Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Palomina @ 2010 09 03, 17:52)
taip, ir turejo gautis skystaliukas, nes is to ka dejai nieks netirstina mases smile.gif
as tai nezinau kas cia iseitu plaukam per priemone jei su vaskais  g.gif  manau, plaukai apliptu vasku, o po to sunkiai labai issiplautu arba net neissiplautu vaskas  g.gif nors aisku, galima bandyt  biggrin.gif  tik po to patirti prasom ir cia aprasyti  ax.gif

Man dar mokytis ir mokytis biggrin.gif Gal nebandysiu po paprotinimo,nes nenoriu plaukams depiliacijos vašku,tik man toks gražus buvo tas kremukas,kur per laidą rodė( trijų rožių kremas) wub.gif
Plaukai po kaukės gerai atrodo,užskaitau savo makalūzę didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 03 rugsėjo 2010 - 17:04
QUOTE(Sulu @ 2010 09 03, 18:01)
Man dar mokytis ir mokytis  biggrin.gif Gal nebandysiu po paprotinimo,nes nenoriu plaukams depiliacijos vašku,tik man toks gražus buvo tas kremukas,kur per laidą rodė( trijų rožių kremas)  wub.gif
Plaukai po kaukės gerai atrodo,užskaitau savo makalūzę  didis.gif

depiliacija tai nebutu lotuliukas.gif bet, manau, tiesiog tas vaskas aplipintu plaukus.. na pvz., kad ir kremai su vaskais (biciu ar emulsiniu) vistiek palieka ant odos savo sluoksni..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 03, 18:10)
depiliacija tai nebutu  lotuliukas.gif  bet, manau, tiesiog tas vaskas aplipintu plaukus.. na pvz., kad ir kremai su vaskais (biciu ar emulsiniu) vistiek palieka ant odos savo sluoksni..

Ačiū už paaiškinimą 4u.gif bet vis tiek nesiryšiu turbūt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 03, 17:52)
as tai nezinau kas cia iseitu plaukam per priemone jei su vaskais  g.gif 

dariausi kelias kaukes plaukams su biciu vasku, tokiu pat principu, kaip ir krema. viskas ok, man tai nieko ypatingo, bet draugei labai patiko, prase dar sumaisyti. sake dar taip graziai plaukai nebuvo atrode (ji plaukams naudoja tik aliejus, daugiau jokiu naturaliu priemoniu) cia aprasiau viena is gamintu kaukiu plaukams. atsiplauna siaip, panasiai kaip ir aliejai, aisku daugiau sampuno susinaudoja nei netepus kaukiu, bet issiplauna smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar gautųsi kas nors tinkamo naudoti jei gaminant lupų balzamą vietoj bičių vaško dėčiau emulsinį? Bičių vaško neturiu, o taip norisi balzamą pasigamint..
Atsakyti
QUOTE(meid @ 2010 09 03, 22:38)
Merginos, ar gautųsi kas nors tinkamo naudoti jei gaminant lupų balzamą vietoj bičių vaško dėčiau emulsinį? Bičių vaško neturiu, o taip norisi balzamą pasigamint..
nesigaus tikrai toks kaip balzamas manau smile.gif siaip bus kreminis tepalelis rolleyes.gif nebandziau siaip pati
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 03 rugsėjo 2010 - 22:03
o kazin ar galima paakiams naudoti tik paprasta alieju vietoj kremo..? mano sausa paakiu oda, tai patinka kuo riebesni kremai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2010 09 03, 22:58)
o kazin ar galima paakiams naudoti tik paprasta alieju vietoj kremo..? mano sausa paakiu oda, tai patinka kuo riebesni kremai.. ax.gif


Aišku galima vien tik aliejų naudoti, tik ne prastą kokį, o kokybišką, nerafinuotą. Labai gerai tinka nakvišų, erškėtrožių, dimondsijų aliejus. Dar ka-kuri mergina minėjo, kad sviestmedžiu tepė.
Atsakyti
Satura paakius tepa sviestmedžiu, tik ne tuo parastu, o tokiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 09 04, 09:23)
Satura paakius tepa sviestmedžiu, tik ne tuo parastu, o tokiu smile.gif

O as tepdavau ziema tuo paprastu.. irgi patiko smile.gif atrode, kad kazkiek ir pasvieseje buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2010 09 03, 23:58)
o kazin ar galima paakiams naudoti tik paprasta alieju vietoj kremo..? mano sausa paakiu oda, tai patinka kuo riebesni kremai.. ax.gif

Šiuo metu naudoju paakiams erškėtrožių aliejų į kurį dar prilašinau smilkalinės bosvelijos ea (ne va tai nuo raukšlių ir priešlaikinio senėjimo hihihi.gif- ruošiuosi būti jauna ir graži amžinai biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 04, 10:55)
Šiuo metu naudoju paakiams erškėtrožių aliejų į kurį dar prilašinau smilkalinės bosvelijos ea (ne va tai nuo raukšlių ir priešlaikinio senėjimo hihihi.gif- ruošiuosi būti jauna ir graži amžinai biggrin.gif ).
EA paakiams nenaudociau 4u.gif nebent pati kauliuka tepti tik
Atsakyti