Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Katherina @ 2010 07 27, 18:04)
gal paviešinam savo TOP 5-tukus, 10 -tukus ar pan., geriausių natūralių priemonių, išbandytų savo kailiu, plaukais ir t.t.?  ax.gif

Hmm, net susimasciau. Turiu kruva priemoniu ir galvoju, kas cia jau tokio stebuklingo yra pas mane. Kad ir kaukes darydama, metu viska i kruva, patinka, nepatinka-kita bandau. Atskiru produktu taip ir neatradau nieko gero g.gif
Ka tikrai galiu isskirti, tai rasulo moli-prausikli susimaisau su mineraliniu ir naudoju issisiepusi. Labai patinka, turiu dar gal 600gr. is anksto isigijus biggrin.gif naudojau ir naudosiu.
baltasis molis skaistina veida, tikrai pastebiu poveiki.
medetku fitolis manau padeda su kuperoze susitvarkyti. atsakingai kas vakara tepiau, gal kokius 24ml. sunaudojau. kai vasara, tai ziuriu, kad pristabdziau, apsileidau. reiks vel rimciau uzsiimti.
ersketroziu aliejus labai patinka, graziai veidas atrodo vienu issitepus, o vakar dar krema su juo pasigaminau, tai irgi duoda lengvo svytejimo veidui.
plaukai labai megtsa kokosu alieju, graziai po plovimo atrodo ir dar spalva atgaivina.
arbatmedzio EA patiko del dezinfekuojancio poveikio, ar tai vietiskai spuogeli patepti, ar burna issiskalauti. rozmarinu hidrolatas ir EA patinka plauku saknims.
OP sampunas taip pat suzavejo, na ir gal lavera basis sensitiv plauku kauke. Daugiau net nezinau doh.gif reikia buti atidesnei, atsirinkti konkrecias sau tinkamas priemones, nes kol yra, tol atrodo visos geros, o kai vel reikia pirkti, susimastai, ar verta kartoti.
Papildyta:
prisiminiau, juk yra atskira tema - naturalios komsetikos topas
Atsakyti
Mano topas (tik neprioritetizuotas):

* Weleda druskos dantų pasta
* Elysambre akių tušas
* Žaliasis molis (ciel d'azur, argital)
* Argital prausiklis su moliu ir fitino rūgštimi
* Argital kremas su ežiuole
* Weleda aknedoron losjonas
* Levandų ea
* Pipirmėčių ea
* Logona kūno sviestas
* DG muilai
* Natur&Sun apsauga nuo saulės
* CD Deo Roll-On Wasserlilie dezodorantas

Kad būtų linksmiau, įkeliu iliustraciją doh.gif lotuliukas.gif

user posted image

šampūno ir balzamo vis dar ieškau doh.gif norisi gerai ir nebrangiai, tai kol kas plaunu su natura siberica. Nors bandžius esu N, bet neverti jie savo kainos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 27 liepos 2010 - 19:51
Merginos, kuris tušas geresnis ar Dr. H volume ar Elysambre? ax.gif Dabar naudoju tušą su žaliu lapu, kaip dažo labai patinka, tik kad šiek tiek tepa man jisai paakius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 07 27, 21:00)
Merginos, kuris tušas geresnis ar Dr. H volume ar Elysambre?  ax.gif Dabar naudoju tušą su žaliu lapu, kaip dažo labai patinka, tik kad šiek tiek tepa man jisai paakius  verysad.gif


Man jie abu geri. Nors Hauschka gal ir patikimiau laiko. Seniai beturėjau jį. Elysambre gal labiau pailgina blakstienas, Hauschka - pastorina.
Atsakyti
na va diva atskleidei savo grozuio paslaptis thumbup.gif apie levandu hidrolata ir as galvoju hamameliu man taip pat netiko, roziu ir bandziua nieko gero tai purskiu plaukus, o va citrininiu verbenu kai reikia dezinfeluoti koki bjauru spuoga tai patepu, bet pastebejau kad man purskimas netinka ar as per dauk pripurskiu g.gif nes kai dziusta gaunasi toks tempimo jausmas nemalonus tai suvylgau tamponeli ir taip kartais veida nuvalau.
mylimiausia priemone nerolio eliksyras.
jokie moliai netiko nei rasiulio, nei baltas nei zalias per dauk nusausindavo veida paskuj atsirado berimai schmoll.gif
o va idomu kaip naudojat fitolius ar juos grynus galima ir ka reiskia "fitolis" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 20:44)
Koki gaminaisi? prasom sudeti thumbup.gif
Ir kaip greiciau ir efektyviau isplauti bonkute nuo tuso? gal patarsi ka biggrin.gif as irgi gremziu, gremziu jau kelinta diena, atsibodo net doh.gif gal spirito kokio ipilti g.gif

Ricinos al., fitokeratinai, d-pantenolis, silkas, nepamenu gal dar kokio aliejaus pyliau, keli lasai rozmarinu ea, emulsiklis. Po apytiksliai menesio naudojimo - poveikis matosi, mano apatines blakstienos sustiprejo thumbup.gif
Kantrybe, karstas vanduo ir skystas muilas padejo isplauti tuso buteliuka doh.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 15:40)
Man po Nerolio kainos, tai cia pigus tas MONOI biggrin.gif  ...
Nu bet neroliu negaliu atsidziaugt- as jau ziuriu po kokiu metu favoritus savo turiu, mazdaug viskas atrodytu taip:
1.Nerolio eliksyras
2.DG muilai
3.Makamadiju aliejus( kvapas- griuk negyvas  wub.gif  )
4.Vaniles fitolis sezamuose
5.Levandu hidrolatas
6.Kokosu aliejus
7.Laveros kokosine duso zele ( tik nepaturejau menesi ir vel noriu doh.gif , nors dabar ir ta Wiledos granatu laaabai patinka )
8. Gintaro pudra, ryziu milteliai- cia del to recepto pilingo, kuri susimakaluoju- man nera geresnio sveitiklio veidui
ir t.t...

Geras topas thumbup.gif
QUOTE(agnuta @ 2010 07 27, 16:19)
Rodos buvai kažkada rašius tą receptą, bet gal galėtum primint 4u.gif

As tai kunui sveitikli naudoju is ryziu miltu ir rudojo cukraus, toks pagrindas (turiu atsikirai susimaisius indelyje), prausiantis priedus dedu pagal nuotaika ir laika, jei tingiu sumaisau ti su dusgeliu, jei noriu daugiau pilu alieju, rasulo (patiko) ir pan. mirksiukas.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 16:43)
Buvau rasius, bet dabar galutinai istobulinau - man labai tinka ir patinka.
Sudetis: ryziu milteliai, gintaro pudra, makamadiju aliejus, argano aliejus,vaniles fitolis AN, nerolio lasas. Gaunasi tokia prabangiai blizgi mase su tais ryziu grudeliais. As tepu ant veido, pamasazuoju, pavaikstau - man nenukrenta jie, pasidarau slapiau ir po kokiu 10-15 min nupilinguoju veida ir nusisluostau -dangus po makamadiju medziu  rolleyes.gif  biggrin.gif

Nu skamba prabangiai mirksiukas.gif Tik va man nelabai patiko makadamiju al., kazko mane pabere nuo jo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 27 liepos 2010 - 20:25
QUOTE(Odora @ 2010 07 27, 10:59)
ar kas naudojate obrey organics priemones veidui, nenoreciau padovanoti kokios visuotinai pasmerktos nesamones biggrin.gif

Turejau jautriai odai (Vegecol) rinkinuka.. Antra karta tai tikrai nepirkciau, net kazkaip nesinori ir kitu rinkinuku pabandyt g.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 27, 14:19)
o gal kas bandete campaku pomada naudoti plaukams paskaiciau kad tinkama "plaukams zvilginti" tai ir galvoju kokiu principu ar kaip kauke ir nuplauti ar tiesiog visus plaukus paterlioti dregnus g.gif

turiu as Campaku pomada.. pirkau veidui, bet panaudoju ir plaukams kartais.. veidui dazniausiai nakciai tepdavau, tai oda siek tiek pasviesindavo (gal greiciau apramindavo ir spalva suvienodedavo), jausdavosi vesinimas sioks toks.. visai patinka smile.gif o plaukams - panaudoju tik galiukams.. gaila kaip kauke naudot (nes pirkau tik 30 ml)..

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 15:32)
O kuri nors naudoja MONOI?  g.gif 

Monoi seniau pirkdavau ta paprasta (bekvapi (aisku yra kvapas, bet ne geliu biggrin.gif )).. Labai patikdavo plaukams (kaip kauke) ir kuno odai.. veidui nelabai kazkodel..
Kazko primirsus jau buvau si alieju doh.gif blush2.gif reiks vel prie progos isigyti..

QUOTE(Katherina @ 2010 07 27, 18:04)
gal paviešinam savo TOP 5-tukus, 10 -tukus ar pan., geriausių natūralių priemonių, išbandytų savo kailiu, plaukais ir t.t.?  ax.gif

mano top'as (ne is eiles):
- Feniqia kokosinis muilas - skaniai kvepia ir labai gerai putoja (naudoju kunui)
- Feniqia juodoji muilo pasta - kvapas nuostabus wub.gif ilgai islieka.. zodziu geris, kurio nebedaug turiu ir labai taupau, nes nera pirkti verysad.gif
- KN morku vanduo - padaro oda minksta, padrekina, nesausina, nuramina..
- Madara kosmetika (cia tai labai daug kas patinka doh.gif )
- Weleda sampunai - kiek visokiu esu naudojus, man vis del to geriausiai tinka Weleda
- Weleda rozmarinu vanduo plaukams - nors ir senokai ji naudojau, bet prisiminimai labai geri, ir plaukams labai patiko thumbup.gif Grisiu vel..
- Avokadu aliejus (bandziau ir KN, ir SP - abu vienodai geri) - mano plaukams geriausiai tinka
- Logona kuno sviestas - skaniai kvepia ir gerai oda pamaitina/padrekina.. be to kai man tai uztenka kokiam pusmeciui..
- Anemarie Borlind blakstienu tusas - labai graziai padazo blakstienas, ilgam uztenka (naudoju nuo kovo pradzios ir dar koki menesi tikrai dazysiuos), nesukietejo, nesudziuvo.. dazo beveik kaip naujas..
- is eteriniu alieju tai butinai turiu tureti - levandas, rozmarinus ir dar koki nors skaniai kvepianti (pvz citrinas ar apelsinus)
Papildyta:
QUOTE(GinMintė @ 2010 07 27, 21:00)
Merginos, kuris tušas geresnis ar Dr. H volume ar Elysambre?  ax.gif

As turejau ir ta, ir ta, tai galiu pasakyti, kad as antra karta pirkciau Dr.H., o Elysambre nebe.. Elysambre trumpam uzteko (gal max porai menesiu), kartais budavo sunkoka pasidazyti graziai, nes palipindavo blakstienas.. su Dr.H. naturaliau ir graziau atrodo smile.gif
va ikeliu foto kaip atrodo su tais tusais akys (jau buvau ir anksciau rodzius, bet gal kas dar nemate)..
be tuso:
user posted image

su dr.H. Volume (baklazaninis):
user posted image

su Elysambre ilgoms blakstienoms (juodas):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 27, 18:35)
Turiu nusipirkusi rinkinuką sausai odai, toks keistokas jis man, tonikas baisiai limpantis, kremas prie riebesnių, bet pusė velnio, prausiklis toks švelnus(užskaitau), o kaukės dar nebandžiau.



QUOTE(Palomina @ 2010 07 27, 21:34)
Turejau jautriai odai (Vegecol) rinkinuka.. Antra karta tai tikrai nepirkciau, net kazkaip nesinori ir kitu rinkinuku pabandyt  g.gif



sad.gif nu va kaip ir nieko gero, o apie normaliai ir riebiai gal kas turit nuomone?
ir dar kaip kvapai sios kosmetikos?
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 27, 21:43)
ir dar kaip kvapai sios kosmetikos?

kvapai tai savotiski biggrin.gif prie kai kuriu reikia priprasti
o seip snekant, tai bent jau as kazkodel nenoreciau nieko gauti veidui is AO blush2.gif tie dalykai ka esu bandzius nesuzavejo per daug, o kai kurie net netiko - pvz Vegecol veido kauke - skirta jautriai odai, bet man nuo jos akys asarodavo..
Geriau jau plaukams koki balzama ir sampuna gauti biggrin.gif sitie tai patinka thumbup.gif bet aisku irgi turi kabliuku.. pvz sampunai greitai naudojasi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 27 liepos 2010 - 20:53
QUOTE(Amarcord @ 2010 07 27, 21:08)
Taaaip, prasmingai praleistos 15 minučių doh.gif  biggrin.gif

Saunuole, kad moki dirbti (ir vietos kiek sutaupoma), as tose visose foto programose ni bum bum doh.gif biggrin.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 27, 21:23)
Ricinos al., fitokeratinai, d-pantenolis, silkas, nepamenu gal dar kokio aliejaus pyliau, keli lasai rozmarinu ea, emulsiklis. Po apytiksliai menesio naudojimo - poveikis matosi, mano apatines blakstienos sustiprejo  thumbup.gif
Kantrybe, karstas vanduo ir skystas muilas padejo isplauti tuso buteliuka  doh.gif

O neerzino akiu? as apie panasia sudeti galvoju drinks_cheers.gif beje, ar istirpo fitokeratinai aliejuje? gal kazkaip apdorojai juos pries tai? g.gif o virsutines blakstienos kaip? biggrin.gif
QUOTE(Palomina @ 2010 07 27, 21:34)

- Weleda sampunai
- Weleda rozmarinu vanduo plaukams
- Logona kuno sviestas

Naudojai gal Druide sampunus, galetum palyginti?
Koks poveikis plaukams? As dabar naudoju rozmarinu hidrolata, bet gal pameginti ta weledos vandeni g.gif gal pigiau gautusi
Koks sviesto kiekis? cia jis daznai minimas budavo, kiek pamenu smile.gif
Beje, koks tau pomados poveikis veidui? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 27, 21:08)
o va idomu kaip naudojat fitolius ar juos grynus galima ir ka reiskia "fitolis" ax.gif

Grynu naudoti nerekomenduojama, nebent probleminems vietoms. as medetku fitoli naudoju gryna, kuperoziniams zandams, tai nieko blogo. reikia paciai stebeti manau ir ziureti, ar tinka visam veidui, ar geriau tik mazus, probleminius odos plotelius tepti.
fitolis-tai istrauka aliejuje. pvz. medetku istrauka alyvuogiu aliejuje ar pan. galima paciai pasigaminti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 27 liepos 2010 - 20:54
QUOTE(Etama @ 2010 07 27, 21:50)
Naudojai gal Druide sampunus, galetum palyginti?
Koks poveikis plaukams? As dabar naudoju rozmarinu hidrolata, bet gal pameginti ta weledos vandeni g.gif gal pigiau gautusi
Koks sviesto kiekis? cia jis daznai minimas budavo, kiek pamenu smile.gif
Beje, koks tau pomados poveikis veidui? bigsmile.gif

Taip naudojau ir Druide sampunus (Purity, OP ir kasdieniniam plovimui).. Kadienini senokai naudojau (is meginuku), tai tuo metu ispudzio nepaliko (tiksliau nepralenke Weledos), po Purity sampuno plaukai panasus buna kaip ir po Weledos, tik gal po Weledos siek tiek minkstesni g.gif (zodziu irgi Weleda pirmauja).. o OP sampunas visai kitoks, tai net nelyginu.. na isplovus plaukai visai kitokie buna nei po Weledos.. Va man OP labaiu i Madara normaliems plaukams sampuna panasus..
Weledos rozmarinu vanduo papurina plaukus, toks gaivumas jauciasi (tepdavau galvos oda), nenaudodavau plauku balzamo (bet man ir taip nelabai reikalingas buvo tuo metu balzamas).. Nemanau, kad pigiau gausis, nes kiekis tai irgi neperdidziausias.. bet man uztekdavo kas 2-3 dienas naudojant kazkur 1.5 menesiui..
Logona kuno sviesto 200 ml.. Turejau Tropic.. tai svaigdavau nuo kvapo lotuliukas.gif wub.gif
O apie kokia pomada klausi? Campaku? tai rasiau, kad suvienodedavo odos spalva, lyg ir pasviesedavo.. tik va dienai nepatikdavo, nes kazkaip ilgai laukti kol isigerdavo..
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 07 27, 21:55)
Grynu naudoti nerekomenduojama, nebent probleminems vietoms. as medetku fitoli naudoju gryna, kuperoziniams zandams, tai nieko blogo. reikia paciai stebeti manau ir ziureti, ar tinka visam veidui, ar geriau tik mazus, probleminius odos plotelius tepti.
fitolis-tai istrauka aliejuje. pvz. medetku istrauka alyvuogiu aliejuje ar pan. galima paciai pasigaminti

As morku seklu fitoli naudodavau gryna visam veidui.. Labai odai patiko, nuramindavo, paskaistedavo..
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 07 27, 20:33)
Mano topas (tik neprioritetizuotas):
* Argital prausiklis su moliu ir fitino rūgštimi
* Weleda aknedoron losjonas

Norėčiau atsiliepimų apie šiuos smile.gif kokia Jūsų oda, koks poveikis ir t.t. 4u.gif
Atsakyti