Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 07:05)
sukišus nosį į pakelį tai kvepia panašiai kaip Frankincenso hidrolatas, bet naudojant po kelias ašaras nieko nesuuodžiu  schmoll.gif


keista, raso apie stipru skoni ir kvapa. bet dar raso, kad tik is tam tikru regionu jos tokios..
as tai koncentruociausi i tai, kam jos pagrinde ir naudojamos - kramtymui wink.gif (tu dar pagardinciau ka nors, bet sakai, nenori.. smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 08 03, 05:36)
o kuo depiliuoji?



tik epiliatorium. matyt, oda stora biggrin.gif as galvociau, jei atsiranda spuogeliai, oda jautri ir susidirgina raunant pries plauka. turetu padeti rovimas palei plauka g.gif
Papildyta:
Siandien man didele diena biggrin.gif Pagaliau panaudojau vakar pagaminta kondicioneriu biggrin.gif
Turbut pries puse metu pradejau ruostis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 03 rugpjūčio 2010 - 11:05
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 03, 12:04)
Siandien man didele diena  biggrin.gif Pagaliau panaudojau vakar pagaminta kondicioneriu  biggrin.gif
Turbut pries puse metu pradejau ruostis  doh.gif


Sveikinu thumbup.gif Ir kaip? ax.gif Nekantriai laukiu vakaro, kol išbandysiu savąjį ax.gif Aš irgi gana ilgai ruošiausi, gal ne puse metų, bet panašiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 03 rugpjūčio 2010 - 11:44
Sveikos 4u.gif Šiaip ne taip sugebėjau jus pasivyti...natūralios pleputės biggrin.gif Žiūriu jau ir naujų kabliukų atsirado, gerai, kad mano spintelė dabar užgrūsta ir nieko nereikia, nes sąrašą tuoj būtų galima papildyti doh.gif

Prieš atostogas pasilepinau ir aš pas Elytę...super wub.gif Užtrukau 2 val bigsmile.gif, bet buvo nuostabu, išėjau su drebančiom rankom iš malonumo rolleyes.gif Supratau, kad mano odai labai patinka ir tinka molis+jogurtas+šalavijų ea. Tiesiog nuskaistėja akyse thumbup.gif Ir dar supratau, kad tikrai apsilankysiu biggrin.gif Iš Argital parinkom man našlaičių kremuką, dar gavau dovanu plaukų balzamo, rožių kremuko, argitulbo. Beje, mačiau, kad apie pastąrajį diskotavot. Man ta košelė greitam panaudojimui patinka arba jeigu jaučiu, kad kyla koks nedorėlis tiesiog patepu ta košele ir jį nudžiovina ax.gif Apskritai prieš Elytę apie Argital tik skaičiau jūsų atsiliepimus, tai ši kosmetika kaip ir Dr.Hauschka tikrai sužavėjo, natūralūs kvapai, maloni tekstūra. Planuose yra žalio molio ir prausiklio pirkimas smile.gif

Labai noriu padėkoti mergaitėms už pasidalintas mintis apie Vokietijos eko parduotuvėles 4u.gif Tikrai buvau nustebinta, kai mažam miestelį radau nemažą eko parduotuvėlę, tiek kosmetikos, tiek maisto. Kaip sakant, tikras rojus mūsų būreliui bigsmile.gif Dar mano apsilankymo metu buvo ir nuolaidų, pvz, Weledos rozmarinų šampūnas kainavo 4 eurus. Žodžiu, dėjau dėjau į krepšelį, o MB tik skaičiavo su mašinėle lotuliukas.gif

Po Saturos, DG pasakojimų buvau susižavėjus natūraliom kempinėm. Kroatijoje aptikau tokių kempinių, fainuolės, bet jau kainos-kosminės blink.gif Nekilo ranka už tokį daiktą mokėti virš 50lt doh.gif Čia visur tokios kainos? Kiek lt kainuoja?

Na ir kolkas vienas atsiliepimas:
user posted image
Weleda rožių lengvas veido šveitiklis-prausiklis. Pirkau jį panaudoti kaip veido šveitiklį, būtent norėjau labai švelnaus. Grūdeliai panašaus stamumo kaip ir CC, tik pati konsistencija ne tokia aliejinga ir riebi. Veido oda nušvelnėja, nesausina, beto kvepia lygiai taip pat kaip ir rožių kaukė. Tūbelė nedidelė (vos 30ml), bet man ilgam užteks smile.gif
Apskritai, šveitiklių veidui nenaudoju, bet po apsilankymo pas Elytę, nusprendžiau suteikti jiems šansą. Nors Elytė naudojo Argital šveitiklį, labai švelniais sukamaisiais judesiais, bet užtat jokio grubaus šveitimo nebuvo. Tai man svarbiausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 03, 12:29)
Supratau, kad mano odai labai patinka ir tinka molis+jogurtas+šalavijų ea. Tiesiog nuskaistėja akyse thumbup.gif

Kroatijoje aptikau tokių kempinių, fainuolės, bet jau kainos-kosminės blink.gif Nekilo ranka už tokį daiktą mokėti virš 50lt doh.gif Čia visur tokios kainos? Kiek lt kainuoja?


ar teisingai supratau, kad Elytė tau jogurtą tepė? blink.gif

kainos man užlaužtos atrodo, mes GR už pačias didžiausias apie 28 litus mokėjom, kiek LT nežinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 03 rugpjūčio 2010 - 12:39
Ar galima butu kosmetikoje panaudoti gryna 100 proc. lanolina (sertifikuotas, is uzsienio). Ant bokutes raso, kad galima kosmetikoje naudoti ir pan. Bet nesumastau kaip. Gal kokiu minciu?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 12:39)
ar teisingai supratau, kad Elytė tau jogurtą tepė?  blink.gif

Kodėl taip nustebai? Tepė molį maišytą su jogurtu ir šalavijų ea 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal ką nors konkrečiau žinot apie šitą tušą? Draugė nori pirkti, bet nežinau, kaip ją paprotinti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 03, 13:13)
Kodėl taip nustebai? Tepė molį maišytą su jogurtu ir šalavijų ea 4u.gif


nes tada kyla daugiau kitokių klausimų, į kuriuos įdomūs atsakymai wink.gif Kokį konkrečiai jogurtą, kodėl būtent jį, kokio efekto siekta, kokiomis maždaug proporcijomis ir pan smile.gif

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 03, 13:15)
Mergaitės, gal ką nors konkrečiau žinot apie šitą tušą? Draugė nori pirkti, bet nežinau, kaip ją paprotinti. doh.gif


nuo tikėjimo stebuklais vaistų nėra schmoll.gif Man keistas aliuminis tame tuše. Čia parašyta, kad gali pakenkti ląstelių DNR. Na ir aplamai nemanau, kad metalai kosmetikoje yra pageidautini. Iš Wikipedijos, tokia info daug kur kartojasi:

Aliuminio gauna ir žmogus, jis kaupiamas kasoje, skydliaukėje, kepenyse, blužnyje, inkstuose, kraujyje. Esant pertekliui, sunkėja fosfatų asimiliavimas, mažėja hemoglobino, aliuminio junginiai skatina kraujo krešėjimą, žalingi nervų sistemai, aliuminio dulkės žalingos kvėpavimo takams.

net tomografijos su tokiu tušu atlikti neįmanoma, nes į jį įeina metalas.. Kam sau ieškoti bėdos, nesuprantu g.gif

dar iš čia:

Aliuminis viena svarbiausių priežasčių, dėl ko žmogus suserga Alzheimerio liga, laikoma apsinuodijimas aliuminiu. 1980 metais buvo atliktas tyrimas su 647 darbininkais, daugiau kaip 30 metų išdirbusiais Kanados aukso kasyklose, kur aliuminio dulkių būdavo duodama darbininkams įkvėpti tam, kad jie nesirgtų silikoze (liga, kurią sukelia į kvėpavimo takus patekusios silicio dioksido dalelės). Nustatytas aiškus ryšys tarp aliuminio ir atminties pablogėjimo.

aišku, tai ne dulkės būtų, bet vistiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 03 rugpjūčio 2010 - 13:54
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 13:52)
nes tada kyla daugiau kitokių klausimų, į kuriuos įdomūs atsakymai wink.gif Kokį konkrečiai jogurtą, kodėl būtent jį, kokio efekto siekta, kokiomis maždaug proporcijomis ir pan smile.gif

Na, tiksliai koks jogurtas buvo nepaklausiau, manau, ekologiškas ax.gif Proporcijų paslapčių irgi neklausiau, bet sakė molio daugiau negu jogurto. Jogurtą dėjo būtent dėl drėgmės atstatymo. Apskritai, pamatė, kad mano odai labai patinka, tai kelis kartus per seansą uždėjo šią kaukę. Pagal pojūtį tepant kaukę ant odos sakyčiau, kad didžioji dalis buvo molis, gal 20-30 proc. jogurgto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 03, 14:41)
Pagal pojūtį tepant kaukę ant odos sakyčiau, kad didžioji dalis buvo molis, gal 20-30 proc. jogurgto 4u.gif


įdomiai 4u.gif Gal su tiek procentų ir man būtų neblogai, nes kai daugiau jogurto, tai labai nepatinka smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit pasakyti kur butu galima pasiskaityti naujokei kremu ir kitokio gerio gamyboje kokius nors pradmenis, eiga? Nesinori jusu cia klausinet kaip pirmokei, o klausimu turiu milijona... Gal koks blogas yra, ar tinklalapis, nes google nieko neismeta..
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 08 03, 10:43)
Sveikinu thumbup.gif Ir kaip? ax.gif Nekantriai laukiu vakaro, kol išbandysiu savąjį ax.gif Aš irgi gana ilgai ruošiausi, gal ne puse metų, bet panašiai biggrin.gif


kolkas super.

o man tiek laiko praejo nuo tada, kai deliojaus recepta, kad nebeatsimenu kas kodel ir kam smile.gif tai 'apgraibom' dar pasikoregavau, bet, atrodo, neprasoviau.
Atsakyti