Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Vakar buvau Rojaus sode (dabar lyg kazkaip kitaip vadinasi) nusipirkau Argiltubo kauke/pylinga jau n-taja pakuote, geriama moli. Ir noriu pasakyt, kam idomu, kad atsirado pas juos dekoratyvine Nvey eco kosmetika. Sake tik savaite kaip turi. Ir 50 % nuolaida visai dekotaryviniai kosmetikai. Tik as vista nepaklausiau iki kada cia ta akcija doh.gif .
Ketvirtadieni vaziuosiu pro ten tai jeigu kam idomu, sustosiu paklaust.
As nuciupau tusa, skaistalus ir kompaktine pudryte. Bet nei vieno nepabandziau dar, tai be atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 07 28, 14:58)
Vakar buvau Rojaus sode (dabar lyg kazkaip kitaip vadinasi) nusipirkau Argiltubo kauke/pylinga jau n-taja pakuote, geriama moli.

Kur tas Rojaus sodas yra? Ir kiek mokėjai už Argitalio produktus? Man įdomu su "Žalia žalia" kainom palyginti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 28 liepos 2010 - 14:03
QUOTE(Odrey @ 2010 07 28, 14:58)
Vakar buvau Rojaus sode (dabar lyg kazkaip kitaip vadinasi) nusipirkau Argiltubo kauke/pylinga jau n-taja pakuote, geriama moli. Ir noriu pasakyt, kam idomu, kad atsirado pas juos dekoratyvine Nvey eco kosmetika. Sake tik savaite kaip turi. Ir 50 % nuolaida visai dekotaryviniai kosmetikai. Tik as vista nepaklausiau iki kada cia ta akcija  doh.gif .
Ketvirtadieni vaziuosiu pro ten tai jeigu kam idomu, sustosiu paklaust.
As nuciupau tusa, skaistalus ir kompaktine pudryte. Bet nei vieno nepabandziau dar, tai be atsiliepimu.

Man irgi idomu kur ta parduotuve 4u.gif
Lauksiu atsiliepimu apie tusa ir galbut palyginimo su kitais natur. tusais jei imanoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 15:01)
Kur tas Rojaus sodas yra? Ir kiek mokėjai už Argitalio produktus? Man įdomu su "Žalia žalia" kainom palyginti  4u.gif

Parduotuvele randasi Dysnos g.4. Smulkiau i AZ galeciau nupasakot kurioj cia mazdaug vietoj.
o kainos, molio kauke 49 lt, o geriamas molis 0.5kg - 39 lt.
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 28, 14:41)
gal ka patartumet ka dabar galeciua naudoti vakarsi rytais, nuplauti veidukui, siuo metu bandau su moliu skystu papplauti ir tiek, nzn , kiek jis nuplauna tuos nesvarumus ir riebalu pertekliu, bet kitos iseities neturiu

as kai moliu (rasulo) prausiausi kuri laika, tai nuplaudavo veida puikiai, tik pasausino oda siek tiek po kurio laiko.. O tau nesausina molis?
siuo metu veido prausimui turiu Madaros putas ir Feniqia muiliuku.. tai pakaitalioju juos..
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 07 28, 15:14)
Parduotuvele randasi Dysnos g.4. Smulkiau i AZ galeciau nupasakot kurioj cia mazdaug vietoj.
o kainos, molio kauke 49 lt, o geriamas molis 0.5kg - 39 lt.

Kad aš jau palieku Vilnių... ax.gif Jei kada prireiks, parašysiu ir paklausiu asmeniškai 4u.gif Panašu, kad pigiau, Argiltubas Stepone 65 Lt berods, o molio turiu už 25 Lt, tik nėra svorio parašyta, jaučiu 200 arba 250 g.
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 28, 13:10)
Siūlyčiau naudoti šampūną riebiems plaukams 4u.gif  Bet juo trinkti tik šaknis, nemuiluojant pačių plaukų (jiems užteks kiek nubėgs šampūno skalaujant). Plaukų galiukams būtinai naudoti kondicionierių, kad nenusausintų šampūnas smile.gif man toks naudojimas sutvarkė tokią problemą, kaip Jūs turit blush2.gif

as taip ir plaunu, tik muiluoju du kartus, kad visus nešvarumus pašalinti, o kondicionierių tik ant galų, bet vat šampūno neišsirenku gero, tai galvoju gal natūralūs padėtų, bet nelabai išmanau natūraliose priemonėse. o Jums tik toks plovimas padėjo ar ir šampūnas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo weemee: 28 liepos 2010 - 14:34
QUOTE(Etama @ 2010 07 28, 12:06)
Gal jau esi abu naudojusi? Idomu kas ten gero 4u.gif

Spanguolių miltelius, man rodos, Kunigunda labai išgyrė. Jei teisingai pamenu, sakė, kad labai gerai veikia prieš raukšles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 07 27, 20:23)
Ricinos al., fitokeratinai, d-pantenolis, silkas, nepamenu gal dar kokio aliejaus pyliau, keli lasai rozmarinu ea, emulsiklis. Po apytiksliai menesio naudojimo - poveikis matosi, mano apatines blakstienos sustiprejo  thumbup.gif
Kantrybe, karstas vanduo ir skystas muilas padejo isplauti tuso buteliuka 


Manau, ricinos aliejui blakstienoms puikiai pasitarnautų šitas daikčiukas iš AZ.
user posted image

Atsakyti
Sveikos, šimtą metų nesilankiau šitoje temoje ir blogai dariau, nes visos buvusios žinios gerokai prisimiršo, o per tuos šimtą metų kiek daug naujovių atsirado, nebesugebo visko suvokti taip greitai doh.gif
turiu keletą konkrečių klausimėlių, esu tikra, kad jau daug apie tai šnekėjot, bet gal nesupyksit, jeigu įdėsiu ir vėl.... 4u.gif būsiu dėkinga už nuomones ir patarimus 4u.gif
1. Koks galėtų būti pakaitalas arbatmedžio aliejui tepti ant spuogų, nes man jau nebeveikia taip, kaip anksčiau, kad vos ne iš karto spuogas pranykdavo tik patepus...
2. Esu skaičiusi (tiksliai nepamenu kur, berods Hauschkos veido priežiūros filosofijoje), kad vakare ant veido išvis nieko nereikia tepti, nusiprausti kas kuo prausia, papurkšti hidrolatu ir viskas, naktį pati oda dirba savo atsinaujinimo darbą, nes jeigu apkrauni odą papildomom priemonėm, naktį ji nekvėpuoja ir būna negerai tada. gal kvailas klausimas, sorry kaip jūs elgiatės ir ką manote ir ką žinote ir ką patartumėte?
3. Kaip supratau iš to ką skaičiau, jeigu mano oda kuperozinė, blizganti, ir dar noriu raukšlių lėtesnio atsiradimo, geriausia naudoti tamanų aliejų? nes jis gali spręsti šitas abi problemas vienu metu, ane?
4. Gal patartumėte kokį aliejų mišinį karpoms naikinti?

Va kiek daug.... Ačiū!
Atsakyti
merginos, noriu patarimu 4u.gif
mano oda misri, kakta,nosis, smakras riebus, zandai normalus.issipletusios poros, ypac ant nosies ir pilnas veidas smulkiu spuogu, kurie net pagarinus ne visi issispaudzia, bet tikrai ne alerginiai doh.gif naudoju:
ryte-vanduo, mineraliniu apipurskiu veida, pasitepu argitalio kremu su varnelesom, i kuri esu imaisiusi ciuciut titano oksido 4u.gif
vakare-prausiklis eco arba DG muiliukas, roziu vanduo ir viskas

1-2 k. i savaite darausi molio kaukes (zalias, rasulo, ivairus miltukai, eteriniai), kartais laveros roziu drekinamaja.
skaudzius spuogiukus patepu arbatmedzio EA

kaip man atsikratyti tu smulkiu spuogiuku? gal kokias priemones patarsit arba gal kazkaip is vidaus pavalyti 4u.gif
Papildyta:
gal kas studijavote sudetis situ priemoniu

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2010 07 28, 16:04)
1. Koks galėtų būti pakaitalas arbatmedžio aliejui tepti ant spuogų
2. Esu skaičiusi , kad vakare ant veido išvis nieko nereikia tepti


1. Manukos, niaoulių EA.
2. Netepu nieko. Retkarčiais pasitepu Dr. hauschka Rejuvenating kauke nakčiai, kai būna poreikis (paberta, išsausėjusi po saulės ir pan.).

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 07 28, 16:30)
kaip man atsikratyti tu smulkiu spuogiuku?


Aš jų n metų neatsikratau. Manau, kad tai galėtų būti alergija nuo nežinia ko sad.gif
Papildyta:
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 07 28, 16:42)
gal kas studijavote sudetis situ priemoniu
My Webpage


Blogos sudėtys.
Atsakyti