiskaiciau kaip visos tik su silikoniniais aliejukais atsiaugina, atsigaivina plaukus, labiausiai isgirta aliejuka uz 60 ar 70lt nusipirkau ir efektas toks, kad gal po menesio plaukai taip issisakojo, kaip nebutu issisakoje po metu plovimo vien ukiniu muilu doh.gif taip, kad trumpa paskaita-kiekvienam sava, tikrai nesmerkiu naudojanciu ir ta sintetika, jei tik joms gerai. man tai nei plaukams, nei ragams, nei veidui netinka ir nepatinka schmoll.gif
griztant prie plauku-turiu jau prikaupusi nemazai iv. priemoniu, na ingredientu tsakant (kaip aliejuku, silko, silikono, ryziu prot. ir pan., is suprantamesniu), tai sunku pasakyti, ka reiktu tureti startiniam krepsely g.gif sakyk, kas domina ir ka noretum pasidaryti, kokio efekto lauki, kiek nervuku turi tepliojimams ir pan. biggrin.gif

aliejines kaukes universaliausios su kokosu al. (geriausia palaikyti per nakti pries plovima)-daugeliui tinka ir patinka, alyvuogiu, linu semenu, nors irgi skaitosi l. geros, bet man pvz. abi visiskai nepatiko schmoll.gif toks ir stovi pvz. del individualaus tikimo, kaip kartu su drauge tepemes silta alyvuogiu alieju, jai isplovus plaukai graziausi, o mano kaip siaudinienes biggrin.gif

jei noretum pereiti prie natur. kosm.-del sampunu ir balzamu turbut kiek nuvilsiu g.gif nebuna taip, kad nusiperki ir bus pasaka, bile tik naturalus. reikia atsirinkti vel gi savas priemones, kaip ir su bet kokia sintetika. galiu tik parekomenduoti kondic.-sante Brilliant care naudoju pati (uztenka lasiuko, tai labai taupus gaunasi), o aubrey organics kameliju kondic. labai gyre merginos, nes patenkina laaabai sausu plauku poreikius. na, jau sunkus toks tikrai, kai kurioms slapias efektas visiskas su juo gaunasi biggrin.gif santes padauginus, beje taip pat gali buti. svarbu atsitaikyti tinkama kieki.
o sampunai tai labai individualu, jei taip grubiai kalbant, tai visi naudoti +/- butu puse bedos, tik su urtekramo rasulu po 2sav. buvo visiskas fiasko. jei bus noro, tikrai patarsiu 4u.gif praktikos del gatavu priemoniu pirkimo maziau turiu, bet teorijos jau siek tiek prikaupusi biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 09 18, 19:12)
Kaip Etama sakė, išplovus plaukus šampūnu, po kondicionieriaus, žodžiu, pačiame gale perskalauti plaukus actu. Aš maišau 1l-2 valg. šaukštai acto. Paskui nebeperplaunu plaukų vandeniu, nes perplovus nelabai matosi efektas smile.gif
o koki actanaudoji? lyg obuoliu actas geriausias tam reikalui? kazkoks % turi buti vis tiek gal. nors su vandeniu atsiskiedzia, gal ir nieko baisaus jau:)
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 18, 19:17)
na siandiena ryte pameginau simsodiju alieju, tai pries tai roziu hydrolatu patepiau, o poto aliejumi-tai ismuse skruostus demem, pabere, tiesa po kokiu 15-20min kaip ir aprimo veidas.. bet taip ir nesupratau ar nuo hydrolato ar nuo simsodiju al. g.gif
jei raudonom demem taip ismusa, neeksperimentuok perdaug. o be hidrolato nebandei teptis vien aliejuku veido? gal ne aliejai, o tas roziu hidr. pvz. tau isvis netinka g.gif neturi kito hidr.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 18 rugsėjo 2010 - 18:26