Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Arbuzu @ 2010 09 08, 16:00)
na va g.gif  kokia neteisybė, aš ir buvau tikrai kažkur užmačius kažkada senai, o dabar niekur.. buvau šiandie vaistažolių parduotuvėj, tai irgi tokio daikto neturėjo.. galvoju, gal kaune būtų, menu, kažkada buvo rotušės aištej hemoopatinė vaistinė.. ar čia į paprastą vaistinę universiteto eit teirautis.. nubet kažin.. g.gif
as per vaistines nejau, nelabai tikiu, kad ten butu g.gif gal kur atkapstysiu, kur galima butu ju ieskoti, ziema ateis tada isvis nebegausim biggrin.gif gerai butu...
Atsakyti
koki bazini alieju patartumet misriai odai i sausuma darant krema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 08, 13:58)
sveika. taip, man biggrin.gif
buvau zvejoti kaime, apejau tikrai daug tu lauku, as irgi niekur nemaciau g.gif idomu kur daugmaz augti jos gali, ar prie kokiu augalu ar pan.? matytum zinok tikrai, jos kiek atsimenu ir gan aukstos buna, issiskiriancios tikrai smile.gif esu seniau macius, bet tada nebuvoaktualu. dabar nerandu doh.gif

Manau, kad laukuose nelabai rasit tų sėklų ax.gif Juk morkos žydi antraisiais augimo metais birželio-rugpjūčio mėnesiais, vadinasi galima rasti gal tik pas kokį ūkininką, kuris augina morkas būtent sėklai ir pirmus metus jų neiškasa. Paprasčiausia jų gauti - sėklų parduotuvėse, tik klausimas kiek jos ekologiškos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 09 11, 23:45)
Manau, kad laukuose nelabai rasit tų sėklų ax.gif  Juk morkos žydi antraisiais augimo metais birželio-rugpjūčio mėnesiais, vadinasi galima rasti gal tik pas kokį ūkininką, kuris augina morkas būtent sėklai ir pirmus metus jų neiškasa. Paprasčiausia jų gauti - sėklų parduotuvėse, tik klausimas kiek jos ekologiškos  cool.gif

seklu parduotuvese morku seklos buna apdirbtos visaip ir dar valcuotos dazniausiai. Nesirysciau tokiu fitoliu gamybai naudoti
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 09 11, 23:45)
Manau, kad laukuose nelabai rasit tų sėklų ax.gif  Juk morkos žydi antraisiais augimo metais birželio-rugpjūčio mėnesiais, vadinasi galima rasti gal tik pas kokį ūkininką, kuris augina morkas būtent sėklai ir pirmus metus jų neiškasa. Paprasčiausia jų gauti - sėklų parduotuvėse, tik klausimas kiek jos ekologiškos  cool.gif
verysad.gif bet aciu, kad nors apsvietei, niekad neteko susidurti su morku seklu paieskom, tai nieko ir nezinau biggrin.gif
Atsakyti
kur perkate lecitina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 12, 15:10)
verysad.gif bet aciu, kad nors apsvietei, niekad neteko susidurti su morku seklu paieskom, tai nieko ir nezinau biggrin.gif

Kažin ar nesuklaidinau ax.gif Kažkaip pagalvojau apie valgomas morkas ir parašiau kaip jų sėklas galima būtų gauti. Bet pamiršau, kad yra laukinės, kurios auga laukuose metų metus, tai tikrai radus tas vietas rastumėt ir žydinčių. Tik va reikia rasti kur jos auga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 09 12, 20:10)
kur perkate lecitina?  4u.gif


siunčiausi iš UK parduotuvės. Reikia pažiūrėti, gal toje prancūziškoje aroma - zone yra.
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 09 12, 21:10)
kur perkate lecitina?  4u.gif
ar apie sita kalbi? smile.gif
QUOTE(baltagėlė @ 2010 09 12, 22:41)
Kažin ar nesuklaidinau  ax.gif Kažkaip pagalvojau apie valgomas morkas ir parašiau kaip jų sėklas galima būtų gauti. Bet pamiršau, kad yra laukinės, kurios auga laukuose metų metus, tai tikrai radus tas vietas rastumėt ir žydinčių. Tik va reikia rasti kur jos auga  rolleyes.gif
Taip, mes kalbejome apie laukiniu morku seklas 4u.gif nesuprantu, kur visos dingo, kai uzsireike doh.gif anksciau atrodo kiekvienoj pakampej matydavau biggrin.gif tikrai neisivaizduoju, kur beieskoti
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 09 13, 09:49)
siunčiausi iš UK parduotuvės. Reikia pažiūrėti, gal toje prancūziškoje aroma - zone yra.


QUOTE(Etama @ 2010 09 13, 17:54)
ar apie sita kalbi? smile.gif

g.gif nezinau, jus man pasakykite, koki naudojate kosmetikos gamyboje?
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 09 14, 06:20)
g.gif  nezinau, jus man pasakykite, koki naudojate  kosmetikos gamyboje?
as zinau soju lecitina, kurio nuoroda ikeliau. nenaudoju siaip.
kam tu ji nori naudoti, pagal koki recepta? soju lec.-pakaitalas daliai emulsiklio siaip, jei trumpai
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 09 07, 19:13)
Va, mano receptukas:
Veido emulsija:
hidrolato pagal savo odos tipą arba galimybes (aš dėjau tuberozų) - 14g; migolų aliejaus 8g; simondsijų - 6g, 4 lašai pelargonijų EA, 2 lašai levandų EA, 1 lašas ylang - ylang; 3-4 lašai greipfrutų sėklų ekstrakto, vitamino E - 2 lašai, sojų lecitino - 2 lašai. Gaunasi tokia emulsija, kurią reikia šiek tiek suplakti prieš naudojimą. Aš lašinu ją su pipete. Naudoju kiokius 5 lašus ryte veidui pasitepti.

Nors senokai nedariau tos emulsijos. Kai įdedi lecitino tai ji pabaltuoja ir šiek tiek sutirštėja, čia lecitino kiekį iš akies parašiau, nes be pipetės lašindavau.


pagal šį, bet čia dedasi lašais lecitinas, o toje nuorodoje lecitinas granulėse, tai ir nelabai suprantu kaip čia yra g.gif
Atsakyti