Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

Ateinu su pirmu klausimu:
-nete radau tokia savoka: polisorbatas ir dar visokiu kt. emulgatoriu pavadinimu, o ka naudojate Jus?
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vudis @ 2010 08 22, 10:25)
merginos, o kur jus medziagas, aliejukus ir visa kita susiperkat?
o kur tiegamybiniai vakareliai vyksta, labai noreciau apsilankyt, gal galite i AZ brukstelti? dekui
Aromanatural, Kvapu namuose arba siunciames is uzsienio, pvz. aroma-zone.
Gamybos vakar. vyksta kvapu namuose, ju psl. rastumei issamesne info smile.gif

QUOTE(Arbuzu @ 2010 08 22, 16:05)
Sveikos visos, aš vis skaitinėju, bet dar imtai užsiiminėti maišymais nepradedu, na tikiuos, po vasaros, kai atsiras daugiau laiko išbandysiu:)
Etemai dėl morkų fitoliaus, aš irgi apsižavėjau jo aprašymu ir beieškodama info apie fitolius atradau ir lietuviškai, štai čia, prie komentarų ir apie morkų aliejų rasi:)
Sveika drinks_cheers.gif O as kaip tik buvau pasizadejusi vasara, kai yra daugiau laiko, viska bandyti biggrin.gif
Dekui uz info drinks_cheers.gif Tai gal reiktu tikrai laukuose paieskoti, jei kaip tik dabar pats tas metas rinkti, gerai cia pataike busim drinks_cheers.gif As galvojau pirkti is seklu pard. biggrin.gif Jo, siaip morkos taip ir atrodo drinks_cheers.gif
Kopinu is www: O dėl morkų fitolio, tai kai kalbama apie jį, paprastai omenyje turima laukinių morkų sėklų ištrauka (maceratas) aliejuje. Laukinės morkos auga ir mūsų pievose, rugpjūtis – rugsėjis kaip tik yra jų sėklų brandinimo metas. Kai žiedai susiskleidžia, galima juos rinkti. Aliejuje kaip aprašyta maceruojami tiek visi žiedai, tiek išrinktos jų sėklos
QUOTE(Sulu @ 2010 08 22, 18:30)
Šiek tiek sausina.Kitoje temoje DG rašė,kad juos maišo su aliejais ir,atrodo,su kitomis žolelėmis g.gif
Tai jei isigyciau, naudociau nebent tik saknims kogero g.gif , galai mano megsta pasauseti, tai nesinori erzinti g.gif Ka siaip realiai gero padaro tie shikakai?
QUOTE(fuksė @ 2010 08 22, 21:37)
Ateinu su pirmu klausimu:
-nete radau tokia savoka: polisorbatas ir dar visokiu kt. emulgatoriu pavadinimu, o ka naudojate Jus?
Aciu.  4u.gif
Oi labai toli nuejai kazkur biggrin.gif kaip emulsiklius naudojam tiesiog
emulsini vaska, biciu vaska, o geliu gamybai ksantana, guara (prie ju aprasymu rasi placiau apie panaudojima, gamyb. eiga ir t.t.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 23 rugpjūčio 2010 - 12:57
QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 13:55)
Tai jei isigyciau, naudociau nebent tik saknims kogero g.gif , galai mano megsta pasauseti, tai nesinori erzinti g.gif Ka siaip realiai gero padaro tie shikakai?


Šaknims ir tinkamiausias drinks_cheers.gif
Labai gerai nuvalo galvos odą( šampūnas visgi to padaryti iki galo nesugeba),esu naudojusi prieš aliejinę kaukę, tai manau įsigėrė lengviau,toks malonus plaukų pojūtis: atrodo stipresni, švelnesni. Dėl augimo, nieko pasakyti negaliu,nes neilgai naudoju, bet turbūt ne šiaip sau augalas vadinamas 'fruit of the hair'.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 23, 20:22)
Šaknims ir tinkamiausias  drinks_cheers.gif
Labai gerai nuvalo galvos odą( šampūnas visgi to padaryti iki galo nesugeba),esu naudojusi prieš aliejinę kaukę, tai manau įsigėrė lengviau,toks malonus plaukų pojūtis: atrodo stipresni, švelnesni. Dėl augimo, nieko pasakyti negaliu,nes neilgai naudoju, bet turbūt ne šiaip sau augalas vadinamas 'fruit of the hair'.
Tada reiks isidemeti ateiciai bigsmile.gif o kur yra pirkti to shikakai?
Mano saknys dar kai riebios, tai isvis turetu patikti gilus isvalymas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 20:28)
Tada reiks isidemeti ateiciai bigsmile.gif o kur yra pirkti to shikakai?
Mano saknys dar kai riebios, tai isvis turetu patikti gilus isvalymas drinks_cheers.gif

Pirkau aromazone,kokybe patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 23, 20:58)
Pirkau aromazone,kokybe patenkinta  4u.gif
Ok, zinosiu drinks_cheers.gif gaila katik apsipirkau AZ, teks atideti velesniam traukinukui
Atsakyti
Mano turetas morku fitolis buvo is paciu morku, ne is seklu, graziai daze oranzine spalva smile.gif

Etama, gerai, kad verdiktas, jog gaminys nesugedo. Bet as kaip konservavimo salinike smile.gif, pagal tavo aprasyma buciau spejus, kad sugedo ax.gif

Nezinau, ar radot apie emulsiju gaminima (oil in water/ water in oil), bet tikrai daug daug info internete. Turiu ir as kazka. Bet pradziai galima i google paieska ivesti pvz 'water in oil emulsion'.
Jei labai trumpai, water in oil emulsija tokia, kurioje didzioji dalis aliejaus (o ne vandens). Tokiai emulsijai sukurti naudojami aliejuje labaiu tirpstantys emulgatoriai, t.y. emulgatoriai su zema HLB verte.
Musu gaminami kremai dazniausiai bus oil in water emulsijos (t.y. aliejaus laseliai pasiskirste vandens terpeje).


QUOTE(Dolphin @ 2010 08 17, 21:34)
As siandien KN gamybos vakarelyje dariau krema be emuslinio vasko smile.gif nu ir viskas susijunge tiesiog nuostabiai smile.gif negalejau savo akim patiket biggrin.gif


as kaip senesnes kartos atstove smile.gif (o todel labai nepatikliai ziurinti i naujoves biggrin.gif), sunkiai tuo tikiu smile.gif
laaabai idomus butu tikslus receptas ir proceso aprasymas bigsmile.gif


QUOTE(Sulu @ 2010 08 22, 16:30)
Šiek tiek sausina.Kitoje temoje DG rašė,kad juos maišo su aliejais ir,atrodo,su kitomis žolelėmis g.gif


taip, as shikakai maisau su kt miltukais (amla, brahmi) ir darau tokias kaukes. anksciau vandens pagrindu. dabar pasidarius aliejines ju istraukas.
o kur raso, kad shikakai nedraugauja su aliejais?

Papildyta:
QUOTE(fuksė @ 2010 08 22, 19:37)
Ateinu su pirmu klausimu:
-nete radau tokia savoka: polisorbatas ir dar visokiu kt. emulgatoriu pavadinimu, o ka naudojate Jus?
Aciu.  4u.gif


ju buna ivairiu. pvz 20 ir 80 naudojami labai mazam kiekiui aliejaus (pvz eteriniu) sumaisyti su vandeniu.
jie, tiesa, nera toleruojami naturalius produktus sertifikuojanciu organizaciju wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 23, 22:25)
Mano turetas morku fitolis buvo is paciu morku, ne is seklu, graziai daze oranzine spalva smile.gif
Etama, gerai, kad verdiktas, jog gaminys nesugedo. Bet as kaip konservavimo salinike smile.gif, pagal tavo aprasyma buciau spejus, kad sugedo  ax.gif

Nezinau, ar radot apie emulsiju gaminima (oil in water/ water in oil), bet tikrai daug daug info internete. Turiu ir as kazka. Bet pradziai galima i google paieska ivesti pvz 'water in oil emulsion'.

taip, as shikakai maisau su kt miltukais (amla, brahmi) ir darau tokias kaukes. anksciau vandens pagrindu. dabar pasidarius aliejines ju istraukas.
Man geriau jau nedazytu, nes planuoju tik plauku galiukus lepinti lotuliukas.gif bandysiu rytoj bristi i laukus ieskoti laukiniu morku lens.gif
Man pirmas ispudis toks buvo, bet zinok rimtai po keliu d. atsidarius pakeiciau nuomone ir pagalvojau, kad kogero nesandariai uzdarytas ta diena prisigaude saldytuvo kvapu, sureagavo gal ir tiek g.gif svarbiausia, plaukai nenukrito, o po kaukes ir visai neblogi buvo biggrin.gif drinks_cheers.gif

Negavau vis patvirtinancio laisko, tai i ta foruma nepasijungiau doh.gif o kaip googlinti irgi nezinojau, tai gerai, kad parasei, reiks kita diena paskaitineti drinks_cheers.gif

Ka galetum daugiau papasakoti apie tokiu kaukiu su shikakai poveiki? Jei ir toliau eksperimentuoji, suprantu, kad patinka ax.gif
Atsakyti
Radau tokį alijošiaus losjono receptą, galvoju, gal visai gera hidrolatų alternatyva. Tik įdomu ar 5 min. virimas alijošiaus gerosioms savybėms nepakenks?

Tonizuojantis ir maitinantis alijošiaus losjonas: keli alijošiaus lapai, 1,5 l vandens. Iš anksto nupjauti kelis alijošiaus lapus, nuplauti, padėti į šaldytuvą 7-10 d. 2-3 stambius lapus užpilti 1-1,5 l šalto vandens ir palikti 2 val. Tuomet puodą užkaisti ir vandeniui užvirus virti 5 min. Nuovirą atvėsinti, nukošti, perpilti į butelį ir laikyti šaldytuve 1 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 21:37)

Ka galetum daugiau papasakoti apie tokiu kaukiu su shikakai poveiki? Jei ir toliau eksperimentuoji, suprantu, kad patinka ax.gif

net nezinau. vienu nenaudoju, tik su kitais miltukais. tai ju poveikiu negaliu isskirti.
vis galvoju pabandyti shikakai plaut galva (kaip muilo riesutais).

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 24, 08:56)
Radau tokį alijošiaus losjono receptą, galvoju, gal visai gera hidrolatų alternatyva. Tik įdomu ar 5 min. virimas alijošiaus gerosioms savybėms nepakenks?

Tonizuojantis ir maitinantis alijošiaus losjonas: keli alijošiaus lapai, 1,5 l vandens. Iš anksto nupjauti kelis alijošiaus lapus, nuplauti, padėti į šaldytuvą 7-10 d. 2-3 stambius lapus užpilti 1-1,5 l šalto vandens ir palikti 2 val. Tuomet puodą užkaisti ir vandeniui užvirus virti 5 min. Nuovirą atvėsinti, nukošti, perpilti į butelį ir laikyti šaldytuve 1 mėn.

nesuprantu visai sito recepto. nera prie jo paaiskinimo, kam visi tie zingsniai? smile.gif
kodel ne paprastas alijosiaus gelis is lapo?

be to ges. man nesinoretu jo naudot ilgiau nei kokias 3 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 24, 12:58)
nesuprantu visai sito recepto. nera prie jo paaiskinimo, kam visi tie zingsniai? smile.gif
kodel ne paprastas alijosiaus gelis is lapo?

be to ges. man nesinoretu jo naudot ilgiau nei kokias 3 dienas.

g.gif ir aš dabar galvoju, kad kažkoks neaiškus receptas ir dar toks didelis kiekis to vandens. Šiandien šitą receptą atknisau savo konspektuose, bet kur aš jį buvau radusi, tai nepamenu.
Nors alijošiaus palaikymas šaldytuve prieš vartojimą pagerina ar sustiprina jo savybes, šitą tai tikrai žinau.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 23, 22:25)
Mano turetas morku fitolis buvo is paciu morku, ne is seklu, graziai daze as kaip senesnes kartos atstove smile.gif (o todel labai nepatikliai ziurinti i naujoves biggrin.gif), sunkiai tuo tikiu smile.gif

galit tiket, galit ne, bet gavos viskas, neatsiskyre ir net labai malonus kremas gavosi biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti