Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 07, 19:21)
Pas mane smilkinių zonoje  panašūs atsiranda ir taip pat naudoju erškėtuogių aliejų blink.gif Pradžioj taip gerai buvo, veido oda paskaistėjo, o dabar matyt reikia keisti aliejų, arba traukti senų kremų likučius ir jais pasitepliot, pertrauką padaryt g.gif


As tai ersketroziu alieju naudoju tik retkarciais, pvz., po molio kaukiu. Jis odai patinka, bet jei dazniau ji panaudoju, iskart pradeda list spuogai man irgi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 19:34)
O kokia oda tavo? Riebi, jautri, sausa? Gerai padarei, kad nebeprausi veido muilu, kad ir kokie faini muiliukai bebutu, bet kai oda problemine, bet kokia puta ant veido tik dar labiau ja ierzina ir nusausina... Daugiau papasakok, kokia oda  mirksiukas.gif

Žinokit sunkus klausimas.
Žiemą pasausėdavo, papleiskanodavao, tai tada gal sausa buvo.
Va nuo pavasario įdomybės - spuogeliai prasidėjo... Riebia nelaikau, tad turbūt mišri ar normali?
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 07, 19:21)
Kokį konkrečiai Urtekram šampūną naudojot ? O Laveros?Koks poveikis buvo nuo Laveros?  4u.gif

Su Ruduoju cukrumi, su Rassulu. Mano sausi plaukai, tai išsiplovus Lavera iškart jaučiasi, kad plaukai padrėkinti, pamaitinti, švelnūs, nors ir po jo dar tepu Lavera mango kaukę. Po UT būtinai reikia gero kondicionieriaus ar kaukės. Na jis gal geras būtų, jei mąstytumėt kaip mano draugė- nesvarbu kokiu šampūnu galvą plaut, bele kad tik išplautų, svarbiausia- geras kondicionierius ar kaukė.
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 19:34)
Žinokit sunkus klausimas.
Žiemą pasausėdavo, papleiskanodavao, tai tada gal sausa buvo.
Va nuo pavasario įdomybės - spuogeliai prasidėjo... Riebia nelaikau, tad turbūt mišri ar normali?


Tai tik nesausinkit daugiau su agresyviais prausikliais ir pan, as drekinciau ir raminciau oda ivairiom priemonem...

QUOTE(supere @ 2010 08 07, 20:03)
Su Ruduoju cukrumi, su Rassulu. Mano sausi plaukai, tai išsiplovus Lavera iškart jaučiasi, kad plaukai padrėkinti, pamaitinti, švelnūs, nors ir po jo dar tepu Lavera mango kaukę. Po UT būtinai reikia gero kondicionieriaus ar kaukės. Na jis gal geras būtų, jei mąstytumėt kaip mano draugė- nesvarbu kokiu šampūnu galvą plaut, bele kad tik išplautų, svarbiausia- geras kondicionierius ar kaukė.


Tai as irgi iki siol taip masciau, del to ir naudojau UT. Pries plovima patepu kokosais, po plovimo - kondicionierius su silkais, silikonais ir pan... Dabar meginsiu Lavera, ziuresiu, kiek papildomo maitinimo plaukams reikes... ax.gif
Atsakyti
Man sante henna patiko.
UT ir FIN sampunu nekartosiu smile.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 07, 12:25)
dar iskilo manklausimas giriat cia laveros mangu sampuna, ar i ji apsimoka ideti vit. e, silko, silikono, kokio nors ea, blush-anim-cl.gif2:ar nesugadins pacio sampuno,  o gal geriau i paprasta koki sampuna, naturalu pigesni ideti siu visu komponentu smile.gif jauciuosi susimecius ir nezinau ka daryt g.gif


Laveros sampune pagr ploviklis sulfatas, tai turetu buti gerai plaunantis ir putojantis sampunas. Sulfatai laikomi vistik agresyvesniais prausikliais nei kiti. Nors mano saknys riebios, man pakanka prausimo ir is kitu surfaktantu, tai stengiuosi vengti sulfatu (nes jie man nebutini).
Lavera mango sampunas su sviestais, tai, jei plaukai riebus, gali pagreitinti sekanti plovima smile.gif

Pagerinimu, man atrodo, jame ir taip uztenka. Ir ea yra. Bet jei nori, dek, zinoma, tik geriau ne i visa.


QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 16:04)
Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?


o ar nepanasus i tuos prakaitinius (nuo karscio), kur kazkas buvo foto ikeles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 07 rugpjūčio 2010 - 20:28
Kibirkstele, ir man taip regis kad cia nuo karscio uzsikimso prakaito liaukutes, ne karta girdejau is kosmetologes, kai ten budavau, sakant "prakaito liauku uzdegimas nuo tokiu oru"..as veida prausiu lb lb daznai, praktiskai kas 2 val...oda tikrai nesauseja, manau tokiu budu apsisaugau nuo pan berimu...
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 07, 19:18)
Yra Weledos pasta jautriems dantims:
user posted image
WELEDA dantų gelis su vaistažolių ekstraktais kruopščiai, bet atsargiai valo dantis, nepažeisdamas emalio, todėl puikiai tinka jautriems dantims ir dantenoms
Tik tiek,  kad ji visiškai neputojanti.
Lavera geriau putoja, todėl man taupiau naudojasi.




turiu sia Weledos pasta - man tai kazkoks nesusipratimas... doh.gif nusipirkau, pora kartu pabandziau ir nuejau pirktis druskines pastos (mano mylimiausia wub.gif ) sita tai toks vaizdas, kad dantu visiskai nenuvalo g.gif pasidejau i sandeliuka, gal kada pravers
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 07, 21:21)
Ar pamatėt kokius pokyčius pradėjus plauti  šiuo šampūnu? Kiek laiko jau naudojat? Kokie jūsų plaukai- stori, ploni? Jūsų nuomonė man įdomi, nes būtent iš trijų šampūnų (Urtekram, Sante ir Laveros) bandau rinktis ax.gif

Naudojau visai nedaug (gal 5 kartus kokius), nes neseniai traukinukas atvažiavo bigsmile.gif Taigi kažkokios konkretesnės nuomonės negaliu parašyti, tik tiek, kad gerai plauna, neskatina plauko greičiau susiriebalaut. Mano plaukai nėra labai stori, bet jie linkę garbanotis, pūstis, todėl kai galva tik išplauta, aplinkiniams atrodo, kad jų labai daug biggrin.gif Šaknys susiriebaluoja greitai, o likę plaukai linkę sausėt kažkiek. Iš šampūno tikiuosi, kad gerai išplaus, pakels kažkiek nuo šaknų (jei tai išvis įmanoma šampūno pagalba biggrin.gif ), kad plaukai nebūtų per daug kaip čia pasakius... glotnūs, minkšti, nes kitaip su jais nesusitvarkau, pavyzdžiui kiek esu bandžius, man nepatikdavo mano plaukai po žolelių nuovirų, nes šukuosena formą prarasdavo.
Atsakyti
Kokios Aubrey Organics pruduktų kainos parduotuvėje „Eko Jums“? Skirasi nuo SP?

QUOTE(zivka23 @ 2010 08 07, 23:10)
turiu sia Weledos pasta - man tai kazkoks nesusipratimas... doh.gif nusipirkau, pora kartu pabandziau ir nuejau pirktis druskines pastos (mano mylimiausia wub.gif ) sita tai toks vaizdas, kad dantu visiskai nenuvalo g.gif pasidejau i sandeliuka, gal kada pravers

Ir man tas pats buvo, jos reikia daugiau ir kiek ilgiau pavalyti dantis. Pripratau ir gerai buvo.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2010 08 08, 01:44)
kitaip su jais nesusitvarkau, pavyzdžiui kiek esu bandžius, man nepatikdavo mano plaukai po žolelių nuovirų, nes šukuosena formą prarasdavo.


va va ir man jauciu tokia padetis nes po nuoviru jie tiesiog issipucia g.gif o mano plaukai ir tokie linke pustis ir suktis
user posted image
Atsakyti
Ar sausaplaukes yra bande Aubrey Organics sampunus? Labai domintu atisliepimai... 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau du 'naujus' produktus, tai jau galiu pareikšti ir savo nuomonę biggrin.gif

1. "Madara" šampūnas dažytiems plaukams (dabar "Sarmoje" akcija visiems "Madara" produktams: lojalumo kortelės turėtojos moka su - 25 proc. nuolaida, o visiems kitiems pirkėjams taikoma 20 proc. nuolaida - aš už šampūną mokėjau 30 Lt vietoj 40 Lt)
user posted image
Aprašymas: "Spalvos pigmentus užrakinanti formulė švelniai valo ir stiprina pažeistus bei dažytus plaukus. Praturtintas augaliniais komponentais iš Baltijos regiono: dilgėlių, linų sėmenų, gysločių, kaštonų ir obuolių ekstraktai."

Išbandžiau ir po kelių kartų galiu pasakyti - pirkinys pasiteisino thumbup.gif Plaukai labai gražiai blizga, purūs, lengvučiai smile.gif Bet mano 'plaukuosena' trumpa, tai efektas tikrai 'wash and go' biggrin.gif Nustebino tai, kad iš visų bandytų šampūnų "Madara" tikrai mažiausiai putojantis, pakankamai skystas, tai kažin kaip su skalsumu bus unsure.gif

2. "Madara" dezodorantas. Ne mažesnės liaupsės nei "Acorelle" bigsmile.gif Puikus! Labai gerai saugo nuo blogų kvapų net ir labai prakaituojant thumbup.gif
user posted image
Netepa drabužių, labai greit susigeria pasitepus (tikrai greičiau nei "Acorelle" ir nepalieka jokio lipnumo.."Acorelle" šiek tiek jaučiasi tokia lyg geliuko konsistencija pasitepus). Pačio dezodoranto kvapas visi neįkyrus, pasitepus bent jau man - visai nejaučiamas. Pats kvepia šiek tiek žolelėmis, bet kvapas daug kartų silpnesnis nei "Acorelle". Man labai patiko, tikrai dabar kaitaliosiu su "Acorelle". Kaina panaši, efektyvumas labai geras ir tepasi lengviau nei "Acorelle", tad tuo net pranašesnis naudojimas (nežinau kaip kitoms, bet "Acorelle" rutuliukas man dažnai kertasi, sunkiai slankioja ir nebe pirmo dezodoranto unsure.gif )
Irgi nusipirkau su akcija už 30 Lt (be akcijos kainuoja 40 Lt).
Atsakyti