Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 16:01)
vaistinėse parduodamos ajerų šaknys?

taip.

QUOTE(agnuske @ 2010 08 04, 16:15)
o kaip jus tuos nuovirus darot?

Ajerus, varnalėšų šaknis, ąžuolo žievę reikėtų pavirinti, o dilgėles, ramunėles pakanka užpilti verdančiu vandeniu. Bet aš kai darau mišinį, tai į verdantį vandenį pirmiausia dedu ajerus, varnalėšas, tada dilgėles ir išjungiu viryklę. Ji elektrinė tai dar kurį laiką verda. Po pusvalandžio nukošiu ir atvėsinu, jei reikia greitai, bet dažniausiai dar darau kaukes tai jas laikau po kokią valandą, tai tas nuoviras spėja ir gerai pritraukti ir atvėsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 08 04, 16:22)
kuo dar būtų galima iš natūralių dalykų padėti sumažinti patinimą,


tepčiau pirmiausiai tuo, ką turiu po ranka iš raminančių: levandų, ramunėlių EA. Daug kur radau minimas melisas, bet jei tikros, jos siaubingai brangios doh.gif Dar baziliko EA tam gerai. Manau, tiktų ir kokių baziliko sulčių išspausti ar lapelį sutrynus uždėti. Bet viską labai atsargiai, vistik akis. Kad tik į vidų nepapultų.

užuojauta, bjaurūs tie jų įkandimai ir keista, kad tų muselių vis dar yra 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 08 04, 16:17)
bet ko tais man tas trecias ingredientas nelabai graziai atrodo smile.gif


jis surfaktantas, be jo šampūnas neputotų. O ar tinka tau (neberia, neniežti ir pan.) - sužinosi tik išbandžiusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 08 04, 17:22)
Merginos, padėkit..  4u.gif  Vakar miške man į viršutinį voką įkando ta mažytė musytė, na pas mus, ją vadina "moške"  g.gif  biggrin.gif  ir taaaaip akis sutino, visa raudona, užkritus. Kadangi šeštadienį man super grand gimtadienis, išgėriau Claritin'o, kuo dar būtų galima iš natūralių dalykų padėti sumažinti patinimą, nes mažai man ta tabletė tepadėjo, o turiu būti laaabai graži tą dieną  doh.gif  biggrin.gif


Gal atsargiai kokį šaltą kompresiuką, pvz., ramunėlių uždėti?
Tokiais atvejais labiau tavegilis tinka, tik be recepto negausite.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 10:10)
as visad galvojau, kad raudonas svelniausias.


As irgi taip galvojau, nes mano labai jautri oda toleruoja tik balta moli, zalias labai sausina, o raudonas buvo pats agresyviausias... unsure.gif
O kaip manot, ar rasulas man nebutu per stiprus? labai knieti isbandyti, bet maniau, kad jis uz balta moli stipresnis, bet kai dabar sakot, kad baltas stipresnis, suabejojau net.... g.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 04, 10:14)
Fitokeratinai tikrai tirpsta, buvau purškalą su vandeniu pasidariusi, bet nuo jo po to sukietėja plaukai ir pasidaro kaip stagarai, tai tikrai nenuplaunamai priemonei nesiūlyčiau wink.gif


O tu juos ant slapiu ar sausu plauku purskei? Man irgi buvo taip sukietine plaukus, bet buvau truputi per daug ju ipylusi. Gal kieki reiktu atitaikyti? g.gif
Nes man tai purskaliukas su jais labai patinka, paglotnina ir paminkstina plauka...

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 04, 13:18)
propaguojam, nes lb verta  thumbup.gif siaip visos tos zoles( dilgeles, ajerai, varnalesos, azuolo zieve) siek tiek sausina (na kam siek tiek, kam daugiau), todel dazniausiai dar ilasinu glicerino is AN. Su dilgelem dar taip darau: isipilu i tuscia hidrolato buteliuka, ir saknis gausiai ispurskiu ir pamasazuoju, jei lieka, tai dar perlieju nuo saknu. Ir sie nuoviru "gaminimai"visai nedaug laiko uzima, o pradziu maniau kitaip  smile.gif tiesa, perku vsika vaistinese. Ir dar: nereikia virti visu siu zolynu, uztenka uzplikyti karstu undeniu  ax.gif


4u.gif
O koki poveiki jauti nuo tu visu nuoviru? Be turbut geriausia paciai isbandyti reikia, tada bus viskas aisku.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 14:25)
Gal ryztis net koki drekikli (krema) odai pasigamint. Jau jauciuos pazengus po sampuno ir kondicionieriaus  lotuliukas.gif

Dar nesi gaminusi kremuko? bigsmile.gif
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 04, 14:39)
o tu klausi del to nes vakare pries miega plauni plaukus? as kadangi visad ryte arba diena, tai man niekas nedazo, o visus nuovirus patikek kokius stiprius darausi  biggrin.gif cia kad tikrai efektas butu  biggrin.gif

Hmm, su plovimu kaip ir su plovimu, bet tai idomu kaip tie nuovirai, r ilgai naudojant nepaliks kokios spalvos ant plaukuciu? Mano sviesus, noreciau islaikyti pilkuma, rudu atspalviu negaliu pakesti schmoll.gif Tai dilgeles kokia spalva priduoda idomu? Turetu tamsinti. Ramuneles kazkiek geltonina turbut, ajerai gal ir nieko g.gif
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 04, 19:25)
As irgi taip galvojau, nes mano labai jautri oda toleruoja tik balta moli, zalias labai sausina, o raudonas buvo pats agresyviausias... unsure.gif
O kaip manot, ar rasulas man nebutu per stiprus? labai knieti isbandyti, bet maniau, kad jis uz balta moli stipresnis, bet kai dabar sakot, kad baltas stipresnis, suabejojau net....  g.gif

O rasula naudoti kaukems planuoji ar kaip prausikli? Nu zinok man tikrai tiko ir baltas, ir raudonas, ir rasulas. Zalias tai tikrai per stiprus, raudoni plemai net liko ant odos. Net keista skaityti, kad kazkam ir raudonas molis atrodo "piktas", nors gal is skirtingu vietu pirktas? Dedu savo super jautriems kuperoziniams zandukams ir raudona, ir balta moli, tai tikrai neerzina, nedirgina unsure.gif Mano visi moliai is AN g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,

Ateinu pas jus norėdama pasiteirauti, ar yra kuri nors iš jūsų išbandžiusi šį šampūną. Įdomu, ar efektyvus jis spalviniu atžvilgiu ir ar nesausina plaukų? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 04 rugpjūčio 2010 - 19:57
Dar siek tiek paieskojau apie raudona, tikedamasi rasti kitokius aprasymus, nes ju juk buna skirtingos kilmes (morokietiskas, australijos ir kt) bet apie visas rusis randu vien tik tokius ar panasius aprasymus, kaip citavau anksciau biggrin.gif pvz
Moroccan red clay is popular in today's high end spas for facial applications. Unlike some cosmetic clay, Moroccan red clay moisturizes well and will not easily dry out your skin. Probably not the best skin care clay for oily skin types (use French green clay for that), but it is great for those who suffer from dry skin conditions.

net idomu, kodel jis kai kam stiprus atrodo. eisiu meginti smile.gif

Tiesa, pasigaminau kremuka veidui assa.gif (tik, zonoma, kai PAGALIAU prisiruosiau, neberadau savo graziojo ruzavojo naujo indelio doh.gif Teko sudeti i naudota unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 14:31)
kodėl turėtų? biggrin.gif Ne ne, tikrai nė per kur nevėsina. Užtat puikiai terlioja dušą/vonią, jei kur užtykšta, nes yra labai koncentruotos žolės wink.gif

Kazkaip asociacijos su metomis, uztat pagalvojau ar ne vesina ax.gif
Jei terlioja, reiks eit kieme kur teptis, po kaimynu langais lotuliukas.gif Tai maximose jo buna? Ir kiek kainuoja mazdaug, kokia talpa? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 20:55)
Tiesa, pasigaminau kremuka veidui  assa.gif (tik, zonoma, kai PAGALIAU prisiruosiau, neberadau savo graziojo ruzavojo naujo indelio  doh.gif Teko sudeti i naudota  unsure.gif )

Sveikinimai thumbup.gif , prasom nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 08 04, 17:22)
Merginos, padėkit..  4u.gif  Vakar miške man į viršutinį voką įkando ta mažytė musytė, na pas mus, ją vadina "moške"  g.gif  biggrin.gif  ir taaaaip akis sutino, visa raudona, užkritus. Kadangi šeštadienį man super grand gimtadienis, išgėriau Claritin'o, kuo dar būtų galima iš natūralių dalykų padėti sumažinti patinimą, nes mažai man ta tabletė tepadėjo, o turiu būti laaabai graži tą dieną  doh.gif  biggrin.gif

jei cia pas tave alergija tai viena tabelete claritino tikrai nepades, reikia pagerti bent kelias dienas, man kai buvo alergija buvo veidas visas istines tai as tuo metu net gerdavau po 1.5 tabletes per diena, viana ryte, ir puse vakare, nes atrodziau ziauriai, bet is tikro negalima taip daryti, juk vaistai, ir nurodyta yra kad tik po viena per diena
Atsakyti
Bje, kur perkate lanolina? Kaip panaudojate? Daznai pradejau girdeti, bet nematau prekyboje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2010 08 04, 21:55)
Ateinu pas jus norėdama pasiteirauti, ar yra kuri nors iš jūsų išbandžiusi šį šampūną.

Yra keli atsiliepimai bloge mačiau (jei niekas neatrašytų bigsmile.gif )
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 04, 21:51)
jei cia pas tave alergija tai viena tabelete claritino tikrai nepades, reikia pagerti bent kelias dienas, man kai buvo alergija buvo veidas visas istines tai as tuo metu net gerdavau po 1.5 tabletes per diena, viana ryte, ir puse vakare, nes atrodziau ziauriai, bet is tikro negalima taip daryti, juk vaistai, ir nurodyta yra kad tik po viena per diena

Kaip ir ne alergija, neturėjau kitų vaistų po ranka, o jau atrodžiau baisiai. Tiesiog vokas labai jautri vieta, o ta musytė man visus nuodus suvarė... Nežinau, ką daryti... Kažkiek apmažėjęs tinimas, bet ne kažką...n verysad.gif
Atsakyti