Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 09, 16:31)
nidulia aha sukasi tie mano plaukai niekaip neapsisprendziu kirpti man juos trumpai iki smakro ar ilgus auginti ir nebekarpyti, kazkokia stiliaus krize g.gif
o i sepeciu tema turiu toki plokscia dideli su mediniais dantukais tai man ir labai patinka nesielektrina plaukai ir gerai isukuoja , o mergaitei naudoju tankiu sereliu sepetuka tai jei jis labiau patinka, nes kai su dantukais meginau tai cype kad skauda tongue.gif

neisprotek, sitokie grazus plaukai, aisku augink, manai, kad nukirpus, jie nesisuks??
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 10, 13:04)
manai, kad nukirpus, jie nesisuks??


tada šiaušis, man taip buvo cool.gif
Atsakyti
na va reiskias auginu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 10, 13:53)
Nidulia, tavo jumoras man  thumbup.gif
dziustu po dazymo, ziuresiu ar "paeme" mane, juoda  bigsmile.gif

kad as nemeluoju, tikrai vaikstau kaip vista nusiurusi biggrin.gif bet jau eisiu pas kirpeja, tegul ka nors saugiai sumasto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 14:21)
tada šiaušis, man taip buvo  cool.gif

tai nereikia nei vieno firminio sepecio, turiu ir negyvos povilnes spec prietaisa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 11:23)
kažkoks paprasto muilo mistifikavimas  biggrin.gif Trinkite rankas taip, tada pasigamins putų kalnas. O kam realiai tos putos? Dėl jų neva geriau muilas prausia?  g.gif Ar mažiau jo susinaudoja? Niekad tiek delnų netrinu ir netrinsiu, prausimasis turi būti malonus  mirksiukas.gif

biggrin.gif nu panasiai
nors jie raso, kad tik prausiantis tokia tirsta 'pagaminta' puta isgaunamas pilnas muilo poveikis smile.gif
tik ir as tingeciau tai praktikuoti.

Papildyta:
Idomumo (ir ne tik biggrin.gif) delei, ar bandet kas skaiciuot gaminiu savaikainas? As pabandziau primesti sampuno ir kondicionieriaus, tai brangus jie man gavos visai doh.gif Perkant naujus buteliukus (kaip priklausytu) ir t.t.; tai sampunas nelabai toli parduotuviniu kainu smile.gif Kondicionierius kiek pigesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 10 rugpjūčio 2010 - 15:03
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 10, 15:55)
turiu ir negyvos povilnes spec prietaisa  lotuliukas.gif


oi ačiū ačiū lotuliukas.gif

pilveliukui: dabar tavo plaukų svoris nusveria plaukus, jie labiau gula. O įsivaizduok, kad tu jų svorį nuimsi doh.gif Dar jeigu pasitaikys kirpėja, kuri nukirps per bangos vidurį, išvis gausis chaosas. Per viską pereita, buvo baisu žiūrėt unsure.gif Nežinau, kokias tau priemones tada galėsim rekomenduoti suguldymui... Tikrai nuostabūs plaukai - saugok juos 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 10, 15:57)
nors jie raso, kad tik prausiantis tokia tirsta 'pagaminta' puta isgaunamas pilnas muilo poveikis smile.gif


juokinga biggrin.gif Sakau, peržiūrėjau ten porą vaizdelių, nieko nesupratau. Gal čia placebo efektas? Kuo daugiau žaidi ir į putas žiūri, tuo geriau veikia japoniškas! cool.gif muilas tongue.gif

dar klausimas, kas žino: ar plaukų skalavimui tinka apyniai? Ajerų šiandien neradau sad.gif

DG, šampūnas ir man išėjo brangus, juo labiau, kad ir specialių laikymo sąlygų reikalauja... Ant lentynos vonioje tokio nepastatysi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 10 rugpjūčio 2010 - 15:08
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 10, 16:01)
Idomumo (ir ne tik biggrin.gif) delei, ar bandet kas skaiciuot gaminiu savaikainas? As pabandziau primesti sampuno ir kondicionieriaus, tai brangus jie man gavos visai  doh.gif Perkant naujus buteliukus (kaip priklausytu) ir t.t.; tai sampunas nelabai toli parduotuviniu kainu  smile.gif Kondicionierius kiek pigesnis.

skaiciavau kuno kremu savikainas, tai gamintis paciai pigiau isejo..
Atsakyti
Ateinu atsiprašyti Druide Royal Jelly losjono, po vakar vakaro (4 karto) - mes geriausi draugai friends.gif Matyt, nemokėjau naudot arba efektas tik dabar pasirodė, bet tokios švelnios, slidžios, malonios ir t.t. odos dar neturėjau blush2.gif
Tik turiu klausimą dėl laikymo, kadangi data nurodyta šio mėn, tai ar man jį kišt į šaldiklį, ar pakanka laikyt lentynoj? Nenorėčiau, kad toks gėris sugestu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 10 rugpjūčio 2010 - 15:26
satura aciu smile.gif tai sakau gal juos trupti glotninti ir prideti silikono ir silko i kondiske bet kondiske ir taip glotniona nes sante blijijant care, ar geriau visai pabaigoje perbraukti su rankom su lasiuku silko ir siliko g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 10, 16:34)


mano plaukai per eilę metų labai pasikeitė, plius, pati nebestresuoju, kaip jie atrodo - tai nei glotninu, nei apskritai jiems ką darau... Žiūrėk, kokia tavo plauko struktūra ir bandyk eksperimento būdu. Man silikonas plaukus per daug apsunkina, nepatiko visai, aš jo nebenaudoju. Bet jei atsirinksi savo dozę, galima pasižiūrėti - gal ir tiks smile.gif O šilko reikia žiūrėti, kokia jo leidžiama koncentracija ir ar galima grynu plaukus ištepti. Vynuogių kauliukų aliejaus tam reikalui nebandei? Diva:) juo labai patenkinta smile.gif

Honey, Druide ir kitos priemonės tikrai ilgiau galioja nei ant butelio parašyta. Turiu dabar Emeraude jau antrą metų pradžioje pabaigusį galioti paakių gelį. Nieko jam nenutikę, bet laikau kažkodėl šaldytuve biggrin.gif O Druide šitas kūno losjonas ir vonioje šiltai pas tėvus pagyveno, ir pas mane šiltam kambaryje - kad nieko ir jam smile.gif

Atsakyti
Pagaliau mano plaukai daugmaž susitvarkė. Buvo pradėję slinkti masiškai. Ir dabar dar būna išslenka daugiau, nei anksčiau, bet jau normaliau. Dabar dar visokias kaukes ir toliau darysiuos, arbatą taip pat gersiu ir tikiuosi, kad atsigaus mano plaukai ax.gif
Atsakyti