Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 12:38)
turėjau tokį nusipirkusi iš Medinių šukų. Tai jo šeriai mano plaukams buvo per minkšti - vos braukdavo paviršium, o aš šepečio dėka sužinojau, ką reiškia plaukų elektrinimasis  bigsmile.gif
kas per reklama?

sukabinti dėsnų kraščiukus tarp dantų, kad jos pasmuktų ir dantį labiau uždengtų?



yra, zinok, skirtingu kietumu. as turiu ir svelnu - man netinka, elektrina plaukus. bet geras dukrai. o sau nudoju kieta, tai labai liuks.

http://www.youtube.c...h?v=UQYPC_mRLWc

kaip baisiai skamba.. brr... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 08, 10:06)
va va ir man jauciu tokia padetis nes po nuoviru jie tiesiog issipucia g.gif o mano plaukai ir tokie linke pustis ir suktis
user posted image

cia tavo patys plaukai taip graziai bangom krenta?? kad man tokius plaukus:) mano kaip stagarai tiesus, as juos banguoju specialiai:) panos mano dregnus i kasas supina, kad tokie butu, o jai mat nepatinka biggrin.gif
Kibirkstele, pas mano panas tokios kaktos. Tu kirpciuku nenesioji? Kuomet mergas priverciu prisegti kirpcius, kad kaktos neliestu plaukai (ant plauku be galo daug bakteriju) ir dar priremusi pravalau peroksidu, kartas nuo karto uzdedu molio arba laveros metine kauke-pilinga, greitai susitvarko, bet vos tik vel pasileidzia savo kudlas ant kaktu. ypac dabar, kuomet karsta, vel tokios pacios kaktos. Po pavalymo silpnu peroksidu, ant didesniu spuogeliu pataskuoju cinko tepaliuko
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 13:42)
o sau nudoju kieta, tai labai liuks.

kaip baisiai skamba.. brr...  unsure.gif


buvau radusi, kur su tais plastmasiniais intarpais, bet man jis per silpnas irgi.... Mėgstu tam tikro kietumo, tam tikro šerelių tankumo paprastus šepečius. Tai bent medinio pagrindo pirkau, o šereliai metaliniai smile.gif

o išvis logiška čia? Jei į muilą pilta kremo, kuris yra kažkiek riebalas, nesvarbu, natūralus ar sintetinis, tai tas veidrodis kaip tik labiausiai už visus turėjo apsinešti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 14:50)
buvau radusi, kur su tais plastmasiniais intarpais, bet man jis per silpnas irgi.... Mėgstu tam tikro kietumo, tam tikro šerelių tankumo paprastus šepečius. Tai bent medinio pagrindo pirkau, o šereliai metaliniai smile.gif

o išvis logiška čia? Jei į muilą pilta kremo, kuris yra kažkiek riebalas, nesvarbu, natūralus ar sintetinis, tai tas veidrodis kaip tik labiausiai už visus turėjo apsinešti  g.gif

Mano viena pažįstama perka šepečius, skirtus visokiems pudeliams šukuoti biggrin.gif skamba baisiai ir juokingai, bet jie laaabai minkštų metalinių spygliukų, super lankstūs, kažkada pati bandžiau, manau ateity įsigysiu, tikrai neblogai iš švelniai šukuoja
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 09, 13:28)
Hmmm.. kad ir paprastu sepeteliu skirtingu yra  biggrin.gif  Manau, skirtumas tas, kad sereliai naturalus, o tas kotelis medinis.. Vale sepetelis man gerai, per kietas nebuvo.. Antra karta pirkciau.. Visai patiko..

Plaukams naudoju sepeti is Body Shop'o.. buvau gavus dovanu ceki tai reikejo ka nors issirinkti is ten.. tai ir issirinkau sepeti.. Sepetys su mediniais spygliukais (ar kaip juos pavadinti), man visai patinka smile.gif


Aš irgi lygiai tokį pat šepetį tokiom pat aplinkybėm esu įsigijusi biggrin.gif Man irgi jis patinka, bet aš noriu pabandyti tą su natūraliais šeriais, kur būna tokie tankūs.... Tik neįsivaziduoju kur jų ieškot...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 09, 14:04)
Tik neįsivaziduoju kur jų ieškot...


eko ir ne eko jau paminėtose parduotuvėse. Priklausomai nuo norimo prabangumo laipsnio dar galima antikvariatuose pasidairyti - turi jie tikrai įspūdingų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 14:59)
žinok, apsiverkiau iš juoko  lotuliukas.gif  thumbup.gif  laugh.gif Čia man metų bajeris  lotuliukas.gif

Reikėjo matyti mano reakcija, kai ji ėjo į gyvūnų parduotuvę pirkti šepečio šukuoti šunims, nors pati jokio augintinio neturi biggrin.gif Sakau: "kam tau?" - "Susivėlus juk nevaikščiosiu" blink.gif biggrin.gif
O dar į tema, išbandžiau Urtekram dantų pastą su eukaliptu: skonis, gaivumas visai nieko, bet valymas doh.gif ryte ėjau į vaistinę pirkti Lacalut, nes pas mane nėra jokių eko parduotuvėlių ir pan. - negaliu pakęsti "nevalytų" dantų jausmo. Urtekram'ą, manau, sunaudosiu per rytinius valymus su lašeliu kokio EA, o vakarui, teks grįžti prie pasiteisinusių variantų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 12:30)
gali būti  drinks_cheers.gif Gėda, tos Aloedent net nesu bandžiusi - man ji ir gana brangi atrodo

pvz.: lyginant vaikiska Weleda su vaikiska Aloedent, pigiau man gaunasi pastaroji, nes ir turis skiriasi ir kazkaip taupiau naudojasi, o suaugusiems dar neisbandem

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 09, 13:08)
Beje, kalbant apie šerius, ar naudojate šepečius plaukams iį natūralių šerių? Aš noriu tokio šepečio, ir niekur nerandu....  unsure.gif

Turiu is Drogo nusipirkusi apvalu, naudoju jau pora metu, su paprastu man jau per skaudziai sukuojasi ir atvirksciai nei Saturai, visiskai nuima elektrinimasi. Dabar svajone nusipirkt is antikvariato tik kaip toki reiktu dezinfekuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 09 rugpjūčio 2010 - 14:15
QUOTE(Katherina @ 2010 08 09, 14:13)
Reikėjo matyti mano reakcija, kai ji ėjo į gyvūnų parduotuvę pirkti šepečio šukuoti šunims, nors pati jokio augintinio neturi biggrin.gif


11 balų iš dešimties už išradingumą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 08 09, 14:15)
pvz.: lyginant vaikiska Weleda su vaikiska Aloedent, pigiau man gaunasi pastaroji,

Dabar svajone nusipirkt is antikvariato tik kaip toki reiktu dezinfekuoti g.gif


neturėjusi nė vienos sad.gif Baigiu dabar Laveros žalią mėtinę, imsiuos Farfalla varianto artimiausiomis dienomis cool.gif

o neužtektų pamirkyti butelyje degtinės, gerai išplauti kelis kartus?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 15:20)
Farfalla varianto artimiausiomis dienomis  cool.gif


Katrą? bigsmile.gif Aš "cool mint" turėjau, skonis labai patiko, bet visgi pritrūko gaivos, lyginant kokią ją suteikia Aloedent ax.gif Nežinau, ar kartočiau, neapsisprendžiau po tūbelės.

O apie šepečių temą, tai šukuojuosi mediniais dantukais iš TBS, metalinių bais nemėgstu. Baisoka pagalvoti, kaip atrodytų plaukai, jei šukuočiau juos pvz. savo katės šepečiu bigsmile.gif lotuliukas.gif Smulkūs aštrūs riesti dantukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 09 rugpjūčio 2010 - 15:07
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 09, 12:47)
Noriu naturaliu, nedazytu plauku,...kas belieka? auginti ir vaikscioti su pauksciu taku? g.gif



QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 09, 13:20)
na daziau beveik juoda, esu is tamsesniu, tokia patamsinta lietuviska  bigsmile.gif jau veik metus dazau "naturaliais" dazais bet ir jie negeri...noriu savo... unsure.gif  biggrin.gif juodu jau nk neveikia nei aliejai nei nuovirai...galeciau gal persidazyti i pan i naturalia spalva, tik klausimas ar "pajams" juoda... g.gif
Papildyta:

abejoju, ar nusidazys... g.gif

abejoju ir aš, kad juodą gali kokia nors spalva permušti.. pati 3 metus dažiau tamsiai ruda. Kai panorau natūralių savo plaukų, teko du kartus nuiminėti spalvą su belekokia chemija. tada dažė spalva, artima mano natūraliems plaukams. Ir per beveik du metus jau šaknys nebelabai skiriasi nuo galų smile.gif Bet man ta chemija sudegino plaukus.. turėjau iki pusės nugaros, dabar - iki smakro biggrin.gif bet neliūdžiu, senai norėjau trumpų plaukų, bet niekas neleido pirkti smile.gif
linkiu begalo daug kantrybės ir įgyvendint savo norą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 09, 14:34)
gal savo laikos sepecius paskolinti kuriai?  ax.gif


negaliu thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 09, 15:05)
Katrą? bigsmile.gif Aš "cool mint" turėjau, skonis labai patiko, bet visgi pritrūko gaivos, lyginant kokią ją suteikia Aloedent ax.gif


pas mane irgi mėtinė drinks_cheers.gif Kadangi dažau dar į dantų miltelius, tai tegu tik putoja ir slydimo duoda biggrin.gif
Atsakyti