Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ernesin @ 2010 08 10, 00:28)
Beje Summer-in-Paris kaip tau Argital prausiklis su rūgštimi? Irgi turėtų panašų efektą duoti g.gif


Nu žinok patinka, kasdien džiaugiuos jį nusipirkus, bet kai tokie karščiai, tai prie bėrimo irgi prisideda. Būna apmažėja, palygėja paviršius, bet pasitaiko ir vėl išmeta smulkučiais....

QUOTE(Babi* @ 2010 08 10, 10:26)
Jei apie šepečius užėjo diskusija, tai paklausiu biggrin.gif Ar jūs kartais plaunat šepetį su muilu?

Kas labiausiai tinka sausoms alkūnėms ir pėdoms? unsure.gif


Ne blush2.gif

Bet koks riebus kremas/aliejus. Aš tai oficialiai įsimylėjau Argital pėdų kremą su levandom ir melisom. Kas vakarą išsitepu pėdas, tai būna švelnios, minkštos. Kiekviena pėda sugeria gero žirnio dydžio kiekį kremo blink.gif Aš tiek veidui per savaitę turbūt nesutepu, bet va joms - patinka...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 10, 10:16)
Satura, tu tą kitokį sviestmedį pirkai iš KN ar AN?


iš AN smile.gif Šitas kreminis gal ir spręstų sausumo bėdą, bet vistiek tepčiau prieš tai kremu, jei sudėtinga situacija smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 10, 10:21)
Medinis, apvalus, įprastinio dydžio, iš tų šerių dar išeina elementarių spygliukai su bumbuliukais,


ačiū, panašus į tuos visus šerių labai smile.gif Pasiekia dygliukai galvos odą? Pas tave gi tokie tankūs plaukai rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif Tepiau sviestmedžiu, bet kaip ir sakėt per mažai drėkinimo. O reikia palaukti kol kremas susigers? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 10, 10:21)
Medinis, apvalus, įprastinio dydžio, iš tų šerių dar išeina elementarių spygliukai su bumbuliukais, va su telefu nufotkinau, nekokybiška, bet esmė manau bus aiški smile.gif
Iš AZ 4u.gif


4u.gif
O tie šeriukai su bumbuliukais iš ko yra? jie geležiniai?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 10, 10:37)
O reikia palaukti kol kremas susigers? blush2.gif


reiktų smile.gif Ar neturi to Druide losjono su bičių pieneliu? Išspręstų jis tau sausumo klausimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 11:39)
reiktų smile.gif Ar neturi to Druide losjono su bičių pieneliu? Išspręstų jis tau sausumo klausimą smile.gif

Neturiu verysad.gif Taip ir galvojau, kad reikia pirkt, kol buvo išparduotuvėj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 10, 10:26)
Bet koks riebus kremas/aliejus. Aš tai oficialiai įsimylėjau Argital pėdų kremą su levandom ir melisom. Kas vakarą išsitepu pėdas, tai būna švelnios, minkštos. Kiekviena pėda sugeria gero žirnio dydžio kiekį kremo blink.gif Aš tiek veidui per savaitę turbūt nesutepu, bet va joms - patinka...


O aš žinok ekspromtu išbandžiau jojobos aliejų pėdoms ir tikrai labai geras rezultatas, sviestmedis nieko panašaus nepadarydavo schmoll.gif
Reikės išbandyti šį kremą irgi kada prie progos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 20:45)
o čia kam reikėjo tų putų kalnų?  ax.gif Normaliai man putoja šis būtent muilas, geriausiai ir smagiausiai iš visų  thumbup.gif

nu, as cia paziurejus si video http://www.arsoa.inf...silver/qs05.php, sugalvojau pazaisti smile.gif
kaip suprantu, cia juodasis japoniskas muilas (su anglim ir moliais), tai ejau paziuret kaip mano muilas su anglim putos smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 09, 22:28)
Tikrai ne. Iš naudotų apelsinų, migdolų ir mangų, tai plaunant migdoliniu greičiausiai susiriebaluodavo, bet ir tai negalėčiau jo priskirti tai grupei kaip greičiau riebaluojančio plaukus mirksiukas.gif

Man kiaulių šerių peršiurkštūs, aš naudoju ir Kosmados pirktą kalnų ožkų šerių(jei pardavėja neapgavo lotuliukas.gif ), minkštesnis ir valantis plaukus(čia tikrai nemelavo, pasiteisino), išsišukavus matosi kaip surenka visus pūkus ir dulkes iš plaukų, tenka man jį plauti karts nuo karto, nes neišsirenka taip paprastai visa tai, bet nematau problemos smile.gif Ir kaina padori 17 su centais tongue.gif


nu, as tik parasiau is teorines puses wink.gif, o praktikoj, kaip zinia, sampunas gali pasidoryti vienoks ar kitoks priklausomai nuo daugybes aplinkybiu (plauku tipas, kokios priemones naudotos pries ir po sampuno, sezonas, hormonai tam tikru menesio laikotarpiu ir t.t.).
Tik teorija tokia, kad mango sampunas skirtas dazytiems plaukams. Jie gamintoju poziuriu priskiriami prie pazeistu ir sausu, todel gamintojas stengiasi sukurti svelnu, plaukus tausojanti, padrekinanti sampuna. Siuo atveju tam ideti sviestai. Tuo tarpu jei butu gaminamas sampunas sveikiem (t.y. nedazytiems ir chem nesukuotiems) riebiems plaukams, nei aliejai nei tuo labiau sviestai nebutu dedami.


as pagalvojau, kad Palomina kalbejo apie dantu sepetuka doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 10, 08:26)
Jei apie šepečius užėjo diskusija, tai paklausiu biggrin.gif Ar jūs kartais plaunat šepetį su muilu?

as plaunu sepeti skystu muilu, bet sampunas irgi turetu tam reikalui puikiai tikti.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 11:34)
ačiū, panašus į tuos visus šerių labai smile.gif Pasiekia dygliukai galvos odą? Pas tave gi tokie tankūs plaukai  rolleyes.gif

Nejuokauk, tai žinoma kad pasiekia biggrin.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 10, 11:37)
O tie šeriukai su bumbuliukais iš ko yra? jie geležiniai?
Iš pastmasės, tokie šiek tiek net lankstūs wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 10, 13:15)
nu, as tik parasiau is teorines puses wink.gif, o praktikoj, kaip zinia, sampunas gali pasidoryti vienoks ar kitoks priklausomai nuo daugybes aplinkybiu (plauku tipas, kokios priemones naudotos pries ir po sampuno, sezonas, hormonai tam tikru menesio laikotarpiu ir t.t.).
Tik teorija tokia, kad mango sampunas skirtas dazytiems plaukams. Jie gamintoju poziuriu priskiriami prie pazeistu ir sausu, todel gamintojas stengiasi sukurti svelnu, plaukus tausojanti, padrekinanti sampuna. Siuo atveju tam ideti sviestai. Tuo tarpu jei butu gaminamas sampunas sveikiem (t.y. nedazytiems ir chem nesukuotiems) riebiems plaukams, nei aliejai nei tuo labiau sviestai nebutu dedami.

Tai supratau drinks_cheers.gif
Kaip sakoma nepabandęs nesužinosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 10, 12:15)
kaip suprantu, cia juodasis japoniskas muilas (su anglim ir moliais), tai ejau paziuret kaip mano muilas su anglim putos smile.gif


kažkoks paprasto muilo mistifikavimas biggrin.gif Trinkite rankas taip, tada pasigamins putų kalnas. O kam realiai tos putos? Dėl jų neva geriau muilas prausia? g.gif Ar mažiau jo susinaudoja? Niekad tiek delnų netrinu ir netrinsiu, prausimasis turi būti malonus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 10, 13:15)
as pagalvojau, kad Palomina kalbejo apie dantu sepetuka  doh.gif  lotuliukas.gif

as ir kalbejau apie dantu sepeteli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 09, 12:47)
Noriu naturaliu, nedazytu plauku,...kas belieka? auginti ir vaikscioti su pauksciu taku? g.gif

aha, as va ir vaikstau su pauksciu taku, nes du kartus nudaziau tamsiai rudai, kad sulyginti spalva, nieko nelaiko man tie dazai, puse plauku sudegino. "Dejau" as ant to pauksciu tako, vaikstau pusiau lupta ir man gerai biggrin.gif
Atsakyti