Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 04, 06:44)
Metus laiko slinko nuo vidinių išgyvenimų, kol taip va ir liko mažesnis kiekis sad.gif


gerai, kad tvarkos i geraja puse. jei paty plaukai nepazeisti (arba nera labai ilgi), tai tuoj priaugs nauju ir susitvarkys 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 07:19)
mano galva, tai juodasis molis yra stipresnis už raudonąjį.


as visad galvojau, kad raudonas svelniausias.


QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 04, 08:07)
Neramu ir man pasidarė...Aš saviškiams tarzanams vis įgėlimus, įkandimus, žaizdeles tai arbatmedžių, tai levandų EA pateplioju. Mažiukas neramiai miegodavo tai kambaryje levandos pagarindavau, į vonelę lašelį pildavau. Dabar nežinau... unsure.gif



o kam tiek vaikams ea naudoji?
siaip kokios levandos daznos vaiku produktuose, bet mano amenine nuomone vaikams geriau be ea.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 04, 09:37)
Be priežasties ar tiesiog labiau patinka poveikiu? 4u.gif Maniškis Ciel dazur į pabaigą, kaip tik galvoju Argital imti ax.gif


taip tiesiog susiklosto. Realiai aš į Nimfali dažniau užsuku nei į KN ar Grožio alėją (pastarojoje tik vienkartinį apsilankymą teprisimenu biggrin.gif ), plius, man Nimfali nuolaidų sistema priimtinesnė biggrin.gif

QUOTE(Brilliant @ 2010 08 04, 09:44)
net stebėjausi, paskaičiusi, kad kitoms po rasulo molio nesimato odos prasivalymo g.gif


oi, kad tik tau nesausintų tada žaliasis molis g.gif

Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 10:10)
as visad galvojau, kad raudonas svelniausias.


gal rasulo ir baltasis molis švelniausi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 04, 10:07)
Dar reikia patarimų  ax.gif  Ar pantenolis tirpsta vandenyje? O fitokeratinai? Labai pamėgau plaukams daryti įvairias namines kaukes ir tepti aliejus, po plovimo visada skalauju žolių nuovirais.  Tai kaip man geriausia panaudoti pantenolį ir fitokeratinus?  g.gif  Ar į kaukes (bet jos nusiplaus) ar į nuovirus (jie lieka ant plaukų)?Kuris pvz geriau būtų su aliejais , gal pantenolis? Dar turiu ir jūros šilko, tai tas tikrai bus tik į nuovirus dedamas, tipsta vandeny, tai jokių problemų  rolleyes.gif  Patarkit  4u.gif

Fitokeratinai tikrai tirpsta, buvau purškalą su vandeniu pasidariusi, bet nuo jo po to sukietėja plaukai ir pasidaro kaip stagarai, tai tikrai nenuplaunamai priemonei nesiūlyčiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 04, 09:16)
o kaip jus plaukus tais nuovirais skalaujat tieiog po plovimo perliejat, ir kokio stiprumo nuovira darytis


Aha, perlieju ir tiek. Skaičiuoju taip - 200 ml vandens tenka kupinas arbatinis šaukštelis žolių.

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 11:10)
jei paty plaukai nepazeisti (arba nera labai ilgi), tai tuoj priaugs nauju ir susitvarkys 4u.gif


Nepažeisti, manau, bet ilgoki... Na, kada nors kaip nors atsigaus tikiuos smile.gif

Mergaitės, o kur jūs varnalėšas nuovirams perkat? Vaistinėse?

Truputis informacijos dėl nuolaidų: visą rugpjūtį Biotekoje -10% Laveros kremams nuo saulės (įprastinės kainos 38-58 Lt) ir kremui po deginimosi (įprastinė kaina 27 lt) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 04 rugpjūčio 2010 - 10:38
QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 09:14)

gal rasulo ir baltasis molis švelniausi?  g.gif


kiek esu skaicius, raso, kad raudonas ir rausvas. bet gal skirtingi pardavejai skirtingai raso, nezinau.

rasula ir balta priskirciau prie vidutiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 10:54)
kiek esu skaicius, raso, kad raudonas ir rausvas. bet gal skirtingi pardavejai skirtingai raso, nezinau.


aišku, pasisakiau subjektyviai doh.gif Rasulas pats slidus kaip muilas, neįsivaizduoju, kaip jis galėtų per daug odą nudžiovinti, nuriebalinti. Baltas man labiau moliškas savo pojūčiu, bet jis man gėrimui skaniausias, nes ant veido nelabai efekto duoda. O vat žalias... cool.gif Raudono net nesu turėjusi niekada, neprireikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 11:58)
Baltas man labiau moliškas savo pojūčiu, bet jis man gėrimui skaniausias, nes ant veido nelabai efekto duoda. O vat žalias...  cool.gif Raudono net nesu turėjusi niekada, neprireikė smile.gif


Man baltas toks per viduriuką. Ne kažką, bet visai nieko. Geriau sumaišytas su kitokiais žolių ir vaisių miltukais. Tai jei baltas atrodo silpnokas, raudonas iš viso netiktų? g.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 04, 12:51)
Summer, o man tavo plaukai pasirodė labai gražūs ir sveiki ax.gif


Kad jau neprisistatei atėjus, tai gal ten net ne aš buvau, o mano kolegė, pietų metu pavadavusi biggrin.gif
Atsakyti
as maisiau kazkada balta su rasulu visai gerai budavo, vienas baltas kazkaip irgi nieko bet ir jokiu super efektu nepastebejau. Zalias man toks labiau kaukems (su rasulu dabar kiekviena diena prausiuos tai zaliu taip nepasiprausi), juodas labai agresyvus (naudojau negyvosios juros purva tai ir sausina ir turbut druskingas nes ir pagriauzia).
rausvo ir raudono noreciau pameginti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 04 rugpjūčio 2010 - 12:41
Raudonas molis tikrai nėr švelnesnis už baltą schmoll.gif Kai rinkausi kokį naudot sausai, jautriai odai Monica man rekomendavo baltą kaip švelniausią, paskui eina raudonas (jį maišau su baltu), o stipriausias būtų žalias (kurio man išvis nerekomendavo tokiais odai).
Atsakyti
gal skirtingu tiekeju skirtingas tada smile.gif

nes maniskis raso:

Ideal for dry, sensitive skin, Red clay delicately replenishes and heals tired skin cells. With its rich mineral content Red clay enhances the skin?s condition and appearance, especially when stressed or tired.

Pink clay is also great for different skin types, with a softening affect that refines the skin texture & provides hydration through moisturising properties. This delicate clay has firming and toning elements that improve connective tissue & therefore is perfect for mature skin.

O balta (kaolin) moli siulo riebiai odai
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 21:56)
sakyčiau, tas hidrolatas skiestas būtų labiau ne kaip vaistas, o homeopatinis preparatas, t.y. švelnus vaisto atgarsis. Vistiek veiks smile.gif
viską reikėtų, bet po truputį - plaukus stiprinti reiktų neapkraunant jų labai, saugant  4u.gif
toks ekstraktas:

Na ir gerai, atskiesiu, pagerinsiu ir dar liksiu sutaupiusi thumbup.gif
drinks_cheers.gif viskam reikalingas saikas. svarbu, zinosiu ko imtis, gal ir pakaitomis. l. aciu 4u.gif
O tas ekstraktas ne vesina? kaip suprantu, jo yra maximose? 4u.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 22:17)
Jei jautresne oda, raudonas molis gal per stiprus  g.gif  Man jis labai buvo sudirgines oda, po vieno tokio pabandymo, as jo ant veido daugiau nebetepu  schmoll.gif

Kaip keista. gal per ilgai laikei? man jis thumbup.gif , naudoju zandams, kurie net pirstu perbraukus parausta. gal tiesiog netinka, kas cia zino ax.gif

QUOTE(Brilliant @ 2010 08 04, 10:18)
Sveikos mirksiukas.gif  Satura, kalbėjote apie žalią molį, kaip apie stipriausią eko molį, o kur jo būtų galima įsigyti? ax.gif  Pvz., Argital žaliasis molis būtų tinkamas pasirinkimas?  ax.gif  Nes kvapų namuose, tai nemačiau, kad tokio būtų g.gif

As molius perku tik aromanatural smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 11:10)
as visad galvojau, kad raudonas svelniausias.

Mano isitikinimais, svelniausias baltas, tada rasulo/raudonas-zalias. kitu nepazistu biggrin.gif kad zalias l. stiprus, tai be abejones. man per stiprus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 16:45)
Turiu klausimą, ar propaguojate plaukų skalavimą nuovirais po plovimo??? Man labai patinka ramunėlių, bet nenoriu, kad plaukas priprastų, norėčiau kuo nors pakeisti karts nuo karto.. Gal esate ką įdomaus atradusios ??  4u.gif Beje, mano plaukai labai sausi... unsure.gif

propaguojam, nes lb verta thumbup.gif siaip visos tos zoles( dilgeles, ajerai, varnalesos, azuolo zieve) siek tiek sausina (na kam siek tiek, kam daugiau), todel dazniausiai dar ilasinu glicerino is AN. Su dilgelem dar taip darau: isipilu i tuscia hidrolato buteliuka, ir saknis gausiai ispurskiu ir pamasazuoju, jei lieka, tai dar perlieju nuo saknu. Ir sie nuoviru "gaminimai"visai nedaug laiko uzima, o pradziu maniau kitaip smile.gif tiesa, perku vsika vaistinese. Ir dar: nereikia virti visu siu zolynu, uztenka uzplikyti karstu undeniu ax.gif
Atsakyti