Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Rasma @ 2010 08 25, 09:11)
"Kvapų namų" temoje buvoje aišku tikslių receptų nebuvo, bet "paslaptis" kas suriša aliejus ir vandenį - išduota smile.gif Tai sviestmedis.
Ir žinokit, net namie pakartojus su savais produktais - viskas gaunasi mirksiukas.gif

Rasma, gal gali papasakot kokiais kiekiais kokius ingridientus dejai? ax.gif As bandziau daryt namie, tai man nesigavo..

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 11:46)
Palomina, o Tau pavyko namie?

Ne, man nesigavo pasigaminti, keli puslapiai atgal sioje temoje rasiau ir foto dar ikeliau.. Na, bet ten toks nerimtas pazaidimas buvo.. mazai visokiu alieju turejau..
Kai gausiu is AN siuntinuka, tai paeksperimentuosiu labiau biggrin.gif + dar planuoju savaiminio idegio krema (ar kazka panasaus) pasidaryti..

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 14:56)
nu pakankamai idomu, kad pabandyt smile.gif nors ir as isivaizduoju, kad cia daugiau kunui nei veidui (bent jau ne riebiaodem).

mano oda vasara vel prie riebesniu (kazkaip net apsidziaugiau lotuliukas.gif nes ziema vargau su sausa oda doh.gif ), bet turiu pasigaminus as toki krema be emulsikliu veidui, ir visai gerai oda jauciasi g.gif sudety yra ir sviestmedzio, ir tamanu, ir kitokiu dar alieju.. sviestmedzio maziau dedasi riebiai odai skirtame kreme, o prie vandens ir alieju surisimo prisideda taip pat tamanai..
va, jautriai odai skirta krema turiu pasidarius (irgi KN), tai jis riebesnis, tirstesnis, nes vandenines fazes maziau nei tame riebiai odai kreme..
Naudoju tokius kremus jau tris savaites, nei poru uzkimso, nei riebaluojasi daugiau nei paprastai.. Oda paskaistejo, palygejo spalva.. kazkaip patenkinta gaminiais..
Va, noriu ir kunui krema pasidaryt be emulsikliu, tik pirmas bandymas nesekmingas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 14:56)
gal delto kartais nupirktas sviestmedis kietesis, o kartais skystesnis (jei daugiau like vandens). tik paskui tas vanduo nukosiamas ar nupilamas.


aš kitaip suprantu, bent jau tokią išvadą pasidariau. Tas paprastas sviestmedis, kuris gerai emulsina, augęs sausringomis sąlygomis, tai natūraliai yra sausesnis, kietesnis, matyt daugiau vandens paima ir tinka tokiems jungimams.

o tas nilinis augant gauna daugiau drėgmės ir jo jau kažkodėl nesiūlo beemulsiniams kremukams. Gal kad jis daugiau vandens natūraliai savyje turi ir geba jo mažiau pritraukti?

AZ puslapyje, jeigu pereiti per visus aliejus ir sviestus nuoširdžiai, tai rastumėt, kurie geriausi emulsikliai, palaiko emulsijų stabilumą. Gaila, dabar laiko ir sąlygų neturiu kiekvieno aprašymus atsidarinėti, bet kada nors wink.gif
Atsakyti
Merginos, gal turit patirties ar receptu savaiminio idegio priemonei (planuoju naudot DHA is AN) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 16:10)
bent jau amlos alieju pardavime tai pilnas rytu londonas smile.gif shikakai aliejai ne tokie populiarus, bet ir ju yra. tai jei gamintojai juos gamina, gal galima?.. g.gif

Jums tinka, man tinka, tai manau,kad galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 25, 16:39)
Merginos, gal turit patirties ar receptu savaiminio idegio priemonei (planuoju naudot DHA is AN) mirksiukas.gif


aš dariau, esu DHA pirkusi iš AZ. Tai tikrai veikia, gražiai rudina. Tik ne iš vienos girdėjau, kad kažkodėl su DHA riebūs gaunasi produktai, nepaaiškinamai. Bet čia, kaip sakiau, iš AZ buvo apsiprekinta wink.gif O recepto tai nepamenu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 17:09)
aš dariau, esu DHA pirkusi iš AZ. Tai tikrai veikia, gražiai rudina. Tik ne iš vienos girdėjau, kad kažkodėl su DHA riebūs gaunasi produktai, nepaaiškinamai. Bet čia, kaip sakiau, iš AZ buvo apsiprekinta wink.gif O recepto tai nepamenu sad.gif
Kaip pastebejau, daznai skiriasi AZ produktu kokybe nuo tarkim AN g.gif gal kitos merginos dar ka patars, arba jei tu atsiminsi, maloniai lauksiu ziniu tongue.gif noriu rudeniui/ziemai siek tiek gyvesne atrodyti, tai subtilaus idegio efekto uztektu, nenoriu labai nusitamsinti, nes ne visada gi su rubais aukstom apykaklem reikia vaikscioti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
žinok, gali būti smile.gif Bet turiu iškart prisipažinti, kad nesu savaiminių gerbėja apskritai - tiek Lavera iš mano namų iškeliavo neprigijusi, tiek tą savo gaminį išpyliau smile.gif Pamenu, kad dėjau ten rožių vaško, gal jis ir sužaidė?

įdomu, kaip gautųsi, jei imti lengvą aliejų, pvz. sezamų ir jungti su emulsiniu vašku. Gal tikrai geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 18:00)
įdomu, kaip gautųsi, jei imti lengvą aliejų, pvz. sezamų ir jungti su emulsiniu vašku. Gal tikrai geriau  mirksiukas.gif

as kaip tik planuoju savaimini su sezamu aliejum daryti.. o vandens faze - morku hidrolatas..
tai pranesiu kaip man sekesi (darysiu greiciausiai kita savaite).. bet neapsisprendziu kuo suemulsinti.. ar emulsiniu vasku ar skystu emulsikliu..
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 18:00)
žinok, gali būti smile.gif Bet turiu iškart prisipažinti, kad nesu savaiminių gerbėja apskritai - tiek Lavera iš mano namų iškeliavo neprigijusi, tiek tą savo gaminį išpyliau smile.gif Pamenu, kad dėjau ten rožių vaško, gal jis ir sužaidė?
įdomu, kaip gautųsi, jei imti lengvą aliejų, pvz. sezamų ir jungti su emulsiniu vašku. Gal tikrai geriau  mirksiukas.gif
O kuo nepatinka savaiminiai? ax.gif Mane tik vargina tas tepliojimasis, ziurek ar viskas lygiai, t.t., o siaip gi aisku geriau kai naturaliai irudusi oda buna, bet deja verysad.gif
Del roziu vasko sunku pasakyti, kazkaip nesu susidurusi su juo, bet manau visai galimas dalykas g.gif o gal pameni kokia koncentracija DHA darei? (AN parasyta 5-8%). As turbut eksperimentuociau su minimumais, ziureciau su kiek iseina igauti svelnu, vos rusva atspalvi g.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 25, 19:16)
as kaip tik planuoju savaimini su sezamu aliejum daryti.. o vandens faze - morku hidrolatas..
tai pranesiu kaip man sekesi (darysiu greiciausiai kita savaite).. bet neapsisprendziu kuo suemulsinti.. ar emulsiniu vasku ar skystu emulsikliu..
Lauksiu ziniu is taves, turiu ir sezamu al., ir morku hidr., tai jeigu ka, gavusi DHA, nupapugauciau biggrin.gif mirksiukas.gif
O nebandei googlinti del receptuku gamybai?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 25, 20:23)
o gal pameni kokia koncentracija DHA darei? (AN parasyta 5-8%). As turbut eksperimentuociau su minimumais, ziureciau su kiek iseina igauti svelnu, vos rusva atspalvi g.gif

Lauksiu ziniu is taves, turiu ir sezamu al., ir morku hidr., tai jeigu ka, gavusi DHA, nupapugauciau biggrin.gif  mirksiukas.gif
O nebandei googlinti del receptuku gamybai?

As tai galvoju saviski daryt 6 proc. DHA koncentracijos

Gerai, butinai pasigirsiu kai pasidarysiu.. biggrin.gif Jau beveik nusprendziau ir del emulsiklio.. Gal desiu skysta emulsikli (KN), o ne emulsini vaska.. vien del tos priezasties, kad DHA reikia temperaturos zemesnes nei 40 laipsniu, o emulsinis vaskas tirpsta 60 laipsniu temperaturoje.. tai, manau, geriau saltuoju budu daryti..
Receptu neieskojau, vistiek dazniausiai neturiu as tokiu produktu kaip raso biggrin.gif o tada ar taip, ar taip kuryba prasideda..
Beje, AN raso, kad reikia parugstinti gamini.. tai man cia idomu kaip daryt - i hidrolata rugstele (raso, kad tinka pieno rugstis, arskorbo rugstis, citrinos rugstis) det? ir idomiausia, koki kieki tos rugsteles idet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 25 rugpjūčio 2010 - 20:00
QUOTE(Etama @ 2010 08 25, 20:23)
O kuo nepatinka savaiminiai? ax.gif

o gal pameni kokia koncentracija DHA darei?


neturiu įpročio jais tepliotis, plius, nestresuoju dėl baltos odos - man patinka. O bijojau kaip pirmą kartą biggrin.gif Ar gerai, ar lygiai išsitepsiu, ar plėmais nesigaus biggrin.gif Plius, tas specifinis šienelio kvapas tongue.gif

dariau mažiausią koncentraciją ir puikiausiai rudino. Švelniai, bet užtikrintai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 25, 20:56)
As tai galvoju saviski daryt 6 proc. DHA koncentracijos
Gal desiu skysta emulsikli (KN), o ne emulsini vaska.. vien del tos priezasties, kad DHA reikia temperaturos zemesnes nei 40 laipsniu
Beje, AN raso, kad reikia parugstinti gamini..
Na va, reiskia ir man reiks kito emulsiklio doh.gif turiu tik biciu ir emuls. vaskus rolleyes.gif
Aha del to parugstinimo as taip pat pamirsau paklausti g.gif Gal reiks su Monica pasikalbeti, pasitarti del to, turetu tiksliai zinoti ka ir kaip daryti g.gif
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 20:58)
neturiu įpročio jais tepliotis, plius, nestresuoju dėl baltos odos - man patinka. O bijojau kaip pirmą kartą biggrin.gif Ar gerai, ar lygiai išsitepsiu, ar plėmais nesigaus biggrin.gif Plius, tas specifinis šienelio kvapas tongue.gif
dariau mažiausią koncentraciją ir puikiausiai rudino. Švelniai, bet užtikrintai  cool.gif
Mano ta pati situacija, bet jei po truputi tik rudins gal gi sunaudosiu savaiminio id. priemone ax.gif siaip irgi nemoku, tingiu ir bijau biggrin.gif nestresuociau ir as del baltos odos, tik kad zandai megstantys parausti, norisi bent kiek tamsesnes odos, nes ant baltos viskas kaip ant delno, kiekviena kraujosruva ir pan. doh.gif
O siaip spalvyte grazi gaudavosi? rolleyes.gif tikrai nereikia padauginti manau, as irgi galvoju apie 5-6%, kad kuo maziau terlioniu butu su lyginimu spalvos ir pan.
Atsakyti