Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

o kur pirkti buna tos plauku zele nr.1- logona mann haar gel blush2.gif ?

MB iprastai slapio efekto zele naudoja ypac stiprios fiksacijos. ar sita irgi tokia butu?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 04, 13:15)
O tas ekstraktas ne vesina? kaip suprantu, jo yra maximose? 4u.gif


kodėl turėtų? biggrin.gif Ne ne, tikrai nė per kur nevėsina. Užtat puikiai terlioja dušą/vonią, jei kur užtykšta, nes yra labai koncentruotos žolės wink.gif

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 04, 13:18)
Su dilgelem dar taip darau:


merginos, man klausimas. Nuovirus virdavau paauglystėje, gėda pelėda blush2.gif Gal ir dabar mielai pamėginčiau, tik išaiškinkit, kaip su rankšluosčių ir pagalvių švara? Nes dilgėlių, ąžuolo nuovirai tai tepa. Na nebent mes labai jau stiprius virdavom smile.gif

QUOTE(agnuske @ 2010 08 04, 13:22)
o kur pirkti buna tos plauku zele nr.1- logona mann haar gel  blush2.gif ?

MB iprastai slapio efekto zele naudoja ypac stiprios fiksacijos. ar sita irgi tokia butu?


tose parduotuvėse, kurios Logona LT prekiauja - pagal pirmą šitos temos postą reiktų pažiūrėti, arba pigiau išeina siųstis iš Vokietijos (info bloge, taip pat žiūrėk pirmam temos poste).

agnuske, nė viena natūrali plaukų formavimo priemonė nebus masiškai įprastos stiprios fiksacijos. Nežinau, gal ir su šita galima plaukus paversti šlapiais prieš tai sudrėkinus vandeniu, bet MB taip niekad nedaro, tai ir nežinau unsure.gif Man patinka, kad ji nesausina plaukų, jų neapsunkina, yra lengva ir malonios konsistencijos - iki šiol nieko geriau nesam atradę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 14:31)

merginos, man klausimas. Nuovirus virdavau paauglystėje, gėda pelėda  blush2.gif Gal ir dabar mielai pamėginčiau, tik išaiškinkit, kaip su rankšluosčių ir pagalvių švara? Nes dilgėlių, ąžuolo nuovirai tai tepa. Na nebent mes labai jau stiprius virdavom smile.gif


o tu klausi del to nes vakare pries miega plauni plaukus? as kadangi visad ryte arba diena, tai man niekas nedazo, o visus nuovirus patikek kokius stiprius darausi biggrin.gif cia kad tikrai efektas butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 13:31)
Gal ir dabar mielai pamėginčiau, tik išaiškinkit, kaip su rankšluosčių ir pagalvių švara? Nes dilgėlių, ąžuolo nuovirai tai tepa. Na nebent mes labai jau stiprius virdavom smile.gif

Rankšluostį tam reikalui turiu atskirą, nes truputį dažo ax.gif , bet ant pagalvės tai nieko nelieka schmoll.gif .

Papildyta:
Ką tik dariau namine kaukę plaukams (trynys, medus, ricinos ir simondsijų al., citrinos sul., brendis, pantenolis, fitokeratinai ir rozmarinų EA).Plaukai thumbup.gif, tik va galvoju ar šioj kaukei brendis "nesugadino" fitokeratinų ir pantenolio? g.gif Sumaišiau juos su tryniu, o paskui dėjau visa kita.Dar rūpi kaip juos sumaišyt su aliejum? Gal fitokeratinus ištirpinti vandeny , tuo vandeniu apipurkšti plaukus ir tada juos drėgnus sutepti aliejum?O pantenolis gal su aliejum susimaišytų?Noriu kiek galima efektyviau tuos priedus išnaudoti, kad kuo labiau plaukai juos pasisavintų ax.gif . Ką manot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 04, 13:39)
o tu klausi del to nes vakare pries miega plauni plaukus?


būtent dėl to 4u.gif

QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 04, 13:46)
Rankšluostį tam reikalui turiu atskirą, nes truputį dažo  ax.gif , bet ant pagalvės tai nieko nelieka  schmoll.gif .


4u.gif

o ajerai irgi kažkiek dažo?
Atsakyti
ajerai siaip raso, kad sviesina, bet vienoj vietoj maciau, kad tamsina, tai gal klaida ten. O siaip rimtai, ar sviesina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 13:58)
o ajerai irgi kažkiek dažo?


QUOTE(Odora @ 2010 08 04, 14:15)
ajerai siaip raso, kad sviesina, bet vienoj vietoj maciau, kad tamsina, tai gal klaida ten. O siaip rimtai, ar sviesina? smile.gif

Dažyti tai ten nėra kam, nuoviras iš jų būtų toks balzganas.
Kiek man žinoma, tai ajerai šviesina truputį, todėl labai tinkami šviesiaplaukėms.Mano plaukai tamsūs, tai aš niekad vienais ajerais nesu skalavusi, tai negalėčiau to nei patvirtinti nei paneigti.
Atsakyti
reiks tada ajerus bandyti, geriau jau tegu šviesina nei tamsina ax.gif O vaistinėse parduodamos ajerų šaknys?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 00:26)
kokios tautybes tos koleges?  smile.gif o ka cia per geliukas nuo melasmos? gal jau ir poveikis yra ? wink.gif

Lietuvaites koleges ax.gif Bendradarbei nuo saules paakiuose atsirado rudos demes, tai padariau geli is alijosiaus sulciu (pagrindas), AHA, hialiurono, agurku ekstrakto ir liepiau grieztai tepti tik vakare ax.gif Bent mano akimis ziurint tai lyg paakiai atrodo pasvieseje, o gal as tik isivaizuoju kai ziuriu i ja blush2.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 16:01)
reiks tada ajerus bandyti, geriau jau tegu šviesina nei tamsina  ax.gif O vaistinėse parduodamos ajerų šaknys?

Nu ir man dabar ziauriai prireike ajeru lotuliukas.gif Turiu ramuneliu, tai mano riebioms saknims butu pats tas rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip jus tuos nuovirus darot? nes as kiek zinau sakstas zoliu uzpilamas saltu vandeniu (stikline) ir 20 min. virinama.tada vesinama. tik va kazkaip tingisi taip terliotis... kazi gal siaip galima tarkim arbatini sauksteli i puodeli, uzpilt verdanciu vandeniu, po kiek laiko nukost ir tada skalaut g.gif ? na bet tada jau bus ne nuoviras o uzpilas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit pakomentuoti sampuno sudeti:

Aqua, Sorbitol, Sodium Lauroyl sarcosinate, coco-glucoside, glycerin oleate, caprylyl/capryl glucoside, lactic acid, limonene, glycerin, guar hydroxypropyltrimonium chloride, citrus medica limonum oil, linum usitatissimum extract, malva sylvestris extract

Paskutinieji ingredientai is sertiifkuotu ukiu. turi italiska AIAB bioeco sertifikata...
bet ko tais man tas trecias ingredientas nelabai graziai atrodo smile.gif

Lauksiu komentaru 4u.gif

Kaina 16.50Lt, tai visai ir patraukli butu, tik neaisku kaip cia su tuo naturalumu..
Atsakyti
Merginos, padėkit.. 4u.gif Vakar miške man į viršutinį voką įkando ta mažytė musytė, na pas mus, ją vadina "moške" g.gif biggrin.gif ir taaaaip akis sutino, visa raudona, užkritus. Kadangi šeštadienį man super grand gimtadienis, išgėriau Claritin'o, kuo dar būtų galima iš natūralių dalykų padėti sumažinti patinimą, nes mažai man ta tabletė tepadėjo, o turiu būti laaabai graži tą dieną doh.gif biggrin.gif
Atsakyti