Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 08 06, 10:10)
kokia firma? Blogos sudėtys - silikonai, parabenai. Nežinau, kas galėjo sakyti, kad čia natūralu  g.gif


Firma Physicians formula. Ačiū.

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 06, 12:21)
Baisios sudėtys 4u.gif


Ačiū.

QUOTE(Satura @ 2010 08 06, 12:30)
SM tema "kreivai" sukurta - paantraštėje tikrai yra kažkas apie apie natūralumą ar ekologiškumą, o tokių produktų tarp visų savo linijų jie nedaug turi, deja. Vat užmeta kas nors akį, nepasigilina ir apsiperka sad.gif


Tai vat, kad kreivai sukurta, ant to ir "užkibau" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 06, 09:25)
aš ir noriu  4u.gif
Etama, pažiūrėjau Rimi, kainuoja tas ekstraktų mišinys 13,20 Lt smile.gif

Tuoj pabaigsiu apdoroti foto, atsiusiu papildyta zinute 4u.gif
Dekui, reiks uzlekti nusipirkti drinks_cheers.gif bandysiu bigsmile.gif
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 06, 12:21)
Ar nebus čia laboratorijose užauginti dumbliai?color]

[COLOR=yellow]Sunku pasakyti, kaip su tais dumbliais yra g.gif ai kad jau naudoju, tai pabaigsiu 4u.gif Ziuresiu ar poveikis koks bus rolleyes.gif Siaip man jie gan naturalus atrodo, sudetis parasyta tik rudieji juros dumbliai. Nusinuodyti bent jau tai tikrai netureciau lotuliukas.gif Matai dar kas yra su tais dumbliais, buvom ne per seniausiai paliete ta tema, kad juose buna ir svino prisikaupe. Gal toks variantas kiek saugesnis. Ir su daktariuku kalbejau, sakau turiu dumbliu milteliu (is AN), ar ne geriau butu juos ir naudoti kartu su maistu? Tai jis man kazkaip issamiai atsake, kad jie gali nebuti pilnai svarus ir pan., zodziu kazkokia tokia potekste buvo. Sie skaitosi saugesni ax.gif Kazkaip ir pasitikiu is dalies, jis pats toks naturalumo megejas labiau smile.gif
QUOTE(Satura @ 2010 08 06, 14:29)
Bet jei gelyje OP milteliai gerai jautriai odai, tai kodėl turėtų būti blogai kaukėje? wink.gif

I kauke OP butinai-bent jau tam kartui isbandyti drinks_cheers.gif turetu puikiai nuskaistinti manau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 05, 21:51)
O aš šiandien nusipirkau NS anticeliulitinį kremą, Droge tik 9 Lt su centais bigsmile.gif Akcija-atrakcija... Matyt rudeniui pasidėsiu, šiuo metu ir taip turiu ką teptis. Išbandžiau ant rankų - labai maloni konsistencija, greitai ir lengvai susigeria, tik va tas sintetinis parfumas doh.gif Kad ir švelnus, bet nosį riečia labai labai...


Pasiskaičiusi jūsų pasisakymą irgi šiandien prigriebiau NS anticeliulitinį kremuką mirksiukas.gif drinks_cheers.gif Taip pat atsidėsiu rudeniui, nes dabar kai vasara, tai ir sportui yra laiko ir mityba gan subalansuota ir masažiukams laiko atsiranda, bet bijau, kad kai ruduo ateis, prasidės studijos, darbai, tai mano procedūroms laiko sumažės, jeigu iš viso jo liks unsure.gif Tik išgasdino žodis anti-age blush2.gif bet gal į jį nereikėtų kreipti labai dėmesio, čia gal labiau triukas dėmesiui pirkėjų patraukti, kokia jūsų nuomonė? g.gif Visada skeptiškai žiūrėjau į kremus nuo celiulito, jų poveikį, bet šnd nesusilaikiau ir kaip už tokią kainą, plius žinant, kad prie natūralesnių tai nusipirkau ax.gif

Beje vakar dilgėlių nuoviru skalavausi plaukus, irgi paskaičiau jūsų temukėje wub.gif Dilgėlių dar nuo praeitos vasaros turiu prisiskynusi ir prisidžiovinusi, tik buvau apleidusi, nes supykau, kad man plaukus nusausino, bet supratau, kas per daug tas nesveika, tai dabar tik profilaktiškai į mėnesį gal pora kartų paskalausiu jomis, kad šaknis pastiprinti.. Ir nuo pleiskanų jos puikiai padeda kiek žinau thumbup.gif jei kada atsiranda nuo netinkamų plaukų formavimo priemonių, man užtenka kartą perskalauti dilgėlių nuovirų ir jų nelieka wub.gif
Atsakyti
alkoholiai kosmetikoje
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 08 06, 12:18)
Tiesiog idomu pasidare, o kuo skiriasi laboratorijoje uzauginti ir gamtoje randami?


Kiek zinau, dumbliai labai megsta svina kaupti... Auganciu vandenyne niekaip nesukontroliuosi, kad jie butu ekologiski, o laboratorijoje isaugintiems sios problemos nebelieka. Bet aisku, laboratorijoje isauginti tiek naudingu medziagu turbut netures. Zodziu, kas kam svarbiau mirksiukas.gif

QUOTE(Honey @ 2010 08 06, 13:18)
Va, aloedent tai jam laaaabai patiko, dabar jei kur einam į parduotuvę, tai pats bėga pažiūrėt, ar nėra akcijos jai biggrin.gif Tai prie jos ir apsistosim.


Kur galima sito gerio rast, jos ekologiskos, kaip suprantu? Mano jautrus dantys, ka esat gero atradusios siai problemai spresti?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 06, 17:02)
Kur galima sito gerio rast, jos ekologiskos, kaip suprantu? Mano jautrus dantys, ka esat gero atradusios siai problemai spresti??  4u.gif

Droge (buvo akcija, nežinau ar dar yra), vaistinėje Camelia (dabar akcija -20%). Daugiau nebežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 06, 12:08)
dariau su jais gelį, konservavau įprastai - stovi, negenda. Kur dar? Visur smile.gif Į vonias, voneles, manikiūrams/pedikiūrams smile.gif


dekui.
as tai truputi paranoike biggrin.gif bet turbut tada pabandyciau su geru konservantu i krema g.gif

o koks pojutis ant odos? nepalieka pleveles kokios?

Papildyta:
O mano vyras cia viena diena parsinese H&S sampuna blink.gif
Bet dar ne visas absurdas - dabar tas sampunas stovi garbingoje matomoje vietoje vonioje NEnaudojamas.
Kai paklausiau vyro, tai ko tu nenaudoji savo mieliausiojo sampuno, jis atsake: taigi reksi
doh.gif
Cia turbut vadinasi - suprask, vyrus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 06, 17:27)
Droge (buvo akcija, nežinau ar dar yra), vaistinėje Camelia (dabar akcija -20%). Daugiau nebežinau smile.gif


Camelijoj tai nepatarčiau, nes ten be nuolaidos tos pastos kaina virš 24 Lt, kai tuo tarpu Droge apie 20 Lt be nuolaidos. TAip kad Camelijoj perkant su "akcija" gaunasi kaip Droge be akcijos doh.gif Reklaminiam Drogo laikraštėlyje mačiau, kad kažkuri iš AloeDent pastų dabar apie 16 Lt kainuoja (iki rugpjūčio pabaigos), tai sakiau bėgsiu MB pirkt į sandėliuką, bet dar nespėjau.

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 06, 18:08)
Kai paklausiau vyro, tai ko tu nenaudoji savo mieliausiojo sampuno, jis atsake: taigi reksi
doh.gif
Cia turbut vadinasi - suprask, vyrus  doh.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 06, 17:02)
Kur galima sito gerio rast, jos ekologiskos, kaip suprantu? Mano jautrus dantys, ka esat gero atradusios siai problemai spresti??  4u.gif

Visose vaistinėsem bet, kaip rašė merginos, tiek Camelijoje, tiek Eurovaistinėj labai kaina užkelta. Droge net keliais litais pigiau smile.gif

O kaip suprasti "jautrūs dantys"? Patys dantys ar dantenas turėjai galvoje? Mano anksčiau pastoviai kraujuodavo, visas odontologų rekomenduojamas dantų pastas išmėginau, bet pradėjus naudoti natūralias problema susitvarkė. Net Weledos druskinė, kuri šiaip jau su stambiais grūdeliais ir ta puikiai tinka. Dar pradžioje ant dantų pastos lašindavau po lašiuką arbatmedžio ea, nežinau, kiek jis prie problemos sprendimo prisidėjo, bet kadangi jis antibakterinis, tai manau tikrai nepakenkė smile.gif tik skonis jo nekoks, bet paskui pripranti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 06, 21:56)
Dar pradžioje ant dantų pastos lašindavau po lašiuką arbatmedžio ea, nežinau, kiek jis prie problemos sprendimo prisidėjo, bet kadangi jis antibakterinis, tai manau tikrai nepakenkė smile.gif tik skonis jo nekoks, bet paskui pripranti smile.gif

O nesi bandžiusi lašinti vaist.šalavijų EA? Skaičiau, kad gerai dantenoms ir pan. tai aš karts nuo karto "pasiskaninu" dantų pastą šiuo eteriniu. Visai nieko iš tikrųjų, skonis gal net geresnis nei arbatmedžio...

Aš kątik grįžusi iš ilgos kelionės po Klaipėdą ir Kauną (vėl 120 proc. įsitikinau, kad Lietuvos drabužių parduotuvėse nėra ką pirkti doh.gif ar čia aš tokia išranki, o gal ir "skūpa" mokėti už kokį Zaros "tysaliuką" 100 Lt.?) tai Klaipėdoje prigriebiau Aubrey Organics miner.pudrą, gaila, kad nebuvo vieno numeriuko pardavime, tai paėmiau spalvą Caramel, tikiuosi, kad tiks ir Urtekram šampūną su molžemiu. Dabar dėl to šampūno pagalvojau, kad turbūt jie sugenda dėl to, jog patekęs oras į buteliuką sukelia rūgimą, tai jei tarą laikyti žemyn kakliuku, tokiu atveju, pats šampūnas neturėtų leisti patekti orui į vidų g.gif doh.gif na, chemija ar fizika niekada nebuvo mano arkliukas, tai jei nusišnekėjau - neišjuokit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 06 rugpjūčio 2010 - 21:45
QUOTE(Katherina @ 2010 08 06, 22:08)
..prigriebiau Aubrey Organics miner.pudrą, gaila, kad nebuvo vieno numeriuko pardavime, tai paėmiau spalvą Caramel, tikiuosi, kad tiks ...

Idomus bus tavo atsiliepimai apie AO pudra.. As turejau ir nesusidraugavau (tai po to atidaviau sesei).. Kazkaip tikejausi is jos kitokio efekto (na kaip mineraliniu pudru (pvz. EM), kad pamaskuos siek tiek ir t.t.), o cia paprasta biri pudra ir tiek.. Mano manymu, labiau tinkama seip matiskumui suteikt (nes ji permatoma)..
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 06, 16:27)
Droge (buvo akcija, nežinau ar dar yra), vaistinėje Camelia (dabar akcija -20%). Daugiau nebežinau smile.gif



QUOTE(agnuta @ 2010 08 06, 18:02)
Camelijoj tai nepatarčiau, nes ten be nuolaidos tos pastos kaina virš 24 Lt, kai tuo tarpu Droge apie 20 Lt be nuolaidos. TAip kad Camelijoj perkant su "akcija" gaunasi kaip Droge be akcijos doh.gif Reklaminiam Drogo laikraštėlyje mačiau, kad kažkuri iš AloeDent pastų dabar apie 16 Lt kainuoja (iki rugpjūčio pabaigos), tai sakiau bėgsiu MB pirkt į sandėliuką, bet dar nespėjau.
biggrin.gif



QUOTE(Honey @ 2010 08 06, 20:56)
Visose vaistinėsem bet, kaip rašė merginos, tiek Camelijoje, tiek Eurovaistinėj labai kaina užkelta. Droge net keliais litais pigiau smile.gif

O kaip suprasti "jautrūs dantys"? Patys dantys ar dantenas turėjai galvoje? Mano anksčiau pastoviai kraujuodavo, visas odontologų rekomenduojamas dantų pastas išmėginau, bet pradėjus naudoti natūralias problema susitvarkė. Net Weledos druskinė, kuri šiaip jau su stambiais grūdeliais ir ta puikiai tinka. Dar pradžioje ant dantų pastos lašindavau po lašiuką arbatmedžio ea, nežinau, kiek jis prie problemos sprendimo prisidėjo, bet kadangi jis antibakterinis, tai manau tikrai nepakenkė smile.gif tik skonis jo nekoks, bet paskui pripranti smile.gif


4u.gif Aciu, merginos, uz info smile.gif
Butent dantys yra jautrus, beje, jie pajautrejo paskutiniu metu tiktai, ir stomatologe pati pasake, kad kazkokia juostele ant danties kaklelio matosi, ko anksciau nebuvo ir sake, kad pasta jautriems dantims naudot.
As turiu gana silpnus dantis, tai naudodavau neekologiskas dantu pastas, blush2.gif nes gal ir kvailu mano isitikinimu, nenorejau atimti is dantu fluoro.... blush2.gif
Niekad neturejau jautriu dantu, tai netgi naudodavau balinancias dantu pastas...
Dabar naudoju Weledos druskine, kol kas gerejimo nejauciu, gal mazai laiko praejo... Dabar nusprendziau naudoti tik ekologiskas, ziuresiu, ar susitvarkys, Todel ir prasau jusu patarimo del ekologisku pastu jautriems dantims...
Paziuresiu is Aloedent ka siulo, o ju visos pastos sertifikuotos ar tik kai kurios?
Atsakyti