Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Zukauskaite @ 2010 08 01, 15:45)
Is Druide gavau meginuka Karite sviestmedzio sviesto. Ant pakuotes parasyta Purified butter 100%. Spalva balta, kvapas nelabai malonus, bet toks nealiejinis. Pries tai kitur pirkau sviestmedi, buvo gelsvos spalvos, ir kvapas, nors ir buvo keistokas, bet toks naturalus elieju kvapas. Ka reiskia tas purified?


as irgi tokio nepirkciau smile.gif
man patinka sviestmedzio kvapas smile.gif
Atsakyti
O kartais ten nepanašus į šį ir Aromanatural, pamenu jog Satura labai jį gyrė ax.gif
Atsakyti
Koki silka dauguma naudojate? skysta? ar yra kas naudoja miltelius?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 01, 18:14)
Koki silka dauguma naudojate? skysta? ar yra kas naudoja miltelius?

as skysta, is AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 01, 16:10)
O kartais ten nepanašus į šį ir Aromanatural, pamenu jog Satura labai jį  gyrė ax.gif


ten Nilotica, man atrodo
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 01, 16:16)
as skysta, is AZ smile.gif


ir jis tirpsta vandenyje? (nu, suprantat, ka turiu omeny smile.gif)
ir kaip tiksliai jis AZ vadinas?

as dabar uzsidegus issiaiskinti, kas mano sampune nuseda i dugna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 01 rugpjūčio 2010 - 17:23
QUOTE(ernesin @ 2010 08 01, 18:10)
O kartais ten nepanašus į šį ir Aromanatural, pamenu jog Satura labai jį  gyrė ax.gif


Nea, sis gelsvas ir toks puresnis. O tas (Druide) baltas visai ir vientisesnis.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 01, 18:21)
ir jis tirpsta vandenyje? (nu, suprantat, ka turiu omeny smile.gif)
ir kaip tiksliai jis AZ vadinas?

Cia kopinu is uzrasu, kai buvo silko ir silikonu banga uzejusi is AZ:

Silko proteinai : « gyvulines » kilmes. Isgaunami is silkverpiu kokono, po to kai viksras pavirsta drugeliu ir palieka kokona. Sudetis : silko proteinai 15%, vanduo 69-73 %, konservantas – benzoino rugstis 0,1%. Tirpinami vandens fazeje.

Jei nesimaisau, tai pavad. Protéines de soie (liquide)

O sudeties pilnos nerasei jei gerai atsimenu? Gal padeciau issiaiskinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 08 01, 18:25)
Nea, sis gelsvas ir toks puresnis. O tas (Druide) baltas visai ir vientisesnis.

Tai matyt bus filtruotas.
Papildyta:
Va, DG, ka radau My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 01 rugpjūčio 2010 - 17:47
idejoms - ledai - scrubas

QUOTE(Etama @ 2010 08 01, 16:53)
O sudeties pilnos nerasei jei gerai atsimenu? Gal padeciau issiaiskinti smile.gif

Va, DG, ka radau My Webpage


oi, aciu. 'praskaiciau' smile.gif Gal paatostogavus Satura dar ka nors apie silko milteliu naudojima papasakos smile.gif
kaip as supratau, milteliai - pats naturaliausias silko buvis, bet uztai sunkiausiai tirpsta.
o ta kur skystas, matyt, hidrogenizuotas (raso, kad tai daroma chemijos pagalba), t.t. susmulkintas. todel geriau ir tirpsta.

man reikia'susitvarkyt' ta sudeti. labai kazkaip neatsakingai sikart gaminaau, be tiksliu uzrasu blush2.gif tada galesiu ikelt.
dar galvoju gal cia carrageenas issluoksniavo.. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 31, 19:39)
bigsmile.gif Gal ir man reikės pabandymui nusipirkt ax.gif O kondicionierių nėra tokių mažesnės talpos? 4u.gif


Žinok nėra.

QUOTE(Odora @ 2010 08 01, 11:09)
dabar nebezinau ar prasyti pameginti, nes neduokdie patiks/tiks tai ka as tada darysiu doh.gif


Na, jei sugalvosi 4u.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 01, 12:42)
gal yra kur internete visas Biotekos prekiu asortimentas? 4u.gif


Kolkas nėra 4u.gif Jei kas domina, į AŽ visada gali parašyti.

QUOTE(Etama @ 2010 08 01, 15:02)
Siaip rekomenduociau pasigaminti, kad nereiktu pirktiniu smile.gif bent man poveikis nesiskiria.


Nu kaip super atrodo thumbup.gif Įdomu, kiek galiotų, vistik be konservantų darei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 01, 19:55)
idejoms - ledai - scrubas
oi, aciu. 'praskaiciau' smile.gif Gal paatostogavus Satura dar ka nors apie silko milteliu naudojima papasakos smile.gif
kaip as supratau, milteliai - pats naturaliausias silko buvis, bet uztai sunkiausiai tirpsta.
man reikia'susitvarkyt' ta sudeti. labai kazkaip neatsakingai sikart gaminaau, be tiksliu uzrasu  blush2.gif tada galesiu ikelt.
dar galvoju gal cia carrageenas issluoksniavo..  mastau.gif

Bet tai kaip skaniai atrodo blink.gif wub.gif cia kaip suprantu druskinis pylingas kunui?
Tai as irgi praskaiciusi buvau, per google tik radau, ieskodama info apie tuos silko miltelius smile.gif
Siaip dar nebuvau girdejusi apie toki ju pavidala. O is kur perki? Ir idomu kame jie tada tirpsta g.gif gal pakaitinti reiketu, kad pilnai istirptu ir vandenyje. Keista is tikruju.
carrageenas tai kazkoks tirstiklis? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 01, 21:49)
Kolkas nėra 4u.gif Jei kas domina, į AŽ visada gali parašyti.
Nu kaip super atrodo thumbup.gif Įdomu, kiek galiotų, vistik be konservantų darei g.gif

Mane domina visos mazos talpos ir meginukai biggrin.gif 4u.gif butu labai saunu bent koks 'buitinis' prekiu katalogelis wub.gif jeigu ka, zinok kas domejosi biggrin.gif siaip www puslapiui to tikrai truksta, paraginti gali, kad sudarytu kataloga, manau prekyba smarkiai pagyvetu
Galejo gautis putoksnis, bet arba per mazai ksantano dejau (bet aliejineje fazeje plakant tikrai putojo), arba gal per greit supyliau, ar pamaisymo intesyvesnio truko g.gif . Mini mikseriukas mano sugedo, bandziau jungineti, bet kazkas nebekontaktuoja. Labai praverstu. Reiks arba tvarkytis ta, arba dairytis naujo smile.gif Del konservantu, tai labiau megstu po nedaug gamintis, bet dazniau. Vistiek konservantai gal nieko l. gero odai neduoda, mano dar kai odele tokia problemine, tai norisi kuo paprastesniu ir su aiskiu poveikiu produktu. Jei reiktu didesnio kiekio, pvz. planuojant isvyka ar pan., na jei nebutu galimybes naujo susimaisyti, tai jau deciau konservanta, bet dabar kai po namus trinuosi, dar +rasulo kosyte naudoju, tai nera poreikio dideli kieki darytis smile.gif nedidele iseiga gavosi, tai per pora sav. sunaudosiu ir tikrai nemanau, kad suges. Paliksiu jei nepamirsiu atsiliepima, per kiek laiko sunaudosiu mirksiukas.gif Siaip tikrai geras ir efektyvus gavosi, kaip ir rasiau foto komentaruose, su Seuters de sud lyginau, tai tikrai nenusileido efektyvumu. Ir akis valant bent griauzimo nera, kaip nuo pirktinio rolleyes.gif
Atsakyti
"užsifiksuoju" šioje vietoje karsta.gif Spėjau senąją temą perskaityti, paskui imsiuos šitos biggrin.gif


[quote=Babi*,2010 07 24, 11:29]
Satura, o jei į šampūną įpylus vandens, jis nepasidarys normalus? [/quote]

per atostogas dėl to AZ džiaugsmo nesukau sau galvos - įdėjau į šaldytuvą ir pamiršau. Nežinau, ką darysiu, daug ko išmečiau, gal ir šitą mesiu, jei neprigis kaip kaukė. Skiesti jį nežinau kaip, nes visas buteliukas prigrūstas košės - pirmiausiai ją iškrapštyti į kokį dubenį reikėtų, bet kažkaip tinginys dabar užėjo ant gamybų smile.gif


[quote=Dolphin,2010 07 24, 12:18]
Čia tik man vienai juokinga? unsure.gif

"kas liecia cukraus pasta, nemanau, kad vaskai labai jau skiriasi naturalumu, juk vaskas ir yra vaskas, jam nereik daug konservantu, kad jis laikytusi.
" [/quote]


Dolphin, na bet ot trenkta moteriškė. Dar neperskaičiau, kokio iš jos atsakymo vėl sulaukei, bet čia pamąstymui naftinio depiliacinio vaško pirmasis ingredientas PEG-3 Dirosinate. Tai žinoma, kuo gi skirias tie vaškai tarpusavyje... doh.gif


[quote=Mytis,2010 07 25, 22:40]
Labas. Aš šiokia tokia medikė (tik ne dermatologė), tai graužė, graužė sąžinė, [/quote]

sveika prisijungusi 4u.gif Linkiu, kad dažniau sąžinė pagraužtų ir dažniau pasisakytum biggrin.gif


[quote=pilveliukas,2010 07 26, 13:28]
mano veidas megsta brangius produktus lotuliukas.gif[/quote]

lotuliukas.gif Čampakas gali ir atsidėti iki šalto metų laiko - niekaip negali žinoti, kaip tavo odai tuomet susišvies



[quote=Etama,2010 07 26, 19:39]
Siaip manau labai patogu butu susipilti i seno tuso tubele ir kas vakara tepliotis
[/quote]

kol atplausi tu tą tūbelę...Aš bandžiau - mirkiau, ploviau, bet man atrodo, kad nelabai apsimoka tas vargas. Nebent kokį refilą, kur aiškiai matosi, kiek kur ir ko liko


[quote=_Pandora_,2010 07 26, 20:33]
ziuriu-paduoda man Argital'io Argiltuba [/quote]

man įdomu, kaip jis tau veikia? Man jis tik kaip bazė, mėginuką turiu, o pilno tai ir nepirkčiau



[quote=eglute82,2010 07 26, 23:09]
Is pradziu galvojau, kad sakes man, kaip reikes sunaudoti 8 parsisiustus vienetus
[/quote]

klausykite, kolege, na bet ir užsipirkimas blink.gif biggrin.gif


[quote=eglute82,2010 07 26, 23:16]
Saturele koki cia krema-seruma giri is Nimfali, praleidau pavadinima per tiek puslapiu [/quote]


šitas



[quote=Diva:),2010 07 27, 09:43]
Tik kai isdziuna man nelieka to slapio silko efekto-Satura rase,kad jai net alkunes jauciasi, nu gal as mazai issitepiau..
[/quote]

tu žinai, manau, kad dėl to, jog nemažai jo tepu - jau aiškiai matosi, kaip nusinaudojo. Nes bemozojant jis man net baltas tampa, o paskui susigeria. Tai pabandyk tiesiog sausesnėms vietoms jo dėti daugiau wink.gif


[quote=Summer-In-Paris,2010 07 27, 09:52]
Ar yra kokių kremų-gelių jaunai odai, iš natūralių? Kad nebūtų prifarširuota anti-aging sudedamųjų dalių. [/quote]

Nimfali Emeraude tokį labai paprastą geliuką turėjo. Ar tebeturi, Vergine reiktų klausti


[quote=eglute82,2010 07 27, 10:48]
Man idomu tas su berzais ir dar kazkuo, kuris veida nuskaistino thumbup.gif
[/quote]

tas linkas, kur įdėjau, yra beržų sulos pagrindu. O veidą Diva:) nusiskaistino su AquaBio, jei neklystu wink.gif


[quote=TekilaSunrise,2010 07 27, 10:48]
Turiu klausimą - gal jūsų MB yra atradę kokią labai gerą natūralią plaukų želė?
[/quote]

neabejotina lyderė ir numeris 1, kartojama jau kažkelintą kartą ir pasmerkta būti perkama vėl ir vėl - Logona Mann Haar Gel tūbelėje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 01 rugpjūčio 2010 - 21:48
antra dalis cool.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 14:32)
O kuri nors naudoja MONOI?  g.gif  Is pasiskaitymu ten turetu buti labai kvapnu


yra monoi paprastas, tai man jame tokia ne ypač vežanti rūgštelė jaučiasi. Vanilinis skanus, kur su gardenija irgi skanus, bet jau stiprus koks... Pastarasis yra, kaip sakoma, vienintelis KN produktas kuriame yra sintetinio kvapo. Kiek pamenu, tos gardenijos prideda pervirš, kad silpnauodžiai europiečiai pirktų smile.gif

QUOTE(Katherina @ 2010 07 27, 17:04)
Viskas liko išskyrus mano gausybę failų su susisteminta informacija iš gausybės senų ir naujų NKG temų, kai susivokiau, kad nieko nebeturiu - ašaros susitvenkė


taigi visad pakonsultuojam 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 28, 08:57)
ryziu miltukus


apie šituos pasakysiu atskirai. Yra Ustukių malūno ryžių manai, bet jie kietoki ir aštroki. DG kažkur berods pirko veidui draugiškesnius švelnesnius ir gal dar AZ jie švelnūs, na bet jau lietuviški, tai visiškai ūkiški biggrin.gif Juos kūnui saugiau naudoti, o jei ant veido - tai labai prisižiūrint, nespaudžiant, smarkiai netrinant


QUOTE(Diva:) @ 2010 07 28, 10:37)
Ir kaip visada bijau i ateiti- o kai baigsis, kas bus?  biggrin.gif


piniginės patuštinimas ir sandėlio užpildymas tongue.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 07 28, 11:55)
Merginos, gal esate meginusios DR.Hauskos dienini kremuka aplink akis?


jei dar nevėlu, tai nepirk - nieko ten gero nė viena bandžiusi neįžiūrėjo smile.gif


QUOTE(Milduxs @ 2010 07 28, 15:04)
1. Koks galėtų būti pakaitalas arbatmedžio aliejui tepti ant spuogų, nes man jau nebeveikia taip, kaip anksčiau, kad vos ne iš karto spuogas pranykdavo tik patepus...

2. Esu skaičiusi (tiksliai nepamenu kur, berods Hauschkos veido priežiūros filosofijoje), kad vakare ant veido išvis nieko nereikia tepti, nusiprausti kas kuo prausia, papurkšti hidrolatu ir viskas,

4. Gal patartumėte kokį aliejų mišinį karpoms naikinti?


manuka neabejotinai. AN gali jos būti

taip ir darau. Tik labai retais atvejais, jeigu nėra kitos išeities - oda reikalauja intensyvaus gaivinimo ar gydymo, ko nors simboliškai užtepu. Bet kiek pastebiu, geresnė situacija, kai nieko netepi, o ne kai bandai pagal savo supratimą ją gelbėti smile.gif

mirkymas karštame vandenyje kas vakarą, po to ištepimas arbatmedžio ar citrinų EA




QUOTE(ragana @ 2010 07 30, 19:04)
Vyrui ėmiau Farfalla kvepalų mėginukų rinkinį, su viltimi, kad pavyks atrasti kažką toookio, kas tikrai nusvers visus sintetinius parfumus, bet... nei jo, nei manęs nė vienas kvapas "neužkabino"


MB Alchemist patiko visai, bet tai ne parfumas, o after shave'as. Reiks kada nutempt į KN, Laimės odekolonų pauostyti. Nors irgi abejoju, ar patiks bent kažkuris. Visgi vienas labai į tą Alchemist panašus smile.gif


QUOTE(ernesin @ 2010 08 01, 17:10)
O kartais ten nepanašus į šį ir Aromanatural, pamenu jog Satura labai jį  gyrė ax.gif


ne ne, Druide jis gerokai pravalytas. Sakiau, kad kaip taukai jis man. O juk gamintojai taip daro, kad nuimtų tą specifinį sviestmedžio kvapą ir žmonės pirktų (su tamanais tas pats. Bet va, turiu miniuką iš AZ (smalsumas), tai nors ir skystas, bet žalias). Gal jis ir tampa patrauklesnis, tik ne tokioms, kaip mes. O iš AN turiu šokoladu kvepiantį kreminį sviestmedį, čia kita rūšis visai 4u.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 01, 17:21)
as dabar uzsidegus issiaiskinti, kas mano sampune nuseda i dugna smile.gif



gali būti, kad šilko milteliai, nes visgi jie nėra tirpūs iki galo unsure.gif


šiandien neberašysiu, nes ryt į darbą neatsikelsiu blush2.gif Užtat ryt pažadu istoriją, kaip Diva:) man atsiuntė išankstinius kalėdinius karvelius ir kaip jų dėka aš chia dervą ant savo kailio išbandžiau. Kaip MB pasakytų - tu iš visko moki padaryti anekdotą cool.gif biggrin.gif
Atsakyti