Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 08 04, 00:39)
ernesin, berods esi naudojusi argitali su naslaitem?gal gali paluginti visus sios firmos isbandytus kremukus? 4u.gif

Naudojau varnalėšų, dabar naudoju našlaičių ir tik šiandien išbandžiau ežiuolės, šiaip man jie visi faini kaip kremai, tik varnalėšų toks smirdukas biggrin.gif, našlaičių toks daugiau drėkinantis ir lengvesnis, o apie ežiuolių dar sunku ką sakyti, bet įtariu draugausime smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 03, 01:36)
tai gal pakeite sudeti - as skaiciau straipsni rasyta pries pora metu.

Nepaliksiu aš to kondicionieriaus dabar ramybėje biggrin.gif : kuris ingridientas jūsų nuomone daro plaukus tokius velniškai slidžius? smile.gif
Atsakyti
Nuotrauka is albumo ismeciau, o ji pasirodo dar ilgai rodesi kazkodel smile.gif
Nu, bet uztai daug palaikymo sulaukem 4u.gif Aciu 4u.gif

baltagėlė, smagu, kad as kaip paskata pasitarnavau bigsmile.gif hihihi.gif


QUOTE(rutuk @ 2010 08 03, 18:15)
Niekaip nesuprantu kodel nepatenkinta savom kasom  g.gif

Ir papasakosiu siandienos "isgyvenimus"  lotuliukas.gif 


nes jie labai suprasteje lyginant su anksciau buvusiais (maziau blizga, ne taip sveikai atrodo, ypac galai). as vis dar isitikinus, kad as pati kalta, kaip jau ne karta rasiau...

kokios tautybes tos koleges? smile.gif o ka cia per geliukas nuo melasmos? gal jau ir poveikis yra ? wink.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 03, 19:50)
Gal kuri dar netingė pakartoti to kondicionieriaus receptą (kiek ko reikia)? blush2.gif


kiek ko reikia priklausys nuo tavo plauku wink.gif
pagr ingridientus parasiau. o ju kieki ir visus papildomus buvau susideliojus pagal savo plauku tipa, kondic naudojimo daznuma ir kt parametrus.

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 03, 20:06)
DG, gražuolės ir nesiginčyk wub.gif

Noriu didelių plaukų, niekaip iki galo neatgaunu tokių, kokie buvo prieš porą metų verysad.gif

4u.gif biggrin.gif

o kas plaukams atsitiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 04 rugpjūčio 2010 - 00:38
QUOTE(Babi* @ 2010 08 03, 21:50)
DG, tiek tavo, tiek dukrytės plaukai labai gražūs thumbup.gif  Gal kuri dar netingė pakartoti to kondicionieriaus receptą (kiek ko reikia)? blush2.gif


Čia 23 žinutė

QUOTE(sher @ 2010 08 03, 21:51)
o dabar tiesiog nupirkau rozmarinu ea ir ilasinu jo i purskala plaukams, kuri pati sumaisau tam kartui is akies visko smile.gif


Iš ko maišei purškalą? 4u.gif Jis šaknims ar ir per visą ilgį? ax.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 03, 22:32)
Kiek pamenu, atsiliepimai išties buvo tokie, kad dilgėlės smirdi nepalyginamai nemaloniau nei mišinys.


drinks_cheers.gif Taip ir yra. Turėjau dilgėlių, poveikis patiko, bet jau kvapas doh.gif Dabar turiu ir tą kitą mišinį, bet ko tai stovi užmirštas, tai šito kvapas normalesnis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 04 rugpjūčio 2010 - 07:27
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 04, 01:26)
o kas plaukams atsitiko?


Metus laiko slinko nuo vidinių išgyvenimų, kol taip va ir liko mažesnis kiekis sad.gif Ir šiaip nebekrenta garbanos taip gausiai ir gražiai kaip anksčiau... Tai stengiuosi periodiškai šaknis pastiprinti, kad bent kiek atsigautų. Jau pagerėjo nei buvo blogiausiu momentu, bet dar nesu patenkinta. Na, artimiausiu metu eisiu kirptis po pusmečio pertraukos (nebuvo poreikio, normaliai plaukai laikėsi), maža gal suras naujų plaukų kirpėja biggrin.gif Galėtų....

Ai, gi dar sėdžiu šviežiai litrą medetkų ant galvos susipylus, laukiu kas dabar bus biggrin.gif Specialiai nedėjau kondicionieriaus. Vistik Laveros mangų yra tooks sunkus doh.gif Tai pradėjau po lašą tepti tik ant pačių pačių galiukų (per kelis cm nuo plaukų apačios). Plaukams apdžiūvus jau matau, kad šiandien jie bus dideli thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 04 rugpjūčio 2010 - 07:49

Iš ko maišei purškalą? 4u.gif Jis šaknims ar ir per visą ilgį? ax.gif

maisau saknims, labai paprastai, i buteliuka nuo hidrolato tuscia ipilu truputi hidrolato kokio turiu ar aloe geli gal dar galima, ten ilasinu rozmarinu ea, silko is AZ, soju proteinu, kartais silikono is AZ truputi idedu, dar kartais fitokeratinu iberiu, visko is akies po truputi kad tam kartui smile.gif sukratau ir ispurskiu saknis smile.gif del slinkimo nu nezinau ar padeda dar, bet plaukai tokie papure buna, gal ir ne taip riebaluojasi greitai smile.gif
Atsakyti
na va praleidau plaukuciu nuotraukytes smile.gif o kaip jus plaukus tais nuovirais skalaujat tieiog po plovimo perliejat, ir kokio stiprumo nuovira darytis turiu prisidziovinus, pipirmetes, dilgeliu, melisos, tai galvoju kokio stiprumo ant litro daryti
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 08 03, 21:37)
Ar šie du moliai labai skiriasi?

pirmą kartą darysiuosi naminę kaukę, todėl kolkas produktų jokių neturiu. Pirmiausia noriu sužinoti kokių reikia, o tada jau įsigysiu ir išbandysiu  4u.gif


mano galva, tai juodasis molis yra stipresnis už raudonąjį. O pats stipriausias iš eko parduotuvėse parduodamų - žaliasis molis. Jo poveikis tikrai matomas. Tuo tarpu juodojo molio, išskyrus rusiškus iš Drogo, eko parduotuvėse niekad neteko matyti. O ir skaityti neteko, kur jis kasamas ir kokia jo būtų kosmetinė/gydomoji vertė.

čia gali plačiau pasiskaityti, koks turi būti kokybiškas molis - paaiškės, kodėl tą juodąjį sunku įvertinti:

Kaip atskirti veiksmingą gydomąjį molį nuo to, kuris nėra aktyvuotas?

Yra tikslus prietaisas, kuris nustato oligoelementų skaičių, kurį išskiria 100 g molio. Matavimų vienetas – miliekvivalentų skaičius100 g molio (meq/100 g). Naudojant molį būtina pasidomėti šiuo parametru. Rinkoje siūloma įvairiausių molio rūšių, kurios skelbiamos turinčios gydomųjų savybių, bet kurios iš tikrųjų yra tik paprastas molis, nepasižymintis jokiomis gydomosiomis savybėmis (tokį molį stengiasi į rinką prastumti ne labai sąžiningi gamintojai). Vienintelė tokio molio savybė – kad jis lengvai sugeria medžiagas, bet lygiai taip pat lengvai sugerti gali ir medvilnės skiautelė. Jeigu ant pakuotės nenurodytas meq/100g parametras, tikėtina, kad tai paprastas „keraminis“ molis...


visi ingredientai, kuriuos anksčiau išvardinau - tinka. Nuovirai, hidrolatai (koks hamamelių), mineralinis, jogurtas yra tinkami. Dėl alyvuogių aliejaus, tai pasiūliau tai, ką gali potencialiai turėti virtuvėje. Šiaip riebiai odai tinka simondsijų, lazdyno riešutų, marulų aliejus etc, bet vėl gi - neaišku, kiek planuoji naudoti aliejų ir kiek jiems esi nusiteikusi skirti investicijų. Dėl drėgmės odai dar gerai būtų į tokią kaukę augalinio glicerino (ne sintetinio iš vaistinės) įlašinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 03, 20:54)
Antras labai užstrigęs dalykas buvo straipsnyje apie danų mokslininkų vykdomą tyrimą, kodėl dabartiniai vaikai bręsta anksčiau. Be daugybės kitų versijų ir teorijų, įtariami yra lytinius hormonus pamėgdžiojantys ftalatai. Be to, tokį patį "pamėgdžiojimą" atlieka ir kai kurie natūralūs junginiai, pavyzdžiui, soja, arbatmedis ir levandos. Pastarieji du ypač nepageidaujamą poveikį turėjo berniukams.

Neramu ir man pasidarė...Aš saviškiams tarzanams vis įgėlimus, įkandimus, žaizdeles tai arbatmedžių, tai levandų EA pateplioju. Mažiukas neramiai miegodavo tai kambaryje levandos pagarindavau, į vonelę lašelį pildavau. Dabar nežinau... unsure.gif

QUOTE(sher @ 2010 08 04, 07:57)
i buteliuka nuo hidrolato tuscia ipilu truputi hidrolato kokio turiu ar aloe geli gal dar galima, ten ilasinu rozmarinu ea, silko is AZ, soju proteinu, kartais silikono is AZ truputi idedu, dar kartais fitokeratinu iberiu, visko is akies po truputi kad tam kartui smile.gif sukratau ir ispurskiu saknis smile.gif

Klausiau AN temoje, bet ir čia klausimą atkelsiu ax.gif
Dar reikia patarimų ax.gif Ar pantenolis tirpsta vandenyje? O fitokeratinai? Labai pamėgau plaukams daryti įvairias namines kaukes ir tepti aliejus, po plovimo visada skalauju žolių nuovirais. Tai kaip man geriausia panaudoti pantenolį ir fitokeratinus? g.gif Ar į kaukes (bet jos nusiplaus) ar į nuovirus (jie lieka ant plaukų)?Kuris pvz geriau būtų su aliejais , gal pantenolis? Dar turiu ir jūros šilko, tai tas tikrai bus tik į nuovirus dedamas, tipsta vandeny, tai jokių problemų rolleyes.gif Patarkit 4u.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 04, 08:16)
o kaip jus plaukus tais nuovirais skalaujat tieiog po plovimo perliejat, ir kokio stiprumo nuovira darytis

Taip po plovimo tiesiog perpilu plaukus nuoviru mirksiukas.gif
Aš pilu maždaug 500-700 ml vandens, užverdu ir dedu po šaukštelį nekupina varnalėšų ir ajerų ir kokį kupiną šaukštą dilgėlių. Jei darau tik dilgėlių, tai tada jų dedu 2-3 šaukštus. Jei yra kokia problema, pvz slenka plaukai, tai varnalėšų dėti daugiau galima ir ne tik perlieti plaukus reiktų , bet ir įtrinti nuovirų šaknis. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 04 rugpjūčio 2010 - 09:14
Sveikos mirksiukas.gif Satura, kalbėjote apie žalią molį, kaip apie stipriausią eko molį, o kur jo būtų galima įsigyti? ax.gif Pvz., Argital žaliasis molis būtų tinkamas pasirinkimas? ax.gif Nes kvapų namuose, tai nemačiau, kad tokio būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 08 04, 09:18)
Pvz., Argital žaliasis molis būtų tinkamas pasirinkimas?  ax.gif  Nes kvapų namuose, tai nemačiau, kad tokio būtų g.gif


į mane prašom "tu" mirksiukas.gif

tinkamas, jis kokybiškas. Aš žaliąjį molį kažkaip vis Ciel d'Azuro'o iš Nimfali nusiperku smile.gif O KN taip, tik rasulo molio turi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 14:48)
įdomiai  4u.gif Gal su tiek procentų ir man būtų neblogai, nes kai daugiau jogurto, tai labai nepatinka smile.gif

Pabandyk, gal patiks 4u.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 03, 20:47)
Weledos rozmarinu?

Aš jau keletą kartų po plovimo naudojau Weledos rozmarinų vandenį, tai plaukai papurę, ilgiau nesiriebaluoja. Beto galvos odai daug ir nereikia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 04, 09:28)
tinkamas, jis kokybiškas. Aš žaliąjį molį kažkaip vis Ciel d'Azuro'o iš Nimfali nusiperku smile.gif

Be priežasties ar tiesiog labiau patinka poveikiu? 4u.gif Maniškis Ciel dazur į pabaigą, kaip tik galvoju Argital imti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 04 rugpjūčio 2010 - 09:38
Supratau, ačiū mirksiukas.gif 4u.gif Taip rasulo molio turiu, bet jau pradedu mąstyti kuo jį pakeisti reikės kai baigsiu, kažkaip netaupiai jis man naudojasi blush2.gif Nors šiaip tai patinka jis man, gal reikės ir kartoti wub.gif Toks švelnus, bet kartu bent jau man tai ir gan giliai valantis, iš karto plika akimi matyti, po kaukės, kad oda švelnesnė, ir tokia švari, net stebėjausi, paskaičiusi, kad kitoms po rasulo molio nesimato odos prasivalymo g.gif Tai dabar dar perskaičiau Satura, tavo atsiliepimą apie žalią molį, ir iškart pradėjau galvoti jeigu rasulas bent man daro stebuklus, gal žaliasis molis padarytų dar didesnius bigsmile.gif
Atsakyti