Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 07:00)
žadėta istorija apie dervą. Gal kas mane paprotins, ką ne taip dariau



idomus Tavo eksperimentai.
mane dervos visada zavi, kai pamatau, kokia 20-30 visokiausiu.. rolleyes.gif bet visada atsispiriu pagundai jas pirkti, nes, man atrodo, jos labai ne 'user friendly' biggrin.gif
tai nieko patart, gaila, negaliu, nes neturiu patirties.
as turbut kad smulkinciau ir itraukas daryciau..

sitos asaros is pradziu buna skystos, tik paskui isdziovinamos sauleje.. tai idomu, kas butu jei jas palaikyt vandeny, gal vel suskystetu? tik kazin ar tai sumazintu ju kibuma biggrin.gif
jei nemegsti kramtyt kaip kramtoma ir nepasiteisins kaukese, gali sunaudot i desertus (pvz turkiskus ledus ar turkish delight pasigamint biggrin.gif)

QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 07:55)
brangusis brokolių aliejus. Merginos, stebuklų nebūna. Tikiu, kad jo išeiga maža, tas ir kainoje atsispindi, bet kvapelis jo kopūstiškas, vieno naudoti dėl specifinio kvapo nesinorėtų.... Gerai, kad po šampūno gamybos jo liko mažai



maniskis neturi tokio kvapo g.gif turi kazkoki, bet akyciau net silpnesni nei moringa aliejaus. o kokios spalvos? mano geltonas.

QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 11:47)
tiesa, greitai bus metai mano eksperimentui su bičių pikiu. Pasigaminau jo ištrauką degtinėje ir likau patenkinta. Alkoholis labai nušvelnėjo, įgavo skanų kvapą, naudoju dezinfekcijai. Šiemet tikriausiai vėl gaminsiu

as gaminausi pries kelis metus. patiko naudoti, dar ir dabar siek tiek turiu. bet, o varge, gamybos net prisimint nenoriu biggrin.gif ir nieks neikalbes vel tuo uzsiimt biggrin.gif
gal gera buda zinai? kad visi nudojami indai ir irankiai nenuplaunami neapsinestu doh.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 08 02, 13:32)
Vakar ir aš išsitraukiau aviečių miltelius, prisiskaičius Daddygirl atsiliepimų Nors Daddygirl rašė, kad jai vieni pasirodė per stiprūs savo poveikiu, bet aš vis tik surizikavau ir nusižiūrėjus nuo jos sumaišiau su alijošiaus geliu. Atrodžiau, kaip kokia uogiene išsimozojus O kaip skaniai kvepia  Žodžiu, man tai patiko  Šiek tiek pagriaužė, kur kokių spuogelių būta, bet ryte tos vietos atrodė apgijusios, oda paskaistėjus, tikrai 

Ir pagaliau pasigaminau kondicionierių plaukams (ačiū Rkatytei 4u.gif) pagal kažkada Daddygirl įdėta receptą, kurį čia prareklamavo Rkatyte ax.gif Regis pavyko bigsmile.gif Ryt bandysiu, tikiuosi, kad patiks ax.gif

kaip as myliu tuos miltelius dabar! visas tris rusis smile.gif kaip as galejau gyvent be vaisiu milteliu ir ju kvapu?! lotuliukas.gif mano visos kaukes iki siol dvokdavo, tai dabar as kaifuoju biggrin.gif

thumbup.gif eisiu ir as siandien gamint. PAGALIAU cool.gif tikiuoi bus lengvesnis projektas nei sampunas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 02, 16:44)
Pagal Monikos recepta pasidariau kondicionieriu veidui su ozkos pieno milteliais ir naudoju ji kelis kartus per diena, krema tepu tik ryte. Ir labai susilygino veidas, nebekyla spuogai, tai padariau isvada, kad visi tie nelygumai kilo del dregmes trukumo...  g.gif 

4u.gif Iš ko gaminote? Gal receptuką parašyt galėtumėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 02, 14:44)
SPagal Monikos recepta pasidariau kondicionieriu veidui su ozkos pieno milteliais ir naudoju ji kelis kartus per diena, krema tepu tik ryte.

4u.gif

idomiai ir negirdetai skamba. gal ir cia gali recepta parasyt?
man tie kaubureliai dingo, bet drekinimo reiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 02 rugpjūčio 2010 - 16:41
turiu beda, su epiliatorium depiliavau rankas (zinau zinau bet ne visos ant koju turi, kokius as ant ranku) ir ties alkunes linkiu taip tarpe vidines ir isorines puses susidare tokie kaip spuogeliai artai pulinukai rausvi su balta virsunele, spaudziasi bet tada jau labai sunkiai gyja, stengiuos nejudinti, i iaugusius plaukelius nepanasu, tiesa sakant man kiekviena kart po depiliacijos sitoje vietoje taip buna, del to atidelioju kiek galiu. Kaip juos greiciau uzgydyti ir kas tai galetu buti? g.gif tepiau medetku fitoliu, paskui arbatmedziu, bet neatrodo, kad veiktu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 02, 16:44)
Sveikos  4u.gif

Kaip miela  cia sugrizti  4u.gif 
Ernesin, kuri Live Clean kondicionieriu naudoji, ar tik vienos rusies ju buna? Beje, ar galutinai nusprendete, kad Live Clean produktai tinkami naudoti?  4u.gif

Sveika sugrįžusi 4u.gif A ne tu ten kartais buvai išvykusi pagyventi nuo civilizacijos atokiau? mastau.gif biggrin.gif
Naudojau žalią pakuotę Green Earth gyvinantį, dar yra kelių rūšių tikrai mirksiukas.gif Dėl tinkamumo naudoti nieko nesprendžiau, nes tik pabandyti iš SB paėmiau, sunku man jį įkalbinėti pereiti nuo chemijos prie visiško natūralumo(jo teigimu nemato reikalo mokėti už viską trigubai ir ekologiją laiko mano pamišimu jei taip galima būtų išsireikšti biggrin.gif ), tai man ir čia pasiekimas, kad bent tokį kondicionierių sutiko naudoti.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 16:18)
D
Naudojau žalią pakuotę Green Earth gyvinantį


jis kaip ir sertikuotas, ne? neraso taip ant buteliuko?
bet keista, jei tikrai sertifikuots, nes jame, kaip suprantu yra Cetrimonium Chloride, Polysorbate 60, DMDM Hydantoin, Parfum, Phenoxyethanol..
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 18:40)
jis kaip ir sertikuotas, ne? neraso taip ant buteliuko?

Jo tik augalinės sudedamosios dalys užaugintos ekologiškuose ūkiuose, tai jos tik ir sertifikuotos mano supratimu g.gif
Rašo:"certified organic botanicals, naturally driver - pure vegan - paraben free"

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 18:40)
bet keista, jei tikrai sertifikuots, nes jame, kaip suprantu yra Cetrimonium Chloride, Polysorbate 60, DMDM Hydantoin, Parfum, Phenoxyethanol..

Gal gali visas šias dalis apibūdinti kuo jos blogos tavo manymu? Tame Green Earth tai yra tik tos kur paryškinau, bet apie visas būtų gerai sužinoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 02 rugpjūčio 2010 - 17:50
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 02, 16:39)
idomiai ir negirdetai skamba. gal ir cia gali recepta parasyt?
man tie kaubureliai dingo, bet drekinimo reiktu.


Alijosiaus milteliai istirpinti vandeny plius ozkos pieno milteliai istripinti vandeny, viskas sutirstinta ksantanu ir prideta truputis morku fitolio. Man tai nuostabus drekiklis, nieko taip staigiai nuraminancio ir sulyginancio oda iki siol neturejau, zodziu, mano issigelbejimas wub.gif wub.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 17:18)
Sveika sugrįžusi 4u.gif A ne tu ten kartais buvai išvykusi pagyventi nuo civilizacijos atokiau? mastau.gif  biggrin.gif
Naudojau žalią pakuotę Green Earth gyvinantį, dar yra kelių rūšių tikrai mirksiukas.gif Dėl tinkamumo naudoti nieko nesprendžiau, nes tik pabandyti iš SB paėmiau, sunku man jį įkalbinėti pereiti nuo chemijos prie visiško natūralumo(jo teigimu nemato reikalo mokėti už viską trigubai ir ekologiją laiko mano pamišimu jei taip galima būtų išsireikšti biggrin.gif ), tai man ir čia pasiekimas, kad bent tokį kondicionierių sutiko naudoti.


4u.gif Nea, tikrai ne as, kazka sumaisei smile.gif
Mat kaip, na reikes parduotuveje patyrineti geriau sudetis (beje, jo tik Eurokose buna, ar ne?)... Jei sudetis visai nieko, galima prideti paturbinimu bigsmile.gif Mane tai jo kaina labai vilioja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 08 02, 19:13)
susidaro, bet man kartais susidaro "siaip"  blink.gif

tie "siaip" virs alkuniu isorineje rankos puseje tai gali buti zasies oda, nes i sita jau nebekreipiu demesio, kazkada rodos rasma rase, kad padeda reguliariai pilinguoti ir tepti kuo nors stipriai maitinanciu/drekinanciu
Atsakyti
nebuvau SM keletą dienų ir turėjau gražaus darbelio viską perskaityt, nes gi kaip be naujienų lotuliukas.gif karsta.gif
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 30, 10:23)
Dolphin, ar patiko mangu sampunas? man tai stebuklas. Skalsus, putoja supper, plaukai kaip silkas  wub.gif

Ploviau jau du kartus, tai vakar negalėjau rankų nuo plaukų atitraukt wub.gif Naudojau šį šampūną ir Druide detangling kondiške. Nu efektas super blush2.gif Nemėgstu aš savo natūraliai banguotų plaukų, bet kai taip gražiai susibangavo, net gaila tiesint buvo biggrin.gif
QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 15:44)
Tiesa, vakar plaudama galvą naudojau Live Clean kondocionierių, nepatiko kvapas, nes 99% kad sintetinis, nes ir išdžiuvę plaukai beprotiškai kvepia, gerai kad nors skaniai biggrin.gif  Bet atsiliepimai kaip apie patį kondicionierių labai geri, plaukai šiandien šilkiniai ir purūs, gumytė nesilaiko koks slidumas thumbup.gif

Aš turiu Live Clean šampūną smile.gif na nėr jis labai geras sudėtim, bet plaukai neblogai atrodo smile.gif kvapas tikrai sintetinis.. Todėl aš jį lab retai naudoju ir dabar jau pirksiu Lavera mangus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 02, 18:06)
turiu beda, su epiliatorium depiliavau rankas (zinau zinau bet ne visos ant koju turi, kokius as ant ranku) ir ties alkunes linkiu taip tarpe vidines ir isorines puses susidare tokie kaip spuogeliai artai pulinukai rausvi su balta virsunele, spaudziasi bet tada jau labai sunkiai gyja, stengiuos nejudinti, i iaugusius plaukelius nepanasu, tiesa sakant man kiekviena kart po depiliacijos sitoje vietoje taip buna, del to atidelioju kiek galiu. Kaip juos greiciau uzgydyti ir kas tai galetu buti? g.gif  tepiau medetku fitoliu, paskui arbatmedziu, bet neatrodo, kad veiktu unsure.gif


Aš depiliuoti rankų irgi negaliu. Bet koks "rovimas" sukelia panašius padarinius, kaip kad rašai. Kartais mažiau, kartais daugiau - bet įsitikinau, kad nieko nebus ir to nebedarau smile.gif Aišku, mano atveju galima išvis nieko nedaryti, nes aš šviesiaplaukė, bet jau kai labai užsinoriu, tai tinka tik depiliaciniai kremai, o jokios raunančios priemonės - ne schmoll.gif O kai paskutinį kartą taip buvo (bandžiau ekologišku vašku, maniau, kad gal nebus taip - bet viskas tas pats doh.gif ), tai padėjo levandų ir arbatmedžio bei manukos EA. Per kelias dienas praiena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 02 rugpjūčio 2010 - 19:26
QUOTE(Odora @ 2010 08 02, 18:25)
tie "siaip" virs alkuniu isorineje rankos puseje tai gali buti zasies oda, nes i sita jau nebekreipiu demesio, kazkada rodos rasma rase, kad padeda reguliariai pilinguoti ir tepti kuo nors stipriai maitinanciu/drekinanciu

Na man atsiranda isorinej zasto puseje ir ant dilbio su baltom virsunelem spuogiukai kurie issispaudzia g.gif Tai tikrai nera zasies oda g.gif Ir pastebejau dar viena dalyka, kad grubus sveitimas plonina mano oda ir kartais atsiranda dar daugiau spuogeliu, todel kuno sveitima darau karta savaiteje ir kas 2-4 dienas nusisveiciu su pirstine, kitom dienom tik muilas rolleyes.gif
O gal dar zinot kokiu veido valymo budu g.gif Nuo aliejiniu kaukiu su ricina ir jojoba pradejo spuogai kilt (dariau 3 dienas is eiles, pradejus kilt spuogams - nutraukiau), nuo rasulo ir balto molio kaukiu (kas 3-5 dienas) issausejo oda, o valymo efekto nepastebejau schmoll.gif Gal yra dar kokiu super-duper receptu rolleyes.gif
Atsakyti