Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

Ikeliau i NKG tema, tai ir cia pakartoju.. Gal kam idomu bus smile.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 13:26)
As ir vel gaminau..  doh.gif  Si karta kunui sviesta.. Gavosi puikus sviestas, gerai susigeria i oda, kvepia  wub.gif  , likau suzaveta (spejau jau visa issitepti)..
user posted image

user posted image

INCI: alyvuogiu aliejus, sviestmedis, kakavos sviestas, kokosu aliejus, morku vanduo, biciu vaskas, ekokonservantas, kakavos absoliutas, vitaminas E, bergamotes EA, ylang-ylang EA.

Dar planuose pasidaryti kunui ir veidui sveitiklius (atskirus).. Ir dar visokiu dalykeliu prigalvojau  blush2.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  Matyt ruduo paveike, uzsimaniau grazintis  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 30, 22:14)
Tai gal su AN DHA ne toks riebus kremas gaunasi, jei silpniau dazo? ax.gif (prisimenu ta jausma nuo pirktiniu savaiminio idegio priemoniu-is vakaro pasitepus ryte atsikeli kaip ir grazia, bet rieboka, kartais ir pasikimsusia veido oda). Palomina kaip tik daresi savaiminio idegio priemone su AN DHA, i NKG tema buvo idejusi foto, bet sake ir cia ikels su poveikio aprasymu, kol kas dar nelabai ka pastebejo. Jai irgi gavosi skystokas, supyle i flakoneli spaudziama, skysto pienelio konsistencijai. Idomu bus iki galo issiaiskinti toliau, kas cia kaip. Puiku, kad pasidalinat patirtim 4u.gif
Turiu kl. ir del to rugstinimo-ar tai butina? ir jei taip, gal zinai kuo? AN DHA aprasyme skaiciau, kad ph turi buti <5.5, bet tokiuose reikaluose esu visiskai zalia doh.gif
Man svelnausm, tokio vos vos rudumo pakaktu tongue.gif nenoriu but negre ziema biggrin.gif tai va dabar po tokiu nuomoniu dar ir klausimas ar DHA pirkti AN, ar laukti sekancio traukinuko ir ciupti is AZ g.gif


Pasakysiu taip - man be rugsties kremas patiko labiau, nes greiciau spalva suteikdavo. Gal kazkoks aliejus mano veido kreme sukure riebuma, nes draugei dariau su kitais produktais -tai viskas gerai, DHA is AZ.
Dar vienas dalykas - DHA is AN man labai tepe rubus, ta pati sake ir mano sesuo. O kaip tau Palomina?

Su siaip DHA milteliais tikrai nebusi juodaode, nebent tavo oda ir taip labai tamsi- tai gal pamorkinesi, bet tikrai nepajuoduosi schmoll.gif
Atsakyti
mergaites ,gal kuri sutiktu pagaminti plauku galiukams besisakojantiems ir skilinejantiems, aliejuka
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 09 01, 13:47)
Dar vienas dalykas - DHA is AN man labai tepe rubus, ta pati sake ir mano sesuo. O kaip tau Palomina?

tiesa pasakius nesirengiau baltais drabuziais.. tai negaliu pasakyti ar tepa, ar ne.. bet su laiku isaiskes ir parasysiu savo pastebejimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 01 rugsėjo 2010 - 13:30
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 10:13)
vakare pasitepiau vel savo idegio priemone.. na ir siandien as jau irudusi visai neblogai sakyciau (as seip esu labai sviesios odos, tai man uzteko dvieju kartu pasitepti, kad isgauciau man norima tamsuma)..
nusprendziau, kad vis del to kai kita karta darysiu self-tan'a, tai tiek pat DHA desiu.. nedidinsiu kiekio..
bet jei pas ka tamsesne oda yra, tai manau, didesne DHA konsentracija daryt geriau, kad pasimatytu ryskesne spalva..
Nu ir puiku, as irgi sviesiaode, bet nenoriu labai nusirudinti, tai darysiu tokia pat koncentracija tada drinks_cheers.gif idomu dar per kiek laiko atsiplaus ir ar lygiai g.gif
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 13:35)
Ikeliau i NKG tema, tai ir cia pakartoju.. Gal kam idomu bus smile.gif
Visoms idomu, ka gi daugiau cia deti jei ne gaminius tongue.gif kaip as taip istisai pamirstu kuno sviesta pasidaryti doh.gif turbut del to, kad retai ir aliejumi tepliojuosi pvz. kojas, o sviestas isvis surugtu bestovedamas biggrin.gif reiks darytis isvadas unsure.gif
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 09 01, 13:47)
Pasakysiu taip - man be rugsties kremas patiko labiau, nes greiciau spalva suteikdavo. Gal kazkoks aliejus mano veido kreme sukure riebuma, nes draugei dariau su kitais produktais -tai viskas gerai, DHA is AZ.

Su siaip DHA milteliais tikrai nebusi juodaode, nebent tavo oda ir taip labai tamsi- tai gal pamorkinesi, bet tikrai nepajuoduosi  schmoll.gif
Butu idomu pasibandyti mazus kiekius identisku savaiminiu, tik 1 su rugstimi, kita-be. Jei abu mazdaug vienodai patiktu, pati galutiniam var. jauciu deciau rugsties. Gal riebumo maziau butu ar pan. g.gif

Na ir puiku, as ir noriu lengvo sveiko rusvumo, tikrai ne juodumo thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėt padėti išsiaiškinti. Dariau lūpų balzamą: 2,5 g sviestmedžio, 2,5 g. kakavos sviesto, 5 ml jojobos aliejaus, 2,5 g bičių vaško ir trečdalis arb. šaukštelio medaus. Aliejus ir vašką išlydžiau, sudėjau medų ir supyliau į indelį. Iš pradžių atrodė , kad sustingo viskas gerai (gal tik šiek tiek kietokas gavosi), bet vėliau pastebėjau, kad apačioje nusėdo/išsiskyrė medus. Ką padariau ne taip? O gal medus netinkamas dėti?
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 09 02, 08:24)
Merginos, gal galėtumėt padėti išsiaiškinti. Dariau lūpų balzamą: 2,5 g sviestmedžio, 2,5 g. kakavos sviesto, 5 ml jojobos aliejaus,  2,5 g bičių vaško ir trečdalis arb. šaukštelio medaus. Aliejus ir vašką išlydžiau, sudėjau medų ir supyliau į indelį. Iš pradžių atrodė , kad sustingo viskas gerai (gal tik šiek tiek kietokas gavosi), bet vėliau pastebėjau, kad apačioje nusėdo/išsiskyrė medus. Ką padariau ne taip? O gal medus netinkamas dėti?

Taip jau buna su tuo medum.. As irgi kazkada dariau ir man atsiskyre.. kazkam irgi taip buvo..
Dar norejau paklausti, ar ne per minkstas lupu balzamas gavosi? Turbut prilietus prie lupu jis iskart tirpsta? nes pagal toki kieki alieju, tai vasko manau mazoka siek tiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 09 02, 08:24)
Ką padariau ne taip? O gal medus netinkamas dėti?


manyčiau, kad medaus per daug. Lašelį tik rizikuočiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 02, 09:13)
manyčiau, kad medaus per daug. Lašelį tik rizikuočiau  g.gif

tai, kad ir laselis atsiskiria biggrin.gif as visai mazai dejau ir vistiek atsiskyre
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 02, 10:11)
Taip jau buna su tuo medum.. As irgi kazkada dariau ir man atsiskyre.. kazkam irgi taip buvo..
Dar norejau paklausti, ar ne per minkstas lupu balzamas gavosi? Turbut prilietus prie lupu jis iskart tirpsta? nes pagal toki kieki alieju, tai vasko manau mazoka siek tiek  rolleyes.gif

Tikrai ne per minkstas, aptarėm su drauge, kad net tiktų į tubelę dėti, tada geriau tepliotųsi. O man asmeniškai netgi per kietas, nes reikia pirštu stipriau paspausti (na aš asmeniškai ne ekspertė šiuo klausimu, nes ir pirktinius nelabai naudodavau ax.gif ). Tiesa, pas mane sviestmedis "klasikinis", o ne tas "ant bangos" nilinis biggrin.gif .

O dėl medaus, tai gal tikrai per daug, nes ant lūpų tai stipriai jaučiasi saldumas. O apskritai tai poveikis šito balzamo man patinka smile.gif Tik bijau, kad nesugestų dėl atsiskyrusio medaus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 02 rugsėjo 2010 - 09:00
QUOTE(Palomina @ 2010 09 02, 09:37)
tai, kad ir laselis atsiskiria  biggrin.gif  as visai mazai dejau ir vistiek atsiskyre


man išvis nelabai suprantama, kam ten medų dėti, nes iš medaus kartais galima puikią lūpų kaukę pasidaryti - išsitepti, pabūti ir nulaižyti biggrin.gif

Aroma Zone turi medaus miltelius (poudre de miel), gal jie neatsiskirtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 09 02, 09:58)
Tik bijau, kad nesugestų dėl atsiskyrusio medaus blink.gif

Neturetu sugesti..

QUOTE(Satura @ 2010 09 02, 10:03)
man išvis nelabai suprantama, kam ten medų dėti, nes iš medaus kartais galima puikią lūpų kaukę pasidaryti - išsitepti, pabūti ir nulaižyti biggrin.gif

aha medaus kauke lupoms tikrai super thumbup.gif
as tai del idomumo dejau medu.. megstu kartais paeksperimentuoti ir paziureti kas gausis..
Atsakyti