Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

Su AZ DHA dariausi krema veidui, tai gavosi kiek riebokas, bet ryte viskas gerai su oda, graziai parudusi, dejau gal 5proc. Dariau ir draugei krema veidui -tai jai viskas labai tiko ir patiko.
Kunui dariau su AN DHA ir AZ(siaip jie skiriasi ir kvapu, ir isvaizda). Dejau po 8 proc., tai sakyciau, kad AZ man geriau "daze" oda, uzteko 2 kartu, kad jau graziai paruduotu, o su AN -teko 3 kartus tepti, bet dejau obuoliu rugsties. Nezinau ar cia ji, ar kas, bet man labai skystas kremas gavosi doh.gif , nors sudetis beveik identiska buvo.
Tinkamai viska darant, viskas graziai nusirudina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 08 30, 22:39)
Su AZ DHA dariausi krema veidui, tai gavosi kiek riebokas, bet ryte viskas gerai su oda, graziai parudusi,
tai sakyciau, kad AZ man geriau "daze" oda, uzteko 2 kartu, kad jau graziai paruduotu, o su AN -teko 3 kartus tepti, bet dejau obuoliu rugsties. Nezinau ar cia ji, ar kas, bet man labai skystas kremas gavosi  doh.gif , nors sudetis beveik identiska buvo.
Tinkamai viska darant, viskas graziai nusirudina  mirksiukas.gif

Tai gal su AN DHA ne toks riebus kremas gaunasi, jei silpniau dazo? ax.gif (prisimenu ta jausma nuo pirktiniu savaiminio idegio priemoniu-is vakaro pasitepus ryte atsikeli kaip ir grazia, bet rieboka, kartais ir pasikimsusia veido oda). Palomina kaip tik daresi savaiminio idegio priemone su AN DHA, i NKG tema buvo idejusi foto, bet sake ir cia ikels su poveikio aprasymu, kol kas dar nelabai ka pastebejo. Jai irgi gavosi skystokas, supyle i flakoneli spaudziama, skysto pienelio konsistencijai. Idomu bus iki galo issiaiskinti toliau, kas cia kaip. Puiku, kad pasidalinat patirtim 4u.gif
Turiu kl. ir del to rugstinimo-ar tai butina? ir jei taip, gal zinai kuo? AN DHA aprasyme skaiciau, kad ph turi buti <5.5, bet tokiuose reikaluose esu visiskai zalia doh.gif
Man svelnausm, tokio vos vos rudumo pakaktu tongue.gif nenoriu but negre ziema biggrin.gif tai va dabar po tokiu nuomoniu dar ir klausimas ar DHA pirkti AN, ar laukti sekancio traukinuko ir ciupti is AZ g.gif
Atsakyti
Rasau jau ir cia apie savo savaiminio idegio priemone smile.gif
user posted image
INCI: sezamu aliejus, morku vanduo, skystas emulsiklis (KN), DHA (AN), ekokonservantas, askorbo rugstis.
Eteriniu alieju nedejau, nes norejau paziureti koks kvapas bus.. Tai iskart galiu pasakyti, kad DHA kvapo nepridave (na kai issitepi, tai paprastai nuo savaiminiu jauciasi kazkoks kvapas, o cia jo nera thumbup.gif ), jauciau tik sezamu aliejaus kvapa..
Dabar apie spalva.. vakar kai nedideli odos ploteli tepiau tai nelabai maciau spalvos.. net tris kartus kartojau.. tai vos vos po to kazka iziurejau.. Na o siandien sugalvojau visa kuna issitepti, tai va po keliu valandu atsirado spalvyte (gal nesivaidena man g.gif lotuliukas.gif ), aisku nera ryski ta spalva.. siandien vakare dar pakartosiu "deginimosi" procedura..
Idegio priemones konsistencija pas mane skysta.. samoningai taip dariau, kad butu patogu lygiai issitepti ir gerai susigertu.. Gavosi neriebi priemone.. todel issitepus jau po keliu minuciu (kai susigeria) galima rengtis drabuzius.. Jokio lipnumo thumbup.gif
Zodziu, as patenkinta savo gaminiu.. Tiesa, dariau 6 proc. DHA koncentracijos.. Kita kart gal 7 proc. darysiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 31 rugpjūčio 2010 - 12:06
QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 13:05)
Rasau jau ir cia apie savo savaiminio idegio priemone smile.gif
INCI: sezamu aliejus, morku vanduo, skystas emulsiklis (KN), DHA (AN), ekokonservantas, askorbo rugstis.
Saunuole thumbup.gif tai konsistencija tokia vandenine gavosi? Gal dar galetum tikslias proporcijas surasyti?,koki kieki dareisi, 50ml.? 4u.gif Pasinagrinesiu ir pasideliosiu sau recepteli rolleyes.gif . Gaila, kad neturiu skysto emulsiklio, tik emuls. ir biciu vaskus, bet gal ir su emulsiniu v. gausis mastau.gif ir kaip konservanta naudociau GSE.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 31, 16:08)
Saunuole thumbup.gif tai konsistencija tokia vandenine gavosi? Gal dar galetum tikslias proporcijas surasyti?,koki kieki dareisi, 50ml.? 4u.gif Pasinagrinesiu ir pasideliosiu sau recepteli rolleyes.gif . Gaila, kad neturiu skysto emulsiklio, tik emuls. ir biciu vaskus, bet gal ir su emulsiniu v. gausis mastau.gif ir kaip konservanta naudociau GSE.

Gavosi kaip pienas.. spalva balta.. netgi su puta biggrin.gif

tikslus receptas toks (~50 ml):
25 ml sezamu aliejaus
20 ml morku vandens
1,2 g DHA
3 ml skysto emulsiklio
10 lasu ekokonservanto
askorbo rugsties (dejau 1/8 tabletes, bet kita kart desiu siek tiek daugiau)

o kada saviski savaimini gaminsi? ax.gif irgi bus labai idomu kas ir kaip isejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 31 rugpjūčio 2010 - 15:37
QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 16:14)
Gavosi kaip pienas.. spalva balta.. netgi su puta  biggrin.gif

tikslus receptas toks (~50 ml):
25 ml sezamu aliejaus
20 ml morku vandens
1,2 g DHA
3 ml skysto emulsiklio
10 lasu ekokonservanto

o kada saviski savaimini gaminsi?  ax.gif  irgi bus labai idomu kas ir kaip isejo
Dar neturiu DHA, jau pasidariau viena uzsakyma, gal dabar reikia padaryti antra, kad neispirktu ir labai noriu dar sulaukti naujojo vasko ir dar kai kuriu kt. prekiu, kuriu dar nera. Monica anksciau sake, kad apie rugsejo vid. atsiras, tai noreciau viska vienu metu ir atsiimti g.gif kai jau atsiimsiu, neuztruksiu ir pasibandyti gaminti, o pasigaminus iskart leksiu cia pasipasakoti tongue.gif .
L. aciu uz tikslia receptura, pravers thumbup.gif kaip aprasei konsistencija, net valgyti uzsinorejau, taip skaniai atrodo doh.gif lotuliukas.gif
Supylei i AN hidrolato buteliuka kaip matau, tai dar pasitikslinsiu-viskas gerai, prabega, nesikemsa ir t.t.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 13:05)
INCI: sezamu aliejus, morku vanduo, skystas emulsiklis (KN), DHA (AN), ekokonservantas, askorbo rugstis.


O čia tiesiog iš vaistinės pirkta askorbo rūgštis? Ir kiek jos dėjai? Niekur nerandu parašyta, kokį būtent kiekį rūgšties reikia dėti su DHA... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 31, 16:22)
Supylei i AN hidrolato buteliuka kaip matau, tai dar pasitikslinsiu-viskas gerai, prabega, nesikemsa ir t.t.? ax.gif

supyliau i AN buteliuka su KN purkstuku biggrin.gif is AN niekada purkstuku neturejau, tai nezinau ar tokie patys..
purskia gerai, nieks nesikemsa..
Papildyta:
QUOTE(*WhiteAngel* @ 2010 08 31, 16:32)
O čia tiesiog iš vaistinės pirkta askorbo rūgštis? Ir kiek jos dėjai? Niekur nerandu parašyta, kokį būtent kiekį rūgšties reikia dėti su DHA...  ax.gif

taip, is vaistines.. as dejau labai mazai.. 1/8 tabletes.. bet kita kart gal bandysiu det daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 16:36)
supyliau i AN buteliuka su KN purkstuku  biggrin.gif  is AN niekada purkstuku neturejau, tai nezinau ar tokie patys..
purskia gerai, nieks nesikemsa..
taip, is vaistines.. as dejau labai mazai.. 1/8 tabletes.. bet kita kart gal bandysiu det daugiau  g.gif
Tai gal vienodi bus purkstukai drinks_cheers.gif
O kodel nori daugiau askorbo r. deti? g.gif jauciasi trukumas ar pan.?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 31, 20:01)
Tai gal vienodi bus purkstukai drinks_cheers.gif
O kodel nori daugiau askorbo r. deti? g.gif jauciasi trukumas ar pan.?

na, si karta tikrai labai mazai idejau, tai nezinau ar pavyko padaryt ph mazesni nei 5,5.
galvoju, gal nuo to priklauso DHA veikimas g.gif gal ryskiau "dazys" jei bus rugstesne terpe..
zodziu,yra kur eksperimentuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 20:30)
na, si karta tikrai labai mazai idejau, tai nezinau ar pavyko padaryt ph mazesni nei 5,5.
galvoju, gal nuo to priklauso DHA veikimas  g.gif  gal ryskiau "dazys" jei bus rugstesne terpe..
zodziu,yra kur eksperimentuoti  lotuliukas.gif
AZ man rodos maciau lapuku matuoti PH. Kaip per migla ir is mokyklos kazka atsimenu g.gif , reiktu pasivogti tokiu lapeliu, issimatuoti biggrin.gif
Visko gali buti, kad ryskiau dazytu g.gif galima gi maza kieki bandyti susimakaluoti su mazesniu ph, idomumo delei grynai rolleyes.gif
as dar truputi uztruksiu su eksperimentais, bet uzsakyma DHA padariau, kad neisgraibstytu kitos, kol atsiras trukstamos prekes prekyboj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 13:05)
siandien vakare dar pakartosiu "deginimosi" procedura..

vakare pasitepiau vel savo idegio priemone.. na ir siandien as jau irudusi visai neblogai sakyciau (as seip esu labai sviesios odos, tai man uzteko dvieju kartu pasitepti, kad isgauciau man norima tamsuma)..
nusprendziau, kad vis del to kai kita karta darysiu self-tan'a, tai tiek pat DHA desiu.. nedidinsiu kiekio..
bet jei pas ka tamsesne oda yra, tai manau, didesne DHA konsentracija daryt geriau, kad pasimatytu ryskesne spalva..
Atsakyti