Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 09, 12:47)
Noriu naturaliu, nedazytu plauku,...kas belieka? auginti ir vaikscioti su pauksciu taku? g.gif

Skaičiau, kad galima ataugusius plaukus padažyti truputį šviesesne/tamsesne splava ir taip po truputį eiti link savo natūralios spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 09, 11:55)
As prisiklausiusi visur, kad spartina rugimo procesus, uztat ir klausiu ax.gif , vengiu deti miltuku i kremus unsure.gif bet turbut reiks pabandyti, nezinau kur savo arsenala besunaudosiu biggrin.gif


Aš vieną kartą sugalvojau pasidaryti kūno kremą su medaus milteliais iš AromaZone. Dėjau ir GSE, ir Vit E, bet kai po savaitės atsidariau tą kremą, jis tokį ežį buvo užsiauginęs kad ohoho... blink.gif Buvo visas paviršius padengtas tokiu dariniu: ant baltų lazdelių juodi burbuliukai blink.gif blink.gif
Nuo tada aš atsargiai su miltelių dėjimu į kremus... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 12:30)
Dėl pastarosios priežasties nesu bandžiusi natūralių šerelių šepetėlių, nes man neaiškus jų švelnumo laipsnis sad.gif


O kas čia per natūralių šerelių šepetėliai? kur jų būna? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 09, 13:35)
Aš vieną kartą sugalvojau pasidaryti kūno kremą su medaus milteliais iš AromaZone.
Nuo tada aš atsargiai su miltelių dėjimu į kremus...  ax.gif

O, medaus milteliai dar negirdeti rolleyes.gif
Brrr, negasdink blink.gif gal jei meginsiu, darysiu toki mini kieki, kad per pora d. sunaudociau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 09 rugpjūčio 2010 - 12:38
QUOTE(Babi* @ 2010 08 09, 13:31)
Skaičiau, kad galima ataugusius plaukus padažyti truputį šviesesne/tamsesne splava ir taip po truputį eiti link savo natūralios spalvos smile.gif

tai va isigyjau AO dazus tamsiai rudos spalvos, ten vien zoles, bet ir bijau dabar bandyt, kad sposu nebutu su spalva...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 09, 12:35)
Aš vieną kartą sugalvojau pasidaryti kūno kremą su medaus milteliais iš AromaZone.

O kas čia per natūralių šerelių šepetėliai? kur jų būna? smile.gif


medus išvis keistai elgiasi kosmetikoje biggrin.gif

Stepone kažkuri yra pirkusi. Iš kiaulės šerių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 13:40)
Stepone kažkuri yra pirkusi. Iš kiaulės šerių wink.gif

as buvau pirkusi Stepone natur. sereliu speteli.. tik, kad ten ne is kiaules seriu buvo, o is kazkokio kitokio gyvunelio man atrodo..
sepetelis man patiko, minkstumas jo irgi patiko.. seip kol sausas jis atrodo labai kietas, o kai suslampa suminksteja ir viskas ok..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 09 rugpjūčio 2010 - 13:07
QUOTE(Etama @ 2010 08 09, 12:37)
O, medaus milteliai dar negirdeti rolleyes.gif
Brrr, negasdink blink.gif gal jei meginsiu, darysiu toki mini kieki, kad per pora d. sunaudociau drinks_cheers.gif



QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 12:40)
medus išvis keistai elgiasi kosmetikoje  biggrin.gif

Stepone kažkuri yra pirkusi. Iš kiaulės šerių wink.gif


Aha, aš jį tiesiog kitaip sunaudosiu, galvoju dėti į molio kaukes kūnui, nes ant veido medaus man kažkodėl nesinori dėti....
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2010 08 09, 13:06)
as buvau pirkusi Stepone natur. sereliu speteli.. tik, kad ten ne is kiaules seriu buvo, o is kazkokio kitokio gyvunelio man atrodo..
sepetelis man patiko, minkstumas jo irgi patiko.. seip kol sausas jis atrodo labai kiektas, o kai suslampa suminksteja ir viskas ok..


Gal gali pakomentuoti, koks skirtumas su paprastu šepetėliu?

Beje, kalbant apie šerius, ar naudojate šepečius plaukams iį natūralių šerių? Aš noriu tokio šepečio, ir niekur nerandu.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 09, 14:08)
Gal gali pakomentuoti, koks skirtumas su paprastu šepetėliu?

Beje, kalbant apie šerius, ar naudojate šepečius plaukams iį natūralių šerių? Aš noriu tokio šepečio, ir niekur nerandu....  unsure.gif

Hmmm.. kad ir paprastu sepeteliu skirtingu yra biggrin.gif Manau, skirtumas tas, kad sereliai naturalus, o tas kotelis medinis.. Vale sepetelis man gerai, per kietas nebuvo.. Antra karta pirkciau.. Visai patiko..

Plaukams naudoju sepeti is Body Shop'o.. buvau gavus dovanu ceki tai reikejo ka nors issirinkti is ten.. tai ir issirinkau sepeti.. Sepetys su mediniais spygliukais (ar kaip juos pavadinti), man visai patinka smile.gif
Atsakyti
Mano tai jau labai rimtai smegenys nuo dantu nueje unsure.gif Dantistes vis issizioja. Idomu, tai kad man pfu pfu pfu neskauda. Dantiste anglijoje sake tik opercija kazkokia labai rimta pataisomas reikalas. Ir liepe svelnius setepelius naudot. Nuo tada taip ir darau.

Naturalus kiaules seriai (sepetelis) labai siurkstus. Bent man tokie pasirode.

Medaus milteliu daug turiu. Jei nesugalvosiu kam panaudot, reiks eit ispardavinet smile.gif
Kolkas visus miltelius kaukese naudoju. Bet jei i krema det, tai, kaip rasiu, tik su rimtu konservantu isdrisiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 09, 13:08)
Beje, kalbant apie šerius, ar naudojate šepečius plaukams iį natūralių šerių? Aš noriu tokio šepečio, ir niekur nerandu....  unsure.gif


turėjau tokį nusipirkusi iš Medinių šukų. Tai jo šeriai mano plaukams buvo per minkšti - vos braukdavo paviršium, o aš šepečio dėka sužinojau, ką reiškia plaukų elektrinimasis bigsmile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 13:26)
tai vakar maciau, ir ten rodo dove muilo reklama smile.gif


kas per reklama? KristiAna gerulių į šeštadienio Lrytą prideda. Apie kažkokią kosmetiką - atseit, tik mes žinome augalų paslaptis ir EA išgauname moderniausiomis technologijomis. Nors juokinga biggrin.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 09, 13:34)
Dantiste anglijoje sake tik opercija kazkokia labai rimta pataisomas reikalas.


sukabinti dėsnų kraščiukus tarp dantų, kad jos pasmuktų ir dantį labiau uždengtų?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 09, 12:06)
as buvau pirkusi Stepone natur. sereliu speteli.. tik, kad ten ne is kiaules seriu buvo, o is kazkokio kitokio gyvunelio man atrodo..
sepetelis man patiko, minkstumas jo irgi patiko.. seip kol sausas jis atrodo labai kietas, o kai suslampa suminksteja ir viskas ok..

kad man atrodo musu tas pat buvo. kai idejai foto dar pagalvojau, kad toki esu naudojus g.gif

as, tiesa, nusprendziau, kad per siurstus vaikui , nes jai pirkau.

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 09, 12:08)
Aha, aš jį tiesiog kitaip sunaudosiu, galvoju dėti į molio kaukes kūnui, nes ant veido medaus man kažkodėl nesinori dėti....

Beje, kalbant apie šerius, ar naudojate šepečius plaukams iį natūralių šerių? Aš noriu tokio šepečio, ir niekur nerandu....  unsure.gif

man medus veidui patinka.

naudoju su naturaliais.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 09, 14:08)
Beje, kalbant apie šerius, ar naudojate šepečius plaukams iį natūralių šerių? Aš noriu tokio šepečio, ir niekur nerandu....  unsure.gif

Vilniuje "Akropolyje" yra, parduotuvė - prekės plaukams, nagams, depiliacijoms, nežinau, kaip vadinasi, bet čia einant pro "Omnitel" saloną ir sukant į kairę už kampo, kur žvejams parduotuvė yra, dar kažkas. (tik ne tas kioskelis, kuriame priaugintiems plaukams priemonėmis prekiauja) dar Kaune "Akropoly", berods, "Krinona" g.gif , o taip pat "Medinės šukos" jais prekiauja. Aš turiu vieną vien iš dygliakiaulės šerių, o kitą dygliakiaulės šeriai su plastikiniais dantukais. Švelnūs, gerai šukuoja ir nebrangūs smile.gif nuo 15 Lt iki 60 lt kažkur kainuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 09 rugpjūčio 2010 - 13:43