Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Palomina @ 2010 09 15, 15:28)
taip, tepiau ir nugara.. kaip gi bus priekis rudas, nugara balta  lotuliukas.gif  moku as ir nugara issitepti ir visada pavyksta lygiai.. abiem rankom tepu nugara savaiminiu.. zodziu, pasimasazuoju ir tiek  biggrin.gif
na tu ir gabi lotuliukas.gif reiks ir man kazkaip bandyti persilauzti rankas i kita puse biggrin.gif
Atsakyti
na ka prisisiskaiciau cia visko sitoj temelej, kai susipirksiu viska reiks ir man pameginti kremuku pasigaminti thumbup.gif

ir dar noriu pasiklausti, kiek man mazdaug ml augalinio glicerino deti i 50ml hidrolato?? nes bijau padauginti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapuaite: 15 rugsėjo 2010 - 15:24
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 15, 16:23)
kiek man mazdaug ml augalinio glicerino deti i 50ml hidrolato?? nes bijau padauginti...
jei pirma karta bandysi, gal pamegink i mazesni kieki pirmiausia isideti-gal nepatiks odai glicerinas, kas ten zino.
hidrolate glic. rekomenduojama norma 1-3%, o kremuose iki 5% smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 15, 19:02)
jei pirma karta bandysi, gal pamegink i mazesni kieki pirmiausia isideti-gal nepatiks odai glicerinas, kas ten zino.
hidrolate glic. rekomenduojama norma 1-3%, o kremuose iki 5% smile.gif

tai tas 1-3% bus apie 1-2ml, taip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 16, 11:55)
tai tas 1-3% bus apie 1-2ml, taip? ax.gif
100ml. hidrolato 1-3ml. glicerino smile.gif siaip gali ir kokius 4% deti gal. tai i 50ml. hidr. kokius 2ml. glic. smile.gif
Atsakyti
dar noreciau patarimo: kaip manot geriau paciai pasigaminti veido krema ar pirktis jau pagaminta naturalu? ar pacios pasigamintas kremas pakankamai drekintu mano oda? nes kitoje temoje suzinojau kad naturalus aliejai labiau maitina, bet ne drekina oda.. tai dabar pasimeciau labai g.gif gal pirktiniuose kremuose butu daugiau kzakokiu ingridientu prideta drekinanciu.. g.gif stai jei ka toks receptukas:

Veido kremas sausai odai (100ml/g)

Riebalinė fazė (70-75 °C)
18ml Alyvuogių aliejaus
11 ml Simondsijų aliejaus
7g Emulsinio vaško
Vandens fazė (70-75 °C)
60ml Rožių arba Levandų hidrolato
3g/ml Glicerino
Trečia fazė (40-35°C)
0.6g/ml (12-15 lašų) Konservanto - greipfrutų sėklų ekstrakto
0.5g/ml natūralaus vitamino E
Ketvirta fazė (30-25°C)
0.5g/m (10-12 lašų) eterinių aliejų


kaip manot ar sitas kremas tik maitintu, ar ir drekinimo galima butu tiketis..? nelabai ismanau, tad laukiu jusu nuomones doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 16, 14:33)
dar noreciau patarimo: kaip manot geriau paciai pasigaminti veido krema ar pirktis jau pagaminta naturalu? ar pacios pasigamintas kremas pakankamai drekintu mano oda? nes kitoje temoje suzinojau kad naturalus aliejai labiau maitina, bet ne drekina oda.. tai dabar pasimeciau labai g.gif  gal pirktiniuose kremuose butu daugiau kzakokiu ingridientu prideta drekinanciu.. g.gif  stai jei ka toks receptukas:

kaip manot ar sitas kremas tik maitintu, ar ir drekinimo galima butu tiketis..? nelabai ismanau, tad laukiu jusu nuomones doh.gif  doh.gif
mane tenkina savos gamybos kremai, nesu pirkusi naturalaus gatavo kremuko smile.gif pati megstu paprastesnes sudetis-taip lengviau atskirti kas tinka, kas ne ir pan. bent jau man pakaktu morku hidrolato, glicerino, tinkancio aliejaus odai (neivardinu konkretaus, nes tai labai individualu, nuo sunkiu gali kimstis poros ir t.t.), man patinka ersketroziu, kameliju al., taip pat l. patinka lazdynu al., bet jis sutraukiantis poras, gal labiau misrios odos savininkems. konservuoja tavo idetame recepte GSE ir vit. E, man atrodo pakaktu ir kurio nors 1 konservanto (as naudoju GSE). siaip dar ziurint koki kieki nori gamintis, as darausi kokioms 2-3sav. kremuka, paskutini daryta naudoju ilgiau, dejau lasa ar 2 GSE, tai tikrai gerai laikosi, negenda. Siaip darau be konservantu, dazniausiai ~15ml. produkto ir per 10d.-pora sav. sunaudoju.
Dar del tavo recepto-siuloma deti EA, bet as turiu jautria zandu oda, tai EA veidui nenaudoju schmoll.gif tavo atveju nebent tiktu morku EA siek tiek, jis drekina.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 16, 13:56)
mane tenkina savos gamybos kremai, nesu pirkusi naturalaus gatavo kremuko smile.gif pati megstu paprastesnes sudetis-taip lengviau atskirti kas tinka, kas ne ir pan. bent jau man pakaktu morku hidrolato, glicerino, tinkancio aliejaus odai (neivardinu konkretaus, nes tai labai individualu, nuo sunkiu gali kimstis poros ir t.t.), man patinka ersketroziu, kameliju al., taip pat l. patinka lazdynu al., bet jis sutraukiantis poras, gal labiau misrios odos savininkems. konservuoja tavo idetame recepte GSE ir vit. E, man atrodo pakaktu ir kurio nors 1 konservanto (as naudoju GSE). siaip dar ziurint koki kieki nori gamintis, as darausi kokioms 2-3sav. kremuka, paskutini daryta naudoju ilgiau, dejau lasa ar 2 GSE, tai tikrai gerai laikosi, negenda. Siaip darau be konservantu, dazniausiai ~15ml. produkto ir per 10d.-pora sav. sunaudoju.
Dar del tavo recepto-siuloma deti EA, bet as turiu jautria zandu oda, tai EA veidui nenaudoju schmoll.gif tavo atveju nebent tiktu morku EA siek tiek, jis drekina.

na mane ir labiau vilioja paciai pasigaminti kremuka, negu pirktis gatava. bet atsakykit man i klausima, nesusipratelei biggrin.gif - kazkurioje temoje man buvo paaiskinta, kad naudodama vien naturalius aliejus veiduko pakankamai nesudrekinsi, labiau jie maitina, o as noriu ir drekinimo. tai gaunasi taip, kad pagamintas kremukas is keletos rusiu alieju tik maitins oda?? nes juk tai tik aliejai,kurie labiau maitina. ar ten kiti ingridientai (pvz emulsinis vaskas ar vitaminas E) suteikia ir drekinimo..? g.gif na gal suprasit ko klausiu..? ar pakaks odai drekinimo is pagaminto kremo, kai tuo tarpu naudojant vien aliejus atskirai oda neuztektinai drekinama..?
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 16, 15:16)
na mane ir labiau vilioja paciai pasigaminti kremuka, negu pirktis gatava. bet atsakykit man i klausima, nesusipratelei biggrin.gif - kazkurioje temoje man buvo paaiskinta, kad naudodama vien naturalius aliejus veiduko pakankamai nesudrekinsi, labiau jie maitina, o as noriu ir drekinimo. tai gaunasi taip, kad pagamintas kremukas is keletos rusiu alieju tik maitins oda?? nes juk tai tik aliejai,kurie labiau maitina. ar ten kiti ingridientai (pvz emulsinis vaskas ar vitaminas E) suteikia ir drekinimo..? g.gif  na gal suprasit ko klausiu..? ar pakaks odai drekinimo is pagaminto kremo, kai tuo tarpu naudojant vien aliejus atskirai oda neuztektinai drekinama..?
jei l. sausa oda, tai reikia naudoti ne vien alieju, bet ir kremuka. gal as ir sakiau tau tai. neuzsiciklink labai ties ta mintim, isbandytum savos gamybos kremuka ir pamatytum, kad ir jausmas visai kitas nei tepantis vien aliejumi.

juk krema gamini ne tik is keliu rusiu alieju-dedasi ir hidrolatas, ir glicerinas jei nori, ir, tarkim, mano minetasis morku EA. jei dar truksta drekinimo-nusipirk hialurono (yra AromaNatural), jis jau kaip ir dregmes bomba butu. emulsinis v. turi drekinanciu savybiu, bet jo paskirtis yra sujungti vandens ir aliejaus fazes.
Atsakyti
o kaip saltuoju metu laiku su ranku darbo kremukais? ar juos drasiai galima naudoti..? nes sakoma kad ziema reikia atsargiai su drekinanciais kremais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapuaite: 16 rugsėjo 2010 - 15:50
QUOTE(lapuaite @ 2010 09 16, 16:48)
o kaip saltuoju metu laiku su ranku darbo kremukais? ar juos drasiai galima naudoti..? nes sakoma kad ziema reikia atsargiai su drekinanciais kremais g.gif
kiek zinau is anksciau, del sintetiniu kremu budavo sakoma, kad reikia teptis likus bent 30min. iki isejimo i lauka.
Atsakyti
Ir as ikisiu trigrasi rolleyes.gif
Lapuaite, pasigamintas kremas tikrai drekins oda, nes i sudeti ieina ne tik aliejai, bet ir vandenine faze.. tik va, drekinimo lygis (ar kaip cia kitaip issireikst g.gif ) priklauso nuo vandens ir aliejaus faziu santykio kreme, nuo paciu ingridientu savybiu, na ir nuo ivairiu pagerinimu - pvz. alavijo, haliurono ir visokiu kitokiu..
kuo kreme vandens bus daugiau, o aliejaus maziau, tuo kremas bus lengvesnis.. ir atvirksciai - jei aliejaus daug, o vandens maziau, tai jau gausis labiau maitinantis kremas smile.gif
Rekomenduoju ne aklai daryt pagal koki nors is kazkur istraukta recepta, o ingridientus pasiderinti pagal odos poreikius.. apie visokius aliejus, geliu vandenis ir kt. dabar info tikrai labai nemazai yra (ir KN, ir AN puslapiuose.. ir seip visur kitur..), taigi, pirmiau geriau issirinkti ingridientus, o tada jau kurti kremo formule.. na cia gal sudetingai skamba, bet nera taip sudetinga kaip gali pasirodyti smile.gif
ir kas svarbu - po pirmo bandymo nepasiduoti jei nepasiseks smile.gif daznai buna pirmas blynas prisviles biggrin.gif
as pvz. jau daug esu visokiu kremu gaminusi, bet sau tinkamo veidui dar neisradau formules smile.gif na, mano ir oda siek tiek su kaprizais..
pvz., mano veido odai nelabai patinka kremai su emulsiniu ar biciu vaskais, todel ruosiuosi bandyti darytis be ju, o su kokiais kitokiais emulsikliais..
pritariu Etamai drinks_cheers.gif kad reikia eksperimentuoti su mazais kiekiais, kad nebutu gaila nesekemes atveju.. aisku vistiek buna gaila, bet tai nors nuostolis neperdidziausias lyginant jei darytum iskart pvz 50 ml kremo biggrin.gif
del ziemos ir savos gamybos kremu.. jais teptis galima tikrai, tik pries einant i lauka turetu kazkiek laiko praeiti.. na, cia kaip ir su visais kremais.. gi nebegam iskart i lauka prisitepe kremais smile.gif
Atsakyti