Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Etama @ 2010 09 04, 13:54)
EA paakiams nenaudociau 4u.gif nebent pati kauliuka tepti tik

Na, labai arti akių ir netepu, į akis tikrai nepapuola smile.gif , nebent dar dėl ko nors, ko aš nežinau, negalima tepti.
Atsakyti
Sveikos visos, esu giliose paieškose, todėl visų klausinėju: ar galima būtų, gal bandėt kas pasigaminti kremą su lecitinu? Jis turi emulguojančių savybių ir gali eiti kaip pagalbinis emulgatorius. O ar galėtų jis eiti kaip pagrindinis emulgatorius, nenaudojant nei emul., nei bičių vaško? g.gif Klausiu todėl, kad nepatiko man KN reklamuojamas "bevaškis" kremas (per riebus), o kremai su emulsiniu vašku irgi tik iš bėdos.
Beieškodama štai ką radau - kaip pasigaminti naminį hidrolatą:
Hidrolato gamyba
Pati išbandžiau -principas veikia biggrin.gif Tik klausimas dėl kokybės/koncentracijos. Dariau petražolių hidrolatą, kvapas toks sultinio švelnus. Tikėkimės, kad iš tikrųjų veikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 09 06, 11:07)
Sveikos visos, esu giliose paieškose, todėl visų klausinėju: ar galima būtų, gal bandėt kas pasigaminti kremą su lecitinu? Jis turi emulguojančių savybių ir gali eiti kaip pagalbinis emulgatorius. O ar galėtų jis eiti kaip pagrindinis emulgatorius, nenaudojant nei emul., nei bičių vaško? g.gif Klausiu todėl, kad nepatiko man KN reklamuojamas "bevaškis" kremas (per riebus), o kremai su emulsiniu vašku irgi tik iš bėdos.

kuri krema KN buvai pasidarius? Pvz. tas riebesnei odai tai visai neblogas, bent jau man.. tiesa, gali pabandyt daugiau hidrolato ipilti i krema ir ismaisyti.. lengvesnis pasidarys.. Maniskis riebios odos kremas su daugiau hidrolato nei buvo recepte parasyta..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 06, 19:53)
kuri krema KN buvai pasidarius? Pvz. tas riebesnei odai tai visai neblogas, bent jau man..  tiesa, gali pabandyt daugiau hidrolato ipilti i krema ir ismaisyti.. lengvesnis pasidarys.. Maniskis riebios odos kremas su daugiau hidrolato nei buvo recepte parasyta..


Dariau tą įdegiui man atrodo g.gif Dėl praskiedimo reiks pabandyti, ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 09 06, 10:07)
Sveikos visos, esu giliose paieškose, todėl visų klausinėju: ar galima būtų, gal bandėt kas pasigaminti kremą su lecitinu? Jis turi emulguojančių savybių ir gali eiti kaip pagalbinis emulgatorius. O ar galėtų jis eiti kaip pagrindinis emulgatorius, nenaudojant nei emul., nei bičių vaško? g.gif Klausiu todėl, kad nepatiko man KN reklamuojamas "bevaškis" kremas (per riebus), o kremai su emulsiniu vašku irgi tik iš bėdos.


Aš naudodavau lecitiną kai dariau emulsijas. Jis per silpnas kaip emulsiklis, kremo konsistencijos neišgausi. Kai dėdavau į emulsiją, tai dagiau tam, kad surištų hidrolatą su aliejumi. Nors vis tiek prieš nadojimą reikėdavo suplakti.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 09 07, 08:42)
Aš naudodavau lecitiną kai dariau emulsijas. Jis per silpnas kaip emulsiklis, kremo konsistencijos neišgausi. Kai dėdavau į emulsiją, tai dagiau tam, kad surištų hidrolatą su aliejumi. Nors vis tiek prieš nadojimą reikėdavo suplakti.


Aisku, supratau. O kokios aliejaus ir vandens fazių proporcijas dėdavai?
Ačiū už pagalbą smile.gif
Atsakyti
Va, mano receptukas:
Veido emulsija:
hidrolato pagal savo odos tipą arba galimybes (aš dėjau tuberozų) - 14g; migolų aliejaus 8g; simondsijų - 6g, 4 lašai pelargonijų EA, 2 lašai levandų EA, 1 lašas ylang - ylang; 3-4 lašai greipfrutų sėklų ekstrakto, vitamino E - 2 lašai, sojų lecitino - 2 lašai. Gaunasi tokia emulsija, kurią reikia šiek tiek suplakti prieš naudojimą. Aš lašinu ją su pipete. Naudoju kiokius 5 lašus ryte veidui pasitepti.

Nors senokai nedariau tos emulsijos. Kai įdedi lecitino tai ji pabaltuoja ir šiek tiek sutirštėja, čia lecitino kiekį iš akies parašiau, nes be pipetės lašindavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 07 rugsėjo 2010 - 18:15
QUOTE(kryyste @ 2010 09 07, 20:13)
Va, mano receptukas:
Veido emulsija:
hidrolato pagal savo odos tipą arba galimybes (aš dėjau tuberozų) - 14g; migolų aliejaus 8g; simondsijų - 6g, 4 lašai pelargonijų EA, 2 lašai levandų EA, 1 lašas ylang - ylang; 3-4 lašai greipfrutų sėklų ekstrakto, vitamino E - 2 lašai, sojų lecitino - 2 lašai. Gaunasi tokia emulsija, kurią reikia šiek tiek suplakti prieš naudojimą. Aš lašinu ją su pipete. Naudoju kiokius 5 lašus ryte veidui pasitepti.

Nors senokai nedariau tos emulsijos. Kai įdedi lecitino tai ji pabaltuoja ir šiek tiek sutirštėja, čia lecitino kiekį iš akies parašiau, nes be pipetės lašindavau.


Oi, labai ačiū už receptą 4u.gif Gavau daugiau nei prašiau biggrin.gif Jei ne paslaptis, kokia tavo oda? Norėčiau žinoti ar man tinka (mano į riebumą šiek tiek).
Atsakyti
Labas rytas, mergaitės, berods Etemai klausimas:) 4u.gif kaip tau su tuo morkų fitoliu einas? ar buvai žvejot morkų laukuose? biggrin.gif
aš tai buvau šiek tiek link gamtos nuvykus, nu bet niekaip neužmačiau niekur doh.gif gal tiesiog neatpažįstu, nu bet kažin g.gif tuos krapus visur tik matau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 09 08, 07:44)
Oi, labai ačiū už receptą  4u.gif Gavau daugiau nei prašiau biggrin.gif  Jei ne paslaptis, kokia tavo oda? Norėčiau žinoti ar man tinka (mano į riebumą šiek tiek).


Mano mišri sakyčiau, kai kur sausa, o kitur linkusi į spuogelius.
Atsakyti
QUOTE(Arbuzu @ 2010 09 08, 09:18)
Labas rytas, mergaitės, berods Etemai klausimas:) 4u.gif  kaip tau su tuo morkų fitoliu einas?  ar buvai žvejot morkų laukuose? biggrin.gif
aš tai buvau šiek tiek link gamtos nuvykus, nu bet niekaip neužmačiau niekur doh.gif gal tiesiog neatpažįstu, nu bet kažin g.gif tuos krapus visur tik matau lotuliukas.gif
sveika. taip, man biggrin.gif
buvau zvejoti kaime, apejau tikrai daug tu lauku, as irgi niekur nemaciau g.gif idomu kur daugmaz augti jos gali, ar prie kokiu augalu ar pan.? matytum zinok tikrai, jos kiek atsimenu ir gan aukstos buna, issiskiriancios tikrai smile.gif esu seniau macius, bet tada nebuvoaktualu. dabar nerandu doh.gif
Atsakyti
na va g.gif kokia neteisybė, aš ir buvau tikrai kažkur užmačius kažkada senai, o dabar niekur.. buvau šiandie vaistažolių parduotuvėj, tai irgi tokio daikto neturėjo.. galvoju, gal kaune būtų, menu, kažkada buvo rotušės aištej hemoopatinė vaistinė.. ar čia į paprastą vaistinę universiteto eit teirautis.. nubet kažin.. g.gif
Atsakyti