Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Nagi nulėkiau į Kosmadą ieškoti kalnų ožių šerių, o pardavėja man sako - nemanau, kad užž tokią kainą būtų natūralūs šeriai blink.gif blink.gif
Bet aš vis tiek nusipirkau, išbandžiau ir labai patinka, tik aš pirkau tą, kuris be tų plastmasinių šerių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 16:06)
dar klausimas, kas žino: ar plaukų skalavimui tinka apyniai? Ajerų šiandien neradau sad.gif


Turėtų tikti plaukų stiprinimui, nuo slinkimo. Būna vaistinėse vaistažolių mišinys nuo plaukų slinkimo, jame yra apinių spurgų, tai turbūt ne veltui.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 10, 19:01)
Turėtų tikti plaukų stiprinimui, nuo slinkimo. Būna vaistinėse vaistažolių mišinys nuo plaukų slinkimo, jame yra apinių spurgų, tai turbūt ne veltui.


O gal atsimeni, kas dar būna tame mišinyje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 16:06)
dar klausimas, kas žino: ar plaukų skalavimui tinka apyniai? Ajerų šiandien neradau sad.gif

Apyniai labai tinka, nes skatina plaukų augimą ir nuo jų nuoviro laaabai blizga plaukai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 10, 16:01)
Idomumo (ir ne tik biggrin.gif) delei, ar bandet kas skaiciuot gaminiu savaikainas?

Drauge vakar kaip tik uzdave toki kl. biggrin.gif , sakiau reiks paskaiciuoti kada, bet siaip dar nesu skaiciavus schmoll.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 16:42)
O šilko reikia žiūrėti, kokia jo leidžiama koncentracija ir ar galima grynu plaukus ištepti.

Iki 5%, grynu geriau netepti biggrin.gif schmoll.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai praskiesti su kuo....silka smile.gif
Atsakyti
yra pirkti zoliu misinys plauku stiprinimui taip ir vadnasi nuo jo mano plaukai labai sutankejo
Atsakyti
O čia vaistinėse tą mišinį plaukų stiprinimui galima rasti? ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Ar kas naudojot Guroco kremą - http://www.biolinija...p=5&product=242 ? Įdomu ar vertas dėmesio, nes mano oda dabar neblogai pasausėjo nuo muilo probleminiai odai
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 10, 19:53)
O čia vaistinėse tą mišinį plaukų stiprinimui galima rasti? ax.gif


Čia radau info apie jį:

http://www.vaistai.l.....=Nuo slinkimo

Reikia ieškoti vaistinėse.... 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomones. 4u.gif
Tikiuos, rudenį bus geriau...
Nidulia, ne kirpčių nenešioju...

QUOTE(ernesin @ 2010 08 10, 00:28)
Kaip jau rašiau, man šilkas padeda su jais apsitvarkyti, ne 100%, bet rezultatas yra mirksiukas.gif

Kaip naudoji šilką? Praleidau beskaitydama turbūt... pas mani šilkas iš AZ.
Atsakyti
Hibisco, labai ačiū 4u.gif

Buvo seniau truputį diskutuota, kad kremo nakčiai nereikia tepti. O kada jį reikia tepti? blush2.gif
Atsakyti