Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Gal kuri esate bandžiusi Madara šampūną normaliems plaukams? Taip patiko Lavera, bet jei tie sulfatai, esantys jame, nėra labai geri, tai nežinau ar kartosiu unsure.gif
Atsakyti
Juodasis Afrikos skystas muilas? doh.gif biggrin.gif

user posted image

Eksperimentavau pora dienu, kol gavos visai netiketas rezultatas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 08, 19:15)
Juodasis Afrikos skystas muilas?  doh.gif  biggrin.gif


O ką gaminai? 4u.gif Kad ir kas tai bebūtų, atrodo normaliai - naudočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 08, 17:26)
O ką gaminai? 4u.gif Kad ir kas tai bebūtų, atrodo normaliai - naudočiau smile.gif

4u.gif mirksiukas.gif
gaminau skysta alyvuogiu muila su visokiom zolelem.

bet gavos visai kitoks nei normaliai man gaunas skystas muilas. o ir gaminau per kelis kartus doh.gif zodziu, idomu paciai.
gavos labai svelnus ir labai tirstas muilas.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 08, 19:15)
Juodasis Afrikos skystas muilas?  doh.gif  biggrin.gif

Ir visai gerai ziurisi mirksiukas.gif jei i tema, tai man atrodo yra ir skysto juod. afr. muilo pirkti, kazkuriam uzsienio www psl. maciau ir gal net i NKG tema buvau ikelusi nuoroda mastau.gif

Beje, ar nebedarei to isgirtojo alijosiaus ir agurko (berods) muilo? Istrigo, kad Satura labai gyre, nes svariai nuprausia nenusausindamas ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 08 rugpjūčio 2010 - 18:52
Gal kuri bandet KN mastika naudoti veido prieziurai? paskaiciau, kad valo gilesnius odos sluoksnius, tinka inkstiruotai odai, skatina kolageno gamyba, stabdo senejimo procesus. visai sudomino, tik nemacius, nepaciupinejus tos mastikos, nelabai isivaziduoju kas ten apskritai per dalykas, kokios savybes, konsistencija g.gif Satura berods peike ja, jei nesimaisau biggrin.gif , kad sunkiai tvarkosi.
Gal i koki krema galima butu ideti? g.gif pabandymui nusipirkciau 10g., jei verta demesio
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 08, 16:21)
O akmenukas buvo natūraliai gamtoje užaugęs, ar iš laboratorijos? Klausiu, nes susidariau įspūdį, jog pirmas variantas nelyginamai efektyvesnis g.gif Paprastas Amonium Alum mane saugo tik keliom valandom, o deo su Potassium Alum laiko puikiai, tai kyla minčių netgi tiesiog patį alūną išmėginti rolleyes.gif
Aha, dėl šios priežasties dar nesiryžau jo bandyti...


Naudojus esu ir toki, ir toki. Gamtoje uzauges tikrai kad geresis uz laboratorini, bet Madara dezikas perspjauna abu akmenukus kartu sudejus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 08, 16:45)
Nea biggrin.gif Įmetu į verdantį vandenį ir trumpai paverdu, kokias 3-5 min. Bet gerai būtų, kad toks nuoviras bent pusvalandį pastovėtų ir gerai pritrauktų  mirksiukas.gif


Man nuoviras is ajeru, ramuneliu ir varnalesu gavosi gana tamsus, nedazys jis man plauku?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 08, 12:36)
Aš esu vienaskaita 4u.gif

Nereikėtų labai kreipti, nieko mandro toj sudėty nėra, kas galėtų kažkaip stabdyti senėjimo procesus. Tiesiog, manau, apskritai bet kokiu kremu nuolat tepantis didini odos elastingumą ir taip automatiškai oda lėčiau raukšlėjasi, sausėja ir pan. g.gif

Aišku, ačiū mirksiukas.gif Iš tikrųjų sudėtis gera šio kremo, o, kad ir prieš celiulitą nebus pagrindinis ginklas, tai sueis kaip puikus kūno kremas ax.gif Gerai kitą kartą kreipsiuosi vienaskaita blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 08 08, 17:47)
Gal kuri esate bandžiusi Madara šampūną normaliems plaukams? Taip patiko Lavera, bet jei tie sulfatai, esantys jame, nėra labai geri, tai nežinau ar kartosiu unsure.gif

Man taip pat labai įdomūs atsiliepimai apie šį šampūną bigsmile.gif O jo Lietuvoj, tik Sarmose būna- kur Madara produkcija prekiauja, ar jau ir natūralios kosmetikos parduotuvėse atsiradę šių šampūnų? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 08, 18:15)
Juodasis Afrikos skystas muilas?  doh.gif  biggrin.gif

Eksperimentavau pora dienu, kol gavos visai netiketas rezultatas  smile.gif

Atrodo puikiai thumbup.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 08, 20:00)
Madara dezikas perspjauna abu akmenukus kartu sudejus  biggrin.gif
Papildyta:
Man nuoviras is ajeru, ramuneliu ir varnalesu gavosi gana tamsus, nedazys jis man plauku??  g.gif

Nu ir man dabar prisireike Madaros deziko
As planuoju daryti tik is ajeru ir ramuneliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 19:50)
Ir visai gerai ziurisi mirksiukas.gif jei i tema, tai man atrodo yra ir skysto juod. afr. muilo pirkti, kazkuriam uzsienio www psl. maciau ir gal net i NKG tema buvau ikelusi nuoroda mastau.gif

va cia maciau: Juodasis Afrikos muilas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 06, 17:08)
o koks pojutis ant odos? nepalieka pleveles kokios?


jeigu geliukas tepamas ne storu sluoksniu, o minimaliai - jokios plėvelės ant odos nebūna apskritai. Tik prausiant veidas slidžiai slysta, bet taip matyt nuo visų naminių gelių. Pati juk tokį turi, tai apie jo elgseną nieko naujo nepasakysiu smile.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 06, 21:53)
stomatologe pati pasake, kad kazkokia juostele ant danties kaklelio matosi, ko anksciau nebuvo ir sake, kad pasta jautriems dantims naudot.


tikriausiai čia vadinama dantenų erozija, kai jos "kyla", apnuogindamos dantų kakliukus. Jokios sensitive tipo pastos man nuo dantų jautrumo taip nepadėjo, kaip ant pastos lašinamas arbatmedžio EA. Nuo to laiko atkrito poreikis ieškoti stebuklingų nujautrinančių pastų smile.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 17:04)
Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?

Nė nenutuokiu, nuo ko galėtų jie būti.


pritariu Etamai, kad čia nuo karščio. Ir ievvvai, kad odą reikia prausti. Pačiai kol kas klaustukas, kaip viską suderinti, kad ji ir patepta būtų kuo reikia, bet ir prausiama nuo prakaito, riebalų.

vakar iš ryto pasitepiau kremu nuo saulės, visą dieną dirbom lauke. Kol buvo kremas, net porą kartų nulijo, o kadangi darbas fizinis, aš kur buvus kur nebuvus vis prausiausi šaltu vandeniu, porą kartų net su muilu (tokiu, kokį pavyko rasti mirksiukas.gif ) Ir normaliai, jokių nesąmonių. Tiesa, saulės gavau, bet jau visai vakarinės. Prausčiausi ir darbe, paprasta dieną, tik pasaugodama akių tušą. Kai karšta, tai taip ir darau smile.gif

Kibirkštėle, dar mano atradimas - reikia būtinai gerti. Pakankamą kiekį vandens. Pati prisiversdama paskutinėmis dienomis tą darau ir rezultatai tikrai matosi wink.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 07, 18:23)
Rimi neradau to metu ekstrakto doh.gif gal ne visose buna?


kokiuose ieškojai? Aš mačiau dideliuose - Panoramos, Šiaurės miestelio Rimi, ten kur visa kosmetika smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 08 08, 10:24)
Nustebino tai, kad iš visų bandytų šampūnų "Madara" tikrai mažiausiai putojantis, pakankamai skystas, tai kažin kaip su skalsumu bus unsure.gif


ar gerai išplauna ir ar tikrai spalvą saugo?

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 08, 15:07)
Pas mane irgi panašių pridygę, ypač ant smilkinių. Manau, kad nuo karščio, tai nieko nedarau, laukiu, kol orai atvės. irnesakyk.gif


aš irgi nepastebėjau, kad kažkokia kosmetinė priemonė su tokiais tvarkytųsi, ar tai būtų pirktinės kaukės, ar molis, ar milteliai. Taipogi laukiu, kol karščiai praeis drinks_cheers.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 08, 18:15)
Juodasis Afrikos skystas muilas?  doh.gif  biggrin.gif


o man gerai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 19:32)
Satura berods peike ja, jei nesimaisau  biggrin.gif , kad sunkiai tvarkosi.
Gal i koki krema galima butu ideti? g.gif pabandymui nusipirkciau 10g., jei verta demesio


nepeikė, juokėsi biggrin.gif Jie kaip lašiukai-kristaliukai tokie smile.gif
Atsakyti
Gal žinote, merginos iki kada tiksliai Madarai taikomos akcijos Sarmoje? 4u.gif
Atsakyti