Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 00:49)
ok, viska supratau 4u.gif
as tai vasara zadejau paskirti eksperimentams, bet turbut irgi rudeni pradesiu rimciau, nes kuo daugiau veiklos, tuo daugiau ir pasidarai, o kai jau tinginiauji, tai iki galo doh.gif  biggrin.gif kunui kremas manau puikus bus, ypac saltajam metui thumbup.gif
as turiu GSE, gal tiks konservavimui?
tikrai jau nestoves be darbo lotuliukas.gif bet apsidrausti reikia, cia su tais sugedimais tai pagal menulio fazes, arba super ilgai isstovi, arba pagenda nors ir prifarsiruojama konservantu, ne visada ir suprasi kas kaip doh.gif

GSE ir as turiu, kai darydavausi kremus su vaskais naudojau ji ir vitamina E ir viskas ok budavo.. bet galvoju gal isigysiu kokiu kitokiu dar is Monicos ir is KN ta rozmarinu CO2..
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 01:10)
tarkim 10ml. produkto-5ml. vandens, 2.5ml sviestm. ir 2.5ml. tamanu? smile.gif (beje, tamanus isidejau i krepseli-sunaudosiu kapiliarams, paakiams jei ka, nes buvau uzsibrezus nebepikrit alieju-turiu metams i prieki, bet... biggrin.gif )


Atsargiai su tamanais paakiams: kai planavau savo pirmąjį kremą, tai irgi mąsčiau apie tamanus ir klausinėjau NKG, KN. Tai man sakė, kad jie gali graužti, todėl į gaminamą kremą reikėtų nepadauginti, dėti tik kokius 5- 10 proc. (ir gal tempti tik aplink akiduobę)
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 19, 09:16)
GSE ir as turiu, kai darydavausi kremus su vaskais naudojau ji ir vitamina E ir viskas ok budavo.. bet galvoju gal isigysiu kokiu kitokiu dar is Monicos ir is KN ta rozmarinu CO2..

As del GSE siek tiek gailiuosi, reikejo kt. konservanta imti, nes negaliu gaminti su ksantanu ir pan., bet ka jau padarysi, reiks sunaudoti (nors dar taip ir nepanaudojau, kadangi visko po truputi gaminuosi-savaitei ar 2, nesugenda), o tada kito dairytis-tikrai yra is ko rinktis drinks_cheers.gif .

QUOTE(krepsyte @ 2010 08 19, 09:51)
Atsargiai su tamanais paakiams: kai planavau savo pirmąjį kremą, tai irgi mąsčiau apie tamanus ir klausinėjau NKG, KN. Tai man sakė, kad jie gali graužti, todėl į gaminamą kremą reikėtų nepadauginti, dėti tik kokius  5- 10 proc. (ir gal tempti tik aplink akiduobę)

Zinau del to 4u.gif bet berods negalima tepti tik auksciau kauliuko, tepant reikiamoje vietoje negrauzia berods. Veidui tai gal turetu buti gerai ir didesne koncentracija, nei 5-10%?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 16:22)
As del GSE siek tiek gailiuosi, reikejo kt. konservanta imti, nes negaliu gaminti su ksantanu ir pan., bet ka jau padarysi, reiks sunaudoti (nors dar taip ir nepanaudojau, kadangi visko po truputi gaminuosi-savaitei ar 2, nesugenda), o tada kito dairytis-tikrai yra is ko rinktis drinks_cheers.gif .
Zinau del to 4u.gif bet berods negalima tepti tik auksciau kauliuko, tepant reikiamoje vietoje negrauzia berods. Veidui tai gal turetu buti gerai ir didesne koncentracija, nei 5-10%?

Turbūt galima, juk svarbiausia, kad nepatektų į akis - dėl to buvau perspėta.
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 00:41)
Va ir ismokai drinks_cheers.gif dar uzvardinti gali ta adresa, kuri ikeli-vietoj My Webpage irasyk norima pavadinima ir tada OKTikrai, liepia prisijungti doh.gif bandau registruotis.
Tai tik i nauda thumbup.gif
Nieko man nesigauna, praso Courriel MSN Messenger ou autre *:, o as net nzn su kuo tas MSN valgomas  doh.gif vedziau bet ka-neileidzia


Parašiau į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 19, 15:43)
Turbūt galima, juk svarbiausia, kad nepatektų į akis - dėl to buvau perspėta.
Parašiau į AŽ.

As irgi taip galvoju drinks_cheers.gif
Gavau wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pagaliau pasiryžau užsiimti gamyba. Mane domina plaukų stiprinimas,gražinimas,noriu pabandyti pasigaminti plaukų kaukių. Kokių bazinių dalykų reikia? Turiu levandų EA, kokosų,argano aliejų.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 19, 21:22)
Sveikos  4u.gif

Pagaliau pasiryžau užsiimti gamyba. Mane domina plaukų stiprinimas,gražinimas,noriu pabandyti pasigaminti plaukų kaukių. Kokių bazinių dalykų  reikia? Turiu levandų EA, kokosų,argano aliejų.

Labas, saunuole, prisijunk mirksiukas.gif
Placiau ko nori-stiprinti labiau saknis, ar per visa ilgi? Plaukai dazyti, kazkaip pakenkti, nudeginti, luzineja ar dar kas? Daugiau zinant bus galima kazka rimciau patarti.
O kaukes kad ir vien aliejines yra geris, ypac kokosu al. rolleyes.gif argano man pernelyg prabangus aliejus kaip plaukams ax.gif kiek zinau is teorijos, tai jis naudotinas siaip ir plauku slinkimui stabdyti, ir svelnumo suteikia, ir pries pleiskanas.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 22:58)
Katik issitepiau plaukus-pries gera pusvalandi visa galva kokosu al. ir dabar aloe geli visa susitepiau.
Pamirsau pasisakyti-isploviau purity sampunu, pirma karta panaudojau FIN alaviju kondic. truputi, tai isdziuvus rezultatas-labai svelnus, minksti, lengvi ir sakyciau glotnus plaukai. Siek tiek nustebau, nes tikejausi, kad busiu liute biggrin.gif Vis dar keista, kad aloe gelis svelnina, glotnina plauka, o ne purina ir stabdo riebalavimasi. Gal irgi kaip kam g.gif
Siaip rezultatas tikrai grazus, vien po aliejaus kaukes neisgaunu tokio plauku svelnumo rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, aš su tokiu klausimėliu: kiek reikia ml dėti EA į aliejų mišinį kūnui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 22:00)
Labas, saunuole, prisijunk mirksiukas.gif
Placiau ko nori-stiprinti labiau saknis, ar per visa ilgi? Plaukai dazyti, kazkaip pakenkti, nudeginti, luzineja ar dar kas? Daugiau zinant bus galima kazka rimciau patarti.
O kaukes kad ir vien aliejines yra geris, ypac kokosu al. rolleyes.gif argano man pernelyg prabangus aliejus kaip plaukams ax.gif  kiek zinau is teorijos, tai  jis naudotinas siaip ir plauku slinkimui stabdyti, ir svelnumo suteikia, ir pries pleiskanas.

4u.gif
Labiau noriu sutiprinti plaukų šaknis, plaukai sveiki,tik šaknys silpnos. doh.gif
Argano lašinu į chna kaukę,tai taupiai išeina smile.gif

Galvoju įsigyti tokius daiktus iš AN (vadovavausi aprašymais): liepų žiedų hidrolatas, vitaminas E, fitokeratinai, pantenolis. Iš to išeitų kaukę pagaminti?

Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 08 20, 09:33)
Sveikos, aš su tokiu klausimėliu: kiek reikia ml dėti EA į aliejų mišinį kūnui?  4u.gif

Negaliu patarti del to, gal cia ka rasi 4u.gif jei misinys tarki manticeliulitinis, tai gal reiktu ~4-5 lasu i 10g. aliejaus. Jei tik del kvapo, manau maziau
QUOTE(Sulu @ 2010 08 20, 11:03)
4u.gif
Labiau noriu sutiprinti plaukų šaknis, plaukai sveiki,tik šaknys silpnos.  doh.gif
Argano lašinu į chna kaukę,tai taupiai išeina  smile.gif
Galvoju įsigyti tokius daiktus iš AN (vadovavausi aprašymais): liepų žiedų hidrolatas, vitaminas E, fitokeratinai, pantenolis. Iš to išeitų  kaukę pagaminti?
Mano ta pati problema drinks_cheers.gif kuo ilgesni auga, tuo, atrodo, darosi sunkiau saknims islaikyti plaukucius.
Pasidaryk nuoviru, kopinu:
Ajerai-stiprina plaukus, jie geriau auga, blizga, nesišakoja, naikina pleiskanas.
Dilgėlės- stiprina plaukus, stabdo slinkimą,naikina pleiskanas. Varnalėšos - stiprina plaukų šaknis, stabdo slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą. Dar skalavimui tinka apyniai, dirviniai asiūkliai, medetkos. Daug info galima internete rasti

Saturos patarimas:
Weledos vandenuku masažuoti. Jei nepykina nuo kvapo, galima panaudoti Mėtos ekstraktus My Webpage- dilgėlių, specialų plaukų stiprinimui. Po pastarojo man akivaizdžiai atsigauna, sustiprėja plaukai. Galima įvairius nuovirus dar darytis, skalauti praskiestu rozmarinų hidrolatu
Del tavo issirinktu priemoniu-vietoj liepu hidr. rinkciausi rozmarinu, taip pat pravartu isigyti kokiu EA, vit. E, fitokeratinai ir pantenolis tikrai naudotini plaukams, daug kas giria (turiu, bet dar taip ir neisbandziau, todel apie efekta sunku ka pasakyti). Kaukes gali darytis bet kokias, ar hidrolata atskiesti tarkim su distiliuotu vand., prideti milteliu, kitu pagerinimu. Ar i alieju prideti visko ir ismaisyti. Uztepti ant plauku saknu, gerai imasazuoti ir uzsidengti kepurele ar ranksluosciu, kad geriau isisavintu, Palaikyk kuo ilgiau ir isplauk.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 11:27)

Labai ačiū 4u.gif vertingi patarimai,išsiaugojau ir vadovausiuosi jais drinks_cheers.gif
Atsakyti