Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 12:50)
buvau radusi, kur su tais plastmasiniais intarpais, bet man jis per silpnas irgi.... Mėgstu tam tikro kietumo, tam tikro šerelių tankumo paprastus šepečius. Tai bent medinio pagrindo pirkau, o šereliai metaliniai smile.gif

o išvis logiška čia? Jei į muilą pilta kremo, kuris yra kažkiek riebalas, nesvarbu, natūralus ar sintetinis, tai tas veidrodis kaip tik labiausiai už visus turėjo apsinešti  g.gif


man su intarpais netinka, pesa smile.gif
bet, sakau, tikrai kietus su nat seriais pabandyk. visai kitaip nei su svelniais.

baisu, tai rasiau, ta operacija, kaip ja aprasei biggrin.gif wink.gif

Dove reklama tai jau apkalbejau kazkada anksciau smile.gif Tik gal ne cia, o ekologijos temoj?
Ji labai prasosi kritikuojama biggrin.gif
Visu pirma, tai tie ju smulkus niekam nepastebimi tekstai, kurie is esmes reiskia, kad visa tai tik menine demonstracija, o ne tikri eksperimentai. t.y. paprastas melas.
Visu antra, tai taip, ju prausiklis su sintetiniu kremu dar labiau apnestu tuos stiklus. Ir tai raso merginos, pabandziusios Dove. Raso, kad kriaukle lieka kaip saltu kremu apnesta.
Trecia, Dove prausiklis techniskai negali vadintis 'muilu' (pagal savo sudeti), tai sintetinis prausiklis, o ne muilas, todel isvis nera ko jo lyginti su kitais (t.y. tikrais) muilais.
Ketvirta, visi tie prausikliai gaminami ne langams juk valyti biggrin.gif Tai, kas gerai prausia stikla, nebutinai bus draugiska odai ir atvirksciai smile.gif

Dove reklamos, todel, mano galva, absurdiskos. Bet baisiai protingos, nes tikrai atlieka labai gera itaiga didz auditorijos daliai.
Atsakyti
va, tikrai gera tema uzminet apie sepecius...ale tie droguose ir pan ale naturalus, siuabe kokie jie astrus...

Dolhin, dekui, oj nenoriuto cheminio nuemejo....bet noriu ilgu plauku, jau uzsiauginau beveik iki uzpakalio, kirptis tai ne ne...nors jauciu butu paprasciausia...nezinau ku daryt biggrin.gif neturejau as rimtesniu rupesciu...prisidariau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 09, 16:19)

Dolhin, dekui, oj nenoriuto cheminio nuemejo....bet noriu ilgu plauku, jau uzsiauginau beveik iki uzpakalio, kirptis tai ne ne...nors jauciu butu paprasciausia...nezinau ku daryt biggrin.gif  neturejau as rimtesniu rupesciu...prisidariau  biggrin.gif  4u.gif

nesiūlau tikrai to cheminio nuėmimo biggrin.gif na per laiką, gal su kokiom sruogelėm ir pan išgausi norimą rezultatą smile.gif bet dėl to, kad būtų visi tavo plaukai natūralūs, tai oj, pati supranti, kad dar tiek metų, kiek dabar turi, tektų augint biggrin.gif
Atsakyti
nidulia aha sukasi tie mano plaukai niekaip neapsisprendziu kirpti man juos trumpai iki smakro ar ilgus auginti ir nebekarpyti, kazkokia stiliaus krize g.gif
o i sepeciu tema turiu toki plokscia dideli su mediniais dantukais tai man ir labai patinka nesielektrina plaukai ir gerai isukuoja , o mergaitei naudoju tankiu sereliu sepetuka tai jei jis labiau patinka, nes kai su dantukais meginau tai cype kad skauda tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 09, 16:29)
nesiūlau tikrai to cheminio nuėmimo biggrin.gif na per laiką, gal su kokiom sruogelėm ir pan išgausi norimą rezultatą smile.gif bet dėl to, kad būtų visi tavo plaukai natūralūs, tai oj, pati supranti, kad dar tiek metų, kiek dabar turi, tektų augint biggrin.gif

aciu biggrin.gif gal tiek to su tais metais biggrin.gif
siaip dabar graziau yra, bet negi visa gyvenima dabar turesiu kankint plaukus? ne ne... biggrin.gif mes daznai juokaujam su vyru: esam as, jis, ir mano plaukai biggrin.gif
Atsakyti
mano sepeciai panasus i situos (tik kitos firmos), turiu platu svelnu ir siaura kieta. raso, kad pagaminti kinijoje smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 09 rugpjūčio 2010 - 15:41
maciau kristianoj "moler" ar kazkas pan firmos sepeciai, apie 200lt...bet geruliai man atrodo jie...

Atsakyti
mano paprastesni matyt, moku apie £3 smile.gif (perku 'babaju' arba 'juodzkiu' kosmetikos parduotuvese)
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 15:15)
reklamos, todel, mano galva, absurdiskos.


žmonės keisti sutvėrimai, nes faktorius "per televiziją rodė", "laikraštis rašė" tolygu daktarų konsiliumo išvadai smile.gif Aš žiūriu tarsi iš šalies, man tokios reklamos kaip cirkas - pažiūrėti ir pasijuokti. Bet būtų mano valia - visus melus iš žiniasklaidos ir kitur išmesčiau smile.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 15:37)
mano sepetys panasus i sita labai (tik kitos firmos)


ir nesielektrina plaukai? blink.gif Pamatau tuos juodus šerius ir man savaime įsielektrina karsta.gif Žinok, bijočiau jau bandyti ir su kietais dabar... Šiandien ruošiamės eit pro duris iš ryto, MB pasižiūrėjo į mane ir labai rimtai paklausė: tai čia jau skaitosi kad šiandien plaukus šukavai? g.gif Tai kam tos papildomos išlaidos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 14:26)
tai vakar maciau, ir ten rodo dove muilo reklama smile.gif kazkaip dabar visada atkreipiu demesi i smulku teksta smile.gif

As kai ja pamatau vis buna mintis atnesti savo nuomone i NKG tema, priminei dabar biggrin.gif
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 09, 15:15)
man jau per skaudziai sukuojasi ir atvirksciai nei Saturai, visiskai nuima elektrinimasi.

As naudoju bambukini sepeti is "mediniu suku" pard., nuo metaliniu ir tu naturaliu seriu plaukai pasisiausia kaip pas ragana, todel tas medinukas pats geriausias variantas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 14:45)
žmonės keisti sutvėrimai, nes faktorius "per televiziją rodė", "laikraštis rašė" tolygu daktarų konsiliumo išvadai smile.gif Aš žiūriu tarsi iš šalies, man tokios reklamos kaip cirkas - pažiūrėti ir pasijuokti. Bet būtų mano valia - visus melus iš žiniasklaidos ir kitur išmesčiau smile.gif
ir nesielektrina plaukai?  blink.gif Pamatau tuos juodus šerius ir man savaime įsielektrina karsta.gif Žinok, bijočiau jau bandyti ir su kietais dabar... Šiandien ruošiamės eit pro duris iš ryto, MB pasižiūrėjo į mane ir labai rimtai paklausė: tai čia jau skaitosi kad šiandien plaukus šukavai?  g.gif Tai kam tos papildomos išlaidos  laugh.gif

kur jau cia uzdrausi... toookie pinigai..
Dove, pasirodo, tik didelio magnato dalis. Kuo didesnis, tuo labiau meluot gali, ir nieko smile.gif Visi gydytojai juk Dove iskart siulo... Idomu, kodel biggrin.gif


biggrin.gif
nu, sakau, su svelniu man irgi labai ielektrina. o su kietu - visai ne. tai gal verta bandyt. negarantuoju, zinoma biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 09, 14:48)
As kai ja pamatau vis buna mintis atnesti savo nuomone i NKG tema, priminei dabar biggrin.gif

nu, tai kur nuomone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 09, 16:37)
aciu biggrin.gif gal tiek to su tais metais  biggrin.gif
siaip dabar graziau yra, bet negi visa gyvenima dabar turesiu kankint plaukus? ne ne... biggrin.gif mes daznai juokaujam su vyru: esam as, jis, ir mano plaukai  biggrin.gif

Buvo ir man tokie "pakvaišimo" laikai, kai puse algos sukišdavau kirpyklom, plaukų gaivinimams, priemonėms.. žmonės jau juokdavos, kad galiu eit su tais pačiais džinsais, bet naujas aliejukas silikoninis būtinai stovės lentynoj biggrin.gif na bet atėjau į protą. ir jessss! turiu kelias priemones, beveik natūralius plaukus ir jaučiuos daug geriau biggrin.gif bet va vyrai vis primena, kad kai turėjai tuos ilgus tamsus banguotus plaukus, norėjos nuotrauką ant desktopo užsidėt.. biggrin.gif
Atsakyti