Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 02, 15:44)
Jau taip nuo SM atitrukus buvau, tai turesiu grazaus darbelio jus pasivyti ir visas naujoves suzinoti smile.gif


ką gero nuveikei, patyrei, sužinojai? bigsmile.gif Sveika sugrįžusi, malonu matyti 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 16:31)
as turbut kad smulkinciau ir itraukas daryciau..

tai idomu, kas butu jei jas palaikyt vandeny, gal vel suskystetu? tik kazin ar tai sumazintu ju kibuma biggrin.gif

jei nemegsti kramtyt kaip kramtoma ir nepasiteisins kaukese, gali sunaudot i desertus (pvz turkiskus ledus ar turkish delight pasigamint biggrin.gif)

maniskis neturi tokio kvapo  g.gif turi kazkoki, bet akyciau net silpnesni nei moringa aliejaus. o kokios spalvos? mano geltonas.


idėja - bandysiu šituos variantus, išskyrus maistą 4u.gif O ištraukas kame? Alkoholio pagrindu, aliejuje?? Šiandien kramčiau aš chios ašaras, visai nieko ir vietoje dantų išvalymo smile.gif

na na, taip ir įsivaizduoju save gaminančią liokumą doh.gif lotuliukas.gif

mano irgi gelsvas. Nerandu jo dabar, reiškia, vakar tvarkiausi biggrin.gif Už moringų kvapas silpnesnis, bet kopūstu atsiduoda.... Šiaip tai skirtingi gamintojai, gali būti, kad kvapai varijuoja natūraliai. Man toks papuolė iš AZ smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 17:18)
A ne tu ten kartais buvai išvykusi pagyventi nuo civilizacijos atokiau? mastau.gif  biggrin.gif


ne, ten Dailus kvietkelis civilizacijos atsisakė rolleyes.gif
Atsakyti
HIBISCO Alijosiaus milteliai istirpinti vandeny plius ozkos pieno milteliai istripinti vandeny, viskas sutirstinta ksantanu ir prideta truputis morku fitolio. Man tai nuostabus drekiklis, nieko taip staigiai nuraminancio ir sulyginancio oda iki siol neturejau, zodziu, mano issigelbejimas


O KOKIU SANTYKIU VISKA DARIAI, IR NAUDOJI KAIP PRIEDA AR PRIE KOKIO KREMO AR VIEN TIK JI g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 02, 19:13)
Mat  kaip, na reikes parduotuveje patyrineti geriau sudetis (beje, jo tik Eurokose buna, ar ne?)... Jei sudetis visai nieko, galima prideti paturbinimu  bigsmile.gif Mane tai jo kaina labai vilioja  blush2.gif

Eurokose ir Maximoje jo yra.

QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 20:32)
ne, ten Dailus kvietkelis civilizacijos atsisakė  rolleyes.gif

Ech, susipainiojau vadinasi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 16:49)
Jo tik augalinės sudedamosios dalys užaugintos ekologiškuose ūkiuose, tai jos tik ir  sertifikuotos mano supratimu g.gif
Rašo:"certified organic botanicals, naturally driver - pure vegan - paraben free"
Gal gali visas šias dalis apibūdinti kuo jos blogos tavo manymu? Tame Green Earth tai yra tik tos kur paryškinau, bet apie visas būtų gerai sužinoti 4u.gif

keista. sudetis jie slepia smile.gif, bet vienur iternete radau sudeti su sitom medziagom. o kokia sudeti Tu turi? smile.gif

apie sita produkta kalbam? smile.gif
user posted image

Phenoxyethanol - konservantas, kurio bumas prasidejes, ne kompanijos labai nori uzsirasyti 'be parabenu'. taciau medziaga su labai dideliu klaustuku, dar mazai istirta, o tyrimai, kurie atlikti, rodo, kad ji gali buti tiek pat kensminga kaip parabenai. sertif gaminiuose neleidziama.

Parfum - jau apkalbetas daug smile.gif

Cetrimonium Chloride - man atrodo, irgi neleidziamas sertif gaminiuose kaip toksiskas ir iritantas.

DMDM Hydantoin- konservantas, kuris isskiria formaldehida.

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 02, 17:13)
Alijosiaus milteliai istirpinti vandeny plius ozkos pieno milteliai istripinti vandeny, viskas sutirstinta ksantanu ir prideta truputis morku fitolio. Man tai nuostabus drekiklis, nieko taip staigiai nuraminancio ir sulyginancio oda iki siol neturejau, zodziu, mano issigelbejimas  wub.gif  wub.gif

aciu.
bet galiojimas tokio dalyko tai koks pora dienu? g.gif ar dedi ir konservantus?

QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 18:32)
O ištraukas kame? Alkoholio pagrindu, aliejuje??


aliejuj bandyciau. bet, sakau, niekad nesusigundziau, nes, manau, tai ilgalaikis projektas.

spirite greiciausiai irgi galima.

ar turi ta guma stipru kvapa, kaip raso?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 02 rugpjūčio 2010 - 21:09
QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 19:32)
ką gero nuveikei, patyrei, sužinojai?  bigsmile.gif Sveika sugrįžusi, malonu matyti  4u.gif


4u.gif
Paskutiniu metu kazkaip labai susidraugavau su savim, ta prasme, kad nei oda, nei plaukai nekelia didesniu problemu, gal tiesiog atradau tai, ko reikia, ir supratau, kad universaliu receptu nera, tiesiog reikia save stebeti ir tada supranti, ko per daug ir ko per mazai 4u.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 02, 19:56)
HIBISCO O KOKIU SANTYKIU VISKA DARIAI, IR NAUDOJI KAIP PRIEDA AR PRIE KOKIO KREMO AR VIEN TIK JI g.gif


Alijosiaus tirpala (jei taip galima pavadinti) ir ozkos pieno miletliu tirpala darau lygiom dalim, miltelius pilu is akies, kol spalva vandens pakeicia, o morku fitoli pilu irgi is akies, bet labai nedaug, tik kad vos vos ta geliuka nugeltonintu...
Rytais tepu savos gamybos krema, o ta geliuka pagal poreiki, kai jauciu, kad odai visai patiktu, pvz., prie kompo pasedejus ilgiau ir pan, ir pries einant miegot...

Beje, ar kas gali palyginti KN ir AN morlu fitolius? ar vienodos kokybes jie?

QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 20:12)
Eurokose ir Maximoje jo yra.
Ech, susipainiojau vadinasi hihihi.gif


4u.gif
Ech, kad man taip... juk taip romantiska atrodo atitrukti nuo civilizacijos.... rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 21:08)
aciu.
bet galiojimas tokio dalyko tai koks pora dienu?  g.gif


Na as ji saldytuve laikau, 2-3 savaites laiko, paskui jau smirdukas pasidaro...
Tai ir pasidarau maza kieki, kad speciau sunaudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 22:08)
keista. sudetis jie slepia smile.gif, bet vienur iternete radau sudeti su sitom medziagom. o kokia sudeti Tu turi? smile.gif

apie sita produkta kalbam? smile.gif
user posted image

Mesk čia tą internetinę nuorodą kur radai nes ant buteliuko DMDM Hydantoin nerašo, nors ant kitos rūšies kur dažytiems plaukams gal ir mačiau, nepamenu tiksiai g.gif
Maniškis lygiai toks pat kaip įdėjai foto - šūdžiai jie jei taip bando apgaudinėti, ne mes būsim kad neišsiaiškinsim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 08 02, 20:31)
Na man atsiranda isorinej zasto puseje ir ant dilbio su baltom virsunelem spuogiukai kurie issispaudzia  g.gif  Tai tikrai nera zasies oda  g.gif 
O gal dar zinot kokiu veido valymo budu  g.gif Gal yra dar kokiu super-duper receptu  rolleyes.gif

Manau, kad gal nuo prakaito, man irgi kartais taip buna. Tikrai ne zasies oda drinks_cheers.gif
Pirtis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 20:40)
Mesk čia tą internetinę nuorodą kur radai nes ant buteliuko DMDM Hydantoin nerašo, nors ant kitos rūšies kur dažytiems plaukams gal ir mačiau, nepamenu tiksiai g.gif
Maniškis lygiai toks pat kaip įdėjai foto - šūdžiai jie jei taip bando apgaudinėti, ne mes būsim kad neišsiaiškinsim cool.gif


tai gal pakeite sudeti - as skaiciau straipsni rasyta pries pora metu.

bet velgi keista, kodel vienuose kodicionieriuose paliko, o is kitu iseme.. reiktu parasyt ir paklaust.

siaip man jie super nesimpatiski tuo, kad niekur neraso sudeciu. ilgiausi produktu aprasymai (full description) dvieju eiluciu ilgio ir labai bendro pobudzio. turi priezasciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 03 rugpjūčio 2010 - 00:37
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 23:42)
O as depiliuoju rankas virs 15 metu, nepastebejau spuogeliu jokiu. Baisu ir kalbet, jau buvo atveju, kai virusas buvo pasigautas temoje biggrin.gif

o kuo depiliuoji?
as vis norejau cukraus mase issivirti, bet kad vis neiseina tai neapsikenciau ir praejau epiliatorium. Gal su cukrumi nebutu tu spuogeliu g.gif
tie negerieciai pasimato momentaliai kelios minutes po veiksmo - rausvi guzeliai, o paskui ir pulinukas atsiranda doh.gif jei kas klaus dabar visiem sakysiu, kad alergija rolleyes.gif
Papildyta:
live clean man irgi idomu is pradziu buvo, bet pavarciau paskaiciau ir padejau nekelia pasitikejimo visiskai, tu kuriu geros sudetys butinai jas afisuoja tiek etiketese tiek internete, o jei sudeti sunku rasti beveik garantija, kad nieko gero
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 08 02, 19:31)
Gal yra dar kokiu super-duper receptu  rolleyes.gif


žinot, man atrodo, kad ir nerealūs karščiai-pirtelės čia veikia. Atsiuntusi buvo man mama nuorodą į straipsnį, kaip karštis keičia organizmą: net hormonai išsiderina, pasikeičia (paaštrėja) reakcijos į vaistus, pačių vaistų elgesys organizme, na ir prasideda neprognozuojami dalykai....

jeigu yra aiškių su aiškiu turiniu spuogelių, tai visoms be išimties siūlau susiveikti tų mažyčių adatėlių ir su jomis bandyti atsargiai pašalinti niekadėjus. Ir pirkti tas adatas plastmasėje, o ne senovines sovietines metalines, nes pastarųjų dūriklis yra gerokai didesnis ir dar į plokštumą. Kadangi ne vienai čia sunku rankas suvaldyti, tai tokį būdą naudojant tikrai mažiau žalojama oda smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 21:08)
ar turi ta guma stipru kvapa, kaip raso?


sukišus nosį į pakelį tai kvepia panašiai kaip Frankincenso hidrolatas, bet naudojant po kelias ašaras nieko nesuuodžiu schmoll.gif

QUOTE(Odora @ 2010 08 03, 06:36)
Gal su cukrumi nebutu tu spuogeliu g.gif

tu kuriu geros sudetys butinai jas afisuoja tiek etiketese tiek internete, o jei sudeti sunku rasti beveik garantija, kad nieko gero


cukrus, citrinos rūgštis kiek pastebėjau labai sušvelnina odą, ji mažiau nugramdoma. Bet ar nesusidarys spuogelių, negarantuoju sad.gif

sutinku 100 proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 09:05)
cukrus, citrinos rūgštis kiek pastebėjau labai sušvelnina odą, ji mažiau nugramdoma. Bet ar nesusidarys spuogelių, negarantuoju sad.gif


Man, deja, cukrus padaro tą patį... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 03, 09:17)
Man, deja, cukrus padaro tą patį...  unsure.gif


Na man asmeniškai dėl spuogelių susidarymo yra skirtumas kaip depiliuoti, pvz., su cukrumi jų neatsiranda, tiesa, kalbu apie bikini sritį, bet ji dar jautresnė nei rankos. O rankų aš su cukrumi niekaip nenusidepiliuočiau, nes per ploni plaukeliai, nesugriebia cukrus... ax.gif
Atsakyti