Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 09, 12:47)
Noriu naturaliu, nedazytu plauku,...kas belieka? auginti ir vaikscioti su pauksciu taku? g.gif


as atradau buda, kaip atsiauginti naturalia plauku spalva - ogi dazyti su naturaliais dazais bigsmile.gif pas mane dazai labai artimi naturaliai plauku spalvai ir po dazymo net nesimato, kur atauge plaukai, o kur dazyti.
Atsakyti
panos, turiu į jus prašymą 4u.gif Jei pasibaigs ši tema ir kursit naują, tai kopijuokit pirmą postą iš prieš tai buvusios temos, kad su nuorodomis būtų, nes pasimes jos visai ir dar pridėkit prie Biotekos Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics kosmetiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 09, 16:52)
Buvo ir man tokie "pakvaišimo" laikai, kai puse algos sukišdavau kirpyklom, plaukų gaivinimams, priemonėms.. žmonės jau juokdavos, kad galiu eit su tais pačiais džinsais, bet naujas aliejukas silikoninis būtinai stovės lentynoj biggrin.gif na bet atėjau į protą. ir jessss! turiu kelias priemones, beveik natūralius plaukus ir jaučiuos daug geriau biggrin.gif bet va vyrai vis primena, kad kai turėjai tuos ilgus tamsus banguotus plaukus, norėjos nuotrauką ant desktopo užsidėt.. biggrin.gif


Labai idomu butu suzinot kokios tos kelios priemones, kurias atsirinkai po gausybes bandymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 17:03)
panos, turiu į jus prašymą  4u.gif Jei pasibaigs ši tema ir kursit naują, tai kopijuokit pirmą postą iš prieš tai buvusios temos, kad su nuorodomis būtų, nes pasimes jos visai ir dar pridėkit prie Biotekos Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics kosmetiką smile.gif


Ačiū už dėmesį, jau šitoj temoj pridėjau blush2.gif mirksiukas.gif

Arba ne blink.gif jei jau moderatorės perkelinėja postus iš vienos temos į kitą, tai ir nuorodas galėtų perkelti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 09 rugpjūčio 2010 - 16:08
QUOTE(Katherina @ 2010 08 09, 16:06)
Nu jau, kad užvedžiau diskusiją apie šepečius šunims, tai tikrai durna  doh.gif


bet kaip įdomu, netikėta ir negirdėta cool.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 09, 16:06)
Ačiū už dėmesį, jau šitoj temoj pridėjau blush2.gif  mirksiukas.gif


nėr už ką 4u.gif Paprastai nepamirštu, o jei pamirštu, tai tik kartais ir netyčia smile.gif

pamiršau pasakyti, kad bandžiau savaitgalį chios ašaras arba mastiką tirpinti mineraliniame vandenyje. DG, tavo buvo idėja wink.gif Kažkiek aptirpo, suminkštėjo, nubalo, bet sunkiai ėjosi... Teko ją žvejoti ir kažkaip bandyti smulkinti. Nežinau, kiek laiko ir kame reiktų laikyti, kad visiškai ištirptų g.gif Bet va, gera žinia - po kaukės nebuvau aplipusi derva ir galėjau iš karto griūti į lovą cool.gif
Atsakyti
na, įdedu kulminacijai nuorodą, kur kažkas panašaus, tiesa, labai maža foto. Tik ji perka ne už tokią kainą savo naudojamą. http://www.hiperzoo...._27mm_dantukais
Esmė ta, kad tie metaliniai dantukai labai minkšti, lankstūs ir ploni, dėl to gerai ir švelniai iššukuoja plaukus. Ir antistatiniai, tikrai nesielektrina plaukai, pati gi bandždiau :DDD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 09 rugpjūčio 2010 - 16:15
na ir štai - niekuo nesiskiria nuo žmonėms skirtų šepečių tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 16:50)
nu, tai kur nuomone?  smile.gif

Tai kad atsikartos jau ta pati nuomone, kiek cia apkalbejot. Man irgi juoka kelia, o patiklus zmones tikriausiai zagsi, koks cia geris biggrin.gif Gal dar bent vienas kitas atliks toki pat bandyma namuose, bet aisku pries tai nusipirks ta stebuklingaji muila-visas ir biznis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 09, 11:47)
Noriu naturaliu, nedazytu plauku,...kas belieka? auginti ir vaikscioti su pauksciu taku? g.gif

Kai as sugalvojau kad reikia atsiauginti savo natur plaukus, tai paprasiau kirpejos, kad padazytu mano natur spalvos sruogelem (padaze tamsesnem, bet nieko tkio), tik va praejo jau apie 2 men. ir vel reiktu padazyt doh.gif Teks kviestis kokia drauge i pagalba g.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 15:42)
mano paprastesni matyt, moku apie £3 smile.gif (perku 'babaju' arba 'juodzkiu' kosmetikos parduotuvese)

As turiu medini su mediniais dantukais (gan retas ir dar reikejo ismokt sukuotis, nes plaukas apsisuka apie dantuka ir pesa doh.gif ) tai man patinka, nesielektrina, o turiu naturaliu seriu, bet man per minkstas sukuoja tik pavirsinius plaukus, todel stovi nenaudojamas ax.gif Ir kaip bebutu geda, bet man suku (plastmasiniu) niekas negali pakeist, nes kitaip nemoku plauku susirist doh.gif
Atsakyti
Perskaiciau internete atsiliepimus, kad karstu dregnu oru su oda tvarkytis padeda anglies muilas smile.gif Idomu smile.gif as dar nepabandziau savojo, kazkaip pamirsau doh.gif Reik eik bandyt smile.gif

Buvau girdejus tik apie afrikos juod muila, ziuriu, pasirodo yra ir japoniskas smile.gif
http://www.amazon.co...p/dp/B0007OH3QI
(su anglim, baltuoju ir bentonite moliais)

cia, kaip suprantu, irgi japoniskas juod muilas
http://www.arsoa.inf...silver/qs02.php
koks idomus video kaip praustis su puta biggrin.gif http://www.arsoa.inf...silver/qs05.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 09 rugpjūčio 2010 - 19:50
Atejau ir as pasireiksti biggrin.gif
Siandien su asarom ismeciau jau tuscia Laveros roziu sampuno buteliuka. Na ka, visgi pats geriausias is n bandytu. Vel pirksiu thumbup.gif

Taip pat isbandziau Druide Volume-Brilliance sampuna. Pirma karta kai ploviau galva tai keikiausi kaip begaledama, taip plauku man dar niekas nebuvo suveles doh.gif jau galvojau mesiu lauk. Bet po 2-3 plovimo susidraugavau ir dabar galvoju kad netgi pirksiu vel biggrin.gif Nors ir silpnokai putoja taciau labai svelniai plauna ir tikrai papurina plaukus.

Beja gal kas esate susidure su tokia liga kaip stomatitas? Ir kaip ja galima butu issigydyti namu salygomis? Tepu saltalankiu aliejumi bet nepadeda doh.gif
Atsakyti
Nebuciau as, jei nepabandyciau to video praktikoj lotuliukas.gif
Is pradziu bandziau su alijosiaus ir agurko muilu - nesidare man tu putu kalnai biggrin.gif
Tada bandziau su anglies muilu. Nezinau, ar ismokau iki to laiko smile.gif, bet tikrai geriau gaminosi puta. Kol gavosi tokia pati standi kaip video (galejai stipriai pusti i ja, o ji nejudejo).
Padariau isvada, kad jei naudot minksta vandeni (o ne londono vandeni is krano, ka as dariau smile.gif), kiek ivaldzius labiau judesius ir ilgiau pazaidus, dar jei muile butu ne tik anglies, bet ir moliu (ko japoniskam muile, raso, yra) ir daugiau kokoso aliejaus (as jo daug nedeju, nes ir taip bijojau sausinimo nuo anglies), galima butu lengvai pastatyti tokius putu bokstus kaip video smile.gif

Tik kazin ar praktiska, nes as tai pavargau net ir trumpai trindama delnus biggrin.gif biggrin.gif

user posted image

(jei butu protingiau fotkinta biggrin.gif - is sono, butu panasaus aukscio bokstas)
Atsakyti