Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Palomina @ 2010 09 02, 09:11)
Taip jau buna su tuo medum.. As irgi kazkada dariau ir man atsiskyre.. kazkam irgi taip buvo..
As irgi dariau su medumi, bet pyliau i tubele, tai tokio kaip atsiskyrimo nepastebejau. indelyje vistiek turbut geriau matosi mastau.gif ne karta esu girdejusi komentaru, kad medaus daug kas vengia deti i produktus, nes dazniausiai atsiskiria
QUOTE(Palomina @ 2010 09 02, 10:25)
aha medaus kauke lupoms tikrai super  thumbup.gif 
Man neiseina normaliai islaikyti to medaus ant lupu biggrin.gif dar jei i ta pacia tema, tai suskeldejusias lupas patepus medum, palaikius, galima su ranksluoscio krasteliu ar kokiu dantu sepeteliu pasveisti lupas ratukais. irgi efektyvu thumbup.gif
Atsakyti
Vakar, įkvėpta Palominos, pasigaminau veido kremą skirtą rudeniškiems vėsesniems orams. Bet įdomiausia, kad panaudojau seną Rasos kremo indelį su dozatoriumi (dar nebuvau išmetus, ačiū dievui). Netyčia atradau, kad jis atsidaro, viską kruopščiai išploviau, nuplėšiau etiketęhihihi.gif ir pripildžiau savo kremo! Šiandien ryte išbandžiau - super !
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 03, 11:13)
Vakar, įkvėpta Palominos, pasigaminau veido kremą skirtą rudeniškiems vėsesniems orams. Bet įdomiausia, kad panaudojau seną Rasos kremo indelį su dozatoriumi (dar nebuvau išmetus, ačiū dievui). Netyčia atradau, kad jis atsidaro, viską kruopščiai išploviau, nuplėšiau etiketęhihihi.gif ir pripildžiau savo kremo! Šiandien ryte išbandžiau - super !

O kokį darei? ax.gif Gerai geriasi? Pora kartų esu bandžiusi, bet man tie kremai nenori gertis (kaip pvz. pirktiniai), nors daryti su emulsiniu vašku, kuris yra lengvesnis negu bičių vaškas ir proporcijos 40:60 arba net 35:65. Kai tepu, tai pradžioje palieka tokį kaip ir baltą pėdsaką (nors pats kremas žalsvai gelsvas nuo avokadų), kuris tik vėliau susigeria. Ir vaško stengiuosi dėti kuo mažiau. Kas vis dėlto ne taip (o gal taip ir turi būti)?
Atsakyti
kadangi mano oda riebesnė tai kremą darau su 10% aliejaus, 4% emulsinio vaško. Tai gaunasi gana lengvas. Tepu ant hidrolatu papurkštos odos. Lieka ir man balta žymė tepant kremą, tačiau įmasažuoju ir ji dingsta. Žiemai aišku reikės riebesnio kremo, kad gerai pamaitintų.
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 09 03, 10:21)
O kokį darei? ax.gif Gerai geriasi? Pora kartų esu bandžiusi, bet man tie kremai nenori gertis (kaip pvz. pirktiniai), nors daryti su emulsiniu vašku, kuris yra lengvesnis negu bičių vaškas ir proporcijos 40:60 arba net 35:65. Kai tepu, tai pradžioje palieka tokį kaip ir baltą pėdsaką (nors pats kremas žalsvai gelsvas nuo avokadų), kuris tik vėliau susigeria. Ir vaško stengiuosi dėti kuo mažiau. Kas vis dėlto ne taip (o gal taip ir turi būti)?

Man geriasi labai normaliai. Tepu ant hidrolatu papurkštos odos ir nedaug jo reikia tuomet (veidui ir kaklui užteko vieno paspaudimo).
Dariau 30 ml: 15 ml ėmiau aliejų mišinio jautriai odai iš KN, 15 ml hidrolato (10ml levandų, 5 ml rožių), maždaug pusė nubraukto arbat. šaukšt. emulsinio vaško, GSE -12 lašų, vit. E - 2 l (su tais lašais tai kosmosas - keistai lašina pipetės pirktos iš vaistinės - bet stengiausi, kad būtų maždaug tiek tų lašų). Ir 5 lašus smilkalinės bosvelijos ea, 4 l - bergamočių ea.
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 03, 09:45)
Man geriasi labai normaliai. Tepu ant hidrolatu papurkštos odos ir nedaug jo reikia tuomet (veidui ir kaklui užteko vieno paspaudimo).
Dariau 30 ml: 15 ml ėmiau aliejų mišinio jautriai odai iš KN, 15 ml hidrolato (10ml levandų, 5 ml rožių), maždaug pusė nubraukto arbat. šaukšt. emulsinio vaško, GSE -12 lašų, vit. E - 2 l (su tais lašais tai kosmosas - keistai lašina pipetės pirktos iš vaistinės - bet stengiausi, kad būtų maždaug tiek tų lašų). Ir 5 lašus smilkalinės bosvelijos ea, 4 l - bergamočių ea.


jaučiu, kad kvepia nerealiai wub.gif
Atsakyti
Šiandien galimau plaukų kaukę cool.gif ( mano džiaugsmas ir šio įvykio sureikšminimas patyrusioms nesuprantamas jau ), hidrolate ištrirpinau kviečių proteinus,dėjau pantenolio ir sumaišiau su abrikosų kauliukų aliejumi:išplakiau,išėjo skystoka masė.Taip ir turėjo būti? Jokių proporcijų nesilaikiau.O jei daryti su bičių vašku,kad tokia tepama būtų? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 09 03, 13:00)
jaučiu, kad kvepia nerealiai  wub.gif

Iš pradžių bosvelijos permušė bergamotes, bet susitovėjus jau ir jos užsiuodžia. Bergamotės buvo dėtos su ta mintim, kad mane rytais pažadintų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 03, 15:00)
Iš pradžių bosvelijos permušė bergamotes, bet susitovėjus jau ir jos užsiuodžia. Bergamotės buvo dėtos su ta mintim, kad mane rytais pažadintų mirksiukas.gif


Aš irgi tam pačiam bergamotę naudoju, tik aš ryte į delną įsilašinu lašiuką kartu su jazminų eliksyru ir nerolio eliksyru ir dtaip delnus sudedu palei elnuose patrinu, prieš tepdama ant veido palei nosį delnus sudedu ir kelis kkartus giliai įkvepiu, labai gerai veikia. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 09 03, 16:58)
Aš irgi tam pačiam bergamotę naudoju, tik aš ryte į delną įsilašinu lašiuką kartu su jazminų eliksyru ir nerolio eliksyru ir dtaip delnus sudedu palei elnuose patrinu, prieš tepdama ant veido palei nosį delnus sudedu ir kelis kkartus giliai įkvepiu, labai gerai veikia.  thumbup.gif

Noriu labai jazminų eliksyro, nes man jazminų kvapas wub.gif Dar pasiskaičiau apie jį, kad nuo visokio nerimo, depresijos labai gerai tinka. O gūdus ruduo mane labai veikia, tai reikės įsigyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 09 03, 15:51)
Šiandien galimau plaukų kaukę cool.gif ( mano džiaugsmas ir šio įvykio sureikšminimas patyrusioms nesuprantamas jau ), hidrolate ištrirpinau kviečių proteinus,dėjau pantenolio ir sumaišiau su abrikosų kauliukų aliejumi:išplakiau,išėjo skystoka masė.Taip ir turėjo būti? Jokių proporcijų nesilaikiau.O jei daryti su bičių vašku,kad tokia tepama būtų?  mastau.gif

taip, ir turejo gautis skystaliukas, nes is to ka dejai nieks netirstina mases smile.gif
as tai nezinau kas cia iseitu plaukam per priemone jei su vaskais g.gif manau, plaukai apliptu vasku, o po to sunkiai labai issiplautu arba net neissiplautu vaskas g.gif nors aisku, galima bandyt biggrin.gif tik po to patirti prasom ir cia aprasyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 09 03, 15:51)
Šiandien galimau plaukų kaukę cool.gif


kaip bus smagu, jeigu veiks taip, kaip nori thumbup.gif O kaip tau susijungė šitas plakinys? g.gif 4u.gif
Atsakyti