Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dezdemona* @ 2010 08 09, 21:16)
Beja gal kas esate susidure su tokia liga kaip stomatitas? Ir kaip ja galima butu issigydyti namu salygomis? Tepu saltalankiu aliejumi bet nepadeda  doh.gif


Daug vitamino C įvairiom formom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 08 09, 21:16)
Beja gal kas esate susidure su tokia liga kaip stomatitas?

namines morku sultys, gerti daznai, palaikant burnoje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 21:24)
Is pradziu bandziau su alijosiaus ir agurko muilu - nesidare man tu putu kalnai  biggrin.gif


o čia kam reikėjo tų putų kalnų? ax.gif Normaliai man putoja šis būtent muilas, geriausiai ir smagiausiai iš visų thumbup.gif

jūs gal temoj neberašot, o naikinat postus? Maniau, kad jau nauja bus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 16:25)
O ar Laveros smapunai greit naudojasi ar skalsus? Pavyzdziui, palyginus su Urtekram?  smile.gif
Daug skalsesni.


QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 18:04)
Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?
user posted image
Kaip jau rašiau, man šilkas padeda su jais apsitvarkyti, ne 100%, bet rezultatas yra mirksiukas.gif

Beje Summer-in-Paris kaip tau Argital prausiklis su rūgštimi? Irgi turėtų panašų efektą duoti g.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 07, 21:20)
Lavera mango sampunas su sviestais, tai, jei plaukai riebus, gali pagreitinti sekanti plovima smile.gif
Tikrai ne. Iš naudotų apelsinų, migdolų ir mangų, tai plaunant migdoliniu greičiausiai susiriebaluodavo, bet ir tai negalėčiau jo priskirti tai grupei kaip greičiau riebaluojančio plaukus mirksiukas.gif


QUOTE(Palomina @ 2010 08 09, 14:06)
as buvau pirkusi Stepone natur. sereliu speteli.. tik, kad ten ne is kiaules seriu buvo, o is kazkokio kitokio gyvunelio man atrodo..
Man kiaulių šerių peršiurkštūs, aš naudoju ir Kosmados pirktą kalnų ožkų šerių(jei pardavėja neapgavo lotuliukas.gif ), minkštesnis ir valantis plaukus(čia tikrai nemelavo, pasiteisino), išsišukavus matosi kaip surenka visus pūkus ir dulkes iš plaukų, tenka man jį plauti karts nuo karto, nes neišsirenka taip paprastai visa tai, bet nematau problemos smile.gif Ir kaina padori 17 su centais tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 09, 23:28)
aš naudoju ir Kosmados pirktą kalnų ožkų šerių


kaip jis atrodo? ax.gif Jei foto nėra, tai bent panašus gal į ką? smile.gif

dukart valiau dantis su Farfalla dantų pasta Cooll Mint.

user posted image

kvapas ir skonis - neintensyvus. Mėtos burnos nešaldo. Sakyčiau, išvis pastos skonis kaip švelnių mėtinių ledinukų. Net ir tiems, kas nemėgsta mėtų, ji neturėtų kelti stiprių atmetimo reakcijų.

putoja smulkia, standžia puta. Nuvalė dantis gerai, iki slidumo. Perbraukus per juos pirštu net girgždėjo. Nepasakyčiau, kad kažkuo labai nustebino, bet šiaip visai maloni, užskaitau smile.gif




Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 09, 23:28)
Kaip jau rašiau, man šilkas padeda su jais apsitvarkyti, ne 100%, bet rezultatas yra mirksiukas.gif
Man kiaulių šerių peršiurkštūs, aš naudoju ir Kosmados pirktą kalnų ožkų šerių(jei pardavėja neapgavo lotuliukas.gif ), minkštesnis ir valantis plaukus(čia tikrai nemelavo, pasiteisino), išsišukavus matosi kaip surenka visus pūkus ir dulkes iš plaukų, tenka man jį plauti karts nuo karto, nes neišsirenka taip paprastai visa tai, bet nematau problemos smile.gif Ir kaina padori 17 su centais tongue.gif


Tu kalbi apie jūrų šilką iš AN ar apie šilko proteinus iš AZ?

Va va, man kažko tokio ir reikia, aš buvau girdėjus, kad jie plaukus valo, ir dar už tokią kainą bigsmile.gif
Atsakyti
Jei apie šepečius užėjo diskusija, tai paklausiu biggrin.gif Ar jūs kartais plaunat šepetį su muilu? Aš esu skaičiusi, kad kas kažkiek laiko reikia jį taip išplauti, nes ten susikaupia kažkas ir tada šukuojant tokiu šepečiu pagreitinamas plaukų riebalavimasis.

Kas labiausiai tinka sausoms alkūnėms ir pėdoms? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 10, 10:26)
Ar jūs kartais plaunat šepetį su muilu?


As darau taip, i stiklaini pripilu silto vandens, ipilu sampuno, ismakaluoju, ir palaikau sepeti apie 30 min jame. O tada su dantu sepeteliu "pereinu" kuomet viskas jau buna atmirke. Mano sepecio nugara is kamstines medziagos, tai jis issiriete kaip suslapo, galvojau "sakes". Bet isdziuvo ir vel kaip styga issitiese.
Tai dabar visada taip plauku savo sepeti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 10, 10:26)
Jei apie šepečius užėjo diskusija, tai paklausiu biggrin.gif Ar jūs kartais plaunat šepetį su muilu?

Kas labiausiai tinka sausoms alkūnėms ir pėdoms? unsure.gif

butinai plaunu..

sviestmedis?...
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 10, 09:57)
sviestmedis?...


rankų kremu iš pradžių, o ant viršaus sviestmedžiu rolleyes.gif Vien sviestmedžiu man būna per mažai drėkinimo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 10:10)
rankų kremu iš pradžių, o ant viršaus sviestmedžiu  rolleyes.gif Vien sviestmedžiu man būna per mažai drėkinimo sad.gif


Man irgi vien sviestmedis ekstra sausų vietų problemos neišsprendžia... Jį naudojant su kuo nors, tada taip...
Satura, tu tą kitokį sviestmedį pirkai iš KN ar AN?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 10, 09:49)
kaip jis atrodo?  ax.gif Jei foto nėra, tai bent panašus gal į ką? smile.gif

Medinis, apvalus, įprastinio dydžio, iš tų šerių dar išeina elementarių spygliukai su bumbuliukais, va su telefu nufotkinau, nekokybiška, bet esmė manau bus aiški smile.gif
user posted image

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 10, 10:11)
Tu kalbi apie jūrų šilką iš AN ar apie šilko proteinus iš AZ?
Iš AZ 4u.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 10, 10:26)
Jei apie šepečius užėjo diskusija, tai paklausiu biggrin.gif Ar jūs kartais plaunat šepetį su muilu? Aš esu skaičiusi, kad kas kažkiek laiko reikia jį taip išplauti, nes ten susikaupia kažkas ir tada šukuojant tokiu šepečiu pagreitinamas plaukų riebalavimasis.

Plaunu su šampūnu, kurį tuo metu naudoju, o po to su kondicionieriumi mirksiukas.gif
Atsakyti