Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 16:40)
O kas visiskai netiko ir nepatiko- hamameliu hidrolatas- tinstu as nuo jo  blink.gif  ir agurku ekstraktas- niekaip as jo neatrandu, kur galeciau panaudoti... Taip ir stovi spinteleje nenaudojamas...


Man taip pat netiko hamemelių hidrolatas ir Apelsinų žiedų/nerolio hidrolatas. Nuo pastarojo labai bėrė.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 07 27, 22:18)
Taip naudojau ir Druide sampunus
Weledos rozmarinu vanduo
Logona kuno sviesto 200 ml..

As isigijau OP, tikiuosi nenuvils, nes nedideli kieki turejau, tai labai maloniai nustebino drinks_cheers.gif dabar laikas testuoti kondicionierius, sampunus atidesiu velesniam laikui gal rolleyes.gif kolkas nedaug esu bandziusi, bet turesiu omenyje, kad ir weleda reiks meginti drinks_cheers.gif
O weledos rozmarinu vanduo nesildo? nes hidrolata pasipurskus kad ir ant veido, jauciasi siluma g.gif tai turbut tuomet geriau ir toliau naudoti hidrolata, nebekaitalioti, nes ir sis patinka
Tai tikrai taupiai tau sviestas naudojasi g.gif as istepciau gal per menesi biggrin.gif nors jei poriebis toks, tai gal irgi apsieiciau su nedaug. galvojau koks didelis kiekis. o dregna ar sausa oda tepdavai?
Taip, del compaku pomados. susimaisiau isvis, istryniau klausima ir is naujo perskaiciusi postus, susimaisiau, pasirode, kad kita nare rase apie ja, tai ir vel iterpiau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 27, 22:41)
As isigijau OP, tikiuosi nenuvils, nes nedideli kieki turejau, tai labai maloniai nustebino

Tai tikrai taupiai tau sviestas naudojasi g.gif as istepciau gal per menesi biggrin.gif nors jei poriebis toks, tai gal irgi apsieiciau su nedaug. galvojau koks didelis kiekis. o dregna ar sausa oda tepdavai?

Nu reiks ir man kada jau OP įsigyti, visos tik perkat, o aš niekaip neprisiruošiu... doh.gif
o logona sviestas tai laaabai riebus, jei daugiau užsitepsi, nevaliosi trinti, kad įsigertų biggrin.gif bent jau man, nors oda ypač žiemą, būna gerokai pasausėjusi... Šiaip tikrai vertas dėmesio ir kainos (jei siunčiantis iš užsienio) pirkinys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 07 27, 22:35)
Norėčiau atsiliepimų apie šiuos smile.gif kokia Jūsų oda, koks poveikis ir t.t.  4u.gif


Prausiklis labai smagios konsistencijos - toks tąsus, įsilašinu trupučiuką į delną ir prausiu visą veidą (taip pat ir makiažą). Nežinau, ar šviesina, kaip kad teigiama, bet prausia maloniai ir gerai, odos nedirgina, nesausina. Labai skalsus ir ilgam užtenka. Prieš tai turėjau madara ir altera putas veidui, tai Argital nuprausia švariau ir odai švelnesnis.

Losjonas - gerai nuvalo veidą, bet taipogi visai nesausina, labai nuramina odą, malonus pojūtis po jo lieka. Skirtas į aknę linkusiai odai. Bet netaupus ir greitai baigiasi.

Oda mano problemiška, beveik nuolat beria, kartais ir giluminiais spuogais unsure.gif Bet manau, kad tai hormoninis reikalas. Šiaip su tuo kovoju nuolat ir ryškaus rezultato kol kas nedavė niekas, išskyrus reguliarius vizitus pas Elytę (bet ui kaip duoda per piniginę šitas dalykas doh.gif ) ir gal nakvišų kapsules. Iš naudojamos kosmetikos šituo atžvilgiu poveikio tik tiek, kad dingo perteklinis riebalavimasis - veidas nebeblizga kaip anksčiau, nebereikia pudros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 27, 21:43)
sad.gif nu va kaip ir nieko gero, o apie normaliai ir riebiai gal kas turit nuomone?
ir dar kaip kvapai sios kosmetikos?
Intesyvokas


QUOTE(Palomina @ 2010 07 27, 21:46)
Geriau jau plaukams koki balzama ir sampuna gauti  biggrin.gif  sitie tai patinka  thumbup.gif  bet aisku irgi turi kabliuku.. pvz sampunai greitai naudojasi..

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dabar pasižiūrėjau, kad Elysambre tušas kainuoja tiek pat, kiek Hauschka. Jau seniai juos abu pirkau ir atrodė, kad Hauschka gerokai brangesnis. Tai tokiu atveju manau Hauschka Volume tikrai geresnis už Elysambre.

Palomina, kur pirkai Annemarie Borlind?
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 07 27, 21:43)
sad.gif nu va kaip ir nieko gero, o apie normaliai ir riebiai gal kas turit nuomone?
ir dar kaip kvapai sios kosmetikos?


Odora, man regis, būna pardavime weledos miniukai - ir iš veido, ir iš kūno priemonių. Galima pačiai suformuoti rinkinuką ir gražiai supakuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 27, 22:41)
As isigijau OP, tikiuosi nenuvils, nes nedideli kieki turejau, tai labai maloniai nustebino drinks_cheers.gif dabar laikas testuoti kondicionierius, sampunus atidesiu velesniam laikui gal rolleyes.gif kolkas nedaug esu bandziusi, bet turesiu omenyje, kad ir weleda reiks meginti drinks_cheers.gif
O weledos rozmarinu vanduo nesildo? nes hidrolata pasipurskus kad ir ant veido, jauciasi siluma g.gif tai turbut tuomet geriau ir toliau naudoti hidrolata, nebekaitalioti, nes ir sis patinka
Tai tikrai taupiai tau sviestas naudojasi g.gif as istepciau gal per menesi biggrin.gif nors jei poriebis toks, tai gal irgi apsieiciau su nedaug. galvojau koks didelis kiekis. o dregna ar sausa oda tepdavai?
Taip, del compaku pomados. susimaisiau isvis, istryniau klausima ir is naujo perskaiciusi postus, susimaisiau, pasirode, kad kita nare rase apie ja, tai ir vel iterpiau doh.gif  biggrin.gif

Patiko ir man OP kai naudojau, bet ne tiek, kad antra karta kartociau smile.gif
Rozmarinu vandens sildomojo efekto kazkaip nepastebejau.. g.gif man kaip tik atrodydavo, kad gaiviau biggrin.gif O hidrolatu nesu bandzius plaukams, tai palyginti negaliu..
As kuno sviesta (ir seip kuno kremus) naudoju tik 1-2 kartus i savaite.. kasdien nematau reikalo naudoti, nes oda nereikalauja, be to tingiu tepliotis (ypac rytais kai skubu) blush2.gif tai uztai man ilgam uztenka tokiu dalyku.. Sviestas tikrai riebus, ant sausos odos is pradziu tepdavau, tai nepatikdavo, nes kol susigerdavo doh.gif o kai isigudrinau ant dregnos odos, tai ir pacio sviesto maziau reikia, ir lengviau pasiskirsto, greiciau isigeria..
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2010 07 27, 22:59)
Palomina, kur pirkai Annemarie Borlind?

Pirkau Damodaroj per Pelenes paroda.. o dabar jeigu sugalvociau pirkti, tai nezinau kur pirkti reiketu.. na, bet as planuoju Hauschkos paprasta (ne Volume) tusa isigyti ir pabandyti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 27 liepos 2010 - 22:08
QUOTE(Katherina @ 2010 07 27, 22:46)
Nu reiks ir man kada jau OP įsigyti, visos tik perkat, o aš niekaip neprisiruošiu...  doh.gif
o logona sviestas tai laaabai riebus, jei daugiau užsitepsi, nevaliosi trinti, kad įsigertų biggrin.gif bent jau man, nors oda ypač žiemą, būna gerokai pasausėjusi... Šiaip tikrai vertas dėmesio ir kainos (jei siunčiantis iš užsienio) pirkinys wink.gif

Gal dar liko kaip tik tau vienas, paskubek kol dar nuolaida hihihi.gif
o is kurio psl. siunciates? ir kiek gautusi su viskuo jo kaina? man gal irgi jo reikia, uzteks paciai gamintis nesamones biggrin.gif
jei riebus, tai labai gerai, faktas tada, kad nedaug reiks thumbup.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 07 27, 23:06)
As kuno sviesta (ir seip kuno kremus) naudoju tik 1-2 kartus i savaite..

Siaip teisybe sakai del sviesto, paskubejau su atsakymu. Man ir kokosais pasitepus buna ramu 3-4d., kad ir maudausi duse kasdien. Nera super issausejusi oda, todel irgi taupiai turetu naudotis, dar kaip sakai jei ant dregnos odos, isvis thumbup.gif .
Pamenu buvo diskusiju del kvapo, tropic ir dar kazkoks kitas yra. Bandau fragmentus delioti, bet lyg vienas per stiprus, nemalonus, o kitas geresnis. Aisku, skonio reikalas, bet kazkuris is tu dvieju buvo geresnis daugumos nuomone grynai kvapo atzvilgiu g.gif
Merginos, gal jusu vaizduote geresne, apibudintumet tropic sviesto kvapa? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 27 liepos 2010 - 22:41
Labas vakaras, paneles,
atkeliavau pas jus pasitarti ir pasiguosti. Nebezinau, ka daryti su savo oda, 3 metu naudojau hauschka, nebuvo jokiu problemu, o dabar kakta, smakras isbertas spuogeliais, bet tokiais kaip alergiskais raudonais ir labai tankiai, nebenaudoju hausckos, tik kartkartemis uzpurskiu toniko, galvoju gal pades ja nuraminti, nes ji tokia atrodo suerzina ir nuvalau vakarai argitulio moliu kaip muiliuku pateplioju veidu ir nuplaunu, ka patartumet, gal cia itin stresai taip itakojo, ar vidaus organu problemos, ar vis delto jau haushk "atitarnavo"?

Beje, dar turiu klausima, turiu varnalesos milteliu, gal galetumet patarti, kaip juos galeciau naudoti pluku labui, beje, ar kuri esat juos naudojusi stiprinti dantu emaliui smile.gif?
Atsakyti
Bandziau gaminti sampuna. Svelnu, kad galeciau vaikui naudot. Spejau, kad bus skystokas, nu bet gavos isvis vanduo doh.gif
Palauksiu iki rytojaus, gal pasikeis lotuliukas.gif Jei ne, reiks gal bandyt kazkaip tirstint? biggrin.gif

QUOTE(Vergine @ 2010 07 27, 14:01)
Sodium olivate*, sodium laurate*, eau, sodium hydroxyde.

*Ingredients issus de l'agriculture biologique.


kaip suprantu, kaip ir spejau, tai kietas gabalinis muilas susmulkintas iki milteliu.

o ar nepaprasciau skysta muila naudot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 28 liepos 2010 - 00:20
QUOTE(Simoo7e @ 2010 07 28, 00:24)
gal cia itin stresai taip itakojo, ar vidaus organu problemos, ar vis delto jau haushk "atitarnavo"?

Beje, dar turiu klausima, turiu varnalesos milteliu, gal galetumet patarti, kaip juos galeciau naudoti pluku labui, beje, ar kuri esat juos naudojusi stiprinti dantu emaliui smile.gif?

Na jau, nesitiki, kad hauschka cia kaltas g.gif Gal hormonai, bet labiau panasu i alergini berima, maza kas gali buti, butinai reiktu nueiti pas odos gydytoja.
Ar tu cia kalbi apie tai, kad jau 3 metus naudoji vis dar TA PATI indeli? nelabai supratau unsure.gif
Jei oda labai suerzinta, venk apkrauti ja dar kokiom priemonem, nesveisk ir pan., nes gali dar smarkiau sudirgti. Gal kokiais ledukais galima paraminti, ramuneliu/arbatu kompresais. Samprotauju tik, tikrai reiktu pakalbeti su odos gyd.

Apie istrauku gamyba kaip tik kalbejo AN temoje, nuo cia , reiktu trinti saknis, kaip suprantu varnalesos stabdo slinkima

DG, del tirstinimo, aisku gali meginti. siaip kiek anksciau kalbejome temoje apie namudini aloe geli skanims, tai kazkuri sake, kad ne tiek aloe milteliai nuima riebalavimasi, papurina plaukus, kiek ksantanas smile.gif i sampuna manau labai tinkama drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 28 liepos 2010 - 00:30
QUOTE(Etama @ 2010 07 27, 11:55)
Kur panaudojai, kad taip patiko? bigsmile.gif



QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 27, 12:19)
o avieciu milteliu ir as vis galvoju kad verta isigyti tik uzeinu i aroma natural puslapi ir jau gal antra savaite vis nera nera ir dauk prekiu nera. idomu kada bus g.gif


jei atsirastu daugiau norinciu, galima butu vel susikooperuoti

QUOTE(Katherina @ 2010 07 27, 13:14)
O man aviečių milteliai kaip tik net ir vieni  thumbup.gif  labai graži, skaisti oda po jų būna...


ir man pasirode, kad nuskaistino oda smile.gif bet kartu ir paraudus ji tokia liko po kaukes. tai, zinoma, ne problema, po kaukes ejau tiesiai i lova. kaip tik pagalvojau, kad man ta rugstele ir jos poveikis tik i nauda.
bet keista tai, kad atsibudau su riebiu veidu ( siaip to nebuna). tai va ir pagalvojau, gal per stiprus vienu avieciu poveikis - gal taip issausino, kad paskatino riebalu gamyba.
o gal sutapima, reiks dar gal pabandyti smile.gif
Atsakyti