Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 06, 22:53)
Paziuresiu is Aloedent ka siulo, o ju visos pastos sertifikuotos ar tik kai kurios?

Man atrodo, kad jos nesertifikuotos, jei gerai pamenu g.gif Bet sudėtys geros.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 07, 00:27)
Man atrodo, kad jos nesertifikuotos, jei gerai pamenu g.gif Bet sudėtys geros.


Ka tik Droge nusipirkau Aloedent jautriems dantims, labai grazi sudetis, daug visokiu augaliniu ekstraktu prideta, ziuresim, ar ir taip pat graziai naudosis smile.gif

Naturalyje man pasiule sampuna Anthylis, ar kazkaip pan, kaina buvo 16.5, jis skaitosi ir kondicionuojantis. Kas nors ka nors zino apie ji?

Beje, Druide sampunai skalsus, ilgai naudojasi? Nes kai pamaciau ju kaina... blink.gif Kaip suprantu, sausiems plaukams tureciau rinktis ozkos pieno? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 07 rugpjūčio 2010 - 11:40
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 11:39)
Beje, Druide sampunai skalsus, ilgai naudojasi? Nes kai pamaciau ju kaina...  blink.gif Kaip suprantu, sausiems plaukams tureciau rinktis ozkos pieno?  g.gif

Mano sausiems plaukams labiau tiko Laveros Mangų negu Druide ožkos pieno. Man trūksta maitinimo iš Druide OP, manau, kad jis labiau normaliems plaukams skirtas (man rodos, kad ant buteliuko taip ir rašo). Kvapas jo malonus wub.gif
Atsakyti
na plauku tema ateinu pasidziaugti smile.gif sugundet cia mane visos zoleliu nuoviru iskalauti galva ir likau nustebinta plaukai tokieeeeee purus issipute, manau cia idealus varijantas plonaplaukems o kadangi mano ir taip puciasi ir rieciasi doh.gif tai oj oj tik va antra diena o jie papure ir i kasa suristi super ziurisi nera sukrite va del sito dedu pliusa tongue.gif o pirma diena tai purskiau roziu hidrolatu kad suguldytu smile.gif
o gal tiesiog ne tas zoleles pasirinkau gal galit patart kurios truputi suteiktu tvarkingumo g.gif kazne tai imanoma
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 07, 13:41)
na plauku  tema ateinu pasidziaugti smile.gif

Koki nuovira bandei?
Atsakyti
pipirmetes, ramuneliu, melisos smile.gif viskas is akies mazdauk po ziupsneli ant 700ml. smile.gif
dar iskilo manklausimas giriat cia laveros mangu sampuna, ar i ji apsimoka ideti vit. e, silko, silikono, kokio nors ea, blush-anim-cl.gif2:ar nesugadins pacio sampuno, o gal geriau i paprasta koki sampuna, naturalu pigesni ideti siu visu komponentu smile.gif jauciuosi susimecius ir nezinau ka daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 07, 14:25)
pipirmetes, ramuneliu, melisos smile.gif viskas is akies mazdauk po ziupsneli ant 700ml.  smile.gif
dar iskilo manklausimas giriat cia laveros mangu sampuna, ar i ji apsimoka ideti vit. e, silko, silikono, kokio nors ea, blush-anim-cl.gif2:ar nesugadins pacio sampuno,  o gal geriau i paprasta koki sampuna, naturalu pigesni ideti siu visu komponentu smile.gif jauciuosi susimecius ir nezinau ka daryt g.gif

Manau, geriau pabandytk į maža kiekį, nes jei kas bus blogai, tai negaila bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 07, 14:25)
pipirmetes, ramuneliu, melisos smile.gif viskas is akies mazdauk po ziupsneli ant 700ml.  smile.gif
dar iskilo manklausimas giriat cia laveros mangu sampuna, ar i ji apsimoka ideti vit. e, silko, silikono, kokio nors ea, blush-anim-cl.gif2:ar nesugadins pacio sampuno,  o gal geriau i paprasta koki sampuna, naturalu pigesni ideti siu visu komponentu smile.gif jauciuosi susimecius ir nezinau ka daryt g.gif

minejai, kad plaukai ploni-bandyk geriau isvis tik tam kartui, vienam plovimui pasigerinti. man silikonas, silkas priplojo prie galvos plaukus, todel i sampunus tikrai nebedesiu ju. geriau i balzama ar kauke.
ea del purumo gali deti kedru, rozmarino, arbatmedzio, gal apelsino kokio. bet vienu zodziu, viska siulau pasibandyti tik tam kartui, jokiu budu nepilk i visa bonkute schmoll.gif
Siaip pagerinimai irgi dedasi i sampunus, jei trumpai. (dar i ta tema-i urtekram kodicion. dejau silko, tai per kelias dienas prarugo, ne tik kad ideto silko gaila, bet dar ir daugiau nei puse bonkutes kondicionieriaus teko ismesti biggrin.gif manau paskatino rugimo procesus prideti paturbinimai, nors ir siaip UT nieko gero)
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 08 07, 11:55)
Mano sausiems plaukams labiau tiko Laveros Mangų negu Druide ožkos pieno. Man trūksta maitinimo iš Druide OP, manau, kad jis labiau normaliems plaukams skirtas (man rodos, kad ant buteliuko taip ir rašo). Kvapas jo malonus  wub.gif


O ar Laveros smapunai greit naudojasi ar skalsus? Pavyzdziui, palyginus su Urtekram? smile.gif
Atsakyti
smile.gif aisku reiskias reiks viska bandyt, o mano plaukai nera ploni jioe kaip kartas pusti ir sukasi pagal prakarpyma norisi sunkaus blizgaus plauko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 16:25)
O ar Laveros smapunai greit naudojasi ar skalsus? Pavyzdziui, palyginus su Urtekram?  smile.gif

Laveros sampunai tarsi zele...o UT skysti skysti...Laveros kai spaudi buteliuka, atleidus daznai 'sutraukia' buteliukas sapmuna atgal 4u.gif tikrai taipiau naudojasi laveros, jie ir daugiau putoja ir siaip jie - geris wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 07, 15:08)
nors ir siaip UT nieko gero)

Nu va , o aš lyg ir nusižiūrėjau Urtekram šampūną su rozmarinais unsure.gif
Dar lyg galvoju ir apie Sante Henna Volume. g.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 07, 16:38)
Laveros sampunai tarsi zele... siaip jie - geris  wub.gif  bigsmile.gif

Kažkodėl Lavera atmečiau, skaičiau lyg plaukai riebaluojasi greičiau, o maniškiai kaip tik linkę riebalintis. Nežinau kaip apsispręst doh.gif
Atsakyti