Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Aš tai dar ateinu pasidalinti keliomis perskaitytomis mintimis - iš dalies tai susiję su mūsų naudojamomis priemonėmis, su grožiu ir sveikata smile.gif Tiesiog pasirodė labai įdomios mintys, be to, panašu, kad paremtos rimtais tyrimais (aišku, čia jau galvos neguldau ir patikrinti negaliu... unsure.gif ).
Pirma, dėl saulės žalos ir naudos. Daug kas vengia saulės, nes ji sukelia odos vėžį. Tačiau saulės trūkumas sukelia vitamino D trūkumą organizme (su maistu jo gauname labai nedaug, ypač jei pamirštame žuvį), o tai lemia kitus susirgimus unsure.gif Pastebėta, kad saulės perteklius yra odos vėžio rizikos veiksnys, o jos trūkumas - krūties vėžio rizikos veiksnys. Todėl saulės visgi reikia, aišku, proto ribose smile.gif
Antras labai užstrigęs dalykas buvo straipsnyje apie danų mokslininkų vykdomą tyrimą, kodėl dabartiniai vaikai bręsta anksčiau. Be daugybės kitų versijų ir teorijų, įtariami yra lytinius hormonus pamėgdžiojantys ftalatai. Be to, tokį patį "pamėgdžiojimą" atlieka ir kai kurie natūralūs junginiai, pavyzdžiui, soja, arbatmedis ir levandos. Pastarieji du ypač nepageidaujamą poveikį turėjo berniukams.

Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 03, 20:47)
O kiek smarkiai galima atskiesti?

Dar gal aktyvinti kraujotaka labiau reiktu skalpe?


sakyčiau, tas hidrolatas skiestas būtų labiau ne kaip vaistas, o homeopatinis preparatas, t.y. švelnus vaisto atgarsis. Vistiek veiks smile.gif

viską reikėtų, bet po truputį - plaukus stiprinti reiktų neapkraunant jų labai, saugant 4u.gif

QUOTE(sher @ 2010 08 03, 20:51)
Satura, apie koki cia metu ekstrakta kalbi? smile.gif 


toks ekstraktas:

user posted image

kad ne su melisom, tai aišku, bet šiaip man labai geras:)
Atsakyti
DG, gražuolės ir nesiginčyk wub.gif

Na viskas, išūžėt man ausis su tais nuovirais, einu plikyt medetkų, ryte skalausiu. Noriu didelių plaukų, niekaip iki galo neatgaunu tokių, kokie buvo prieš porą metų verysad.gif

Savaitgalį nusipirkau šlapio šilko 65 ml ir Druide leave-in didelį buteliuką. Pastarąjį lygiai metus naudojau, lengvai apsipurkšdavau kaskart išsiplovus plaukus, na tai kas antrą dieną vidutiniškai. Jau nebegaliu be jo gyventi visai rolleyes.gif O šlapią šilką šįryt bandžiau po dušo, ką tik nušluostytos rankšluočiu odos. Kremas kaip kremas, kitą sykį matyt daugiau drėgmės reikės palikti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 03 rugpjūčio 2010 - 21:07
Išmėginau išgirtą Druide kūno losjoną ir net nežinau, kokį čia atsiliepimą parašyt dabar. Kvapas labai nepatinka, primena bičių pikį, o dar ilgai išlieka ant odos doh.gif Pats losjonas visai nieko, ant šlapios odos tikrai maloniai tepasi ir jaučiasi, kad neblogai padrėkina smile.gif Bet už pilną kainą jo veikiausiai nepirkčiau ax.gif Aišku, dar naudojau tik du kartus, gal nuomonė pasikeis.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 03, 21:47)
Kad tokiu kaip receptu labai jau ir nera, bet ka gali deti smile.gif aisku geriau paderinus poveiki. pavardink ka turi, gal padeciau jei nori. ir kokio efekto labiau tikiesi?
Weledos rozmarinu?


Na aš pirmą kartą bandysiu pasigaminti kažką natūralesnio. Todėl ir norėčiau sužinoti kas labiau tinka. Pačių priemonių dar neturiu, todėl ir laukiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 08 03, 21:11)
Na aš pirmą kartą bandysiu pasigaminti kažką natūralesnio. Todėl ir norėčiau sužinoti kas labiau tinka. Pačių priemonių dar neturiu, todėl ir laukiu patarimų  4u.gif


gal pasisakyk, ką turi ir kokia tavo oda? Iš naminių produktų, tai: raudonąjį molį iki grietinės konsistencijos galima ištirpinti vandenyje/hidrolate/mineraliniame vandenyje/nuovire ar jogurte, kaip keli psl atgal rašė Dovish, jau du puikūs ingredientai. Na ir lašelį alyvuogių aliejaus įlašinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 03, 20:19)
Dažo. Šviesiems manau netiks g.gif

Ajerai-stiprina plaukus, jie geriau auga, blizga, nesišakoja, naikina pleiskanas.
Dilgėlės- stiprina plaukus, stabdo slinkimą,naikina pleiskanas.
Varnalėšos - stiprina plaukų šaknis, stabdo slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą.
Dar skalavimui tinka apyniai, dirviniai asiūkliai, medetkos. Esu ir tuos bandžius.    thumbup.gif  Daug info galima internete rasti  mirksiukas.gif


4u.gif
Einu skaityt daugiau info sv. gugleje, o ryt - i vaistine bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(flixe @ 2010 08 03, 21:11)
Na aš pirmą kartą bandysiu pasigaminti kažką natūralesnio. Todėl ir norėčiau sužinoti kas labiau tinka. Pačių priemonių dar neturiu, todėl ir laukiu patarimų  4u.gif



QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 21:15)
gal pasisakyk, ką turi ir kokia tavo oda? Iš naminių produktų, tai: raudonąjį molį iki grietinės konsistencijos galima ištirpinti vandenyje/hidrolate/mineraliniame vandenyje/nuovire ar jogurte, kaip keli psl atgal rašė Dovish, jau du puikūs ingredientai. Na ir lašelį alyvuogių aliejaus įlašinti smile.gif


Jei jautresne oda, raudonas molis gal per stiprus g.gif Man jis labai buvo sudirgines oda, po vieno tokio pabandymo, as jo ant veido daugiau nebetepu schmoll.gif
Atsakyti
Gal tas ekstraktų mišinys plaukams stiprinti mažiau smirdi nei vien dilgėlių ekstraktas iš Mėtos? blush2.gif Gal kuri bandėt abu ir galėtumėt palyginti?
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2010 08 03, 22:20)
Gal tas ekstraktų mišinys plaukams stiprinti mažiau smirdi nei vien dilgėlių ekstraktas iš Mėtos? blush2.gif  Gal kuri bandėt abu ir galėtumėt palyginti?


Kiek pamenu, atsiliepimai išties buvo tokie, kad dilgėlės smirdi nepalyginamai nemaloniau nei mišinys. Mišinys daugumai pakenčiamas, o kai kam net labai malonus, vasaros pievos dvelksmo pas močiutę kaime biggrin.gif Man asmeniškai normalus tas kvapas, aš jau pripratus, man rodos, prie natūr kosmetikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 22:17)

Jei jautresne oda, raudonas molis gal per stiprus  g.gif  Man jis labai buvo sudirgines oda, po vieno tokio pabandymo, as jo ant veido daugiau nebetepu  schmoll.gif


Nepasakyčiau, kad mano oda jautri, ji daugiau riebi. Esu naudojusi molio kaukių tik pirktinių, man jos visada labai gerai tikdavo odai. smile.gif Nors dauguma iš jų buvo juodojo molio. Ar šie du moliai labai skiriasi?


Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 22:15)
gal pasisakyk, ką turi ir kokia tavo oda? Iš naminių produktų, tai: raudonąjį molį iki grietinės konsistencijos galima ištirpinti vandenyje/hidrolate/mineraliniame vandenyje/nuovire ar jogurte, kaip keli psl atgal rašė Dovish, jau du puikūs ingredientai. Na ir lašelį alyvuogių aliejaus įlašinti smile.gif


Jau minėjau, kad pirmą kartą darysiuosi naminę kaukę, todėl kolkas produktų jokių neturiu. Pirmiausia noriu sužinoti kokių reikia, o tada jau įsigysiu ir išbandysiu 4u.gif O mano oda yra riebi/ mišri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 03, 01:36)
tai gal pakeite sudeti - as skaiciau straipsni rasyta pries pora metu.

bet velgi keista, kodel vienuose kodicionieriuose paliko, o is kitu iseme.. reiktu parasyt ir paklaust.

siaip man jie super nesimpatiski tuo, kad niekur neraso sudeciu. ilgiausi produktu aprasymai (full description) dvieju eiluciu ilgio ir labai bendro pobudzio. turi priezasciu smile.gif

Na to DMDM dabar jame jau nėra, gal tikrai išėmė, žodžiu šitą sunaudojus - nebekartosime 4u.gif

O aš šiandien nusipirkau Argita kremo su ežiuole, jau ir išbandžiau, tai labai malonus šaldantis jausmas, kaip tik iki žiemos bus, nes žiemą tai gal per šaltas biggrin.gif Ir Argitulbo dovanų gavau, tai pirmas įspūdis kad jis man smirda, tikiuosi bent poveikis patiks biggrin.gif
Atsakyti
ernesin, berods esi naudojusi argitali su naslaitem?gal gali paluginti visus sios firmos isbandytus kremukus? 4u.gif
Atsakyti