Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

O as dabar spirgu del lanolino. AZ tik 50ml., man perdaug. Gal zinote kitu tasku ar pan., is kur man gauti jo nedideli kieki? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 04, 19:25)
O tu juos ant slapiu ar sausu plauku purskei? Man irgi buvo taip sukietine plaukus, bet buvau truputi per daug ju ipylusi. Gal kieki reiktu atitaikyti?  g.gif
Nes man tai purskaliukas su jais labai patinka, paglotnina ir paminkstina plauka...
4u.gif

Taip, drėgnus, ir rodos visai nedaug jų bėriau, bet kadangi mano plaukai nėra tiesūs tai net menkiausio jų kietinimo, vėlimo nepageidauju..
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 19:55)
Tiesa, pasigaminau kremuka veidui  assa.gif


ką dėjai?? bigsmile.gif Laukiam foto cool.gif


QUOTE(Etama @ 2010 08 04, 20:42)
Kazkaip asociacijos su metomis, uztat pagalvojau ar ne vesina ax.gif
Jei terlioja, reiks eit kieme kur teptis, po kaimynu langais lotuliukas.gif Tai maximose jo buna? Ir kiek kainuoja mazdaug, kokia talpa? 4u.gif


absoliučiai jokio vėsinimo galvai nuo to mišinio schmoll.gif Sudėtis: dilgėlių, beržų lapų ir pumpurų ekstraktai, melisų eterinis aliejus.

jei nauja, nenunešiota vonia, tai tos terlionės gerai nusiplauna, bet jei viršutinis sluoksnis apsitrynęs, reikia labiau prisižiūrėti ir tiek. Dar pageidautina, kad teptum greitai, nes tamsina nagus bigsmile.gif

Maximose būna Mėtos ekstraktų, bet reikia konkrečiai žiūrėt, kokių. Man strigę, kad daugiau vistik pirtelėms. Saviškį pirkau Panoramos Rimi, nes kaina buvo patraukliausia (tik čia senokai jau). O kainuoja virš 10 litų - gal apie 13-a? g.gif Tikslios talpos nepamenu, bus apie 50 ml smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 05 rugpjūčio 2010 - 08:07
QUOTE(Satura @ 2010 08 05, 09:06)
ką dėjai??  bigsmile.gif Laukiam foto  cool.gif
absoliučiai jokio vėsinimo galvai nuo to mišinio  schmoll.gif Sudėtis: dilgėlių, beržų lapų ir pumpurų ekstraktai, melisų eterinis aliejus.

jei nauja, nenunešiota vonia, tai tos terlionės gerai nusiplauna, bet jei viršutinis sluoksnis apsitrynęs, reikia labiau prisižiūrėti ir tiek. Dar pageidautina, kad teptum greitai, nes tamsina nagus  bigsmile.gif

Maximose būna Mėtos ekstraktų, bet reikia konkrečiai žiūrėt, kokių. Man strigę, kad daugiau vistik pirtelėms. Saviškį pirkau Panoramos Rimi, nes kaina buvo patraukliausia (tik čia senokai jau). O kainuoja virš 10 litų - gal apie 13-a?  g.gif Tikslios talpos nepamenu, bus apie 50 ml smile.gif

o pati netepi plauku saknu su tuo misiniu? kazkaip is pradziu supratau kad pati irgi naudoji smile.gif o kaip tamsiai dazo plaukus? kazkaip nesinori man ju dar tamsinti, ir taip per tamsus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 05, 08:18)
o pati netepi plauku saknu su tuo misiniu? kazkaip is pradziu supratau kad pati irgi naudoji smile.gif o kaip tamsiai dazo plaukus? kazkaip nesinori man ju dar tamsinti, ir taip per tamsus  biggrin.gif


tepu, nors irgi nesuinteresuota, kad jie tamsėtų drinks_cheers.gif Atseit gali duoti ekstraktas plaukams kažkiek tamsumo, bet pati to niekaip nepajaučiau. Man ir šiaip atrodo, kad nesąmonė, jog žolės gali plaukus nudažyti biggrin.gif Tada niekas plaukų dažų nepirktų, užtektų dilgėlių užsivirinti tongue.gif Galbūt (nors irgi klaustukas), kad vos matomą kokį atspalvį galėtų suteikti. Bet irgi - aš su savo visiškai lietuviška plaukų spalva nuo to nenukentėjau smile.gif

tikriausiai dar galioja naudojimo dažnumas ir išlaikymo ilgumas. Tepu gan retai - į mėnesį apie porą kartų, o laikau tiek, kiek man užtenka laiko išsimaudyti, tai būtų 15-20 min. Po to tiesiog išskalauju vandeniu ir viskas.

kažkada dėjau į temą Metos rekomendacijas, kad galima mišinį kad ir valandą šiltai aprišus laikyti - gautųsi kaip kaukė. Tai gal jei dažnai tą praktikuočiau, gal ir nusispalvintų plaukai?
Atsakyti
padėkit man surasti, who is who smile.gif
sea kelp bioferment - analogiškai - jūrų šilkas?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 05, 09:25)
kažkada dėjau į temą Metos rekomendacijas, kad galima mišinį kad ir valandą šiltai aprišus laikyti - gautųsi kaip kaukė. Tai gal jei dažnai tą praktikuočiau, gal ir nusispalvintų plaukai?

Įtariu, kad šiek tiek patamsėtų Tavo plaukai smile.gif bent jau maniškiai, tamsiai rudi, vasarą turi tokį auksinį atspalvį prieš saulę, o po Mėtos ekstrakto jis tampa ne toks "žibantis" biggrin.gif plaukai tikrai įgauną tamsesnį atspalvį, net nežinau su kuo palyginti... Panašiai kaip varnai būna juodi juodi ir jų plunksnos spindi, kuo g.gif tai ant manųjų gaunas toks spindėjimas doh.gif nu ir papasakojau biggrin.gif
Atsakyti
tai per retai dedu ir per mažai laikau - galit ir kitos taip daryti biggrin.gif Šiaip mano plaukai nedažyti, tai atspalviai su kiekvienu sezonu kažkiek keičiasi. Bet jei pastebimai nutamsėtų, greit pamatyčiau, nes oda labai šviesi - atrodyčiau kaip vaiduoklis smile.gif
Atsakyti
iš KN temos, kur mūsų diskusija pasidarė visai ne į temą:

QUOTE(svetelis @ 2010 08 05, 09:46)
Va butent amuneliu aliejus ir yra ne is KN, tiesiog turiu ji nusipirkus is Aromabaltic, bet ten aliejus raso, ne istrauka.


reikia atidžiau aprašymus skaityti, o pardavėjas Aromabaltic akivaizdžiai ne iki galo sąžiningas:

Ramunėlių aliejus gaminamas iš vaistinių ramunėlių žiedų riebalinio ekstrahavimo būdu.

paryškinta frazė reiškia, kad ramunėlių žiedai buvo mirkomi kažkokiame/nežinia kokiame aliejuje ir tai yra ištrauka, fitolis, o ne grynos ramunėlės. Toliau dar gražiau. Aromabaltic įvardija produktą kaip RAMUNĖLIŲ ALIEJUS (Oleum Chamomillae) . Sorry, bet kas čia per do lotyniškas pavadinimas? biggrin.gif

štai prašau pavyzdžiai, kaip rašoma patikimuose puslapiuose: KN, AN. Skirtumas matosi, ar ne?

ir apskritai, Aromabaltic puslapyje siūlomi baziniai tokie, kokie negali būti baziniai, kiti akivaizdžiai rafinuojami ir pan. Nevertas dėmesio puslapis, nebent bendram praprusimui, kaip neapsimauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 05, 09:06)
absoliučiai jokio vėsinimo galvai nuo to mišinio  schmoll.gif Sudėtis: dilgėlių, beržų lapų ir pumpurų ekstraktai, melisų eterinis aliejus.

Viska supratau, eisiu ieskoti 4u.gif
O tamsina manau pagrinde berzai ir dilgeles, tikiuosi tik kad neuzdes rusvo atspalvio, as irgi lietuviskos sp. plauku rolleyes.gif noriu pilkumo jau geriau, tik ne rudumo unsure.gif

QUOTE(Meskala @ 2010 08 05, 09:30)
padėkit man surasti, who is who smile.gif
sea kelp bioferment - analogiškai - jūrų šilkas?smile.gif

Hmm, as geriu preparata pavadinimu Kelp, ten yra rudieji juros dumbliai siaip.
Nzn is tikruju, gal kuri kita tiksliai zinos kaip cia yra g.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 05, 10:44)
tai per retai dedu ir per mažai laikau - galit ir kitos taip daryti biggrin.gif Šiaip mano plaukai nedažyti, tai atspalviai su kiekvienu sezonu kažkiek keičiasi. Bet jei pastebimai nutamsėtų, greit pamatyčiau, nes oda labai šviesi - atrodyčiau kaip vaiduoklis smile.gif

Labai girdeta, mano tokia pati situacija drinks_cheers.gif
Ko labiausiai noreciau, tai sviesesnio pilko su sidabriniu atspalvio, kazkada po kokosu al. kaukes buvau toki isgavus. Oi koks grozis bigsmile.gif

Gal, merginos, zinosit kaip galima isgauti mano aprasoma spalvyte? blush2.gif
Atsakyti
etama o kaip po kokosu kaukes cia taip gavosi?
man po kokosu(per nakti laikau) kaip tik atrodo, kad geltonumo daugiau lenda, cia daugiau gal ne koks dazomasis efektas, bet plaukas susiglotnina ar pan ir kitas sviesos lauzimas gaunasi ir atspalvis kitas atrodo
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 05, 15:38)
etama o kaip po kokosu kaukes cia taip gavosi?
man po kokosu(per nakti laikau) kaip tik atrodo, kad geltonumo daugiau lenda, cia daugiau gal ne koks dazomasis efektas, bet plaukas susiglotnina ar pan ir kitas sviesos lauzimas gaunasi ir atspalvis kitas atrodo

Tai va ir as buvau l. maloniai nustebinta, viena karta taip tik buvo iseje, po plovimo-pilka su sidabriniu atspalviu spalvyte, be zodziu tokia bigsmile.gif wub.gif tada plaukai atrode l. purus, blizgantys ir minksti
Atsakyti