Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?
user posted image

Nė nenutuokiu, nuo ko galėtų jie būti.
Prausiau su DG muilu avižėlė (sausai odai), bet dabar jau nebe... Kelias dienas naudoju Laveros pienelį (kuris man tiko anksčiau)... Kremo ir hidrolato jokio nenaudoju. Turiu pipirmėčių hidrolato, bet lyg ir nepatiko odai jis, kaip ir hamameliai. Turėjau levandų, odai netrukdė, planuoju vėl nusipirkti. Galbūt reikėtų kokios kaukės? Molio ar kitų kaukių nesidariau ir neturiu priemonių...
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 07, 17:19)
smile.gif aisku reiskias reiks viska bandyt, o mano plaukai nera ploni jioe kaip kartas pusti ir sukasi pagal prakarpyma norisi sunkaus blizgaus plauko tongue.gif

A, jei norisi sunkumo, tada silkas ar silikonas manau pades wink.gif

QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 07, 17:47)
Nu va , o aš lyg ir nusižiūrėjau Urtekram šampūną su rozmarinais unsure.gif 

Tai nedaug kainuoja, gali bandyti. yra gi naudojanciu ir patenkintu. man su rasulu apie 2sav. l. gerai plove, tikrai grazus plaukai buvo ir purus, o po tu poros sav. pradejo prasteti-apatiniai plaukai visad kaip nesvarus atrodydavo ir t.t., gal pakaitomis, po pertraukos, vel butu gerai ploves, bet nebeziuriu i ta puse-nuvyle ir taskas. o dar kai taip saudosi tas UT biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 18:04)
Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?

Butu gerai jei aplankytum odos gyd. panasu i paberima nuo prakaito (gal nuo karscio?) ar alergija. Visokios kaukes ir t.t. gali manau dar labiau pabloginti situacija, geriau jau kuo maziau visko tepti ir pirmiausia issiaiskinti priezasti g.gif tada kazka daugiau galima bus patarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 07, 18:47)
Dar lyg galvoju ir apie Sante Henna Volume.  g.gif
Papildyta:

Kažkodėl Lavera atmečiau, skaičiau lyg plaukai riebaluojasi greičiau, o maniškiai kaip tik linkę riebalintis. Nežinau kaip apsispręst doh.gif

Pirmą turiu, bet dar stovi nebandytas, todėl dar negaliu atsiliepimo parašyt, šiuo metu Lavera apelsinų naudojamas, tai nepasakyčiau, kad man po jo greičiau plaukai riebaluojasi, o mano irgi iš greitai besiriebaluojančių (bet man nepriklausomai nuo šampūno reikia bent jau kas antrą dieną galvą plaut).
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 06, 22:53)
Butent dantys yra jautrus

Yra Weledos pasta jautriems dantims:
user posted image
WELEDA dantų gelis su vaistažolių ekstraktais kruopščiai, bet atsargiai valo dantis, nepažeisdamas emalio, todėl puikiai tinka jautriems dantims ir dantenoms
Tik tiek, kad ji visiškai neputojanti.

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 16:25)
O ar Laveros smapunai greit naudojasi ar skalsus? Pavyzdziui, palyginus su Urtekram?  smile.gif

Lavera geriau putoja, todėl man taupiau naudojasi.
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 18:04)
Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?
user posted image



pas mane lygiai lygiau tokie pat spuogeliai ant kaktos, salia nosies, ir smakro. Siaip prasidejo nuo karsciu ir kai pradejau naudot ersketroziu alieju bei dumbliu hidrolata ir niekaip negaliu isnaikinti, tai kol kas kenciu.
Atsakyti
Rimi neradau to metu ekstrakto doh.gif gal ne visose buna?

Eve-line, man irgi pasirode, kad tokie paberimai gali buti nuo karscio
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 07, 16:38)
Laveros sampunai tarsi zele...o UT skysti skysti...Laveros kai spaudi buteliuka, atleidus daznai 'sutraukia' buteliukas sapmuna atgal  4u.gif  tikrai taipiau naudojasi laveros, jie ir daugiau putoja ir siaip jie - geris  wub.gif  bigsmile.gif


4u.gif
Nuspresta, pirmadieni isigysiu Laveros mangu sampuna bigsmile.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 07, 17:04)
Kas galėtų padėti panaikinti tokius spuogelius?
Prausiau su DG muilu avižėlė (sausai odai), bet dabar jau nebe... Kelias dienas naudoju Laveros pienelį (kuris man tiko anksčiau)... Kremo ir hidrolato jokio nenaudoju.  Turiu pipirmėčių hidrolato, bet lyg ir nepatiko odai jis, kaip ir hamameliai. Turėjau levandų, odai netrukdė, planuoju vėl nusipirkti. Galbūt reikėtų kokios kaukės? Molio ar kitų kaukių nesidariau ir neturiu priemonių...


O kokia oda tavo? Riebi, jautri, sausa? Gerai padarei, kad nebeprausi veido muilu, kad ir kokie faini muiliukai bebutu, bet kai oda problemine, bet kokia puta ant veido tik dar labiau ja ierzina ir nusausina... Daugiau papasakok, kokia oda mirksiukas.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 07, 18:18)
Yra Weledos pasta jautriems dantims:
user posted image
WELEDA dantų gelis su vaistažolių ekstraktais kruopščiai, bet atsargiai valo dantis, nepažeisdamas emalio, todėl puikiai tinka jautriems dantims ir dantenoms
Tik tiek,  kad ji visiškai neputojanti.
Lavera geriau putoja, todėl man taupiau naudojasi.


4u.gif Reikes isbandyti ateity, jau isigijau Aloedent sensistive, valiausi jau karta, labai malonus pojutis mano jautriems dantims bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 07, 19:23)
Rimi neradau to metu ekstrakto doh.gif gal ne visose buna?

Čia sąrašas parduotuvių, kuriuose turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 15:25)
O ar Laveros smapunai greit naudojasi ar skalsus? Pavyzdziui, palyginus su Urtekram?  smile.gif


Nepatiko man Urtekram. Tokio poveikio kaip nuo pvz. Laveros man nebuvo. Toks įspūdis, kad būtų paprastas skystas muilas. Gal su Rassulu šiek tiek skiriasi nuo kitų UT. Beje, nė vienas UT man nesurūgo, net galiojimui pasibaigus. Bet aš jį naudojau prieš kokius 1.5 metus, gal šiandienos UT kitokie.. g.gif UT skystesni nei Laveros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 07 rugpjūčio 2010 - 19:04
QUOTE(supere @ 2010 08 07, 19:01)
Nepatiko man Urtekram. Tokio poveikio kaip nuo pvz. Laveros man nebuvo. Toks įspūdis, kad būtų paprastas skystas muilas. Gal su Rassulu šiek tiek skiriasi nuo kitų UT. Beje, nė vienas UT man nesurūgo, net galiojimui pasibaigus. Bet aš jį naudojau prieš kokius 1.5 metus, gal šiandienos UT kitokie.. g.gif UT skystesni nei Laveros.


As UT sampunus ir naudoju, labai suzaveta nesu, jie atrodo nebrangus, bet ju daug reikia, nes jie labai skysti ir prastokai putoja. Taigi ir ieskau ko nors skalsesnio ir geresnio... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2010 08 07, 17:36)
Pirmą turiu, bet dar stovi nebandytas, todėl dar negaliu atsiliepimo parašyt, šiuo metu Lavera apelsinų naudojamas, tai nepasakyčiau, kad man po jo greičiau plaukai riebaluojasi, o mano irgi iš greitai besiriebaluojančių (bet man nepriklausomai nuo šampūno reikia bent jau kas antrą dieną galvą plaut).

Ar pamatėt kokius pokyčius pradėjus plauti šiuo šampūnu? Kiek laiko jau naudojat? Kokie jūsų plaukai- stori, ploni? Jūsų nuomonė man įdomi, nes būtent iš trijų šampūnų (Urtekram, Sante ir Laveros) bandau rinktis ax.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 08 07, 18:18)
pas mane lygiai lygiau tokie pat spuogeliai ant kaktos, salia nosies, ir smakro. Siaip prasidejo nuo karsciu ir kai pradejau naudot ersketroziu alieju bei dumbliu hidrolata ir niekaip negaliu isnaikinti, tai kol kas kenciu.

Pas mane smilkinių zonoje panašūs atsiranda ir taip pat naudoju erškėtuogių aliejų blink.gif Pradžioj taip gerai buvo, veido oda paskaistėjo, o dabar matyt reikia keisti aliejų, arba traukti senų kremų likučius ir jais pasitepliot, pertrauką padaryt g.gif

QUOTE(supere @ 2010 08 07, 19:01)
Nepatiko man Urtekram. Tokio poveikio kaip nuo pvz. Laveros man nebuvo. Toks įspūdis, kad būtų paprastas skystas muilas. Gal su Rassulu šiek tiek skiriasi nuo kitų UT. Beje, nė vienas UT man nesurūgo, net galiojimui pasibaigus. Bet aš jį naudojau prieš kokius 1.5 metus, gal šiandienos UT kitokie.. g.gif UT skystesni nei Laveros.

Kokį konkrečiai Urtekram šampūną naudojot ? O Laveros?Koks poveikis buvo nuo Laveros? 4u.gif
Atsakyti