Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

I sveikata, nepamirsk grizti su gaminiu foto ar sudetimi ir aisku pastebejimais del poveikio, o tai visai numirs musu temute mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
siandien buvo ikvepimas eksperimentams, tai bandziau pasigaminti kunui krema be emulsikliu, bet buvo bet.. nesigavo man apsieiti be emulsiklio, nes nesusijunge man aliejai su vandeniu taip kaip kai gaminausi KN veido kremus be emulsikliu..
pirminis receptas buvo toks:
10 ml rozmarinu vandens
5 ml kokoso aliejaus
5-6 g sviestmedzio
tai va, maisiau maisiau ir nieko nesusijunge.. galvojau gal daugiau idet sviestmedzio, tai dejau vis po truputi (na is viso kokius 2 g dar idejau), bet vistiek nesekmingai.. teko dar po to ipilti skysto emulsiklio (is KN) kuris tinkamas gaminti saltuoju budu.. na ir paciame gale ilasinau bergamotes ir rozmarinu eteriniu alieju..
galutinis vaizdas toks:
user posted image

idomu dabar kur cia suo pakastas g.gif jeigu kas atrasit proporcijas tai butu idomu suzinoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 20, 16:39)
bet.. nesigavo man apsieiti be emulsiklio, nes nesusijunge man aliejai su vandeniu


o tu recepto KN nenusirašei? Gal per daug išsukai sviestmedį? Ar bandei pašildyti, kad susijungtų? Gal ten pritrūko emulguojančių tamanų?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 16:46)
o tu recepto KN nenusirašei? Gal per daug išsukai sviestmedį? Ar bandei pašildyti, kad susijungtų? Gal ten pritrūko emulguojančių tamanų?

nenusirasiau recepto, bet mazdaug proporcijas buvau isiminus kas ir kaip.. sviestmedzio per daug tikrai neissukau.. o tamanu nebutina deti, nes viena krema esu pasidarius (jautriai odai), kurio sudety nera tamanu..
reiks dar bandyt su proporcijom pazaisti.. tik reikia sulaukt gerybiu is AN..
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 16:00)
I sveikata, nepamirsk grizti su gaminiu foto ar sudetimi ir aisku pastebejimais del poveikio, o tai visai numirs musu temute mirksiukas.gif  4u.gif

Labai stengsiuosi 4u.gif blush2.gif
Viena dalinuosi,karais užsitepu:shikakai miltukus užpilu šiltu vandeniu,pripilu šiek tiek aliejaus,EA, šilko-išmaišyti ir tepti ant plaukų( aš tepu ant šiek tiek drėgnų),palaikyt apie pusvaladį šiltai-išskalauti.Pagal poreikį naudoti visko, taip pat ir šampūną po kaukės. Nėra čia gamyba, tik makalyba blush2.gif Plaukai tokie malonūs tampa, švelnūs, suteikia blizgesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 20 rugpjūčio 2010 - 21:06
QUOTE(Palomina @ 2010 08 20, 16:59)
nenusirasiau recepto, bet mazdaug proporcijas buvau isiminus kas ir kaip.. sviestmedzio per daug tikrai neissukau.. o tamanu nebutina deti, nes viena krema esu pasidarius (jautriai odai), kurio sudety nera tamanu..
reiks dar bandyt su proporcijom pazaisti.. tik reikia sulaukt gerybiu is AN..
As tik apie rugsejo men. planuoji susirinkti visas gerybes (tame tarpe ir tamanu al.), tai turbut busi pirmesne su eksperimentais. Cia jau labai specifiska (be emuls. gaminti), bet nereikia nuleisti ranku, turetu gautis vistiek gerai kazkada drinks_cheers.gif
QUOTE(Sulu @ 2010 08 20, 21:41)
Labai stengsiuosi   4u.gif  blush2.gif
Viena dalinuosi,karais užsitepu:
drinks_cheers.gif
o shikakai tai neturiu ir nesu bandziusi, jis ne labiau plauku dazymui skirtas? g.gif

Ir dabar klausimelis visoms-nenustygstu vietoje del morku fitolio g.gif AN taip graziai raso apie panaudojima ir poveiki plaukams. Vis spirgu, kaip noriu pasigaminti namini varianta (norisi sutaupyti), manau visai realu-gal tiesiog reikia nusipirkti daugiau morku seklu ir daryti kaip kitus fitolius? g.gif Ka manot? Gal turit minciu, kokios seklos butu tinkamiausios tam? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 21 rugpjūčio 2010 - 12:40
QUOTE(Etama @ 2010 08 21, 13:37)
drinks_cheers.gif
o shikakai tai neturiu ir nesu bandziusi, jis ne labiau plauku dazymui skirtas? g.gif

drinks_cheers.gif jie puikiai dera su indiškomis žolelėmis,tarp jų ir tomis, kurios turi dažomąjį poveikį,dar naudojamas kaip natūralus šampūnas bei skatinantis plaukų augimą.Tiesa, kai kurie šaltiniai nerekomnduoja naudoti su jais aliejų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 21, 14:06)
drinks_cheers.gif jie puikiai dera su indiškomis žolelėmis,tarp jų ir tomis, kurios turi dažomąjį poveikį,dar naudojamas  kaip natūralus šampūnas bei skatinantis plaukų augimą.Tiesa, kai kurie šaltiniai nerekomnduoja naudoti su jais aliejų  g.gif
o ar nesausina? g.gif ir del alieju keista, kodel negalima naudoti kartu mastau.gif gal DG uzklys, manau zinos daugiau apie juos, susidomejau smile.gif
Atsakyti
merginos, o kur jus medziagas, aliejukus ir visa kita susiperkat?
Papildyta:
o kur tiegamybiniai vakareliai vyksta, labai noreciau apsilankyt, gal galite i AZ brukstelti? dekui
Atsakyti
gamybiniai vakarėliai vyksta Kvapų namuose (internetinis adresas www.kvapunamai.lt)
ten galima ir medžiagų nusipirkti.
Aš pati ieškau kur pigiau (pavyzdžiui perku iš love-eco.lt)
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 21, 13:37)

Ir dabar klausimelis visoms-nenustygstu vietoje del morku fitolio g.gif AN taip graziai raso apie panaudojima ir poveiki plaukams. Vis spirgu, kaip noriu pasigaminti namini varianta (norisi sutaupyti), manau visai realu-gal tiesiog reikia nusipirkti daugiau morku seklu ir daryti kaip kitus fitolius?  g.gif Ka manot? Gal turit minciu, kokios seklos butu tinkamiausios tam? g.gif



Sveikos visos, aš vis skaitinėju, bet dar imtai užsiiminėti maišymais nepradedu, na tikiuos, po vasaros, kai atsiras daugiau laiko išbandysiu:)

Etemai dėl morkų fitoliaus, aš irgi apsižavėjau jo aprašymu ir beieškodama info apie fitolius atradau ir lietuviškai, štai čia, prie komentarų ir apie morkų aliejų rasi:) kaip tik šiandie važevau pro laukus, dairiaus, bet kažkaip neužmačiau, morkos atrodo štai taip, panašiai į valerijoną arba laukinius krapus.. neblogas variantas būtų ir vaistinėse paklausinėt.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 21, 14:51)
o ar nesausina? g.gif ir del alieju keista, kodel negalima naudoti kartu mastau.gif  gal DG uzklys, manau zinos daugiau apie juos, susidomejau smile.gif

Šiek tiek sausina.Kitoje temoje DG rašė,kad juos maišo su aliejais ir,atrodo,su kitomis žolelėmis g.gif
Atsakyti