Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

DG tavo dukrytes plaukuciai man primena vaikyste, tik mano buvo plonesni mirksiukas.gif O jau tavo kasos thumbup.gif Niekaip nesuprantu kodel nepatenkinta savom kasom g.gif

Ir papasakosiu siandienos "isgyvenimus" lotuliukas.gif Sedziu darbe-kabinete, ateina drauge ir sako:- Nu tu man padarei geli paakiams (dariau vandens pagrindu jai ir sau su rugstim, nes taip bendrai nusprendem kad jai melasma), tai gal gali ir krema man padaryt blink.gif Sedi jos sesuo tokiom akim blink.gif Sako o jei tu moki tai ir manes nepamirsk biggrin.gif Nu nustebau, galvoju kas cia per visuotinis susidomejimas naturalumu blink.gif As esu minejus kad naudoju naturalius, esu dovanojus natur priemoniu, bet toks "atsivertimas" ? is kur?
Kol kas atsisakiau pagamint, nes sau darausi tik gelius is alieju ir guaro, bet sirdi kiek pagloste toks pasitikejimas thumbup.gif Gal kada nors...kada nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 03, 19:12)
tik kaip minejau, juose alkoholis ima virsu  smile.gif


tai kas? Nelabai supratau šitą perspėjimą g.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 08 03, 19:15)
bet toks "atsivertimas" ? is kur?


dvi versijos: arba išūžei joms ausis natūralumu, arba pati labai gerai atrodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 19:19)
tai kas? Nelabai supratau šitą perspėjimą  g.gif
dvi versijos: arba išūžei joms ausis natūralumu, arba pati labai gerai atrodai biggrin.gif

ne perspejimas tikrai 4u.gif tik pirmus kartus kai tepiau man griauze pazastis, dabar jau pripratau, sakau pasakysiu, kad gali buti pradzioj mazas diskomfortas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 03, 20:02)
tik pirmus kartus kai tepiau man griauze pazastis, dabar jau pripratau, sakau pasakysiu, kad gali buti pradzioj mazas diskomfortas mirksiukas.gif


nepatikėsiu, kad už laimą labiau 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal turite kokį nors receptą su raudonuoju moliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 19:07)
kai plaukai skilinėja, tai susidaro toks sukietėjimas. Ar tas gumbiukas ilgo plauko gale?

Plauko gale, ir, rodos, kad tame gale, kuris is saknu iskrenta g.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 08 03, 20:15)
As esu minejus kad naudoju naturalius, esu dovanojus natur priemoniu, bet toks "atsivertimas" ? is kur?

Tai tikrai arba l. patiko, arba tiesiog smalsumas ima virsu. Idomu gi pabandyti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(flixe @ 2010 08 03, 21:07)
Merginos, gal turite kokį nors receptą su raudonuoju moliu?  4u.gif

Veido kaukei? Bet ka gali deti, miltelius, kt. moli, alieju kokiu ar glicerino. Aisku reikia maisyti su vandeniu (mineraliniu arba siaip distiliuotu).
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 03, 21:15)
Veido kaukei? Bet ka gali deti, miltelius, kt. moli, alieju kokiu ar glicerino. Aisku reikia maisyti su vandeniu (mineraliniu arba siaip distiliuotu).


Taip, veido kaukei. Matote, todėl ir klausiu, kad nelabai žinau, kas čia geriausiai dera su raudonuoju moliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 18:54)
Azuolo zieve nedazo?

O ajerai, dilgeles ir varnalesos ka plaukams daro? 4u.gif

Dažo. Šviesiems manau netiks g.gif

Ajerai-stiprina plaukus, jie geriau auga, blizga, nesišakoja, naikina pleiskanas.
Dilgėlės- stiprina plaukus, stabdo slinkimą,naikina pleiskanas.
Varnalėšos - stiprina plaukų šaknis, stabdo slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą.
Dar skalavimui tinka apyniai, dirviniai asiūkliai, medetkos. Esu ir tuos bandžius. thumbup.gif Daug info galima internete rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 03, 20:15)
Plauko gale, ir, rodos, kad tame gale, kuris is saknu iskrenta g.gif


Weledos vandenuku masažuoti. Jei nepykina nuo kvapo, galima panaudoti Mėtos ekstraktus - dilgėlių, specialų plaukų stiprinimui. Po pastarojo man akivaizdžiai atsigauna, sustiprėja plaukai. Galima įvairius nuovirus dar darytis, skalauti praskiestu rozmarinų hidrolatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 08 03, 21:18)
Taip, veido kaukei. Matote, todėl ir klausiu, kad nelabai žinau, kas čia geriausiai dera su raudonuoju moliu  blush2.gif

Kad tokiu kaip receptu labai jau ir nera, bet ka gali deti smile.gif aisku geriau paderinus poveiki. pavardink ka turi, gal padeciau jei nori. ir kokio efekto labiau tikiesi?

QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 21:20)
Weledos vandenuku masažuoti. Jei nepykina nuo kvapo, galima panaudoti Mėtos ekstraktus - dilgėlių, specialų plaukų stiprinimui. Po pastarojo man akivaizdžiai atsigauna, sustiprėja plaukai. Galima įvairius nuovirus dar darytis, skalauti praskiestu rozmarinų hidrolatu smile.gif

Weledos rozmarinu?
As gryna rozmarinu hidrolata purksdavau po plovimo, labiau i saknis, bet pristabdziau, nes jau tik ant dugno beliko, reiks nauja pirkti. O kiek smarkiai galima atskiesti? Kad labai nenukentetu poveikis galvoju. unsure.gif Dar gal ilasinti rozmarinu EA, metos. Dilgeliu nuoviru pasidaryti, gal kaip kauke palaikyti saknims su dar kokiais milteliais sumaisius g.gif Ar teisingai mastau? 4u.gif
O del tu kvapu, tai jau atkentesiu irnesakyk.gif , kad tik poveikis butu. Silpni plaukuciai, bet bent augti pradejo, tai grynai reikia stiprybes saknims. Iskesiu jau bet ka, kad tik poveikis butu. thumbup.gif
Dar gal aktyvinti kraujotaka labiau reiktu skalpe?
Atsakyti
DG, tiek tavo, tiek dukrytės plaukai labai gražūs thumbup.gif Gal kuri dar netingė pakartoti to kondicionieriaus receptą (kiek ko reikia)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 21:20)
Weledos vandenuku masažuoti. Jei nepykina nuo kvapo, galima panaudoti Mėtos ekstraktus - dilgėlių, specialų plaukų stiprinimui. Po pastarojo man akivaizdžiai atsigauna, sustiprėja plaukai. Galima įvairius nuovirus dar darytis, skalauti praskiestu rozmarinų hidrolatu smile.gif

Satura, apie koki cia metu ekstrakta kalbi? smile.gif as jau supurskiau pora buteliuku rozmarinu hidrolato saknikms biggrin.gif neskiedziau jo, taip issplovus plaukus ispurksdavau su hidrolatu saknis , slinkimui poveikio nelabai buvo, bet plaukams siaip patinka papure nuo saknu buna smile.gif o dabar tiesiog nupirkau rozmarinu ea ir ilasinu jo i purskala plaukams, kuri pati sumaisau tam kartui is akies visko smile.gif
Atsakyti