Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 08 01, 22:45)
man įdomu, kaip jis tau veikia? Man jis tik kaip bazė, mėginuką turiu, o pilno tai ir nepirkčiau


O kuo nepatiko? Gal gali palyginti su Argital pilingu/kauke? mirksiukas.gif
Atsakyti
ernesin, paprastą molį sumaišius pastebiu bent efektą - valo, atgaivina, o šitos paruoštos kaukės man abi per švelnios, per silpnos. Jei laikyčiau vienas, nežinau, ar pamatyčiau kokių nors pokyčių smile.gif
Atsakyti
žadėta istorija apie dervą. Gal kas mane paprotins, ką ne taip dariau blush2.gif

nusipirkau KN Chios ašarų. Daugiausiai dėl to, kad planavau kramtyti vietoj kramtomos gumos (spėkit, ar kramčiau reguliariai kasdien doh.gif ) Ačiū Divai:) wub.gif , pasiekė mane grūstuvė, ko gyvenime nesu turėjusi, nusprendžiau pora tokių ašarų pašaldyti kameroje, sutrinti į miltelius ir įmaišyti į veido kaukę.

dariau taip du kartus ir abu kartus naudojau Argitalio molio paruoštukus - scrubą ir Argitubą. Šiaip pritariu, ką apie tą mastiką rašo KN: gaivina, dezinfekuoja odą, ją skaistina. Sutrinti ir į kaukę įmaišyti miltukai man kažkuo alkoholišku kvepėjo, bet dervos yra specifinės, matyt taip ir turi būti.

nesėkmės prasidėjo, kai atėjo laikas pirmąkart kaukę nuo veido nukrapštyti. Pagrindinė masė nusiplovė neblogai, bet aš kai nieko bloga nematau, jei molio ir ant smilkinių papuola, nelabai ir saugojau, kad kaukės ten nepakliūtų. O varge vargeli doh.gif Imu, dervos gabaliukai į plaukus įsikabinę ir niekaip nenusiima doh.gif Bandžiau juos nutirpdyti su Laveros pieneliu (koks tolkas dar šitaip intensyviai po kaukės su pieneliu praustis? biggrin.gif), šukavau su šepečiu, šukom visomis kryptimis ir faktiškai jau mačiau save su irokėzo šukuosena, jei nepasiseks.... Kažkaip iššukavau.

užsispyrimo man netrūksta, tai kitą dieną vėl kartoju tą patį ir bandau padaryti dar geriau. Kadangi man tie dervos milteliai kaukėje lyg lipo į krūvą, gumulavosi, kameroje kelias chios ašaras palaikiau gerokai ilgiau ir vėl sutryniau, įmaišiau į kaukę. Šįsyk, nesėkmės pamokyta, jau dėjausi kibų plaukų lankelį ir saugojau smilkinius.

ir ką jūs sau manot? Iš indėniškų šukuosenų pasvaičiojimų teko persikelti į Paryžių. Tiesiog prisiminiau kažkokį seną literatūros kūrinį, kaip motina ir dukra dėl vieno vyro simpatijų konkuravo. Dukra - jaunyste ir šviežumu, o motina - įtaikymu į to meto grožio standartus, nes rašytojas rašė, kad ji skuto veidą, kad ant jo nebūtų nė plaukelio ir jis iš lygumo net blizgėjo bigsmile.gif

ta derva - mažytės jos smiltelės, aplipo ant veido esančius plaukelius doh.gif Na niekad nemaniau, kad esu tookia plaukuota biggrin.gif Ir vėl ėjo Laveros pienelis į trasą, dervos gumulėliai nuiminėjami pirštais - visiškai rankiniu mechaniniu būdu.

abu vakarus po kaukės buvo ramu, nes tokia buvau užsiėmusi savim, kad ne tas žodis lotuliukas.gif

kas dar kosmetinėms reikmėms naudojat dervas ir kokiais pavidalais? Ištraukas gal darot? Laikot trumpai? Man įdomu, kaži, kurioje vietoje aš paslydau? g.gif
Atsakyti
na, dar pati su savim pasikalbėsiu tongue.gif

įvertinusi bandytus aliejus prisidedu prie pagyrų kamelijų aliejui (AZ). Lengvas, gerai geriasi, palieka aksominės odos pojūtį. Manau, kad jau žinau, į ką merksiu savo gintarus wub.gif

brangusis brokolių aliejus. Merginos, stebuklų nebūna. Tikiu, kad jo išeiga maža, tas ir kainoje atsispindi, bet kvapelis jo kopūstiškas, vieno naudoti dėl specifinio kvapo nesinorėtų.... Gerai, kad po šampūno gamybos jo liko mažai smile.gif

Monicos kreminis sviestmedis - 11 balų thumbup.gif Naudojamas kaip paakių kremas, lūpų blizgis, skausmingų hormoninių mini guzelių raminimui, mažinimui ir gydymui, mėlynių prevencijai. Per atostogas pajūryje juo kas dieną impregnuodavau paakius - efektas nerealus, juoko raukšlelės sulygėjo iki minimumo, paakių oda atsigavusi. Įsidėjau į patikimą mažą indelį, nešiodavomės kartu su pačiais būtiniausiais daiktais. Šiuo metu neįsivaizduoju geresnės paakių priežiūros priemonės, su jokiais pirktiniais kremukais nesilygina smile.gif

jo, taip pat tucuma sviesto iš AZ buvo dėta į 15 ml veido mišinuką "ant degtuko galo". Dar į mišinį įėjo vanilės, nerolio eliksyrai, kamelijų aliejus, šaltalankiai, buriti, morkų ištrauka simondsijose, tad dabar kiekvienai galiu rekomenduoti - nebijokite aliejų mišinius, ypač vasarinius ar žieminius, pagerinti minimumu sviestų. Labai gerai odą saugo nuo saulės, karščio, vėjo nugairinimų, žiemą - nuo šalčio.

ypač jų efektas jaučiasi nuprausus veidą - kadangi sviestuose yra muilo nesunaikinamų medžiagų, oda lieka tarsi aksominė, minkšta thumbup.gif

aišku, ir šito mišinio vanilinis nerolio kvapas kažkas nerealaus cool.gif Kadangi saulė mūsų nelepino, o mišinio liko, bus maišoma po lašelį su kremais rytais, kai tam jausiu poreikį smile.gif


dar dėl patikimų indelių, tiesa, plastmasinių. Maximose po 6 litus yra puikūs tokių kelioninių indelių rinkinukai, tinkami neštis į lėktuvą. Šampūniniai man per minkšti, palyginus su Druide miniukais, bet lūpdažiniai super sandarūs ir neprabėgantys. Kas ieškot tokiems atsipylimams - liuks variantas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 02 rugpjūčio 2010 - 08:57
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 01, 11:54)
Gal kas bandė iš KN? Gali palyginti?

Bandžiau abu (už galimybė išbandyti iš KN dar kartą ačiū Saturai 4u.gif ).
Tiesa sakant, man jie abu nelabai kuo skiriasi, nebent KN ricinų kvapas švelnesnis ir maloniau naudoti, kai žinau, kad tikrai kokybiškas produktas.
Atsakyti
Sveikos, merginos, 4u.gif


ateinu pasikonsultuoti pas jus smile.gif Gal žinote kuo silikonas (įeinantis į plaukų galiukų serumus) kenkia plaukui? Vienos kirpėjos rekomendacijomis nusipirkau Davines firmos plaukų serumą galiukams. Anot jos vienas iš natūralesnių, bet dabar kai prisėdau ir perskaičiau sudėti, tai matau, kad įeina cyclopentasiloxane, cyclotetrasiloxane, cyclohexasiloxane, dimethicone, ir nebežinau, ar jį naudoti doh.gif Plaukai pasitepus su šiuo serumu tikrai žvilga, bet noriu pradėti naudoti natūralias priemones ir nežinau, ar labai kenkiu savo plaukui. Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 08 02, 10:01)
Gal žinote kuo silikonas (įeinantis į plaukų galiukų serumus) kenkia plaukui?


silikonai yra sintetiniai lipidai. Jie taršūs, kadangi blogai skyla aplinkoje, ant odos, plaukų gali sudaryti nepralaidų sluoksnį, kauptis organizme. Kažkaip iš bendros praktikos, iš pradžių juos naudojant plaukai atrodo super, bet galiausiai išsausėja, sušiaudėja, reikalauja priežiūrai vis stipresnių priemonių. Plius, jie yra pigūs - neverti už juos plėšiamos kainos wink.gif

Papildyta:
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 02, 09:53)
nebent KN ricinų kvapas švelnesnis ir maloniau naudoti, kai žinau, kad tikrai kokybiškas produktas.


labai įdomu buvo, ar vertas tas aliejus pastangų 4u.gif O kaip lūpų blizgis jis?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 02, 09:00)


Na ir patirtis hihihi.gif

Monicos kreminis sviestmedis man taip pat patiko. Ir kvapas jo visai kitoks nei to tradicinio sviestmedžio ir šiaip malonus naudoti, nors dar nedaug naudojau, pasiliksiu jį žiemai, kai tikrai reikės kažko riebesnio.
Atsakyti
satura taip idomiai su tom asarom o dar taip skaitinejau ir galvojau kad reikia pabandyti net po tokio pasakojimo g.gif taik kaip suprantu isejo veido depiliacija daugiau smile.gif
Atsakyti
na ne, bendroje sumoje likau patenkinta aš ta derva, tik gal kažkokios subtilybės nežinau. Dervos gabalėlius vistik nusirinkau nuo veido, jie ne depiliaciniai, plaukų nerauna, tik nuimti šiek tiek vargas 4u.gif Bet gal tiesiog laikyti trumpai reikia, kol nespėja įsikabinti biggrin.gif
Atsakyti
na ir prisikrizenau is Saturos "asaru"
o rimtai Tas sviestmedis skiriasi nuo tiesiog sviestmedzio, nes nu uzsimaniau paakiams, bet rankos nekyla pirkti kai turiu gulinti paprasta, as vis tiek vakarasi tepciau tai bala nemate to riebumo, bile poveikis toks pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 08 02, 12:34)
bet tu mane labai skaniai prajuokinai  4u.gif


ai, nors gerų emocijų parūpinau biggrin.gif 4u.gif

iš KN: Viena žymiausių šiuolaikinių dervų tyrinėtojų Jean H. Langenhem augalų dervą arba smalą apibrėžia kaip riebaluose tirpių medžiagų mišinį, pirmiausiai sudarytą iš lakių ir nelakių terpeninių ir/arba antrinių fenolinių aromatinių junginių.

keisčiausia, kad Laveros pienelis neįspūdingai su ta derva tvarkėsi, nors iš dalies yra riebalas g.gif


tiesa, greitai bus metai mano eksperimentui su bičių pikiu. Pasigaminau jo ištrauką degtinėje ir likau patenkinta. Alkoholis labai nušvelnėjo, įgavo skanų kvapą, naudoju dezinfekcijai. Šiemet tikriausiai vėl gaminsiu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 08 02, 12:42)
o rimtai Tas sviestmedis skiriasi nuo tiesiog sviestmedzio, nes nu uzsimaniau paakiams, bet rankos nekyla pirkti kai turiu gulinti paprasta


kad žinok skiriasi viskuo unsure.gif Tekstūra, spalva, kvapu ir poveikiu. Kreminis sviestmedis sutirpsta ant pirštų ir juo išeina vos vos švelniai patepti ploną odą. Kaip šitą triuką atlikti su kietuoju sviestmedžiu, sunkiai įsivaizduoju. Ir paprastas man atrodo žymiai riebesnis, sunkesnis. Taigi turi telefoną - bėgsi pro šalį su mentele ir indeliu, tai ar sunku paskambint tongue.gif
Atsakyti