Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Visos apie plaukus kalbat, tai ir as siandien galiu pasigirt biggrin.gif Jau kokie svelnus ir minksti, lieciu ir lieciu, turbut ryt bus vienas riebalas biggrin.gif Kauke buvo is kameliju, ricinos aliejaus, silko, fitokeratinu, pantenolio, vit.E, rozmarinu ir apelsinu ea, ne plaukai, o pasaka wub.gif
Atsakyti
Merginos, tos kurios lankotės pas Elytę, ar išsivalė jum gerai oda ypač tie poodiniai kauburėliai balti? Galvoju ar eiti pas kosmetologę, kuri dirba su įprasta kosmetika, gal vėl kokią mikrodermabraziją pradėt atlikinėt, ar pas Elytę... Žinau, kad vienareikšmiškai šioje temoje pasisakytumėt už natūralistę kosmetologę, bet... g.gif Neseniai dar gyriausi, kad oda pagražėjusi, nebėra giluminių spuogų, bet šiandien mašinos veidrodėlyje iš arti arti pasižiūrėjau ir, o siaube... Visas veidas, ypač žandikaulio sritis, skruostai, kakta ir kaklas doh.gif vien poodiniai tie spuogeliai ir jie tokiom kolonijom verysad.gif verysad.gif Vėl nuotaika baisi, jaučiuos kaip raupsuota... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 08 05, 15:37)
Visos apie plaukus kalbat, tai ir as siandien galiu pasigirt  biggrin.gif  Jau kokie svelnus ir minksti, lieciu ir lieciu, turbut ryt bus vienas riebalas  biggrin.gif  Kauke buvo is kameliju, ricinos aliejaus, silko, fitokeratinu, pantenolio, vit.E, rozmarinu ir apelsinu ea, ne plaukai, o pasaka  wub.gif


laikei kauke pries plovima? salta dejai ar silta? kiek laiko laikei? idomu, niekad nesu kaukes su geriais dariusi.

QUOTE(Katherina @ 2010 08 05, 15:47)
Vėl nuotaika baisi, jaučiuos kaip raupsuota...  unsure.gif


nu jau, ar daznai tave visi su padidinimo stiklu apziurineja? suprantu, zinoma, nes ir as panasiai save tyrineju retkarciais doh.gif bet, man atrodo, kuo maziau tokiu savianaliziu smile.gif, tuo geriau.
tegu kosmetologe apziurines.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 05, 17:56)
laikei kauke pries plovima? salta dejai ar silta? kiek laiko laikei? idomu, niekad nesu kaukes su geriais dariusi.
nu jau, ar daznai tave visi su padidinimo stiklu apziurineja? suprantu, zinoma, nes ir as panasiai save tyrineju retkarciais  doh.gif bet, man atrodo, kuo maziau tokiu savianaliziu smile.gif, tuo geriau.
tegu kosmetologe apziurines.

Tai vat, kad pasigavau saviškį už pakarpos ir paklausiau, ar matosi, ar aš čia dramas be reikalo keliu...? Pamatęs, kad išsisukt nepavyks, pasakė, kad matos. doh.gif Tai sakau jam "ko tyli, nieko nesakai?" biggrin.gif Atsakymas "tai, kad man netrukdo" doh.gif Daugiau jis iš manęs šūduką, ne kremuką gaus. biggrin.gif
O tai gal reikėtų Tau pabandyti kokias kaukes bent jau su šilku, kokiu citrinų ar raud.apelsinų EA (bent jau mano plaukams jie labai blizgesio suteikia) ar į šampūną lašelį AHA rūgšt. įlašinti, mano akimis žiūrint, labai plaukai atsigauna po tokių paturbinimų smile.gif Tiesa, maniškiams tamsumo dar prideda kaukės su pantenoliu ir jų kažkaip daug daugiau atrodo po jo panaudojimo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 05, 18:00)

Na, tikrai ne pati sveikiausia... Gal labiau nesubalansuota, šiaip jau visokio š... nevalgau...
Na, tarkim jei hormonai kalti, nors kažkaip aš atmesčiau šį spėjimą, tai kaip be kontraceptikų juos galima susitvarkyti? Tokio kaip nakvišų al. gėrimas neturėjo man jokios naudos...
Papildyta:
QUOTE(rutuk @ 2010 08 05, 17:37)
Visos apie plaukus kalbat, tai ir as siandien galiu pasigirt  biggrin.gif  Jau kokie svelnus ir minksti, lieciu ir lieciu, turbut ryt bus vienas riebalas  biggrin.gif  Kauke buvo is kameliju, ricinos aliejaus, silko, fitokeratinu, pantenolio, vit.E, rozmarinu ir apelsinu ea, ne plaukai, o pasaka  wub.gif

O gal esi bandžiusi pseudokolageną iš Monicos plaukams? Kažin Q10 iš AZ tiktų, nes AN puslapyje tai labai gražiai parašyta... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 08 05, 16:47)
Merginos, tos kurios lankotės pas Elytę, ar išsivalė jum gerai oda ypač tie poodiniai kauburėliai balti? Galvoju ar eiti pas kosmetologę, kuri dirba su įprasta kosmetika, gal vėl kokią mikrodermabraziją pradėt atlikinėt, ar pas Elytę... Žinau, kad vienareikšmiškai šioje temoje pasisakytumėt už natūralistę kosmetologę, bet...  g.gif  Neseniai dar gyriausi, kad oda pagražėjusi, nebėra giluminių spuogų, bet šiandien mašinos veidrodėlyje iš arti arti pasižiūrėjau ir, o siaube... Visas veidas, ypač žandikaulio sritis, skruostai, kakta ir kaklas  doh.gif  vien poodiniai tie spuogeliai ir jie tokiom kolonijom  verysad.gif  verysad.gif Vėl nuotaika baisi, jaučiuos kaip raupsuota...  unsure.gif

irnesakyk.gif Bet nei viena is musu nera ideali. Visoms visko pasitaiko mirksiukas.gif Man irgi reiktu valymo, bet kai paskutini karta molio kauke nusausino oda, tai net bijau dabar unsure.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 05, 16:56)
laikei kauke pries plovima? salta dejai ar silta? kiek laiko laikei? idomu, niekad nesu kaukes su geriais dariusi.

Pasidariau is vakaro (laikiau per nakti), dejau salta, nes tingejau sildyt (o ir velu jau buvo). As pastebejau, kad kai ilasinu vit.E isplauti plaukai visada puikiai atrodo (tik tepant kauke stagarais virsta lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(Katherina @ 2010 08 05, 17:18)
O gal esi bandžiusi pseudokolageną iš Monicos plaukams? Kažin Q10 iš AZ tiktų, nes AN puslapyje tai labai gražiai parašyta...  blush2.gif

Pseudokalogeno nebandziau, o Q10 nebutu prabanga plaukams naudot g.gif Gerai ikalbejot, kita kart pabandysiu lotuliukas.gif
Ir kuo AHA gerai plaukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 08 05, 18:22)
irnesakyk.gif  Bet nei viena is musu nera ideali. Visoms visko pasitaiko  mirksiukas.gif  Man irgi reiktu valymo, bet kai paskutini karta molio kauke nusausino oda, tai net bijau dabar  unsure.gif
Pasidariau is vakaro (laikiau per nakti), dejau salta, nes tingejau sildyt (o ir velu jau buvo). As pastebejau, kad kai ilasinu vit.E isplauti plaukai visada puikiai atrodo (tik tepant kauke stagarais virsta  lotuliukas.gif  )

Na, taip, bet kiekvienas siekia geriausio smile.gif Be to, manęs visai neguodžia ta mintis, kad aš ne viena tokia, man gaila ir jų, ir savęs labai labai biggrin.gif
Viskas, einu ir aš ieškot kokosų, vit E ir kokio EA, nes ir šilkas, ir pantenolis pasibaigę doh.gif tiksliau išdalinti kelioms draugėms, į skirtingus pasaulio taškus - gera širdelė, plika subinėlė hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(rutuk @ 2010 08 05, 18:28)
Pseudokalogeno nebandziau, o Q10 nebutu prabanga plaukams naudot  g.gif  Gerai ikalbejot, kita kart pabandysiu  lotuliukas.gif
Ir kuo AHA gerai plaukams  g.gif

Man AHA biškį plauką sušvelnina ir jis ne taip pučiasi, bet naudoju laaabai retai, dažniau žaisdavau su šilku, o ten juk ir rūgštis (maniškis iš AZ buvo), tai, kad nebūtų per daug smile.gif Aš esu kažkur skaičiusi, kad tinka kartais plaukams AHA, be to, man atrodo, kad Satura irgi apie kažką panašaus buvo užsiminusi g.gif
Atsakyti
tarkim jei hormonai kalti, nors kažkaip aš atmesčiau šį spėjimą, tai kaip be kontraceptikų juos galima susitvarkyti? Tokio kaip nakvišų al. gėrimas neturėjo man jokios naudos...
As pradejau gerti Kelp (rudieji juros dumbliai), tikiuosi efekto smile.gif su kontraceptikais tikrai neprasidesiu schmoll.gif


QUOTE(Katherina @ 2010 08 05, 18:35)
Man AHA biškį plauką sušvelnina ir jis ne taip pučiasi, bet naudoju laaabai retai

Turetu duoti blizgesio ir svelnumo AHA. bet, kaip ir veidui, nereiktu piktnaudziauti manau g.gif kaip ir citrinos sultimis ar visokiais actais
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 05, 18:46)
tarkim jei hormonai kalti, nors kažkaip aš atmesčiau šį spėjimą, tai kaip be kontraceptikų juos galima susitvarkyti? Tokio kaip nakvišų al. gėrimas neturėjo man jokios naudos...
As pradejau gerti Kelp (rudieji juros dumbliai), tikiuosi efekto smile.gif su kontraceptikais tikrai neprasidesiu schmoll.gif

Gal galima plačiau, kas kaip ir kodėl? biggrin.gif Kur įsigyti galima?
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 08 05, 16:47)
Galvoju ar eiti pas kosmetologę, kuri dirba su įprasta kosmetika, gal vėl kokią mikrodermabraziją pradėt atlikinėt, ar pas Elytę...


jeigu vėl nepadeda, aš sakyčiau, kad išbandyk ką nors naujo ir užsirašyk pas Elytę. Pasakys, kokia oda, ko trūksta, parekomenduos priežiūrą - gal kokių atradimų ir pati pasidarysi. Žiūrėk, ir padės smile.gif

jei eisi vėl , tai liksi vėl kankintis, ką daryt - plėšytis tarp dviejų stovyklų, kažkur nusileisti principams, bandyti atkartoti kokį cheminį produktą. Nervams tikrai nebus geriau sad.gif

QUOTE(Katherina @ 2010 08 05, 17:18)
Na, tarkim jei hormonai kalti, nors kažkaip aš atmesčiau šį spėjimą, tai kaip be kontraceptikų juos galima susitvarkyti?


kai kurie EA?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 05 rugpjūčio 2010 - 18:57
QUOTE(rutuk @ 2010 08 05, 16:37)
  Kauke buvo is kameliju, ricinos aliejaus, silko, fitokeratinu, pantenolio, vit.E, rozmarinu ir apelsinu ea, ne plaukai, o pasaka  wub.gif

bigsmile.gif Va va jūs tikrai atsakysit į man rūpimą klausimą.Kaip maišėt pantenolį, fitokeratinus ar jie gerai pasiskirsto aliejuje? ax.gif Šilkas tirpus vandenyje, bet čia pas jus vandens nebuvo g.gif , o gal šilkas jūsų kitoks blush2.gif ( mano iš AN). Noriu pasidaryti ir aš aliejaus ir šių gėrių kaukę ir nežinau kaip, su kuo tuos priedus maišyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 05, 18:59)
bigsmile.gif  Va va jūs tikrai atsakysit į man rūpimą klausimą.Kaip maišėt pantenolį, fitokeratinus  ar jie gerai pasiskirsto aliejuje? ax.gif  Šilkas tirpus vandenyje, bet čia pas jus vandens nebuvo g.gif , o gal šilkas jūsų kitoks blush2.gif ( mano iš AN). Noriu pasidaryti ir aš aliejaus ir šių gėrių kaukę ir nežinau kaip, su kuo tuos priedus maišyti blush2.gif

Pirmiausiai i mane TU (nesijauciu tokia sena, kad i mane kreiptusi JUS mirksiukas.gif )
Mano silkas, pantenolis ir fitokeratinai skystame pavidale. Tiesa pamirsau parasyti kad ipyliau truputi alijosiaus gelio (ech pagaliau vel bigsmile.gif ), tai gavosi kosele ir man problemu nekilo kad aliejus ir alijosius mazulyciais laseliais issimaise. Bet anksciau esu darius tik alieju su priedais, tiesiog kaskart pries kabinant pamaisydavau ir tepdavau ant plauku mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos nesenei pradejau dometis naturialia kosmetika na ir zinoma patraukiau interneto platybes ieskotis jos biggrin.gif norejau pasiteirauti seniau ja besidominciu kaip manote ar sie lupu balzamai tikrai naturalus kaip teigia si parduotuve? esu toki pirkus eurovaistineje bet kazkaip kyla abejoniu g.gif
http://www.groziosod...4/g...tā€œ.html
http://www.groziosod...4/g...yā€œ.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukiuke: 05 rugpjūčio 2010 - 19:31