Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 15:45)
Turiu klausimą, ar propaguojate plaukų skalavimą nuovirais po plovimo??? Man labai patinka ramunėlių, bet nenoriu, kad plaukas priprastų, norėčiau kuo nors pakeisti karts nuo karto.. Gal esate ką įdomaus atradusios ??  4u.gif Beje, mano plaukai labai sausi... unsure.gif

Aš skalauju plaukus nuovirais ax.gif , bet tokiais etapais-1-2 mėn. skalauju, vėliau aptingstu , po to vėl prisimenu koks tai gėris plaukams ir vėl pradedu. Kadangi pas mus vanduo labai kietas, tai tie nuovirai kaip atgaiva mano plaukams, jie minkštesni, labiau blizga, geriau auga thumb_yello.gif Aišku ne po 1-2 kartų mirksiukas.gif Dažniausiai darau dilgėlių (lengviausia prisirinkti tongue.gif ) arba dilgėlių-ajerų -varnalėšų nuovirus. Kartais dedu ąžuolo žievės. Žodžiu įvairiai, nuo nuotaikos priklauso smile.gif Dėl plaukų sausumo, tai tos žolelės neturėtų sausinti, nors ramunėlės, gal... Juk odą kiek sausina g.gif Jei esat šviesiaplaukė, tai ajerai jums labai tiktų, o ir kvapas thumbup.gif.
kai prieš keletą sav. pamačiau čia Daddygirl plaukus wub.gif , nepraleidžiu nė vieno plovimo be kokios naminės kaukės, aliejuko ir nuoviro biggrin.gif NORIU tokių plaukų, nors žinau, kad tai tik svajonė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 03 rugpjūčio 2010 - 17:22
visai pamirsus buvau ajerus, su ju saknu kasimu rudeni man turbut sunkus atvejis, bet mielai nusipirkciau kokio ekstrakto ir plaukus pasviesinciau ir siaip geris ech...
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 03, 17:20)
visai pamirsus buvau ajerus, su ju saknu kasimu rudeni man turbut sunkus atvejis, bet mielai nusipirkciau kokio ekstrakto

Vaistinėse perku ajerus. Ir prisikasu rudenį, bet kai kasi rodos gana, o kai susidžiovini tai visai nedaug ir man jie greit baigiasi ax.gif . Tada vėl į vaistinę biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, jei jau kazkaip apie plaukus prabilom.
Kad slenka jie man, tai slenka, bet kad man rodos su svoguneliu lens.gif gal pasirodysiu nemoksa, bet nelabai suprantu. toks sukietejimas ties galiuku isslinkusio plauko, nedidukas. tikriausiai ir bus svogunelis mastau.gif Galvoju, gal sunkiai laiko plauku svori g.gif nors maniskiai ploni, bet jau ilgoki. Kaip stiprinti grynai saknis??? Ir efektyviai unsure.gif Baugu darosi jau.
Atsakyti
Sveikos,

kuris aliejus padeda nuo nudegimų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 03, 17:26)
man liko 3 buteliukai, pats skaniausias su kinrozem jau i pabaiga ax.gif


tai kiek laiko naudojai? Kelias savaites? blink.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 03, 17:53)
Merginos, jei jau kazkaip apie plaukus prabilom.
Kad slenka jie man, tai slenka, bet kad man rodos su svoguneliu lens.gif


kai plaukai skilinėja, tai susidaro toks sukietėjimas. Ar tas gumbiukas ilgo plauko gale?

QUOTE(Redgrape @ 2010 08 03, 17:53)
Sveikos,

kuris aliejus padeda nuo nudegimų?  g.gif


kokių?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 19:07)


Prie lygintuvo truputį prikibau doh.gif Galvoju kaip greičiau pūslę užgydyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 18:07)
tai kiek laiko naudojai? Kelias savaites?  blink.gif

na pusantro menesio tikrai, bet kartais net du kart i diena naudojau, ypac karstomis dienomis, kai upeliai varvejo biggrin.gif ir galvoju, kad si menesi tureciau dar uztekt ax.gif o kitus buteliukus ateme seimyna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 02, 22:34)
Manau, kad gal nuo prakaito, man irgi kartais taip buna. Tikrai ne zasies oda drinks_cheers.gif
Pirtis? rolleyes.gif

Tai kad ner salygu pirciai verysad.gif
Ieskosiu kitu budu, dabar bandysiu AHA rugsti atsiskiedus panaudot vakarais, gal kiek pades g.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 08:05)
žinot, man atrodo, kad ir nerealūs karščiai-pirtelės čia veikia. Atsiuntusi buvo man mama nuorodą į straipsnį, kaip karštis keičia organizmą: net hormonai išsiderina, pasikeičia (paaštrėja) reakcijos į vaistus, pačių vaistų elgesys organizme, na ir prasideda neprognozuojami dalykai....

Na taip, keiciantis metu laikui, keiciasi ir odos poreikiai mirksiukas.gif O gal manajai tik gero drekinimo truksta g.gif

QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 03, 17:16)
Aš skalauju plaukus nuovirais  ax.gif  , bet tokiais etapais-1-2 mėn. skalauju, vėliau aptingstu , po to vėl prisimenu koks tai gėris plaukams ir vėl pradedu. Kadangi pas mus vanduo labai kietas, tai tie nuovirai kaip atgaiva mano plaukams, jie minkštesni, labiau blizga, geriau auga thumb_yello.gif Aišku  ne po 1-2 kartų mirksiukas.gif Dažniausiai darau dilgėlių (lengviausia prisirinkti  tongue.gif ) arba dilgėlių-ajerų -varnalėšų nuovirus. Kartais dedu ąžuolo žievės. Žodžiu įvairiai, nuo nuotaikos priklauso smile.gif Dėl plaukų sausumo, tai tos žolelės neturėtų sausinti, nors ramunėlės, gal... Juk odą kiek sausina g.gif Jei esat šviesiaplaukė, tai ajerai jums labai tiktų, o ir kvapas  thumbup.gif.

Turiu ramuneliu, reiks nusipirkt ajeru, ir gal citrinos sulciu palasint pabandyt g.gif kaip manot, a rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 03, 16:31)
Noriu trumpam parodyti savo dukrytes plaukucius  ax.gif As taip dziaugiuosi, kad jie tokie atsigave.. (jau rasiau, man atrodo, padejo aliejines kaukes). Cia kaip tik dar ir isplauti mano sampunu  cool.gif  biggrin.gif

ne, pagrindini vaidmeni, kaip rasiau, atlieka Behentrimonium Methosulphate. O pagerinimai tik papildomai prisideda smile.gif


Labai grazus abieju plaukuciai !!! 4u.gif

QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 03, 17:16)
Aš skalauju plaukus nuovirais  ax.gif  , bet tokiais etapais-1-2 mėn. skalauju, vėliau aptingstu , po to vėl prisimenu koks tai gėris plaukams ir vėl pradedu. Kadangi pas mus vanduo labai kietas, tai tie nuovirai kaip atgaiva mano plaukams, jie minkštesni, labiau blizga, geriau auga thumb_yello.gif Aišku  ne po 1-2 kartų mirksiukas.gif Dažniausiai darau dilgėlių (lengviausia prisirinkti  tongue.gif ) arba dilgėlių-ajerų -varnalėšų nuovirus. Kartais dedu ąžuolo žievės. Žodžiu įvairiai, nuo nuotaikos priklauso smile.gif Dėl plaukų sausumo, tai tos žolelės neturėtų sausinti, nors ramunėlės, gal... Juk odą kiek sausina g.gif Jei esat šviesiaplaukė, tai ajerai jums labai tiktų, o ir kvapas  thumbup.gif.
kai prieš keletą sav. pamačiau čia Daddygirl plaukus wub.gif , nepraleidžiu nė vieno plovimo be kokios naminės kaukės, aliejuko ir nuoviro biggrin.gif NORIU tokių plaukų, nors žinau, kad tai tik svajonė blush2.gif


Taip, mano sviesus plaukai (lietuviskai sviesus lotuliukas.gif ). Ramuneles man ju nesausina, kaip tik labai malonius padaro, ir spalva labai graziai pasviesina ir pagyvina. Azuolo zieve nedazo?
O ajerai, dilgeles ir varnalesos ka plaukams daro? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2010 08 03, 18:17)
Prie lygintuvo truputį prikibau  doh.gif  Galvoju kaip greičiau pūslę užgydyt  unsure.gif


levandos ir arbatmedis, lėk greičiau 4u.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 08 03, 18:17)
ir galvoju, kad si menesi tureciau dar uztekt ax.gif


knieti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 18:57)

tik kaip minejau, juose alkoholis ima virsu smile.gif
Atsakyti