Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ashtri @ 2010 07 27, 15:18)
Šitą ne iš vieno žmogaus esu girdėjusi.


As irgi del vandens tai esu girdejusi ir ne karta drinks_cheers.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 27, 16:03)
Kažkada turėjau su gardenijom, buvo mano pirmasis pirkinys iš KN smile.gif Kvapas tai magiškas, bet ne tiek, kad vėl ryžčiausi už 60 ml ~30 Lt mokėti... yra ir vertesnių produktų.


O as ryzciausi ax.gif labai patiko monoi su gardenijom, kai apmazinsiu savo alieju sandeliuka, vel pirksiu ax.gif
Atsakyti
o ka moinoi dave veidukuj,ir kokiai odai tepet smile.gif nes kai skaiciau tai jis kazko ipatingo nedaro tik gal kaip priemone nuo saules ar as klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 27, 16:03)
Kažkada turėjau su gardenijom, buvo mano pirmasis pirkinys iš KN smile.gif Kvapas tai magiškas, bet ne tiek, kad vėl ryžčiausi už 60 ml ~30 Lt mokėti... yra ir vertesnių produktų.

Man po Nerolio kainos, tai cia pigus tas MONOI biggrin.gif ...
Nu bet neroliu negaliu atsidziaugt- as jau ziuriu po kokiu metu favoritus savo turiu, mazdaug viskas atrodytu taip:
1.Nerolio eliksyras
2.DG muilai
3.Makamadiju aliejus( kvapas- griuk negyvas wub.gif )
4.Vaniles fitolis sezamuose
5.Levandu hidrolatas
6.Kokosu aliejus
7.Laveros kokosine duso zele ( tik nepaturejau menesi ir vel noriu doh.gif , nors dabar ir ta Wiledos granatu laaabai patinka )
8. Gintaro pudra, ryziu milteliai- cia del to recepto pilingo, kuri susimakaluoju- man nera geresnio sveitiklio veidui
ir t.t...

O kas visiskai netiko ir nepatiko- hamameliu hidrolatas- tinstu as nuo jo blink.gif ir agurku ekstraktas- niekaip as jo neatrandu, kur galeciau panaudoti... Taip ir stovi spinteleje nenaudojamas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 27 liepos 2010 - 15:54
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 13:26)
Kolkas avietinius. Kokie faini  biggrin.gif

Man irgi avietiniai labai patiko, net labiau negu mango. Nors, aišku, jų paskirtis skirtinga, bet vis tiek aviečių kažkaip labiau "veikiantys" pasirodė. Kokią kaukę dareisi? Nes aš kol kas tik tą avietinę košelę ir teplioju.

QUOTE(Katherina @ 2010 07 27, 15:14)
Nežinau, ką reikės daryti grįžus į Vilnių...  doh.gif

Tai mėgink virintą vandenį arba mineralinį smile.gif Aš jau seniai neprausiu veido su vandentiekio vandeniu, nes paskui galiu odą gabalais lupt, taip nupleiskanoja. Nežinau, kaip MB geria tą vandenį ir jam skanu, man toks geležies jausmas burnoj nuo jo palieka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 27 liepos 2010 - 15:43
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 27, 16:35)
o ka moinoi dave veidukuj,ir kokiai odai tepet smile.gif


Tepiau tik kūnui. Prieš/po deginimosi ir šiaip vietoj kremo po dušo - tai net BMB svaigdavo nuo kvapo blush2.gif

Eliksyrų iš KN neturiu jokių, išvis kažkaip aliejų šiuo metu beveik nebelikę pas mane... Pastaruoju metu investuoju į kojų (nuo-iki) ir plaukų priežiūros priemones. Rudenį reikės grįžti prie veiduko, užsipirkti hidrolatų ir kokį kremą-aliejuką-eliksyrą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 13:26)
Vakar vien ju kauke uzsitepiau, tai net per stipriai veike. Siandien i kauke su kitais priedais imaisiau.


Su kuo šiandien maišei ir kai vakar vien tik su miltukais darei, tai su vandeniu košelę darei? 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 16:40)
8. Gintaro pudra, ryziu milteliai- cia del to recepto pilingo, kuri susimakaluoju- man nera geresnio sveitiklio veidui


Rodos buvai kažkada rašius tą receptą, bet gal galėtum primint 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 27 liepos 2010 - 16:21
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 16:40)
5.Levandu hidrolatas

Papasakok, koki poveiki jauti, gal dar placiau kur naudoji, ne tik po prausimosi purskiesi? smile.gif gal ir man reiktu ji isigyti, kazkaip isivaizduodavau, kad jis toks neutralus, beveik nieko nedarantis, dar kaip tik siandien AN psl. paklaidziojau, pagal aprasyma vel susigundziau doh.gif

QUOTE(Honey @ 2010 07 27, 16:42)
Man irgi avietiniai labai patiko, net labiau negu mango. Nors, aišku, jų paskirtis skirtinga, bet vis tiek aviečių kažkaip labiau "veikiantys" pasirodė. Kokią kaukę dareisi? Nes aš kol kas tik tą avietinę košelę ir teplioju.

Susdomejau tais avieciu milteliais bigsmile.gif kokio poveikio sulauki po tokios, avieciu kaukytes?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 27, 17:19)
Rodos buvai kažkada rašius tą receptą, bet gal galėtum primint 4u.gif

Buvau rasius, bet dabar galutinai istobulinau - man labai tinka ir patinka.
Sudetis: ryziu milteliai, gintaro pudra, makamadiju aliejus, argano aliejus,vaniles fitolis AN, nerolio lasas. Gaunasi tokia prabangiai blizgi mase su tais ryziu grudeliais. As tepu ant veido, pamasazuoju, pavaikstau - man nenukrenta jie, pasidarau slapiau ir po kokiu 10-15 min nupilinguoju veida ir nusisluostau -dangus po makamadiju medziu rolleyes.gif biggrin.gif

QUOTE(Etama @ 2010 07 27, 17:23)
Papasakok, koki poveiki jauti, gal dar placiau kur naudoji, ne tik po prausimosi purskiesi? smile.gif gal ir man reiktu ji isigyti, kazkaip isivaizduodavau, kad jis toks neutralus, beveik nieko nedarantis, dar kaip tik siandien AN psl. paklaidziojau, pagal aprasyma vel susigundziau doh.gif
Susdomejau tais avieciu milteliais bigsmile.gif kokio poveikio sulauki po tokios, avieciu kaukytes?

As nejauciu jokio poveikio nei vieno hidrolato smile.gif , kol i ji nebuna ilasina keli lasai glicerino. Man pati pirmaji karta Monika padare taip ir viskas- labai tiko ir patiko.Poveikis -man kvapas laukiniu levandu yra nuostabus ( nors daugelis nemegsta) , drekina, atpalaiduoja mintis smile.gif , as purskiau labai ilgai veida vien juo- nieko nereikejo, jokiu kremu po to ar eliksyru- nei trauke, nei kas blogo daresi. Siuo metu jau esu ji baigusi, bet tikrai gyvenime dar noresiu ne karta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 27 liepos 2010 - 16:45
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 16:40)
1.Nerolio eliksyras
3.Makamadiju aliejus( kvapas- griuk negyvas  wub.gif  )
4.Vaniles fitolis sezamuose
8. Gintaro pudra, ryziu milteliai- cia del to recepto pilingo, kuri susimakaluoju- man nera geresnio sveitiklio veidui
ir t.t...



Diva, o kur perkat savo favoritus, gal galetumet surasyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zukauskaite: 27 liepos 2010 - 17:04
QUOTE(Honey @ 2010 07 27, 16:42)
Man irgi avietiniai labai patiko, net labiau negu mango. Nors, aišku, jų paskirtis skirtinga, bet vis tiek aviečių kažkaip labiau "veikiantys" pasirodė. Kokią kaukę dareisi? Nes aš kol kas tik tą avietinę košelę ir teplioju.
Tai mėgink virintą vandenį arba mineralinį smile.gif Aš jau seniai neprausiu veido su vandentiekio vandeniu, nes paskui galiu odą gabalais lupt, taip nupleiskanoja. Nežinau, kaip MB geria tą vandenį ir jam skanu, man toks geležies jausmas burnoj nuo jo palieka smile.gif

Žinokit bandžiau ir taip, net į sporto klubą nešdavausi du butelius vandens, vieną gėrimui, kitą veidui - įdomiai turėjau atrodyti biggrin.gif bet vis tiek neina taip išsisaugoti... Nors vis tiek teks grįžti prie to vargo, kad tik geriau būtų su veidu, nes dėl tų spuogų tai puse gyvenimo džiaugsmo dingsta doh.gif aišku, tokios čia bėdos, kol nėra didesnių, bet kiekvienai turbūt suprantama, koks džiaugsmas atsikelti kas rytą vis su nauju "gražuoliu", geru guzu kur ant veido...
Diva smile.gif gerą mintį pametėjo, gal paviešinam savo TOP 5-tukus, 10 -tukus ar pan., geriausių natūralių priemonių, išbandytų savo kailiu, plaukais ir t.t.? ax.gif
O aš dar pasiguosiu, nes daugiau nelabai kas supranta biggrin.gif neseniai tvarkė mano PC, buvau sudėjusį į vieną didelį aplankalą viską, ką BŪTINA palikti kompiuteryje, perrašant windows'us ir ką jūs manote... Viskas liko išskyrus mano gausybę failų su susisteminta informacija iš gausybės senų ir naujų NKG temų, kai susivokiau, kad nieko nebeturiu - ašaros susitvenkė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 17:43)
as purskiau labai ilgai veida vien juo- nieko nereikejo, jokiu kremu po to ar eliksyru- nei trauke, nei kas blogo daresi. Siuo metu jau esu ji baigusi, bet tikrai gyvenime dar noresiu ne karta...

Sugundei wacko.gif , reiks pirkti biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Zukauskaite @ 2010 07 27, 18:03)
Diva, o kur perkat savo favoritus, gal galetumet surasyt.

Nezinau kokia potekste sio kl., ar apskritai nezinai kur isigyti, ar domina is kur butent ji perka savo megiamiausius dalykus (kokybes atzvilgiu ar pan.), bet siaip 3 ir 4 yra AN, 1 yra KN, o 8-gintaro pudra pati pirkau astrominerologijos centre; del ryziu, tai nezinau kur isigyti, gal AZ
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 27, 10:59)
ar kas naudojate obrey organics priemones veidui, nenoreciau padovanoti kokios visuotinai pasmerktos nesamones biggrin.gif

Turiu nusipirkusi rinkinuką sausai odai, toks keistokas jis man, tonikas baisiai limpantis, kremas prie riebesnių, bet pusė velnio, prausiklis toks švelnus(užskaitau), o kaukės dar nebandžiau.
Atsakyti