Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Brilliant @ 2010 08 06, 16:30)
Pasiskaičiusi jūsų pasisakymą irgi šiandien prigriebiau NS anticeliulitinį kremuką mirksiukas.gif 

Tik išgasdino žodis anti-age blush2.gif  bet gal į jį nereikėtų kreipti labai dėmesio,


Aš esu vienaskaita 4u.gif

Nereikėtų labai kreipti, nieko mandro toj sudėty nėra, kas galėtų kažkaip stabdyti senėjimo procesus. Tiesiog, manau, apskritai bet kokiu kremu nuolat tepantis didini odos elastingumą ir taip automatiškai oda lėčiau raukšlėjasi, sausėja ir pan. g.gif

QUOTE(Katherina @ 2010 08 06, 22:08)
Dabar dėl to šampūno pagalvojau, kad turbūt jie sugenda dėl to, jog patekęs oras į buteliuką sukelia rūgimą


Nesutikčiau, dauguma mano bandytų eko šampūnų stovi kamšteliu aukštyn, tačiau nei vienas, be Urtekram, nebuvo surūgęs.

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 12:39)
Beje, Druide sampunai skalsus, ilgai naudojasi?


"Purity" man ganėtinai skalsiai naudojasi.

QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 07, 17:47)
Kažkodėl Lavera atmečiau, skaičiau lyg plaukai riebaluojasi greičiau, o maniškiai kaip tik linkę riebalintis. Nežinau kaip apsispręst doh.gif


Priklauso nuo šampūno ir nuo plaukų, labai individualus dalykas ax.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 18:04)
Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?


Jei kas atsakys, įteiksiu prizą, su lygiai tokai pat bėda jau -lika metų nesusitvarkau...

QUOTE(Rasma @ 2010 08 08, 11:24)
2. "Madara" dezodorantas.


Pasirašau ir aš po tokių vertinimų drinks_cheers.gif Vakar nusipirkau ir iškart išmėginau, buvau šlapia kaip nežinia kas, besisukdama virtuvėj, prie orkaitės, viryklės ir t.t., bet kvapo nebuvo absoliučiai JOKIO bigsmile.gif Labai patiko. O Acorelle iš tiesų rutuliukas sunkiai 'važinėja'.

Dar prieš porą dienų įsigijau Lavera mangų šampūno miniuką, citrinų šampūną ir vyrišką dušo gelį. Pastarasis pasirodė gaiviausias ir mažiausiai įkyrus kvapas iš visų Laveros dušo gelių, toks grynai 'aqua fresh' biggrin.gif Kolkas tik pastarąjį išbandžiau, labai fainas, gaivaus švelnaus kvapo, pats tas karštą vasarą smile.gif
Atsakyti
Man Lavera apelsininis šampūnas kol kas pats geriausias. Labai bijojau, kad plaukai greičiau riebaluosis, bet nieko panašaus. Taip pat plaukai lieka gražiai papurę ir labai švelnūs smile.gif
Atsakyti
Rasma, Summer-In-Paris, dėkui už atsiliepimus apie Madara dezodorantą, reiks išbandyt, nes nors Acorelle geras, bet tas rožių kvapas doh.gif (čia neišsigąskit potencialiosios Acorelle dezod. pirkėjos, kvapas tikrai nėra intensyvus, aš tiesiog apskritai nemėgstu rožių kvapo kosmetikoje smile.gif ) ir rutuliukas man irgi stringa dažnai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 08 rugpjūčio 2010 - 14:08
QUOTE(Rasma @ 2010 08 08, 10:24)
2. "Madara" dezodorantas. Ne mažesnės liaupsės nei "Acorelle" bigsmile.gif Puikus! Labai gerai saugo nuo blogų kvapų net ir labai prakaituojant thumbup.gif 
user posted image
Netepa drabužių, labai greit susigeria pasitepus (tikrai greičiau nei "Acorelle" ir nepalieka jokio lipnumo.."Acorelle" šiek tiek jaučiasi tokia lyg geliuko konsistencija pasitepus). Pačio dezodoranto kvapas visi neįkyrus, pasitepus bent jau man - visai nejaučiamas. Pats kvepia šiek tiek žolelėmis, bet kvapas daug kartų silpnesnis nei "Acorelle". Man labai patiko, tikrai dabar kaitaliosiu su "Acorelle". Kaina panaši, efektyvumas labai geras ir tepasi lengviau nei "Acorelle", tad tuo net pranašesnis naudojimas (nežinau kaip kitoms, bet "Acorelle" rutuliukas man dažnai kertasi, sunkiai slankioja ir nebe pirmo dezodoranto unsure.gif )
Irgi nusipirkau su akcija už 30 Lt (be akcijos kainuoja 40  Lt).


Pritariu simtu procentu, man irgi labai patinka drinks_cheers.gif
Is naturaliu as naudojus tik akmenuka, tai MADARA dezodorantas nepalyginamai efektyvesnis thumbup.gif
Atsakyti
paskaiciau kad ea netirpus vandeni jis tinkamas tik i aliejus, norit tirpint vandeni reikia spec. skyscio, tai iskilo klausimas ji taip paprastai ilasinant i sampunus g.gif ar atskiedziat ir tada lasinat
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 08, 15:38)
paskaiciau kad ea netirpus vandeni jis tinkamas tik i aliejus, norit tirpint vandeni reikia spec. skyscio, tai iskilo klausimas ji taip paprastai ilasinant i sampunus g.gif ar atskiedziat ir tada lasinat

I sampuna lasinu paprastai, pries naudojant dar isplaku ir tiek. nenaudoju jokiu skiedikliu ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 14:53)
I sampuna lasinu paprastai, pries naudojant dar isplaku ir tiek. nenaudoju jokiu skiedikliu ar pan.


Jo, nes šampūne ne tik vanduo yra, tai EA galima pilti ir taip...
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 18:04)
Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?

Pas mane irgi panašių pridygę, ypač ant smilkinių. Manau, kad nuo karščio, tai nieko nedarau, laukiu, kol orai atvės. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 08, 16:07)
Pas mane irgi panašių pridygę, ypač ant smilkinių. Manau, kad nuo karščio, tai nieko nedarau, laukiu, kol orai atvės. irnesakyk.gif

Gal reiktu dazniau prausti, vesinti oda, ledukais kokiais pasivazineti g.gif
Atsakyti
Nusipirkau varnalėšų plaukų nuovirui, ant pakelio parašyta, kad reikia šaltam vandeny palaikyti dvi valandas, o paskui valandą virinti blink.gif blink.gif blink.gif Jūs taip ir darot???
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 08, 15:20)
Is naturaliu as naudojus tik akmenuka, tai MADARA dezodorantas nepalyginamai efektyvesnis  thumbup.gif


O akmenukas buvo natūraliai gamtoje užaugęs, ar iš laboratorijos? Klausiu, nes susidariau įspūdį, jog pirmas variantas nelyginamai efektyvesnis g.gif Paprastas Amonium Alum mane saugo tik keliom valandom, o deo su Potassium Alum laiko puikiai, tai kyla minčių netgi tiesiog patį alūną išmėginti rolleyes.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 08, 16:14)
Nusipirkau varnalėšų plaukų nuovirui, ant pakelio parašyta, kad reikia šaltam vandeny palaikyti dvi valandas, o paskui valandą virinti  blink.gif


Aha, dėl šios priežasties dar nesiryžau jo bandyti...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 08, 15:14)
Nusipirkau varnalėšų plaukų nuovirui, ant pakelio parašyta, kad reikia šaltam vandeny palaikyti dvi valandas, o paskui valandą virinti  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Jūs taip ir darot???

Nea biggrin.gif Įmetu į verdantį vandenį ir trumpai paverdu, kokias 3-5 min. Bet gerai būtų, kad toks nuoviras bent pusvalandį pastovėtų ir gerai pritrauktų mirksiukas.gif
Atsakyti