Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 16:32)
O kuri nors naudoja MONOI?  g.gif  Is pasiskaitymu ten turetu buti labai kvapnu rolleyes.gif - as tai isprotejus del kvapu- juk kaip tik reikia be kvapo, naturaliai, kuo maziau visko kad butu!! O man tai "bile" kvepia - sarka.

Aš naudoju Monoi ir dar naudosiu. Tik ne veidui schmoll.gif Turėjau monoi su gardenija ir su vanile. Abu labai patiko. Tepu ant drėgno kūno ir lieka oda tokia slidi ir drėgna, lyg monoi vandenį "viduje užrakintų". Nemoku paaiškinti blush2.gif Na, ir kvepia man labai skaniai. Vasarą tiesiog tepuosi monoi su gardenija ir jokių kvepalų nenaudoju, na, išskirtinėm progom Champakų atarą arba rožių otto.

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 17:40)
4.Vaniles fitolis sezamuose

Gali palyginti vanilės fitolį marulų aliejuje iš KN ir sezamo aliejuje iš AN ?

Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2010 07 28, 16:04)
1. Koks galėtų būti pakaitalas arbatmedžio aliejui tepti ant spuogų, nes man jau nebeveikia taip, kaip anksčiau, kad vos ne iš karto spuogas pranykdavo tik patepus...
2. Esu skaičiusi (tiksliai nepamenu kur, berods Hauschkos veido priežiūros filosofijoje), kad vakare ant veido išvis nieko nereikia tepti, nusiprausti kas kuo prausia, papurkšti hidrolatu ir viskas, naktį pati oda dirba savo atsinaujinimo darbą, nes jeigu apkrauni odą papildomom priemonėm, naktį ji nekvėpuoja ir būna negerai tada. gal kvailas klausimas, sorry  kaip jūs elgiatės ir ką manote ir ką žinote ir ką patartumėte? 

1. Manuka smile.gif Pati nenaudoju, bet temoj buvo daug atsiliepimų, kai kurioms jis geriau nei arbatmedžio EA
2. Tą patį man šiandien pasakė Elytė, o ir pati kartais taip darau (kai nesitepu PurAloe intensyviu kremuku) 4u.gif Blogiau nebūna, jei netepu, o patepus kartais atsibundu "taukuotu" veidu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 07 28, 16:47)
Aš naudoju Monoi ir dar naudosiu. Tik ne veidui  schmoll.gif Turėjau monoi su gardenija ir su vanile. Abu labai patiko. Tepu ant drėgno kūno ir lieka oda tokia slidi ir drėgna, lyg monoi vandenį "viduje užrakintų". Nemoku paaiškinti  blush2.gif Na, ir kvepia man labai skaniai. Vasarą tiesiog tepuosi monoi su gardenija ir jokių kvepalų nenaudoju, na, išskirtinėm progom Champakų atarą arba rožių otto.

Gali palyginti vanilės fitolį marulų aliejuje iš KN ir sezamo aliejuje iš AN ?


Skamba lyg slapias silkas g.gif bigsmile.gif

Negaliu, nes nesu turejusi is KN.

Kas yra roziu otto? blink.gif Cia roziu aliejus? Kaip graziai skamba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 28 liepos 2010 - 15:56
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 28, 16:45)

Aš jų n metų neatsikratau. Manau, kad tai galėtų būti alergija nuo nežinia ko sad.gif
Papildyta:

kaip gaila, o tai norisi grazia oda turet 4u.gif  atrodo naudoji viska, ziuri ka valgai ir vistiek tas pats doh.gif
Blogos sudėtys.

aciu, o kaip omnia botanica sudetis?nusiziurejau viedo kauke, kaip tik su nuolaida.
Atsakyti
[quote=Summer-In-Paris,2010 07 28, 16:45]
1. Manukos, niaoulių EA.
2. Netepu nieko. Retkarčiais pasitepu Dr. hauschka Rejuvenating kauke nakčiai, kai būna poreikis (paberta, išsausėjusi po saulės ir pan.).


4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 16:47)
1. Manuka smile.gif Pati nenaudoju, bet temoj buvo daug atsiliepimų, kai kurioms jis geriau nei arbatmedžio EA
2. Tą patį man šiandien pasakė Elytė, o ir pati kartais taip darau (kai nesitepu PurAloe intensyviu kremuku)  4u.gif Blogiau nebūna, jei netepu, o patepus kartais atsibundu "taukuotu" veidu  doh.gif


aciu 4u.gif tai ieskosiu manukos.
del tepimo-netepimo tai man irgi netepti kazkaip geriau. bet tvarkant celiulito reikalus masazuotoja sake, kad geriau teptis vakare, nes atseit nakti oda viska geriau pasisavina. na bet celiulito pavyzdys veido odos atveju matyt nelabai tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 07 28, 13:51)
molio kauke jau paruosta  mirksiukas.gif  as turejau irgi megini sios kaukes, tai patiko


Kuo patiko? ax.gif

Nesuprantu, Vergine rašė, kad šlapio šilko mažų pakuočių nebėra, šiandien apsilankiau Nimfali, tai nusipirkau 65 ml buteliuką, tik dabar negaliu džiaugtis, nes galvoju, gal čia ne tą prigriebiau g.gif Nu, bet užrašyta Royal Jelly, lyg tai apie tokį kalbėjot.
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2010 07 28, 15:33)
as taip ir plaunu, tik muiluoju du kartus, kad visus nešvarumus pašalinti, o kondicionierių tik ant galų, bet vat šampūno neišsirenku gero, tai galvoju gal natūralūs padėtų, bet nelabai išmanau natūraliose priemonėse. o Jums tik toks plovimas padėjo ar ir šampūnas? 4u.gif

na tai žinoma, kad šampūnas viską padarė smile.gif tik nepamenu kokį riebiems plaukas tada naudojau..
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 07 28, 16:53)
kaip omnia botanica sudetis?


Kiek žiūrėjau, tai neblogos sudėtys, be blogiukų. Natūrali kosmetika, bet ne ekologiška. Matyt reiktų kiekvieną produktą atskirai tyrinėtis.

Agnuta, kiek mokėjai už šlapią šilką? Ir kur pirkai? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 28 liepos 2010 - 16:25
QUOTE(agnuta @ 2010 07 28, 17:16)
Kuo patiko? ax.gif

Nesuprantu, Vergine rašė, kad šlapio šilko mažų pakuočių nebėra, šiandien apsilankiau Nimfali, tai nusipirkau 65 ml buteliuką, tik dabar negaliu džiaugtis, nes galvoju, gal čia ne tą prigriebiau g.gif Nu, bet užrašyta Royal Jelly, lyg tai apie tokį kalbėjot.

SM'e Vergine rašė? Kiek skaičiau, tai ji rašė apie dideles akcijines pakuotes smile.gif Nebent šnekam ne apie tuos pačius jos postus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 28, 17:16)
Kuo patiko? ax.gif

Nesuprantu, Vergine rašė, kad šlapio šilko mažų pakuočių nebėra, šiandien apsilankiau Nimfali, tai nusipirkau 65 ml buteliuką, tik dabar negaliu džiaugtis, nes galvoju, gal čia ne tą prigriebiau g.gif Nu, bet užrašyta Royal Jelly, lyg tai apie tokį kalbėjot.

Toks?
http://www.nimfali.l.......d=1&lang=lt

Papildyta:
QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 17:29)
SM'e Vergine rašė? Kiek skaičiau, tai ji rašė apie dideles akcijines pakuotes smile.gif Nebent šnekam ne apie tuos pačius jos postus smile.gif

Nu va, o as irgi atsimenu kad rase apie mazas... O pasirodo dideles akcijines buvo doh.gif , nu nes sventai isitikinus, kad pas mane 250 ml Jetus, as gi mokejau ten papigiai... Nu galvoju saaakes, kazkas kazka sumaise ir man dideli idejo doh.gif karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 28 liepos 2010 - 16:45
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 28, 17:24)
Agnuta, kiek mokėjai už šlapią šilką? Ir kur pirkai? 4u.gif  4u.gif


Kažkas apie 13 Lt 65 ml ax.gif Čia pritaikyta 53 proc. nuolaida toms mažoms pakuotėms. Pasibandymui bus pats tas ax.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 17:29)
SM'e Vergine rašė? Kiek skaičiau, tai ji rašė apie dideles akcijines pakuotes smile.gif Nebent šnekam ne apie tuos pačius jos postus smile.gif


Tai tada aš ne taip supratau doh.gif Nes kažkaip užsifiksavo, kad rašė apie kažkokias mažas pakuotes biggrin.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 28, 17:43)
Toks?
http://www.nimfali.l.......d=1&lang=lt

O as truputi nesupratau 100 lt uz koki cia kieki?  blink.gif  blink.gif

Papildyta:

Nu va, o as irgi atsimenu kad rase apie mazas... O pasirodo dideles akcijines buvo doh.gif , nu nes sventai isitikinus, kad pas mane 250 ml Jetus, as gi mokejau ten papigiai... Nu galvoju saaakes, kazkas kazka sumaise ir man dideli idejo  doh.gif  karsta.gif


Tikrai toks smile.gif

Tai 250 ml tūriui ten kažkokia akcija buvo? ax.gif Kai nedomino, tai nesidomėjau, o paskui visos prakalbo apie šlapią šilką, tai ne taip svarbu koks tūris ir už kiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 28, 12:09)
Daugumos čia odos durniuoja, tai dar pasisakysiu ką be gvazdikėlio su Argital pilingu/kauke pasidariau, ir irgi jaučiu teigiamą poveikį. Į Madaros putas įlašinau kelis lašiukus šilko, kelis glicerino, mango miltukų. Manau jog nuo šilko dalinai gavosi rųgštinis prausiklis, labai bėrimai apsiramino, prieš mm viens kitas mažutis iškilo balta viršūnėle kai visada giluminių neatsigindavau prieš šias dienas 4u.gif


Dėl šilko į prausiklį sudominai bigsmile.gif Kiek lašinai į kokį kiekį? Ir bandrai būtų klausimas - ar tai neturės įtakos galiojimui, laikymuisi tų putų...? g.gif
Atsakyti