Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 08:17)
ernesin, paprastą molį sumaišius pastebiu bent efektą - valo, atgaivina, o šitos paruoštos kaukės man abi per švelnios, per silpnos. Jei laikyčiau vienas, nežinau, ar pamatyčiau kokių nors pokyčių smile.gif


O as ir nuo Argiltub'o pastebiu ta valomaji, atgaivinamaji efekta g.gif ax.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 09:55)
dar dėl patikimų indelių, tiesa, plastmasinių. Maximose po 6 litus yra puikūs tokių kelioninių indelių rinkinukai, tinkami neštis į lėktuvą. Šampūniniai man per minkšti, palyginus su Druide miniukais, bet lūpdažiniai super sandarūs ir neprabėgantys. Kas ieškot tokiems atsipylimams - liuks variantas wink.gif


O kurioj vietoj tu indeliu ieskoti? ax.gif Kazkur prie kosmetikos priemoniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 08 02, 13:16)
O kurioj vietoj tu indeliu ieskoti? ax.gif Kazkur prie kosmetikos priemoniu? g.gif


taip, kur dantų pastos, šampūnai. Aš tokį rinkinį pirkau dviejų iksų Maximoje. O ar yra visai mažose, tai ir nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 10:00)
nusipirkau KN Chios ašarų.

Kaip skonis ir apskritai jausmas kramtant? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2010 08 02, 13:22)
Kaip skonis ir apskritai jausmas kramtant? bigsmile.gif


palyginti su kramtomomis, tai faktiškai beskonė. Ir jei paprastos nekramtant burnoje išskysta, tai šita, toks jausmas, kad atvirkščiai - pakietėja. Jausmas, kad sunkiau kramtosi. O išsikramto į baltą įprasto vaizdo kramtomą gumą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 02 rugpjūčio 2010 - 13:25
QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 13:51)
Jau antrą kart gundai šiuo sviestmedžiu, jaučiu po trečio neatsispirsiu biggrin.gif


man panašu, kad aš to paprasto net nebepirksiu niekad daugiau. Kam kankintis dėl kvapo ir kietumo, jei šitas bet kam ir viskam tinka? Bet likimo ironija - ano kietojo dar yra kokie 200 gr, o šito - ant indo dugno atsargai biggrin.gif
Atsakyti
Satura, 4u.gif už pasidalijimą savo visokeriopa patirtimi su natūraliom priemonėm ir dar su geros nuotaikos doze thumbup.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 01, 22:45)
tu žinai, manau, kad dėl to, jog nemažai jo tepu - jau aiškiai matosi, kaip nusinaudojo. Nes bemozojant jis man net baltas tampa, o paskui susigeria. Tai pabandyk tiesiog sausesnėms vietoms jo dėti daugiau wink.gif[/i]


Jau ruošiausi palikt ir aš atsiliepimą apie išbandytą šlapią šilką, gerai, kad parašei, bandysiu tept daugiau, galbūt tikrai didesnį įspūdį paliks ax.gif Nes aš taip taupiai, tik būtinai ant drėgno kūno pagal Diva:) rekomendacijas tepiau, tai oda taip, lieka tokia švelni, bet pagal daugumos atsiliepimus supratau, kad ji turėtų būti kur kas švelnesnė ax.gif

Vakar ir aš išsitraukiau aviečių miltelius, prisiskaičius Daddygirl atsiliepimų ax.gif Nors Daddygirl rašė, kad jai vieni pasirodė per stiprūs savo poveikiu, bet aš vis tik surizikavau ir nusižiūrėjus nuo jos sumaišiau su alijošiaus geliu. Atrodžiau, kaip kokia uogiene išsimozojus biggrin.gif O kaip skaniai kvepia wub.gif Žodžiu, man tai patiko ax.gif Šiek tiek pagriaužė, kur kokių spuogelių būta, bet ryte tos vietos atrodė apgijusios, oda paskaistėjus, tikrai thumbup.gif

Ir pagaliau pasigaminau kondicionierių plaukams (ačiū Rkatytei 4u.gif) pagal kažkada Daddygirl įdėta receptą, kurį čia prareklamavo Rkatyte ax.gif Regis pavyko bigsmile.gif Ryt bandysiu, tikiuosi, kad patiks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 02 rugpjūčio 2010 - 14:40
QUOTE(agnuta @ 2010 08 02, 14:32)
Nes aš taip taupiai, tik būtinai ant drėgno kūno pagal Diva:) rekomendacijas tepiau, tai oda taip, lieka tokia švelni, bet pagal daugumos atsiliepimus supratau, kad ji turėtų būti kur kas švelnesnė ax.gif


pamąsčiau, kad aš ant nusausintos odos vis tepiau, ne ant drėgnos. Kvapas nieko, "skiesti" jo nebūtina biggrin.gif Kiek tau išsilaiko drėgmė, švelnumas? Man tikrai kad visą parą thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, vakar plaudama galvą naudojau Live Clean kondocionierių, nepatiko kvapas, nes 99% kad sintetinis, nes ir išdžiuvę plaukai beprotiškai kvepia, gerai kad nors skaniai biggrin.gif Bet atsiliepimai kaip apie patį kondicionierių labai geri, plaukai šiandien šilkiniai ir purūs, gumytė nesilaiko koks slidumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 15:33)
Jei pasiteisins, būtinai pasidalink čia 4u.gif


Būtinai mirksiukas.gif Pasidalinsiu net jeigu ir nepasiteisins biggrin.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 15:36)
pamąsčiau, kad aš ant nusausintos odos vis tepiau, ne ant drėgnos. Kvapas nieko, "skiesti" jo nebūtina biggrin.gif Kiek tau išsilaiko drėgmė, švelnumas? Man tikrai kad visą parą  thumbup.gif


Panašiai ir man tas švelnumas išsilaiko, tik kitą dieną gal kiek mažiau, bet tikrai jaučiasi. Reiks išbandyt ir ant sausos odos tada, nors man jo kvapas iš buteliuko gal ir nelabai, bet reik bandyt tept ir žiūrėt. Bet bendrai tai gal nei vienas anskčiau turėtas pienelis nepalikdavo tokios švelnios padrėkintos odos kaip šis, nors įsivaizdavau pagal atsiliepimus dar didesnį švelnumą biggrin.gif Bet dar paeksperimentuosiu smile.gif
Atsakyti
Ačiū Summer In Paris, Daddygirl ir Nidulia už atsakymus dėl Laveros šampūno 4u.gif mirksiukas.gif Bet greitu metu jo neturėsiu unsure.gif Nu nebent kils pagunda dar internetu užsisakyti, kažkaip turėjau slaptą viltį, kad Laveros šampūnų turės "Sveikatos krautuvėlė", įsikūrusi Kaune, Urme, nes buvo forume rašyta, kad jie turi Laveros gaminių g.gif Taigi nusiunčiau jiems elektroninį laišką, tikėdamasi gauti džiugių žinių, bet atsakymas buvo, jog Laveros šampūnų jie deja neturi, tačiau gali pasiūlyti įsigyti Argital, Urtekram, Weleda ekologiškų šampūnų unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kaip miela cia sugrizti 4u.gif Jau taip nuo SM atitrukus buvau, tai turesiu grazaus darbelio jus pasivyti ir visas naujoves suzinoti smile.gif
Maciau viena akim, kad apie baltus spuogelius, kurie neissispaudzia, ir kauburelius kalbejot. Man jie susitvarke naudojant veidui tik mineralini vandeni ( su krano vandeniu net neprisilieciu prie veido), ir drekinant veida. Pagal Monikos recepta pasidariau kondicionieriu veidui su ozkos pieno milteliais ir naudoju ji kelis kartus per diena, krema tepu tik ryte. Ir labai susilygino veidas, nebekyla spuogai, tai padariau isvada, kad visi tie nelygumai kilo del dregmes trukumo... g.gif
Ernesin, kuri Live Clean kondicionieriu naudoji, ar tik vienos rusies ju buna? Beje, ar galutinai nusprendete, kad Live Clean produktai tinkami naudoti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 02 rugpjūčio 2010 - 15:44
QUOTE(ernesin @ 2010 08 02, 15:44)
Tiesa, vakar plaudama galvą naudojau Live Clean kondocionierių, nepatiko kvapas, nes 99% kad sintetinis, nes ir išdžiuvę plaukai beprotiškai kvepia, gerai kad nors skaniai biggrin.gif  Bet atsiliepimai kaip apie patį kondicionierių labai geri, plaukai šiandien šilkiniai ir purūs, gumytė nesilaiko koks slidumas thumbup.gif


Čia kurį naudojai? Ar ten tik vienos rūšies yra...? rolleyes.gif
Oi, žiūriu, su Hibisco susidubliavom biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 02 rugpjūčio 2010 - 16:14