Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(atograza @ 2010 09 14, 14:43)
pagal šį, bet čia dedasi lašais lecitinas, o toje nuorodoje lecitinas granulėse, tai ir nelabai suprantu kaip čia yra  g.gif
bet vistiek soju lecitinas. tai cia tas pats, tik, matyt, ir kitu (skystu) pavidalu jo buna. tai arba naudok granules, arba ieskok skystu pavidalu kokiam aroma zone ar pan. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(atograza @ 2010 09 14, 14:43)
pagal šį, bet čia dedasi lašais lecitinas, o toje nuorodoje lecitinas granulėse, tai ir nelabai suprantu kaip čia yra  g.gif
pamaciau, kad darai pagal kryystes recepta. tai ji juk ir atsake. perklausk is kur tiksliai siuntesi, ilisk ir i AZ paziureti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 14, 16:24)
bet vistiek soju lecitinas. tai cia tas pats, tik, matyt, ir kitu (skystu) pavidalu jo buna. tai arba naudok granules, arba ieskok skystu pavidalu kokiam aroma zone ar pan. smile.gif
Papildyta:
pamaciau, kad darai pagal kryystes recepta. tai ji juk ir atsake. perklausk is kur tiksliai siuntesi, ilisk ir i AZ paziureti drinks_cheers.gif


Skystas lecitinas ir yra iš AZ. Aš irgi anksčiau buvau žiūrėjusi. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 14 rugsėjo 2010 - 15:21
QUOTE(krepsyte @ 2010 09 14, 16:20)
Skystas lecitinas ir yra iš AZ. Aš irgi anksčiau buvau žiūrėjusi. 4u.gif
tai va ir ats. tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Etama, ar jau dareisi savaimini? ax.gif
as dariau dar karta (dabar toki), tai dejau 7 proc DHA.. zinok, koks grazus idegis gavosi po vieno karto wub.gif tik kita karta darysiu ne krema, o vel pieneli, bet 7 proc. DHA, o ne 6 proc. kaip pirma karta dariau..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 14, 18:39)
Etama, ar jau dareisi savaimini?  ax.gif
as dariau dar karta (dabar toki), tai dejau 7 proc DHA.. zinok, koks grazus idegis gavosi po vieno karto  wub.gif tik kita karta darysiu ne krema, o vel pieneli, bet 7 proc. DHA, o ne 6 proc. kaip pirma karta dariau..
Dar neturiu prekyciu. naujaji emulsikli uzsakiau anadien, dar laukiu kofeino ir bus viskas biggrin.gif kad gautusi vienas atsiemimas jau gal kazkur men. renkuosi pilna krepseli ax.gif
su 7% nesigavo per ryskus idegis smile.gif ? ar lygiai pasidenge, nesimato, kad butu tepta? ir ar tik veida rudini, ar ir dekolte/visa kuna?
galvojau ir siaip, ir taip, noriu kuo skystesnio var.-kad butu purskiamas, sluoksnis gautusi plonytis ir tolygus. nemoku elgtis su savaimin. id. priem., dryziais nusitepciau su kremu biggrin.gif
pamirsau apie emulsikli g.gif ar emuls. vaska ar naujaji kondicionuojanti emuls. naudoti gal g.gif negi pirkti skysta mastau.gif

i ta tema-man tai net is saves juokas sueme: madiste prisisakiau sviesiu spalvu pudru is LL flirt.gif , va prisirudinsiu su DHA, tai vel bus bedos su atspalviais biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 14 rugsėjo 2010 - 18:21
QUOTE(Etama @ 2010 09 14, 19:18)
su 7% nesigavo per ryskus idegis smile.gif ? ar lygiai pasidenge, nesimato, kad butu tepta? ir ar tik veida rudini, ar ir dekolte/visa kuna?
galvojau ir siaip, ir taip, noriu kuo skystesnio var.-kad butu purskiamas, sluoksnis gautusi plonytis ir tolygus. nemoku elgtis su savaimin. id. priem., dryziais nusitepciau su kremu biggrin.gif 
pamirsau apie emulsikli g.gif ar emuls. vaska ar naujaji kondicionuojanti emuls. naudoti gal g.gif  negi pirkti skysta mastau.gif

i ta tema-man tai net is saves juokas sueme: madiste prisisakiau sviesiu spalvu pudru is LL  flirt.gif , va prisirudinsiu su DHA, tai vel bus bedos su atspalviais  biggrin.gif doh.gif 

normalus idegis isejo.. dryziu irgi nesigavo, o tepiau tai visa kuna, ne veida.. veidui senesnes gamybos (su 6 proc. DHA) idegio priemone naudojau..
aha su kremu tikrai didele tikimybe nelygiai issitepti, nes vienur kliuna daugiau, kitur maziau ir nespeja susigerti..
su tuo pieneliu kur anksciau dariau tai labai gerai ir lygiai pasiskirsto ir kas svarbiausia greitai susigeria..
gali su tuo kondicionuojanciu emulsikliu pabandyt daryt.. po to galesi parasyt kaip isejo smile.gif

tada bronzanta isigysi ir galesi tamsint savo pudras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 14 rugsėjo 2010 - 18:39
QUOTE(Palomina @ 2010 09 14, 19:38)
normalus idegis isejo.. dryziu irgi nesigavo, o tepiau tai visa kuna, ne veida.. veidui senesnes gamybos (su 6 proc. DHA) idegio priemone naudojau..
aha su kremu tikrai didele tikimybe nelygiai issitepti, nes vienur kliuna daugiau, kitur maziau ir nespeja susigerti..
su tuo pieneliu kur anksciau dariau tai labai gerai ir lygiai pasiskirsto ir kas svarbiausia greitai susigeria..
gali su tuo kondicionuojanciu emulsikliu pabandyt daryt.. po to galesi parasyt kaip isejo smile.gif

tada bronzanta isigysi ir galesi tamsint savo pudras  biggrin.gif
o rubeliu ar patalynes netepa visa kuna issitepus? as dar pamastau, kaip pvz. nugara nusitepti ar pan. unsure.gif visur problemu ieskau biggrin.gif
matai tas naujasis vaskas nuplaunamas skaitosi. zodziu, reiks meginti. dabar sirguliuoju, tai tingisi ka konkreciai galvoti blush2.gif kai jau viska turesiu, mastysiu konkreciai, ideju tai netruksta ok.gif

cia kad maziau islaidu gautusi lotuliukas.gif nieko, sunaudosiu dar turima mineraline drinks_cheers.gif ana vasara ant idegusios odos kazkaip l. graziai atrodydavo, pasviesindavo, paskaistindavo, zodziu, graziai ziuredavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 14, 19:50)
o rubeliu ar patalynes netepa visa kuna issitepus? as dar pamastau, kaip pvz. nugara nusitepti ar pan.  unsure.gif visur problemu ieskau biggrin.gif
matai tas naujasis vaskas nuplaunamas skaitosi. zodziu, reiks meginti. dabar sirguliuoju, tai tingisi ka konkreciai galvoti blush2.gif kai jau viska turesiu, mastysiu konkreciai, ideju tai netruksta  ok.gif

rytoj parasysiu ar patalynes netepa sitas 7 proc. savaiminis.. o tas 6 proc. nepastebejau, kad teptu patalyne.. sviesiu drabuziu stengiuosi nesirengti ta diena kai tepuosi savaiminiu, tai nezinau.. blush2.gif ir isvis, savaiminiu geriau teptis tada kai yra laiko, o ne pvz ryte issitepei ir eini i darba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 14, 19:55)
rytoj parasysiu ar patalynes netepa sitas 7 proc. savaiminis.. o tas 6 proc. nepastebejau, kad teptu patalyne..  sviesiu drabuziu stengiuosi nesirengti ta diena kai tepuosi savaiminiu, tai nezinau..  blush2.gif ir isvis, savaiminiu geriau teptis tada kai yra laiko, o ne pvz ryte issitepei ir eini i darba  biggrin.gif
ok, parasyk. kazkaip idomu, kaip ten jis. net nesitiki, kad gali but toks unikalus ir geras produktas biggrin.gif
tai jau tikrai biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 14, 20:45)
ok, parasyk. kazkaip idomu, kaip ten jis. net nesitiki, kad gali but toks unikalus ir geras produktas biggrin.gif
tai jau tikrai biggrin.gif  drinks_cheers.gif

atrodo neistepe baltos patalynes g.gif bet as savaiminiu tepiausi diena, tai nezinau kaip butu jei buciau issitepus vakare ir nuejus miegoti.. bet su savaiminiais sitaip geriau is viso nedaryti, nes is ryto galima atsibusti - zebru lotuliukas.gif
dar pasidziaugsiu, kad kojos irgi lygiai "idege", tai cia man labai neitiketina.. kazkaip seniau nepavykdavo lygiai koju issitepti (pas mane jos balciausios, tai labai matydavosi jei tik kas ne taip)..

jauciuosi pazengusi kosmetikos gaminime, nes sugebejau savaiminio idegio krema pasidaryti lotuliukas.gif lotuliukas.gif didelis pasiekimas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 15, 09:02)
atrodo neistepe baltos patalynes  g.gif  bet as savaiminiu tepiausi diena, tai nezinau kaip butu jei buciau issitepus vakare ir nuejus miegoti.. bet su savaiminiais sitaip geriau is viso nedaryti, nes is ryto galima atsibusti - zebru  lotuliukas.gif
dar pasidziaugsiu, kad kojos irgi lygiai "idege", tai cia man labai neitiketina.. kazkaip seniau nepavykdavo lygiai koju issitepti (pas mane jos balciausios, tai labai matydavosi jei tik kas ne taip)..

jauciuosi pazengusi kosmetikos gaminime, nes sugebejau savaiminio idegio krema pasidaryti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif didelis pasiekimas  cool.gif
kaip faina, kad viskas taip gerai pavyko, netepa ir pan. thumbup.gif ikvepei mirksiukas.gif o dar grisiu prie savo temos-ar tepi nugara, ar kaip ten su tuo kunu gaunasi? lotuliukas.gif man mistika visa kuna lygia issitepti doh.gif kaip prieiti prie uzpakalines puses mastau.gif lotuliukas.gif

mazas zingsnis zmogui-didelis zmonijai thumbup.gif man kiekvienas vykes gamimnys atrodo kaip didelis pasiekimas 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 15, 14:30)
kaip faina, kad viskas taip gerai pavyko, netepa ir pan. thumbup.gif ikvepei mirksiukas.gif o dar grisiu prie savo temos-ar tepi nugara, ar kaip ten su tuo kunu gaunasi? lotuliukas.gif man mistika visa kuna lygia issitepti doh.gif kaip prieiti prie uzpakalines puses mastau.gif lotuliukas.gif

taip, tepiau ir nugara.. kaip gi bus priekis rudas, nugara balta lotuliukas.gif moku as ir nugara issitepti ir visada pavyksta lygiai.. abiem rankom tepu nugara savaiminiu.. zodziu, pasimasazuoju ir tiek biggrin.gif
Atsakyti