Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

Sveikos visos, norėjau paklausti, o Jūs gamindamos kosmetiką ar atsižvelgiat į mėnulio fazes? Ar čia jau visai nusišnekėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 24, 23:25)
Sveikos visos, norėjau paklausti, o Jūs gamindamos kosmetiką ar atsižvelgiat į mėnulio fazes? Ar čia jau visai nusišnekėjau g.gif
As tai tikrai ne. Darzoviu sodinimui tai ziuriu kad butu tinkamos fazes, apie kremu gamyba net minciu neturejau tokiu biggrin.gif kur radai tokia info? ar siaip garsiai pagalvojai pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 25, 00:32)
As tai tikrai ne. Darzoviu sodinimui tai ziuriu kad butu tinkamos fazes, apie kremu gamyba net minciu neturejau tokiu biggrin.gif kur radai tokia info? ar siaip garsiai pagalvojai pati smile.gif

Kažkada prašiau, kad pagamintų kremą (pati dar nedrįsau ax.gif ), tai ji sakė, kad tuoj bus tinkamas mėnulis gamybai, tai ir pagamins. Man užstrigo ta frazė, bet info kaip ir nerandu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 24 rugpjūčio 2010 - 22:40
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 24, 23:40)
Kažkada prašiau, kad pagamintų kremą (pati dar nedrįsau ax.gif ), tai ji sakė, kad tuoj bus tinkamas mėnulis gamybai, tai ir pagamins. Man užstrigo ta frazė, bet info kaip ir nerandu... g.gif
Idomiai g.gif na as kazkaip irgi nieko tokio nesu girdejusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 24, 23:40)
Kažkada prašiau, kad pagamintų kremą (pati dar nedrįsau ax.gif ), tai ji sakė, kad tuoj bus tinkamas mėnulis gamybai, tai ir pagamins.

Apie tai rašė vienam žurnale, vis žadėjau nufotografuoti ir parodyti kitoms, bet to nepadariau..reiktų ieškot man dabar to žurnalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 24, 18:39)
galit tiket, galit ne, bet gavos viskas, neatsiskyre ir net labai malonus kremas gavosi biggrin.gif  tongue.gif


ne ne, as ne apie tai biggrin.gif Tavim as tikiu, kad pasigaminai ir kad emulsija stabili.

as nelabai tikiu tais, kurie padave ingridientus ir vadovavo gamybai biggrin.gif (as suprantu, kad gaminimo process buvo kontroliuojamas?).
uztai labai idomu produktu kilme, tikslus receptas ir gamyba.
ar kas nors tai pakartojo namuose su savais (ty kitu tiekeju) produktais?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 00:31)
ne ne, as ne apie tai  biggrin.gif Tavim as tikiu, kad pasigaminai ir kad emulsija stabili.

as nelabai tikiu tais, kurie padave ingridientus ir vadovavo gamybai  biggrin.gif (as suprantu, kad gaminimo process buvo kontroliuojamas?).
uztai labai idomu produktu kilme, tikslus receptas ir gamyba.
ar kas nors tai pakartojo namuose su savais (ty kitu tiekeju) produktais?

na buvo sudeti ingridientai - reikejo pagal recepta juos deti, maisyti smile.gif) pacios vedanciosios eterinius tik lasino smile.gif namie nekartojau, Palomina berods dares smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 00:31)
uztai labai idomu produktu kilme, tikslus receptas ir gamyba.
ar kas nors tai pakartojo namuose su savais (ty kitu tiekeju) produktais?

"Kvapų namų" temoje buvoje aišku tikslių receptų nebuvo, bet "paslaptis" kas suriša aliejus ir vandenį - išduota smile.gif Tai sviestmedis.
Ir žinokit, net namie pakartojus su savais produktais - viskas gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Susimakalavau lūpų balzamą, man asmeniškai toks nuostabus kvapas gavosi, kad sėdžiu vis ir uostau biggrin.gif Galvoju ir kūnui sviestą tokio kvapo pasidaryti.
Dalinuosi:
Bičių vaško 3-4 g
kakavos sviesto - 3-4 g
makadamijų aliejaus (bet čia gali būti bet koks kitas patinkantis skystas aliejus) 7 ml
ricinos aliejaus (pyliau iš akies dėl blizgesio)
jazminų eleksyro keli lašai
benzoino ea (man labai kvapas patinka)
pipirmėčių ea (kad šaldytų ir gaivumas kvapo)
rozmarinų CO2 (kaip konservantą ir kvapą gerą duoda)

Gavosi toks labai vasariškas, gaivus kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 25, 09:11)
Ir žinokit, net namie pakartojus su savais produktais - viskas gaunasi mirksiukas.gif


su kokiu sviestmedžiu bandei? wink.gif

QUOTE(kryyste @ 2010 08 25, 11:03)
Gavosi toks labai vasariškas, gaivus kvapas.


atrodo skanus kvapas drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kai darote kremus su sviestmedžiu be emulsinio vaško, tai daroma įprastai - pašildoma kol išsilydo, po to supilama ir maišoma kol atvėsta, sulašinami konservantai??
šį savaitgalį dariau su sviestmedžiu kūno kremą. Tiesa, dėjau jo ne 50%, tačiau įdėjau ir emulsinio, nes pabijojau eksperimentuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 11:14)
su kokiu sviestmedžiu bandei? wink.gif

Su paprastu, nes kiek man draugė nupasakojo reik paprasto sviestmedžio (pati KN nebuvau, tai dariau iš nuogirdų..pasakė man draugė tą receptėlį ir tryniau smile.gif )
Ir šiaip man per riebokas tas kremas mano veidui, tad nebegaminsiu..va kūnui - pats tas, bet kūnui ir su emulsiniu vašku nėr per sunku smile.gif
Atsakyti