Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Katherina @ 2010 07 28, 12:47)
Man tai reikia (meluoju, man baisiai norisi biggrin.gif) spanguolių milt. ir morengų al.  blush2.gif  gal išeis kažkada...  ax.gif

Naudoju spanguolių miltelius. Man labai patinka poveikis. Oda tampa minkštesnė,švyti,labai geras jausmas po ju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 28, 11:41)
begede .... tongue.gif

Jūs iš Vilniaus? Nueikit į Astrominerologijos centrą, ten pakelis 7 Lt, gana normalus, aš sakiau kažkada, kad mažas mažas, bet dabar turiu jį jau kelis mėnesius, dažnai pilu visur tai dar daugiau nei puse likę biggrin.gif Tai Jums ir greičiau ir geriau bus, nes gero daikto mažu kiekiu, niekas nenori dalintis biggrin.gif
Ir man gintaras laaaabai nuramina odą, būna, kai matau, kad kyla kažkoks negerietis arba jei būnu prikišus nagus prie kokio spuogo doh.gif blush2.gif patepu tą vietą grynais milteliais arba sumaišius su kokiu kremu ir lyg nieko nebūta thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal esate meginusios DR.Hauskos dienini kremuka aplink akis? Noriu speti i traukinuka, bet nemeginusi ir negirdejusi atsiliepimu , skupinu pinigeliu smile.gif
Atsakyti
sveikos, norėjau paklausti, gal žinote, ar natūralus šampūnas išspręstų problemas dėl itin greit besiriebaluojančių plaukų? plaunant su kasdienio naudojimo šampūnais plaukai švarūs būna tik vieną dieną, o norėtųsi bent dvi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 28, 09:06)
kadangi dovanociau zmogui nelabai pratusiam prie naturalybiu, tai pagalvojau gal per daug specifine ta kosmetika, bet po atsiliepimu apie obrey organics tai imu svarstyti ir sita varianta, o juara tai cia madoj ania?

Aš Hauschkos rinkinuką riebiai odai pirkau šiandien Stepono 6, 45 Lt dabar. Juaroj tai internetinėj svetainėj žiūrėjau, ar nuolaida galioja perkant ne on-line- nežinau, neskaičiau sąlygų 4u.gif

Elytė wub.gif wub.gif wub.gif Rojuj pabuvau... Su oda viskas padoriai, sakė man relakso, ne valymo procedūrų reikia. Apsipirkau daug visko, Argitalio kremukų trijų rūšių nupylė, geriamą molį, Argitalio skaistinantį prausiklį nupylė ir dr. Hauschkos kelionių rinkinuką reibiai odai.
Nu bet kaifų kaifas, auksinės žmogaus rankos... Ir šiaip be galo malonu pabendraut
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 13:11)
Aš Hauschkos rinkinuką riebiai odai pirkau šiandien Stepono 6, 45 Lt dabar. Juaroj tai internetinėj svetainėj žiūrėjau, ar nuolaida galioja perkant ne on-line- nežinau, neskaičiau sąlygų  4u.gif

Elytė  wub.gif  wub.gif  wub.gif Rojuj pabuvau... Su oda viskas padoriai, sakė man relakso, ne valymo procedūrų reikia. Apsipirkau daug visko, Argitalio kremukų trijų rūšių nupylė, geriamą molį, Argitalio skaistinantį prausiklį nupylė ir dr. Hauschkos kelionių rinkinuką reibiai odai.
Nu bet kaifų kaifas, auksinės žmogaus rankos... Ir šiaip be galo malonu pabendraut

Kas įeina į tą rinkinuką ir kokius Argital kremus pirkai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 28, 13:18)
Kas įeina į tą rinkinuką ir kokius Argital kremus pirkai? mirksiukas.gif

10g Cleansin Clay Mask; 10g CC; 10 ml Clarifying Toner; 10 ml Facial Steam Bath; 5 ml Normalizing Day Oil; 5 g Rejuvenating Mask. Kiekiai tikrai mažučiai, bet sakė išmokt itin taupiai naudot smile.gif
Kremai- varnalėšų, ežiuolės, našlaitės.

Ai, dar Argiltubo mėginuką įdėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 28, 13:32)
10g Cleansin Clay Mask; 10g CC; 10 ml Clarifying Toner; 10 ml Facial Steam Bath; 5 ml Normalizing Day Oil; 5 g Rejuvenating Mask. Kiekiai tikrai mažučiai,  bet sakė išmokt itin taupiai naudot smile.gif
Kremai- varnalėšų, ežiuolės, našlaitės.

Ai, dar Argiltubo mėginuką įdėjo  ax.gif

Kai išmėginsi palygink tuos visus kremus 4u.gif

Kas tai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 28, 13:44)
Kai išmėginsi palygink tuos visus kremus 4u.gif

Kas tai? ax.gif

Būtinai, šiaip išsiprašiau daugiau kremų (pačiupinėjus mane Elytė sakė nustatė, kad Hauschka reibiai odai rinkinys man geriausiai tiktų, nes oda rieboka, poros neišsiplėtę, bet linkę kimštis, ir dar jautri oda) nes mamai ir sesei dar norėsiu duoti pasibandyti, ne tik sau ieškau 4u.gif Tiesiog ilgam išlekiu atostogaut, rugpjūčio gale tik pasirodysiu smile.gif Tai rudeniui bus palyginimas drinks_cheers.gif

Argital universali žaliojo molio kaukė Argiltubo (tūbelėje), jos yra 10 ar 12 jos panaudojimo būdų, ir kaip prausiklis, ir kaip šveitiklis, ir kaip kaukė, ir plaukams kaukė, ir užtept 10čiai min. ant įkandimo ir dar nepamenu dar kam doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 28 liepos 2010 - 12:52
QUOTE(ernesin @ 2010 07 28, 13:44)

molio kauke jau paruosta mirksiukas.gif as turejau irgi megini sios kaukes, tai patiko
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2010 07 28, 13:11)
sveikos, norėjau paklausti, gal žinote, ar natūralus šampūnas išspręstų problemas dėl itin greit besiriebaluojančių plaukų? plaunant su kasdienio naudojimo šampūnais plaukai švarūs būna tik vieną dieną, o norėtųsi bent dvi  4u.gif

Siūlyčiau naudoti šampūną riebiems plaukams 4u.gif Bet juo trinkti tik šaknis, nemuiluojant pačių plaukų (jiems užteks kiek nubėgs šampūno skalaujant). Plaukų galiukams būtinai naudoti kondicionierių, kad nenusausintų šampūnas smile.gif man toks naudojimas sutvarkė tokią problemą, kaip Jūs turit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 07 28, 09:08)
Gali buti ir nuo Hauschkos ir nebutinai nuo jos - karscio, streso ir t.t.
Bet va, man anksciau dr.H. CC tiko labai (o patiko dar labiau), bet pries pora menesiu isbere.. laikinai (kelias savaites) nutraukiau CC naudojima ir viskas susitvarke, po to vel pradejau naudot ir vel isbere.. na tai ir teko atsisveikinti su CC  verysad.gif  Stresu tuo metu nebuvo, orai irgi normalus buvo, ir seip viskas ok buvo, tai nutariau, kad CC vis del to cia kaltas..
O dabar vel pas mane oda durniuoja  doh.gif  tai tikrai zinau, kad nuo streso (sune susilauze koja, tai buvo ir operacija, ir kelios beveik be miego naktys) + karstis savo irgi padare  doh.gif
Dabar oda tokia, kad nezinau ka ir tepti, kad apramintu.. tai nieko ir netepu per daug..


Na va ir man ta pati situacija isbere tokaisi smulkuciais suogeliais, vienu kitu didesniu ir nesuprasi nuo ko.Pagalvociau,kad del streso, bet man jau kuri laikas tokia pati veido bukle ir kai to streso buwo ir kai nebuwo. Gaila, kad ne Lietuvoj esu, lekciau pas Ekyte gal ji patartu, o dabar esu Norvegijoje, tai nebutu man kam cia padeti. Manau nutrauksiu as hauschkos cc, gal tieisog oda jau nebegali jo pakesti daugiau, tieisog kazkoks ingredienta spradejo dirginti ja, gal reikia po kurio laiko pakeisti, gal ka patartumet ka dabar galeciua naudoti vakarsi rytais, nuplauti veidukui, siuo metu bandau su moliu skystu papplauti ir tiek, nzn , kiek jis nuplauna tuos nesvarumus ir riebalu pertekliu, bet kitos iseities neturiu
Atsakyti