Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 28, 01:31)
pagalvojau, gal per stiprus vienu avieciu poveikis - gal taip issausino, kad paskatino riebalu gamyba.
o gal sutapima, reiks dar gal pabandyti smile.gif

Turbut taip ir buvo, jei papildomai nieko netepei/nepurskei po kaukes.

Hmm, AN as jau seniai zvalgiausi i avieciu milt., pagal aprasyma man turetu tikti-raso, kad tinkama rausti linkusiai odai, bet salia-ir riebiai g.gif turbut reiktu daryti su kokiu raudonu moliu kauke, avieciu nedeti be proto daug, kad nesudirgintu, nenusausintu ir taip vargsiuku tu zandu. samprotauju garsiai biggrin.gif siaip tai noreciau as ju visai, AN nepirkau, nes man jau per brangu tiek moketi blush2.gif Isskaiciau, kad galima ir plaukus skalauti, istrauka turetu buti gan maloni naudojimui. Zodziu, geras dalykas ir einamas thumbup.gif
O kokiais kiekiais imate? po 100gr.?
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 27, 14:42)
Man irgi avietiniai labai patiko, net labiau negu mango. Nors, aišku, jų paskirtis skirtinga, bet vis tiek aviečių kažkaip labiau "veikiantys" pasirodė. Kokią kaukę dareisi? Nes aš kol kas tik tą avietinę košelę ir teplioju.



QUOTE(agnuta @ 2010 07 27, 15:19)
Su kuo šiandien maišei ir kai vakar vien tik su miltukais darei, tai su vandeniu košelę darei? 4u.gif


as iskart nuo avieciu ir pradejau biggrin.gif ypac kai paskaiciau, kad apsaugo nuo saules poveikio, rauksliu, reguliuoja riebalu gamyba..

vakar maisiau avietes su aloe.
siandien avietes su jogurtu, medum ir siek tiek molio.


QUOTE(Katherina @ 2010 07 27, 16:04)
O aš dar pasiguosiu, nes daugiau nelabai kas supranta biggrin.gif

uzuojauta drinks_cheers.gif
atsimenu kazkada skaiciau kazkieno patarima - viska iskart ATSISPAUSDINTI ir sisteminti papkese smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 28 liepos 2010 - 01:04
QUOTE(Palomina @ 2010 07 27, 21:46)
kvapai tai savotiski  biggrin.gif prie kai kuriu reikia priprasti
o seip snekant, tai bent jau as kazkodel nenoreciau nieko gauti veidui is AO  blush2.gif  tie dalykai ka esu bandzius nesuzavejo per daug, o kai kurie net netiko - pvz Vegecol veido kauke - skirta jautriai odai, bet man nuo jos akys asarodavo..
Geriau jau plaukams koki balzama ir sampuna gauti  biggrin.gif  sitie tai patinka  thumbup.gif  bet aisku irgi turi kabliuku.. pvz sampunai greitai naudojasi..

as irgi apsidziaugciau gavus sampuna, bet buna zmones gali nesuprasti atseit gal daugiau praustis siulau biggrin.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 07 27, 22:34)
Tai Hauschkos akcijinis rinkinukas netinka?  lotuliukas.gif

kadangi dovanociau zmogui nelabai pratusiam prie naturalybiu, tai pagalvojau gal per daug specifine ta kosmetika, bet po atsiliepimu apie obrey organics tai imu svarstyti ir sita varianta, o juara tai cia madoj ania?

QUOTE(Amarcord @ 2010 07 27, 22:59)

Odora, man regis, būna pardavime weledos miniukai - ir iš veido, ir iš kūno priemonių. Galima pačiai suformuoti rinkinuką ir gražiai supakuoti smile.gif

aha tikrai buna bigsmile.gif , as esu macius duzo zeliu ir kremu, o pieneliai ir tt nzn ar buna
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 28, 00:24)
Labas vakaras, paneles,
atkeliavau pas jus pasitarti ir pasiguosti. Nebezinau, ka daryti su savo oda, 3 metu naudojau hauschka, nebuvo jokiu problemu, o dabar kakta, smakras isbertas spuogeliais, bet tokiais kaip alergiskais raudonais ir labai tankiai, nebenaudoju hausckos, tik kartkartemis uzpurskiu toniko, galvoju gal pades ja nuraminti, nes ji tokia atrodo suerzina ir nuvalau vakarai argitulio moliu kaip muiliuku pateplioju veidu ir nuplaunu, ka patartumet, gal cia itin stresai taip itakojo, ar vidaus organu problemos, ar vis delto jau haushk "atitarnavo"?

Gali buti ir nuo Hauschkos ir nebutinai nuo jos - karscio, streso ir t.t.
Bet va, man anksciau dr.H. CC tiko labai (o patiko dar labiau), bet pries pora menesiu isbere.. laikinai (kelias savaites) nutraukiau CC naudojima ir viskas susitvarke, po to vel pradejau naudot ir vel isbere.. na tai ir teko atsisveikinti su CC verysad.gif Stresu tuo metu nebuvo, orai irgi normalus buvo, ir seip viskas ok buvo, tai nutariau, kad CC vis del to cia kaltas..
O dabar vel pas mane oda durniuoja doh.gif tai tikrai zinau, kad nuo streso (sune susilauze koja, tai buvo ir operacija, ir kelios beveik be miego naktys) + karstis savo irgi padare doh.gif
Dabar oda tokia, kad nezinau ka ir tepti, kad apramintu.. tai nieko ir netepu per daug..
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 27, 21:43)
sad.gif nu va kaip ir nieko gero, o apie normaliai ir riebiai gal kas turit nuomone?


Turiu riebiai, bet tiesą sakant, taip iki šiol ne viską ir išbandžiau blush2.gif Išbandžiau prausiklį ir toniką. Kažkada žiemą berods buvau rašiusi, kad labiausiai įstrigo jo šaldomasis poveikis, tai žiemą labai nepatiko. Vasarą kelis kartus buvau išsitraukus tą prausiklį, tai jau maloniau atsivėsinti smile.gif Bet šiaip ar taip, nesužavėjo. Didelių pakuočių nepirkčiau. Bet pabandymui tai gerai.

QUOTE(Amarcord @ 2010 07 27, 22:48)
rezultato kol kas nedavė niekas, išskyrus reguliarius vizitus pas Elytę


Kas kiek laiko lankaisi pas ją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 28 liepos 2010 - 08:27
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 07 27, 16:08)
As irgi del vandens tai esu girdejusi ir ne karta drinks_cheers.gif


blink.gif O aš pirmą kartą girdžiu kažką panašaus? Įdomu, kodėl taip gali būti? Kas jau vandenyje gali skatinti giluminiu spuogus? Sunku ir patikėti, bet jei daug kas sako, gal yra tiesos..? g.gif
Atsakyti
vanduo is ciaupo yra kalketas, pilnas gelezies ir visokiu kitokiu problemu, teko atlikti elektrolize su geriamu musu vandeniu is ciaupo tai galutinis vaizdas vanduo atrodo kaip is pelkes pasemtas zalias dumblas ...ir mes ji toki geriam mirksiukas.gif del to ir veidai negrazus ir visos kitos problemos
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 28, 09:22)
vanduo is ciaupo yra kalketas, pilnas gelezies ir visokiu kitokiu problemu, teko atlikti elektrolize su geriamu musu vandeniu is ciaupo tai galutinis vaizdas vanduo atrodo kaip is pelkes pasemtas zalias dumblas ...ir mes ji toki geriam mirksiukas.gif del to ir veidai negrazus ir visos kitos problemos


Čia labai skirtingos nuomonės... Aišku, čia ne vieta apie tai diskutuoti, be to, kažkurioje temoje neseniai buvo daug kalbėta. Bet mano žiniomis (tėtis dirba su vandeniu), bent jau Vilniuje vanduo labai geros kokybės, gėrimui puikiai tinkamas ir t.t. Jis ne kartą darė ir daro įvairių buteliuose parduodamų vandenų analizes, tai ko ten neranda... Iš čiaupo už daugelį, sako, geresnis. Kitas dalykas, kad gali vamzdynais keliaudamas gal suprastėti tas vanduo... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 28 liepos 2010 - 08:30
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 07 27, 18:03)
Diva, o kur perkat savo favoritus, gal galetumet surasyt.

1. KN
2. Pas DG
3. AZ
4. AN
5. AN
6. SP
7.Siunciuosi is Violey.com
8. Gintaro pudra ir ryziu miltukus man kai kuri wub.gif vilniete padejo su atgabenimu iki provincijos biggrin.gif , tai kiek zinau pirko tam centre astro.. ir dar ten kazkur to gintaro merginos vilnietes perka-Barocoje gal g.gif - bet galiu sumaisyti , nezinau. Ryziu miltukus kur pirko nezinau biggrin.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 27, 21:08)
na va diva atskleidei savo grozuio paslaptis thumbup.gif

jokie moliai netiko nei rasiulio, nei baltas nei zalias per dauk nusausindavo veida paskuj atsirado berimai schmoll.gif

o va idomu kaip naudojat fitolius ar juos grynus galima ir ka reiskia "fitolis" ax.gif

Aham, dabar visos busit labai grazios , paslaptis atskleista lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ir man moliai nelabai... Rasulo turejau tonom biggrin.gif , ispardaviau, o visi kiti irgi nelabai jauciu nei poveiki, nei malonuma. Vienintele kauke darausi su rasulo moliu ir aliejais- pavaikstau kaip Shreko zmona po namus biggrin.gif ir tiek, bet kad man ypac labai gerai butu, tikrai ne...
Zinot kokia man kauke yra gera? - labai paprasta, bet tikrai jauciu poveiki- oda atsigauna, veido spalva atsigauna- kas turit pabandykit - tik makamadiju aliejus ir tik gintaro pudra! Daugiau nieko. Nu man nerealus "susigrojimas" sio aliejaus ir gintaro..Gal cia tik mano odai taip, bet as esu bandziusi ta gintara ir su kitais aliejais- nu sitokio gerio nepajutus...

Fitolis - istrauka, tas pats sezamo aliejus, tik jame vaniles ankstis pabuvojus biggrin.gif -cia paprastai sakant.O terminas butu toks ( radau 2008 m. Palominos isaiskinima smile.gif ) kas tai yra, cituoju "Fitolis - tai uzpiltinis aliejus - gaminamas taip: augalo dalys (paprastai lapai ar ziedlapiai, kartais ir stiebai) sudedamos i inda ir uzpilamos augaliniu aliejumi ir pastatomos siltai dviem ar trim savaitems, kol pagrindinis aliejus prisigeria augalo kvapo.. procedura kartojama tol, kol aliejus igauna reikiama stipruma.. "

QUOTE(Palomina @ 2010 07 27, 22:18)
Weledos, tik gal po Weledos siek tiek minkstesni  g.gif  (zodziu irgi Weleda

As morku seklu fitoli naudodavau gryna visam veidui.. Labai odai patiko, nuramindavo, paskaistedavo..

Labai noriu isbandyti Weledos sampunus ir morku seklu fitoli! Tos morkos jau taip senai vilioja, bet ir levandu pasiilgus- mesiu ko gero moneta biggrin.gif , kuri cia pirkt- o gal abu? doh.gif

Slapio silko losjonas yra smilkalu kvapo biggrin.gif , jau taaaaip patinka man doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 28 liepos 2010 - 09:05
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 28, 09:57)
ir man moliai nelabai... Rasulo turejau tonom  biggrin.gif , ispardaviau, o visi kiti irgi nelabai jauciu nei poveiki, nei malonuma. Vienintele kauke darausi su rasulo moliu ir aliejais- pavaikstau kaip Shreko zmona po namus  biggrin.gif ir tiek, bet kad man ypac labai gerai butu, tikrai ne...
Zinot kokia man kauke yra gera? - labai paprasta, bet tikrai jauciu poveiki- oda atsigauna, veido spalva atsigauna- kas turit pabandykit - tik makamadiju aliejus ir tik gintaro pudra! Daugiau nieko. Nu man nerealus "susigrojimas" sio aliejaus ir gintaro..Gal cia tik mano odai taip, bet as esu bandziusi ta gintara ir su kitais aliejais- nu sitokio gerio nepajutus...

Labai noriu isbandyti Weledos sampunus ir morku seklu fitoli! Tos morkos jau taip senai vilioja, bet ir levandu pasiilgus- mesiu ko gero moneta biggrin.gif , kuri cia pirkt- o gal abu?  doh.gif

Man tai su moliais visaip buna, kartais labai super, o kartais visai nepatinka.. Siuo metu kazkaip nera noro juos naudot blush2.gif tai kaukiu ir nesidarau jokiu blush2.gif Kiek esu dariusi sau molio kaukiu, tai labiausiai patinka kai maisau su jogurtu ar kefyru (na ir eteriniu alieju kokiu ilasinu)..
Gintaro miltelius turejau ir as, bet neprisijaukinau.. ispudzio nepaliko.. sudirgino oda ir tiek ziniu biggrin.gif bandziau ir viena naudot (t.y. su aliejum pamaisyt) ir seip i molio kaukes.. zodziu, man nepatiko..
Apie morkas as irgi vel svajoju biggrin.gif Rudeniop pirksiu fitoli, eterini ir hidrolata.. zodziu, visa serija biggrin.gif Dar svajoju apie roziu eterini alieju..

Vakar prisiminiau koks natur. kosmetikos pasirinkimas buvo pries kokius 4-5 metus biggrin.gif Ir pagalvojau - o kaip lengva buvo rinktis viska, nes beveik nebuvo is ko rinktis lotuliukas.gif o dabar.. tai to reikia, tai ano.. toks pasirinkimas, kad pati pradedi nebezinot ko nori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 28 liepos 2010 - 09:13
sveikutės,

o aš labai užsinorėjau aviečių miltukų, bet nieko nesu siuntusi iš už jūrų marių rolleyes.gif rolleyes.gif Gal kur Lietuvoj yra???
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 07 28, 10:12)
sveikutės,

o aš labai užsinorėjau aviečių miltukų, bet nieko nesu siuntusi iš už jūrų marių  rolleyes.gif   rolleyes.gif Gal kur Lietuvoj yra???

Lietuvoje nebent AN, bet siuo metu raso, kad neturi... Reiketu atskirai paklausti- kartais ir turi ko nors grama kita, nors tinklapyje raso, kad nera... Patikrintas reikalas, jei ko nors laaabai laaabai noriu ir nera, vistiek uzklausiu, beveik visi kartai buvo sekmingi , jei nereikia tonomis , o pabandymui ar siaip nedaug biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 28 liepos 2010 - 09:35